PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : راهنمايي در مورد مولد

saeed-n
18th August 2015, 06:22 PM
سلام دوستان
بدون مقدمه ميرم سر اصل مطلب و وقت دوستان رو نميگيرم.
اطلاعات من كلا در مورد برق خيلي كمه ، من يه ايده اي در مورد مولد ها دارم ممنون ميشم دوستان و اساتيد محترم راهنمايي و كمكم كنن...
ميخواستم بدونم با چه تغييراتي در دينام ، برق خروجي از مولد ، كه با موتور معمولي 40-50 واته رو ميتونيم تا 220 وات ارتقا بديم؟اصلا ميشه؟

ab.bb
18th August 2015, 10:46 PM
سلام دوستان
بدون مقدمه ميرم سر اصل مطلب و وقت دوستان رو نميگيرم.
اطلاعات من كلا در مورد برق خيلي كمه ، من يه ايده اي در مورد مولد ها دارم ممنون ميشم دوستان و اساتيد محترم راهنمايي و كمكم كنن...
ميخواستم بدونم با چه تغييراتي در دينام ، برق خروجي از مولد ، كه با موتور معمولي 40-50 واته رو ميتونيم تا 220 وات ارتقا بديم؟اصلا ميشه؟

با توجه به قانون بقای انرژی نمیشه؛ انرژی خروجی از دینام رو با هیچ وسیله بیشتر کرد.
توان الکتریکی حاصل ضرب ولت در آمپر هست. میشه مقدار ولتاژ یا آمپر رو به تنهایی تغییر داد. ولی با توجه به قانون بقای انرژی افزایش هر کدوم مقدار دیگری رو کاهش میده.

saeed-n
19th August 2015, 01:13 PM
ممنون از پاسختون بذاريد سوال رو يه جور ديگه بپرسم
فرض كنيد ما يه انرژي پرقدرت داريم و دائم درحال استفاده ، ما ميخوايم از اين منبع انرژي با استفاده از دينام برق توليد كنيم ولي مشكلي كه هست فضاي ما خيلي خيلي كوچك است شايد به اندازه 5 ، 6 سانتي متر در 50 سانت...
ممنون ميشم دوستان همكاري كنن

ab.bb
19th August 2015, 02:12 PM
ممنون از پاسختون بذاريد سوال رو يه جور ديگه بپرسم
فرض كنيد ما يه انرژي پرقدرت داريم و دائم درحال استفاده ، ما ميخوايم از اين منبع انرژي با استفاده از دينام برق توليد كنيم ولي مشكلي كه هست فضاي ما خيلي خيلي كوچك است شايد به اندازه 5 ، 6 سانتي متر در 50 سانت...
ممنون ميشم دوستان همكاري كنن
برای حل مشکل کمبود جا، باید کل طرح و مکان قرار گیری اجزای اون رو بدونم؛ تا بتونم پیشنهاد مناسب بدم.

saeed-n
19th August 2015, 02:32 PM
ما يه ماشين چاپ داريم در كنار اونم يه كمپرسور بادي داريم كه شب و روز كار ميكنه حالا ميخوايم از باد يا مكش كمپرسور برق بگيريم

استفاده از تمامی مطالب سایت تنها با ذکر منبع آن به نام سایت علمی نخبگان جوان و ذکر آدرس سایت مجاز است

استفاده از نام و برند نخبگان جوان به هر نحو توسط سایر سایت ها ممنوع بوده و پیگرد قانونی دارد