PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : گپی با کامپیوتری ها ..!

مهندس طلبه
30th October 2008, 09:19 AM
سلام به همه دوستان
هر کی از دوستان رشتشون کامپیوتره خودش و اینجا معرفی کنه.بهتره سال تحصیلش و دانشگاش و بگه:-"
خب من برای شروع میگم:من سید محمد.سال سومه دانشگاهم.و دانشگاه تهران مرکز هستم و نرم هم می خونم
منتظر بقیه دوستان هستم
یاعلی;)

diamonds55
30th October 2008, 03:50 PM
فکر میکنم قبلا در بخش معرفی افراد این مبحث مطرح شده باشه لطفا در همان تایپیک معرفی خودتون رو ادامه بدهید .
http://www.njavan.ir/forum/showthread.php?t=4868

ziczag
31st October 2008, 03:27 PM
البته جناب diamonds55 (http://njavan.ir/forum/member.php?u=21) عزیز من فکر کنم اون در مورد معرفی اعضای سایت بود.این در مورد کسانیه که رشتشون کامپیوتره.
در هر صورت من رشتم کامپیوتر نیست ولی برنامه نویسم یعنی کلا سنم به دانشگاه و دبیرستان نمی کشه{big green}. انشاالاه دارم میرم دانشگاه mmu مالزی امتحان بدم.محدودیت سنی نداره. دعا کنید قبول بشم {big green}

Admin
1st November 2008, 08:32 PM
اسم تاپیک رو به گپی با کامپیوتری ها ..! تغییر دادم.

پس تمامی دوستانی که رشته شون کامپیوتره اینجا در مورد خودشون بگن ..! ;)

من مصطفی کاوه دانشجوی ترم آخر و پشت کنکوری ارشد it هستم.
از اینکه در خدمت تمومی عزیزان هستیم خیلی خوشحالم و امیدوارم بتونیم دور هم سایت موفقی داشته باشیم.

انشاء الله

freshteh1382
3rd November 2008, 11:43 PM
سلام به همه کامپیوتری های عزیز
من فرشته فارغ التحصیل نرم ، php کار می کنم ، دانشگاه هم تدریس دارم،واسه فوق هم نمیخونم{tongue}

Admin
4th November 2008, 10:12 PM
من یه مقاله کامل در مورد کارت های صدا و مودمدوست من nokhbe (http://njavan.ir/forum/member.php?u=1377) ..!
ضمن خوش آمد گویی به شما باید خدمت شما عرض کنم که لطفا دقت بیشتری در ارسال درخواست های خود بکنید.

اما در مورد این درخواست تون در بالای انجمن از گزینه ی جستجو استفاده کنین و اگه جوابی نگرفتین در بخش سخت افزار (http://njavan.ir/forum/forumdisplay.php?f=30) درخواست خودتون رو تکرار کنین.

موفق باشید

diamonds55
4th November 2008, 10:29 PM
سلام
من حمید رضا هستم
درسم رو خارج از ایران خوندم
مهندس کامپیوتر در زمینه سخت افزار هستم
همین توضیحات بیشتر رو هم از مدیر سایت بپرسین
در حال حاضر هم در یه شغل بین المللی فعالیت می کنم .

4575
10th November 2008, 08:57 PM
salam bebakhshd ke natonestam farsi type konam keyboardam moshkel dasht
man aysona danshjoe reshtye computer terme2 az daneshkade maede gorgan ostane golestan hastam az ashai ba shoma khosh bakhtam khosh hal misham az komketon
estefade konam

ba tashakor

Admin
10th November 2008, 10:57 PM
salam bebakhshd ke natonestam farsi type konam keyboardam moshkel dasht
man aysona danshjoe reshtye computer terme2 az daneshkade maede gorgan ostane golestan hastam az ashai ba shoma khosh bakhtam khosh hal misham az komketon
estefade konam

ba tashakor

با سلام خدمت شما دوست عزیزمون و ضمن خوش آمد گویی به شما
امیدواریم بتونیم از مطالب شما استفاده کنیم.
با توجه به توضیحات شما مبنی بر مشکل در تایپ کردن فارسی ، سعی در رفع این ایراد کنین و اگه سوالی داشتید می تونید در انجمن بپرسید تا مشکل شما رفع بشه.

