PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سوال میخوام ترمو ول کنم دوباره کنکور بدم

ashkan
16th November 2009, 10:55 PM
ضمن سلام و خسته نباشید خدمت دوستان بزرگوار

میخواستم بپرسم که اگر به فرض:

من دانشگاه ایکس دارم درس میخونم ترم یک هستم میخوام دست نگه دارم ( مرخصی بگیرم یا رزرو کنم )

بعد ، سال دیگه کنکور بدم اگه قبول شدم میرم دانشگاه دیگه اگه نشدم برمیگردم همینجا .

این موضوع شدنی هست ؟

متشکر از توجه شما

*مینا*
16th November 2009, 11:13 PM
سلام بله شدنی هست ، اما شرایطی داره !

اگه دانشگاه تون دولتی باشه : در صورتی که شبانه باشید می تونید این کار رو انجام بدید اما باید یه ترم رو بخونید بعد، چون دو ترم متوالی مرخصی نمی دن ،

اگه روزانه باشید ، کنکور بدید ، نتیجه ی کنکورتون لغو می شه و به یه مدتی (( به نظرم 1_2)) سال از کنکور دادن محروم می شید .

تو دانشکده ی ما بچه هایی که این کار رو کردن :: شبانه بودن ، ترم اول رو خوندن و ترم دوم رو مرخصی گرفتن و دباره کنکور دادن !

موفق باشید .

ashkan
16th November 2009, 11:28 PM
ممنون از لطفتون دوست خوبم .

دانشگاه آزاده شرایط دانشگاه آزادم همینطوره ؟ شبانه هم نیست روزانه هست

*مینا*
16th November 2009, 11:32 PM
متاسفانه شرایط دانشگاه آزاد رو نمیدونم ،
اما دانشگاه آزاد که شبانه _ روزانه نداره !!!

ashkan
16th November 2009, 11:44 PM
قربون دستت ، من خودم نیستم یه خانوم داریم شبو روز گریه میکنه میگه خوابگاه نمیخوام ، گفتیم بابا بیخیال دانشگاه بیا بشین خونه .

بعد فهمیدیم انقدر توی این دانشگاه پسرا بهشون متلک میندازن بیچاره بد جور بهم ریخته . به قرآن ما هم پسریم نمیدونم این شهرستان چه خبره که این دختره مثل مرغ پرکنده داره گریه میکنه .

گفتم حالا شاید بشه این کارو کردو سال بعد دانشگاه بهتر قبول بشه . جون داداش اگر میدونید یه کمکی به ما بکنید

هیوا
16th November 2009, 11:50 PM
سلام دوست عزیز.من یک نفر رو میشناسم که مشابه کاری رو که شما می خواین انجام بدید انجام داده و مشکلی نبوده .یعنی سال اول قبول شد آزاد نرفت اما سال بعد به دلیل مشکلات نتونست دولتی قبول شه دوباره رفت همون آزاد.اما بعضی ها هو هستن که صندلیشون رو باری این یک سال می خرن یعنی یه پولی میدن به د انشگاه تا اگه خواستن سال بعد بیان.انشاالله که مشکل شما هم حل شه.

ashkan
16th November 2009, 11:52 PM
ممنون هیوای عزیز

شما درست میگید من هم رو همین اصل این تاپیک رو زدم ، الان میخوام بدونم از اواسط ترم هم میشه این کارو انجام داد ؟

چون پسر عموی من الان به همین صورت توی مرخصی هست تا دوباره کنکور بده و اگر نشد که میره همین دانشگاه .

هیوا
17th November 2009, 12:00 AM
ممنون هیوای عزیز

شما درست میگید من هم رو همین اصل این تاپیک رو زدم ، الان میخوام بدونم از اواسط ترم هم میشه این کارو انجام داد ؟

چون پسر عموی من الان به همین صورت توی مرخصی هست تا دوباره کنکور بده و اگر نشد که میره همین دانشگاه .
خواهش می کنم آقا اشکانر.اونو نمی دونم.ولی فکر نمی کنم فرقی داشته باشه.

kab
17th November 2009, 04:29 AM
سلام
روم به دیوار من دانشجوی دانشگاه ازادم و چیزی که از این دانشگاه میدونم اینه که اول پوله بعد چیز دیگه
شما اگه شهریه ثابت دانشگاه رو پرداخت کنی ده سالم نری کاری ندارن فقط پول
رفیق خودم قبول شد نیومد ثبت نام بعد از یه سال اومد با احترام تمام ثبت نامش کردن
داداش از من میشنوی بهترین کار اینه که دوباره کنکور بده دانشگاه ازاد اش دهن سوزی نیست به خدا اگه میذاشتن من از اول درس میخوندم تا نیام دانشگاه ازاد

hossien
17th November 2009, 10:29 AM
سلام
اگر فقط مشكل شهرستان بودن و از رشته خودش رو دوست داره ميشه با شرايط خاص به اون شهري كه مي خواد انتقال پيدا كنه ايشون دختر هستند باز راحت تر انتقالي ميدن . يا نه مي خواد دولتي قبول شه همون كاري كه دوستان گفتن بايد انجام بدن ولي يي سال عقب مي افتند.

استفاده از تمامی مطالب سایت تنها با ذکر منبع آن به نام سایت علمی نخبگان جوان و ذکر آدرس سایت مجاز است

استفاده از نام و برند نخبگان جوان به هر نحو توسط سایر سایت ها ممنوع بوده و پیگرد قانونی دارد