PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سوال پسورد (وین دی وی ار)

kity
5th March 2010, 01:07 PM
سلام . من برنامه (وین دی وی ار) را دانلود کردم. با (وی رار) خواستم از فشردگی در بیارمش ولی بعداز وارد کردن پسورد تا وسطا نصب شد ولی بعد پیغام داد که پسورد من فاسده. باید جدیدشو وارد کنم. الان چی بزنم؟

kity
5th March 2010, 02:16 PM
خیلی ممنون که به کاربرای جدیدتون ارزش گذاری میکنید و جواب منو ندادید. من الان لازم دارم

Admin
5th March 2010, 02:29 PM
دوست عزیز ... شما چه نرم افزاری رو دانلود کردید و از کجا ؟

لینک بدید بررسی کنم...

موفق باشید

Asghar2000
5th March 2010, 02:40 PM
سلام . من برنامه (وین دی وی ار) را دانلود کردم. با (وی رار) خواستم از فشردگی در بیارمش ولی بعداز وارد کردن پسورد تا وسطا نصب شد ولی بعد پیغام داد که پسورد من فاسده. باید جدیدشو وارد کنم. الان چی بزنم؟

نرم افزار وین دی وی آر مخصوص یه نوع تی وی کارت هستش!!
دوست عزیز اگه اینترنتتون ADSL هستش یه بار دیگه دانلود کنید درست میشه.
توی بعضی موارد در دانلود فایل های رار، به صورت ناقص دانلود میشن. واسه همینه که پسورد رو اولش قبول کرد به هنگام Extract کردن، و بعدا به دلیل ناقص دانلود شدن بعضی از قسمت هاش اون خطا رو می ده!!!
امیدوارم مفید باشه;;)

kity
5th March 2010, 02:47 PM
نرم افزار وین دی وی آر مخصوص یه نوع تی وی کارت هستش!!
دوست عزیز اگه اینترنتتون ADSL هستش یه بار دیگه دانلود کنید درست میشه.
توی بعضی موارد در دانلود فایل های رار، به صورت ناقص دانلود میشن. واسه همینه که پسورد رو اولش قبول کرد به هنگام Extract کردن، و بعدا به دلیل ناقص دانلود شدن بعضی از قسمت هاش اون خطا رو می ده!!!
امیدوارم مفید باشه;;)

adsl ندارم اصغر جان

Asghar2000
5th March 2010, 02:55 PM
adsl ندارم اصغر جان

چاره ای جز دانلود دوباره نداری دوست عزیز!
در ضمن بهتره یه سرچی بکنی و نرم افزار رو طوری پیدا کنی که فشرده نباشه!!;)

kity
5th March 2010, 02:59 PM
فشردش 14mb . مرسی از راهنماییتون. در ضمن من شرمنده بچه ها شدم. اعصابم خورد بود. از همه معذرت میخوام.

Asghar2000
5th March 2010, 03:09 PM
فشردش 14mb . مرسی از راهنماییتون. در ضمن من شرمنده بچه ها شدم. اعصابم خورد بود. از همه معذرت میخوام.
ارادت داریم دوست عزیز اگه دیر شد شرمنده! تو سایت نبودم واسه همین نتونستم زود جواب بدم!!

بانوثریا
5th March 2010, 04:29 PM
RAR Password Cracker 4.12 ورژن نهایی از این برنامه پرقدرت است که به راحتی و با چند کلیک فایل RAR شما را Decode کرده و اونو باز میکنه
http://i32.tinypic.com/55115v.jpg

استفاده از تمامی مطالب سایت تنها با ذکر منبع آن به نام سایت علمی نخبگان جوان و ذکر آدرس سایت مجاز است

استفاده از نام و برند نخبگان جوان به هر نحو توسط سایر سایت ها ممنوع بوده و پیگرد قانونی دارد