PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : معجزه عدد 2

touraj atef
24th April 2010, 05:10 PM
امروز 4/ 2/ 1388 است شايد براي بسياري از شما چندان روز خاصي نباشد و شايد هم براي خيلي ها مفهوم روز خاصي باشد مثلا تولد و سالگرد ازدواج و تولد فرزندان و يا وقايع بد چون سالگرد مرگ و طلاق ... باشد اما براي كساني كه در چنين روزي هيچ اتفاق مخصوصي برايشان نيافتاده باشد شايد روز خاصي را تصوير نكند اما مي توان نگاه خاصي به اين روز داشت و براي اين كار اعداد اين تاريخ را به صورت زير تفسير كرد و از راست به چپ اين گونه نوشت
4=2*2
2=2*1
8+8=2*8=2*2*2
1+3=2*2
و به طور كلي تاريخ امروز يعني 4/2/1388 را به صورت زير نوشت
22/2/22222
جالب است در سال ميلادي هم مي توان 24/4/2010 را هم اين گونه نوشت
24=2*12=2*2*(4+2)=2*2*(2*2+2)
4=2*2
10=2*2*2+2
20=2*(2*2*2+2)
و تاريخ ميلادي را هم يم توان اين گونه نوشت
2*2*(2*2+2)/ 2*2/2*(2*2*2+2)
و در اينجا هم داستانهاي 2 رواج دارد شايد براي كساني كه خيلي به برخي چيزها خاص اعتقاد دارند اين همه 2 بايد معني خاصي داشته باشد و بخواهند كه بگويند امروز روز خاصي است بايد بگويم براي كساني كه اين عقيده را دارند دو جواب دارم و آن اين است امروز مي تواند روز خاصي نباشد و هم مي تواند روز خاصي باشد به شرط آن كه خود اعتقاد به آن داشته باشيم و براي اين كار كافي است اين گونه تحليل كنيم
در
2 روي خوش و ناخوش زندگي اين روي خوش آن است كه همراه من است
در
2 وجه آدميان يعني بد بودن و خوب بودن اين روي خوب است كه من بر مي گزينم
در
2 راهي خوبي و بدي اين راه خوب است كه من را راهنما است
در
2 راهي عشق و نفرت اين راه عشق است كه من انتخاب مي كنم
در
2 راهي قهر و آشتي اين روي آشتي است كه از آن من است
در
2 راهي تنهائي و 2 شدن ها اين 2 دومي, را خيلي دوست دارم
و..
هزاران 2 ديگر كه خود انتخاب مي كني و خود بر مي گزيني و دوست دارم در پايان اين مقال نوشتاري اگر دوست داشتي روي آن فكر كني و چند تا 2 ديگر در اين روز 2 برگزيني و شايد آنگاه 2 مي توان براي تو مفهوم جديدي داشته باشد باور كن قصه 2 داستان جديدي نيست هر روز خود را بايد بي بهانه دوست داشت به آن ايمان داشت و با اميد به آن عشق ورزيد و براي خوشبختي و داشتن شانس درست زندگي كردن همه چيز در 2 درون تو يعني عشق و اميد است

www.lonelyseaman.wordpress.com (http://www.lonelyseaman.wordpress.com/)

// tourajatef@hotma.com

استفاده از تمامی مطالب سایت تنها با ذکر منبع آن به نام سایت علمی نخبگان جوان و ذکر آدرس سایت مجاز است

استفاده از نام و برند نخبگان جوان به هر نحو توسط سایر سایت ها ممنوع بوده و پیگرد قانونی دارد