PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : خبر نوه ناخلف پدر بزرگ خود را ربود

diamonds55
20th October 2008, 08:42 AM
نوه ناخلف پدر بزرگ خود را ربود
۲۷ مهر ۱۳۸۷
پسر ۲۷ ساله ای که با اجرای نقشه ای ماهرانه نیمی از اموال پدر بزرگ خود را تصاحب کرده بود دستگیر شد.
اوایل هفته گذشته فردی با مراجعه به دادسرای امور جنایی به رضوان فر دادیار شعبه چهارم گفت: پدر بزرگم به همراه عمه ام با یکی از نوه هایش به نام امیر زندگی می کنند و وی از آنها نگهداری می کند ولی اکنون حدود ۹ روز است از آنها خبری نداریم و هیچ اطلاعی از سرنوشت شان نداریم .
با توجه به اینکه آنها دارای وضع مالی خوبی هستند احتمال می دهیم وی آنها را به جای نا معلومی منتقل کرده باشد و قصد دارد اموال آنها را تصاحب کند.
با توجه به شکایت و راهنمایی های فرد شاکی گروهی از کارآگاهان پایگاه ششم پلیس آگاهی مسئول رسیدگی به موضوع شدند. کارآگاهان ابتدا مکان هایی که امکان داشت نوه،پدر بزرگ و عمه اش را در آنجا مخفی کرده باشد شناسایی کردند. سرانجام ماموران موفق شدند نوه ناخلف را سه شنبه هفته گذشته در منزل پدر بزرگش در حوالی بهارستان دستگیر کنند.
پس از دستگیری امیر ماموران با راهنمایی های وی موفق شدند پدر بزرگ و عمه وی را آزاد کنند.
متهم صبح امروز با انتقال به دادسرای امور جنایی به رضوانفر گفت: من مسئول نگهداری از پدر بزرگ ۸۵ ساله و عمه ۸۰ ساله ام بودم از آنجا که دارای چند باغ و ویلا در تهران و تاکستان بودند. من دچار وسوسه به دست آوردن ثروت آنها شدم، به همین دلیل آنها را به یک دفتر اسناد رسمی بردم و با گرفتن وکالت اقدام به فروش چند تا از املاک آنها کردم. برای اینکه نقشه ام برملا نشود آنها را در یکی از باغ ها مخفی کردم تا بتوانم راحت تر املاک را به فروش برسانم. با بررسی حساب بانکی نوه ۲۸ ساله مشخص شد وی از فروش دو دستگاه آپارتمان توانسته ۲۰۰ میلیون تومان به دست آورده است.
در ادامه تحقیقات یکی از بستگان امیر مدعی شد: وی ادعا ارتباط با ائمه را دارد و خود را منتسب به آنها می داند. همچنین در بعضی از محافل خانوادگی با این ادعا با خوراندن مواد مخدر به آنها شروع به گفتن خرافات می کند.
قاضی رضوانفر در مورد انگیزه نوه ناخلف به خبرنگار ما گفت: امیر دارای اختلال روانی و اعتیاد به مواد مخدر شیشه دارد به همین علت احتمالا جهت خرید مواد و مصرف آن دست به این کار زده است. گفتنی است به علت وجود ۴ سگ نگهبان در آپارتمان امیر کارآگاهان تا کنون موفق نشده اند محل اختفای وی را بازرسی کنند.

استفاده از تمامی مطالب سایت تنها با ذکر منبع آن به نام سایت علمی نخبگان جوان و ذکر آدرس سایت مجاز است

استفاده از نام و برند نخبگان جوان به هر نحو توسط سایر سایت ها ممنوع بوده و پیگرد قانونی دارد