somaeih
13th November 2008, 09:51 PM
سلام منم رشتم كامپيوتره سال آخر نرم افزار

مهندس طلبه
15th November 2008, 12:46 PM
خوبه
کسی دیگه کامپیوتری نداریم خودش و معرفی کنه؟

rayanico
18th January 2009, 12:10 PM
من مهدی هستم علوم کامپیوتر می خونم .
برای ارشد انشاالله.

somayeh2009
18th January 2009, 12:17 PM
سلام من سمیه هستم متاسفانه از صبح تا شب باید با کامپیوتر کار کنم؟

امید عباسی
18th January 2009, 08:47 PM
سلام
من رشتم کامپیوتر نیست ولی خیلی به کامپیوتر علاقه دارم و کلی مدرک مثل آی تی it و icdl و اپراتوری و ... دارم

comen
4th April 2009, 11:29 PM
سلام به دوستان عزيز
من زينب دانشجوي ترم 6 كامپيوتر-نرم افزار دانشگاه پيام نورم،.به رشته ام خيلي علاقه مندم{big hug} ولي دانشگاهمون همچين تعريفي نداره..شديدا دنبال يه كار نيمه وقت مرتبط با رشته ام ميگردم.اميدوارم اينجا كنار هم بتونيم بيشتر ياد بگيريم.@};-

Admin
5th April 2009, 06:57 AM
سلام به دوستان عزيز
من زينب دانشجوي ترم 6 كامپيوتر-نرم افزار دانشگاه پيام نورم،.به رشته ام خيلي علاقه مندم{big hug} ولي دانشگاهمون همچين تعريفي نداره..شديدا دنبال يه كار نيمه وقت مرتبط با رشته ام ميگردم.اميدوارم اينجا كنار هم بتونيم بيشتر ياد بگيريم.@};-

سلام
خوش آمدید.
امیدوارم بتونم در کنار شما مطالب یاد بگیرم و مطالبی که بلدم رو به شما انتقال بدم.

saba62
13th June 2009, 04:16 PM
سلام به همه دوستان خوبم
من صبا دانشجوی ترم 1 کارشناسی نرم افزارم.

وقتی فوق دیپلمم رو تمام کردم بلافاصله رفتم سر کار

اما هیچ وقت نتونستم به فوق دیپلم راضی بشم و حالا بعد 5 سال :-o{worried} شروع کردم

واسه همه شما آروزی موفقیت دارم
از مطالب خوبتون هم ممنونم

موفق باشید

Admin
14th June 2009, 01:01 PM
سلام به همه دوستان خوبم
من صبا دانشجوی ترم 1 کارشناسی نرم افزارم.

وقتی فوق دیپلمم رو تمام کردم بلافاصله رفتم سر کار

اما هیچ وقت نتونستم به فوق دیپلم راضی بشم و حالا بعد 5 سال :-o{worried} شروع کردم

واسه همه شما آروزی موفقیت دارم
از مطالب خوبتون هم ممنونم

موفق باشید

صبا خانوم خوش آمدید ... امیدوارم تو بخش کامپیوتر بتونیم کمک حال همدیگه باشیم {happy}

mrypt
12th September 2009, 09:34 PM
سلام من رشته ام نرم افزاره.
سال دوم دانشگاه آزاد.
در خدمت دوستان هم هستیم.{big hug}

Admin
12th September 2009, 11:42 PM
سلام من رشته ام نرم افزاره.
سال دوم دانشگاه آزاد.
در خدمت دوستان هم هستیم.{big hug}

سلام

خوش آمدید.

منم فارغ التحصیل دانشگاه آزاد هستم

شما کدوم واحد خوندی ؟ ;)

Lovely-Pilot
12th September 2009, 11:43 PM
سلام به همه دوستان
من رشتم کلا با دنیا فرق می کنه
ولی از کامپیوتر چیزایی بلدم
مثل php-طراحی صفحات وب-گرافیک و اینجور چیزا
البته از هر کدومشون مقداری
رشته خودم هم به همه چیز مربوط میشه
به قولی آچار فرانسه می خونم....{big green}

moji5
29th September 2009, 07:28 PM
سلام به همه
مجتبی هستم
دانشجوی ترم اخر کارشناسی نرم افزار از واحد ساری

استفاده از تمامی مطالب سایت تنها با ذکر منبع آن به نام سایت علمی نخبگان جوان و ذکر آدرس سایت مجاز است

استفاده از نام و برند نخبگان جوان به هر نحو توسط سایر سایت ها ممنوع بوده و پیگرد قانونی دارد