PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : پاندف فقط قهرمانی می خواهد

mahdi9067
5th January 2010, 10:52 AM
گوران پاندف در نهایت مراحل پیوستنش به نرآتزوری را کامل کرد و از روز دوشنبه می بایست او را ستاره جدید اینتر دانست. پاندف 26 ساله در اولین صحبتهایش به عنوان بازیکن اینتر اعلام کرد که بسیار خوشحال است که به تیمی بازگشته که در سال 2001 او را به رقابتهای سری آ معرفی کرده بود.
پاندف در گفت و گو با کانال اینتر گفت:« سالها پیش و زمانی که به اینتر آمده بودم، می خواستم که در این تیم بمانم.ولی حتی اگر آن خواسته ام محقق نشد هم اکنون خشوحالم. مدت زمانی که در لاتزیو سپری کردم به من کمک زیادی کرد تا مبدل به یک بازیکن واقعی شوم. اکنون با هدف نشان دادن توانایی ها و ارزشم به رختکن اینتر بازگشته ام.»
ستاره مقدونیه ای ادامه داد:« سال 2010 برای من بسیار خوب شروع شد. اکنون دیگر همه چیز به من و تیمم بستگی دارد تا نهایت تلاشمان را برای فتح اسکودتو و قهرمانی در رقابتهای لیگ قهرمانان اروپا به کار بریم تا طعم واقعی شادی را بچشیم.»
پاندف در رقابتهای نیم فصل اول سری آ ، در ترکیب لاتزیو قرار نگرفت و کلودیو لوتیتو،رئیس این باشگاه از او به عنوان یاغی یاد می کرد. در نهایت مسئولان این تیم ایتالیایی پس از وقوع برخی اتفاقات، به دلایل قانونی،مجبور به لغو قرارداد او شدند و پاندف راهی رختکن نرآتزوری شد.

استفاده از تمامی مطالب سایت تنها با ذکر منبع آن به نام سایت علمی نخبگان جوان و ذکر آدرس سایت مجاز است

استفاده از نام و برند نخبگان جوان به هر نحو توسط سایر سایت ها ممنوع بوده و پیگرد قانونی دارد