PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سوال ویروووووس

*میترا*
2nd May 2010, 11:22 PM
سلام. آبجی من تو سیستمم یه ویروس تازه وارد شده. هر درایوی رو باز میکنم میبینم توش یه نیو فلدر هست. هر کاری هم میکنم ÷اک نمیشه. newfolder.exe اسمه ویروسه هستش. آنتی ویروس هم شناساییش نمیکنه. تمام فایل هام رو ریخته به همو میخوام چیزی رایت کنم باعث میشه برنامه error بده که مسیر داده مشخص نیست.{i dont want to see}

madarshab
2nd May 2010, 11:27 PM
ویروست قدیمه عزیزم اما بزار ابجی بیاد کامل بهت توضیح بده ;;) روی نیو فولدر که کلیک کنی میره توی مای دای کیومنتت :دی
ویندوزت رو عوض کن بدون اینکه توی درایوی بری یه انتی ویروس مانند نود نصب کن از روی سی دی و شروع کن به ویروس کشی تا از بین بره اگه فقط شانس باشه که کپی exeنباشه وگرنه فایلهات هم هیدنت میشه

*میترا*
2nd May 2010, 11:40 PM
ویروست قدیمه عزیزم اما بزار ابجی بیاد کامل بهت توضیح بده ;;) روی نیو فولدر که کلیک کنی میره توی مای دای کیومنتت :دی
ویندوزت رو عوض کن بدون اینکه توی درایوی بری یه انتی ویروس مانند نود نصب کن از روی سی دی و شروع کن به ویروس کشی تا از بین بره اگه فقط شانس باشه که کپی exeنباشه وگرنه فایلهات هم هیدنت میشه

سلام. مرسی از راهنمایی. درسته قدیمیه ولی خوب تازه وارد سیستمم شده دیگه{big green}

من 100 بار وین عوض کردم ولی نمیره. قبل اینکه کاری بکنم هم آنتی ویروس نصب کردم ولی شناساییش نکرد.
{i dont want to see}

madarshab
2nd May 2010, 11:46 PM
سلام. مرسی از راهنمایی. درسته قدیمیه ولی خوب تازه وارد سیستمم شده دیگه{big green}

من 100 بار وین عوض کردم ولی نمیره. قبل اینکه کاری بکنم هم آنتی ویروس نصب کردم ولی شناساییش نکرد.
{i dont want to see}

شما توی هیچ درایور نباید برین به احتمال زیاد ویروس اتوران همراهش هست
وقتی که روی یکی از درایوها دابل کلیک میکنید سیستم ویروسی میشه
با نود 4 ویروس پاک میشه
اما بهتره دستی هم پاک کنید توی فولدر اپشن هیدنت سیتمی رو فعال کنید تا بتونین اون رو هم ببینین بعدش از طریق favoritesرو زده و توی هر درایوی که خواستین برین بعلاوه جلوشو زده و داخل یکی از پوشه ها رفته بعد از بالا توی نوار ابزار اپ رو بزنین توی اون قسمت ویروس اتوران رو میبینی پاکش کن دابل کلیک روش نکنی که ویروس فعال بشه و همینجور درایوهای بعدی البته من اینجوری پاک میکنم دوستان دیگه رو نمیدونم:-??

آبجی
2nd May 2010, 11:56 PM
سلا م خوبی میترا جان باید بگم بله همینطور که madarshab گفتن سیستمت ویروس newfolder گرفته این کارها رو انجام بده :

1 . آیکون آن شبیه آیکون یک پوشه است .
2 . اندازه ی آن 140 کیلوبایته .
3 . پس از اجرای این ویروس ، محتویات پوشه ی My Documents نمایش داده می شود .
4 . این ویروس تولید مثل هم می کنه !
5 . گزینه ی Turn Off Computer رو از منوی Start حذف می کنه .
6 . از اجرای Registry Tools ، Windows Task Manager و System Configuration Utility جلوگیری می کنه .
7 . پس از مدتی Registry Tools و Task Manager رو غیر فعال می کنه.

برای حذفش کارهای زیر رو انجام بده :

وقتی که برنامه را اجرا می کنی ویندوزت لاگ آف میشه و بعد از وارد شدن به یوزر کاربری خودت ویروس حذف میشه توجه کن که اگه برنامه را کامل دانلود کرده اید و اگر نتوانستید ویروس را پاک کنید از آنتی ویروس استفاده کن.
پس از اینکه برنامه ی Kill New Folder.exe کار خودش رو انجام داد ، باید مابقی ویروس ها رو خودتون به صورت دستی پاک کنید .
برای پاک کردن مابقی ویروس ها به شیوه ی زیر عمل کن :
1 . به منوی Start برو و روی گزینه ی Search کلیک کنید تا پنجره ی مربوطه نمایش داده شود .
2 . در سمت چپ روی گزینه ی All files and folders کلیک کن .
3 . در قسمت All or part the file name عبارت New Folder.exe را تایپ کنید و روی گزینه ی Search کلیک کن .
حالا تمام فایل های پیدا شده رو پاک کن .
حواستون باشه مجددا یکی از اونا رو اجرا نکنید .

