PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : بای همگی

MlLe nAzilA
30th December 2009, 06:32 AM
سلام به همه برو-بچه های نخبه:دی...
مدت کمیه عضو این سایت شدم ولی با این حال بازم احساس میکنم خیلی وقته تو جمعتونم...خیلی خوب بودو خوشحالم که باتون آشنا شدم..تو این چند وقت کلی دور هم چیز میز گفتیمو با هم بحث کردیم که واقعا تک تکش برام با ارزشن..خیلی نظرای مختلف شنیدمو فکرای متفاوت،که هر کدوم برا خودشون یه عالم-تا با ارزشنو قابل احترام..ممکنه بعضی موقع تو بعضی چیزا فکرا و گفته هامون باهمدیگه کلی فرق میکرد اما خیلی جالب بود که هر کدوممون حرفامونو زدیم و حرفای همو شنیدیم،اینجوری تقریبا آخرش حرفامون یکی میشد و جدا از اینا هم قشنگیه دنیا با چیزی که اونو قابل تحمل برای زندگی کردن میکنه همین تفاوتای توش هست و باعث میشه تا یکنواختو خسته کننده نباشه..اگه یه وقت حرفی زدم که کسی ناراحت شده و حق با اونم بوده،به دل نگیرین چون باور کنین همتون مثله آبجیو داداشامین،به هر حال هممون از یه نژادیمو هموطنیم،منم هیچوقت به خودم اجازه نمیدم به خاطر خودم یه نفر دیگرو ناراحت کنم، اگه یه وقت بخاطر من ناراحت شدین بدونین قصدم اصلا این نبوده و یه جای کار اشتباه شده..از امروز امتحانامون شروع شده برا همینم حالا حالا فکر نکنم بتونم سر بزنم اگه تونستم ممکنه خیلی خیلی بعد اومدم در کل خواستم قبل از این واسه چند وقت نیام از همتون یه خداحافظی کرده باشمو اگه دلخوریی چیزی هست به حرمت این شب دور بریزیمش..تو این شب بزرگ برا همتون آرزو میکنم که به خواست خدا و یاریه امام حسین همتون همیشه پیروز و سربلند بمونین و همیشه به ایرانی بودتون افتخار کنین...
موفق باشین...=;
نازیلا

آبجی
30th December 2009, 06:57 AM
سلام نازیلای عزیز {big hug} خانوم گل هیچ کس فکر نکنم از دستت ناراحت شده باشه :-? بعدشم این حرفا چیه ؟؟؟

خب امتحانات شروع شده این یه حرف دیگه هست ابجی جون . یه مدت میری مرخصی بعد از اینکه امتحانات به خوبی و خوشی تموم شد و تموم نمره هات انشاالله که 20 میگیری و برمیگردی انجمن دوباره در کنار هم هستیم .

moji5
30th December 2009, 07:03 AM
با تشکر از نازیلا خانم
امیدواریم همیشه خوش و خرم باشید.
با تشکر از همراهیه چند روزتون با انجمن

امير آشنا
30th December 2009, 07:05 AM
به سلامت
خوش و خرم باشيد

LaDy Ds DeMoNa
30th December 2009, 04:23 PM
منم براتون آرزوي سرفرازي و موفقيت مي كنم .
فقط قول بده امتحاناتت كه تموم شد برگردي . . .

صبا محمدي
30th December 2009, 09:08 PM
سلام نازیلا جان موفق باشی بعد از امتحانها منتظرت هستیم

matrix
31st December 2009, 05:08 AM
سلام به شما نازیلا جان.
امیدوارم که در امتحاناتتون موفق باشید.
منتظر بازگشت شما به انجمن هستیم.

استفاده از تمامی مطالب سایت تنها با ذکر منبع آن به نام سایت علمی نخبگان جوان و ذکر آدرس سایت مجاز است

استفاده از نام و برند نخبگان جوان به هر نحو توسط سایر سایت ها ممنوع بوده و پیگرد قانونی دارد