PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : دریافت وارسال عکس با فرمتهای مختلف در سوکت پروگرمینگ با سی شارپ

abdavian
10th January 2015, 07:29 PM
با عرض سلام
مطلبی رو که در مورد چگونگی ارتباط بین دو طر ف کلاینت و سرور بود رو خوندم لطفا در مورد چگونگی ارسال و دریافت عکس توسط سوکت پروگرمینگ نیز توضیح دهید .من برنامه کلاینت و سرور رو نوشتم .فایلهای اچ تی ام ال به راحتی نمایش داده می شود ولی موفق به ارسال عکس نشدم .عکسهایی که ارسال می کنم یا به صورت کاملا سیاه نمایش داده می شود(پی ان جی) ویا اعلام می کند که ویوئر نمی تواند این فایل را نمایش دهد(جی پگ).در برنامه خود از نت ورک استریم استفاده می کنم و اطلاعات را به صورت آرایه ای از بایت ارسال می کنم .البته وقتی برنامه سرورم را با استفاره از اینترنت اکسپلورر امتحان می کنم , اکسپلورر تمام فایلهای عکس را به درستی نمایش می دهد . ضمنا در اینترنت زیاد جستجو کردم و روشهای مختلفی از ارسال عکس را امتحان کردم ولی موثر نبود .لطفا در اسرع وقت در جهت کمک پاسخ دهید.
با تشکر

استفاده از تمامی مطالب سایت تنها با ذکر منبع آن به نام سایت علمی نخبگان جوان و ذکر آدرس سایت مجاز است

استفاده از نام و برند نخبگان جوان به هر نحو توسط سایر سایت ها ممنوع بوده و پیگرد قانونی دارد