دانلود (http://dl.freedownload.ir/dl1/New-Folder-Killer-www.freedownload.ir.exe)
رمز عبور : www.freedownload.ir

*میترا*
4th May 2010, 12:19 AM
سلا م خوبی میترا جان باید بگم بله همینطور که madarshab گفتن سیستمت ویروس newfolder گرفته این کارها رو انجام بده :

1 . آیکون آن شبیه آیکون یک پوشه است .
2 . اندازه ی آن 140 کیلوبایته .
3 . پس از اجرای این ویروس ، محتویات پوشه ی My Documents نمایش داده می شود .
4 . این ویروس تولید مثل هم می کنه !
5 . گزینه ی Turn Off Computer رو از منوی Start حذف می کنه .
6 . از اجرای Registry Tools ، Windows Task Manager و System Configuration Utility جلوگیری می کنه .
7 . پس از مدتی Registry Tools و Task Manager رو غیر فعال می کنه.

برای حذفش کارهای زیر رو انجام بده :

وقتی که برنامه را اجرا می کنی ویندوزت لاگ آف میشه و بعد از وارد شدن به یوزر کاربری خودت ویروس حذف میشه توجه کن که اگه برنامه را کامل دانلود کرده اید و اگر نتوانستید ویروس را پاک کنید از آنتی ویروس استفاده کن.
پس از اینکه برنامه ی Kill New Folder.exe کار خودش رو انجام داد ، باید مابقی ویروس ها رو خودتون به صورت دستی پاک کنید .
برای پاک کردن مابقی ویروس ها به شیوه ی زیر عمل کن :
1 . به منوی Start برو و روی گزینه ی Search کلیک کنید تا پنجره ی مربوطه نمایش داده شود .
2 . در سمت چپ روی گزینه ی All files and folders کلیک کن .
3 . در قسمت All or part the file name عبارت New Folder.exe را تایپ کنید و روی گزینه ی Search کلیک کن .
حالا تمام فایل های پیدا شده رو پاک کن .
حواستون باشه مجددا یکی از اونا رو اجرا نکنید .

دانلود (http://njavan.com/forum/redirector.php?url=http%3A%2F%2Fdl.freedownload.ir %2Fdl1%2FNew-Folder-Killer-www.freedownload.ir.exe)
رمز عبور : www.freedownload.ir

آبجی این برنامه اجرا نمیشه آخه{worried}

آبجی
4th May 2010, 01:37 AM
آبجی این برنامه اجرا نمیشه آخه{worried}

چرا نمیشه ؟؟؟ ارور میده ؟؟؟ :-?

*میترا*
4th May 2010, 11:58 AM
چرا نمیشه ؟؟؟ ارور میده ؟؟؟ :-?

error میده ولی فقط صدای Error میاد متن نداره{big green}

آبجی
4th May 2010, 12:05 PM
error میده ولی فقط صدای error میاد متن نداره{big green}

:-? یعنی فقط میگه بیپ ؟؟؟ بعد از اون چی ؟؟؟ تو کدوم مرحله میده این ارور رو ؟؟؟

*میترا*
4th May 2010, 12:15 PM
:-? یعنی فقط میگه بیپ ؟؟؟ بعد از اون چی ؟؟؟ تو کدوم مرحله میده این ارور رو ؟؟؟

نصبش کردم. موقع اجرا که روش کلیک میکنم صدا میده. همین

آبجی
4th May 2010, 12:36 PM
میترا جان تنها کاری که باید انجام بدی اینه که ویندوز رو عوض کنی و بعد انتی ویرو سnod32 رو نصب کنی و شروع به ویروس یابی کنی . برات انتی ویروس رو هم میزارم که دانلودش کنی ;) .

آبجی
4th May 2010, 12:41 PM
این هم برای دانلود NOD32 :

تاپیک جدیدترین انتی ویروسها و انتی تروجان (http://njavan.com/forum/showthread.php?t=25084)

moji5
4th May 2010, 12:45 PM
انتی ویروست اگه نوده اپدیتش کن
اگه نیست یه نود نصب کن
smart security
نیازی به تعویض ویندوز نیست
اگه فایل هات رو هم خراب کرده درستش میکنیم
یه usb disk security هم نصب کنی بد نیست
احتمالا" از فلش ویروس گرفتی

آبجی
4th May 2010, 02:43 PM
انتی ویروست اگه نوده اپدیتش کن
اگه نیست یه نود نصب کن
smart security
نیازی به تعویض ویندوز نیست
اگه فایل هات رو هم خراب کرده درستش میکنیم
یه usb disk security هم نصب کنی بد نیست
احتمالا" از فلش ویروس گرفتی

سلام نه مثل اینکه ویندوزش هم مشکل داره اینجوری که صحبت کردیم انتی ویروشم مک آفی هست {i dont want to see} سیستم الان نه برنامه ای رو نصب میکنه نه حذف تو این شرایط فقط نصب یه ویندوز میتونه کمک کنه ;) . از سی دی گرفته {worried} . ولی خب دوستان دقت کنند اگه

http://aliha.files.wordpress.com/2008/11/new-folder.jpg

دیدن به هیچ وجه روش کیلیک نکنند ;;) .

استفاده از تمامی مطالب سایت تنها با ذکر منبع آن به نام سایت علمی نخبگان جوان و ذکر آدرس سایت مجاز است

استفاده از نام و برند نخبگان جوان به هر نحو توسط سایر سایت ها ممنوع بوده و پیگرد قانونی دارد