PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : محمد دادكان در نود (5)؛ من با برانكو قرارداد بستم نه مهرعليزاده

mahdi9067
5th January 2010, 12:51 PM
موضوع جالبي كه در ميان صحبت‌هاي دادكان و فردوسي‌پور رد و بدل شد، مربوط به انتخاب مجدد برانكو براي سرمربيگري تيم ملي بود كه آن زمان همايون شاهرخي سرمربي تيم ملي بود.
فردوسي‌پور براي آنكه ثابت كند در دوره دادكان استقلال صددرصدي وجوود نداشته ادعا كرد كه قرارداد برانكو در سازمان تربيت بدني و دفتر مهرعليزاده امضا شده است. كه با واكنش جالب‌ توجه دادكان روبه‌رو شد:«چرا اين حرف را مي‌زنيد، پس شما هم جز حاشيه‌سازها هستيد؟ اين مسأله صحت ندارد و من نيازي ندارم كه دروغ بگويم. آقاي برانكو شب كه آمد به هتل رفت و حتي سازمان هم خبر نداشت كه او قرار است بيايد. دانشور را فرستاديم به هتل تا برانكو قرارداد را امضا كند و بعد براي معرفي به دفتر آقاي مهرعليزاده رفتيم.»
فردوسي‌پور همچنان بر موضع‌اش ايستاده بود و اعتقاد داشت كه دستور سازمان باعث عقد اين قرارداد شده است و يا فشار رسانه‌ها،‌ فدراسيون را مجاب به عقد قراداد كرده كه دادكان گفت:«خود شما مگر قبل از جام جهاني كاري نكرديد كه برانكو را برداريم اما ما مگر برداشتيم؟ حتي مصاحبه آقاي صفايي وجود دارد كه گفتند به من هم همين فشارها را آورده‌ بودند و من بلازويچ و ايوويچ را برداشتم و همين فشار را آورده‌ام تا برانكو را بردارد اما برنمي‌دارد. چرا اين‌ها را نمي‌گوئيد.»
شايد اين بهترين واكنش دادكان براي اثبات استقلال از سازمان تربيت بدني بود كه اين روزها در فدراسيون كفاشيان ديده نمي‌شود.

استفاده از تمامی مطالب سایت تنها با ذکر منبع آن به نام سایت علمی نخبگان جوان و ذکر آدرس سایت مجاز است

استفاده از نام و برند نخبگان جوان به هر نحو توسط سایر سایت ها ممنوع بوده و پیگرد قانونی دارد