PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : خبر رفع مشکلات یک هفته گذشته سایت و رفع ایرادات سروری

Admin
4th July 2015, 08:18 AM
با سلام و عرض خسته نباشید خدمت تمامی همکاران و کاربران سایت علمی نخبگان جوان،

مشکلات سروری سایت علمی نخبگان جوان با فعالیت هایی که در این راستا انجام شد رفع شد و سایت علمی نخبگان جوان بابت قطعی های مکرر سایت طی هفته ی گذشته از تمامی دوست داران این رسانه پوزش می طلبد.

موفق و موید باشید

مدیر سایت

حسنعلی ابراهیمی سعید
4th July 2015, 07:03 PM
سلام
تا دیشب ادامه داشت
ضمنآ در ارسال مطلب هم کمی مشکل پیش می آید
ارادت

*FATIMA*
16th July 2015, 11:32 AM
سلام

با تشکر از زحمات شما

ولی آپلود سنتز سایت برای من خرابه

این ارور رو میده

uc-njavan.ir502 Error It appears the website you are trying to visit is having technical difficulties or is no longer available.
Please go back and try your request again or try searching Google to find another website with what you're looking for!

ممنون میشم پیگری کنید

Capitan Totti
18th July 2015, 03:21 PM
نوش دارویی و بعد از مرگ سهراب آمدی...؟!

این مشکلات عادی است و قابل رفع !

مشکل کاربرانی که بعمد یا رفتند و یا کاری کردند "حضرات مدیر !! " که بروند چه ؟!

پدرام++
18th July 2015, 10:02 PM
بعد اون مدت زمانی که سایت مشکل داشت برای همه. من حدودا چند هفته ایست که دو روز در میون میتونم بیام سایت. و صفحه سایت برام یافت نمیشه. گویا طرح زوج و فرد شده[nishkhand]

معمار حانیه
20th July 2015, 05:27 PM
سلام

با تشکر از زحمات شما

ولی آپلود سنتز سایت برای من خرابه

این ارور رو میده

uc-njavan.ir

502 Error It appears the website you are trying to visit is having technical difficulties or is no longer available.
Please go back and try your request again or try searching Google to find another website with what you're looking for!

ممنون میشم پیگری کنید

سلام برای من هم همینطوریه

Admin
20th July 2015, 11:06 PM
سلام برای من هم همینطوریه

تغییراتی روی سرور آپلود سنتر داریم که مجددا به زودی در دسترس قرار میگیره...

*FATIMA*
9th October 2015, 12:09 PM
سلام مجدد

از اینکه پیگیر بودید و آپلودسنتز رو درست کردید ممنون

ولی یه مشکلی که هنوز هست اینه که عکسای قبلی لود نمیشه [entezar] در صورتی که همش از طریق اپلود سنتز سایت ، آپلود شده

استفاده از تمامی مطالب سایت تنها با ذکر منبع آن به نام سایت علمی نخبگان جوان و ذکر آدرس سایت مجاز است

استفاده از نام و برند نخبگان جوان به هر نحو توسط سایر سایت ها ممنوع بوده و پیگرد قانونی دارد