PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : شتر موج‌سوار در پرو!

*AM@NDA*
24th April 2010, 12:14 AM
سانه‌هاي دولتي «پرو» از اقدام عجيب يك موج‌سوار خبر داده و اعلام كردند:اين موج‌سوار به «آلپاكاي» خود كه نوعي شتر است آموزش موج سواري مي‌دهد.

به گزارش سرويس «حوادث»خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا)، «دومينيگو پيانزي» 44 ساله و اهل پرودر مصاحبه‌اي با رسانه‌هاي دولتي اين كشور، خاطر نشان كرد: من يك «آلپاكو»به نام «پيكسو» دارم كه حين سفرم به استراليا آن را با خود به پرو آوردم.هم اكنون نيز سه ماه است كه به حيوان دست‌آموزم آموزش موج سواري مي‌دهم واز اين كار هم بسيار لذت مي‌برم.
اين مرد كه خود نيز موج‌سواراست، يادآور شد: مردم در استراليا به كوآلا و كانگرو آموزش مي‌دهند كهچگونه بر روي تخته‌هاي موج‌سواري، اقدام به شنا و موج سواري كنند. من مدتزيادي براي آموزش به اين «آلپاكا» صرف كردم و اين حيوان هم اكنون مي‌تواندبر روي موج‌هاي سه متري اقيانوس آرام موج سواري كند.
به گزارش خبرگزاري آسوشيتدپرس، اين «آلپاكا» براي موج سواري از يك تخته مخصوص و جليقه نجات استفاده مي‌كند.
گفتني است، «آلپاكا»ها نوعي ازشترهاي آمريكاي جنوبي هستند كه در مناطق بلند و مرتفع زندگي مي‌كنند وجثه‌اي به اندازه «لاما» دارند.

استفاده از تمامی مطالب سایت تنها با ذکر منبع آن به نام سایت علمی نخبگان جوان و ذکر آدرس سایت مجاز است

استفاده از نام و برند نخبگان جوان به هر نحو توسط سایر سایت ها ممنوع بوده و پیگرد قانونی دارد