PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : امام جماعت یکی از مساجد کویت خواننده شد

Big-brother
24th April 2010, 03:26 PM
صلاح راشد
امام جماعت یکی از مساجد کویت .رسانه های کویتی چند روز پیش از خواننده شدن وی خبر دادند
او چندی پیش به یکباره از امام جماعت این مسجد استعفا داده و اعلام کرد که قصد دارد در زمینه موزیک و خوانندگی فعالیت کند.رسانه های کویتی میگویند:او بدون هیچ خجالتی خواننده شدن خود را اعلام کرده و گفته که اولین آلبومش شامل موضوعاتی همچون نوار غزه نامه ای به بارک اوباما رئیس جمهور آمریکا و آهنگهایی مخصوص به عربستان سعودی و دیگر کشورهای عربی است.
او اولین آلبوم خود که شامل 11 آهنگ است را با همکاری شبکه موزیک روتانا با نام هر طور میخواهی باش ساخت.این شبکه موزیک یکی از شبکه های ماهواره ای مثعلق به شاهزاده ولید بن طلال آل سعود ثروتمندترین مرد جهان عرب است.
صلاح راشد میگوید :روی آوردنم به خوانندگی واکنش های مخالف و موافق زیادی داشت اما در مجموع بیشتر افراد از این آلبوم استقبال کردن .البته من از سن هفت سالگی خوانندگی می کردم و با ابزار و آلات موسیقی تمرین داشتم.اما بیش از 20 سال بود که این کار را کنار گذاشته بودم.
با آغاز جنگ اخیر ارتش صهیونیست علیه غزه تصمیم گرفتم مجددا به عرصه موزیک باز گردم و آهنگی در این باره بسازم زیرا بنظر من افکار عمومی هیچ زبانی را بهتر از زبان موزیک نمی فهمند.

استفاده از تمامی مطالب سایت تنها با ذکر منبع آن به نام سایت علمی نخبگان جوان و ذکر آدرس سایت مجاز است

استفاده از نام و برند نخبگان جوان به هر نحو توسط سایر سایت ها ممنوع بوده و پیگرد قانونی دارد