PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سوال مقایسه چند گوشی برای خرید..

sevda_sj
27th October 2014, 01:18 AM
با عرض سلام خدمت دوستان عزیزم این ایام رو هم به نوبه ی خودم تسلیت عرض میکنم..

یک سوالی داشتم از خدمت دوستان اهل فن این رشته من تصمیم به خرید گوشی داشتم که البته خیلی وقتهکه دارم تحقیق میکنم فعلا در مرحله تحقیق مانده ام[nadidan][labkhand]

من از گوشی های Huawei Ascend P7 , sony xperia z2 و LG G3 نسبتا خوشم امده است و با نیاز هایی که دارم تقریبا خوب هستن و از نظر رنج قیمت تقریبا میشه گفت در یک رنج هستن

و البته ترجیح من هوای P7 یعنی واقعا خوشم امد از این مدلی که هوای به بازار داده یعنی از اول هم همین بود بعد با چرخی که در بازار زدم دیدم فروشنده ها بیشترشون نمی شناسن و همشون دوتای بعد ی روبهم پیشنهاد داده اند که اگر مثلا دوربین هوای 13 مگا پیکسل باشه برای سونی هم همین پیکسل باشه کیفیت سونی زمین تا اسمون با اون فرق خواهد داشت ایا درسته؟؟؟

ودلیل دوم که هوای رو پیشنهاد ندادند بهم اینکه سونی یا الجی از برند های شناخته شده هستند و زمانی اگر مایل به فروش باشی هر جا ببری همه اونا رو برمیدارند و چون هوای رو نمیشناسند کمتر کسی برمیداره !!

اول اینکه واقعا میخوام یکی برای من این ها برو برام مقایسه کنه

میدونم مطمنا هرکذئم در خیلی از موارد برتری وکاستی هایی دارند ولی در حالت کلی از نطر قیمیتی و کیفیتی بصرفه باشه

و همه ی کامنت های کسایی که از هوای یا سونی استفاده کردند رو خوندم و همشون از هوای راضی بودن ولی اینکه برند شناخته نشده ایی هست یه خصوصیت بد محسوب میشه ایا میشه به این تکیه کرد؟در کیفیت قطعات تفاوت وجود خواهد داشت؟

در مورد Z2 هم خوب بود نظراتشون ولی به اندازه P7 راضی نبودن و Z3 میگن بهتر شده از Z2 ولی باز یه شبهاتی بود!!!

راستی در مود گلکسی هم باید بگم که چون اصلا هیچکدوم از محصواتش رو دوست ندارم اصلا تحقیقی در موردش نکردم !

ولی همه Z2 رو مورد قبول تر دانستند ...ولی..

. در کل یه مقایسه کلی این سه برند و کدوم قابل اعتماد تر هست با کم وکاستی که در هر کدوم از گوشی های هوشمند هست ؟؟؟
و اینکه فکر میکنید کدوم یکی از امکاناته این سه میچربه بر دیگری که برای هر گوشی مهمه...

بخشید زیاد صحبت کردم
اگر کمک و پیشنهادی داشتید خوشحال میشوم بشنوم

با تشکر

mamadshumakher
27th October 2014, 07:39 AM
با عرض سلام خدمت دوستان عزیزم این ایام رو هم به نوبه ی خودم تسلیت عرض میکنم..

یک سوالی داشتم از خدمت دوستان اهل فن این رشته من تصمیم به خرید گوشی داشتم که البته خیلی وقتهکه دارم تحقیق میکنم فعلا در مرحله تحقیق مانده ام[nadidan][labkhand]

من از گوشی های Huawei Ascend P7 , sony xperia z2 و LG G3 نسبتا خوشم امده است و با نیاز هایی که دارم تقریبا خوب هستن و از نظر رنج قیمت تقریبا میشه گفت در یک رنج هستن

و البته ترجیح من هوای P7 یعنی واقعا خوشم امد از این مدلی که هوای به بازار داده یعنی از اول هم همین بود بعد با چرخی که در بازار زدم دیدم فروشنده ها بیشترشون نمی شناسن و همشون دوتای بعد ی روبهم پیشنهاد داده اند که اگر مثلا دوربین هوای 13 مگا پیکسل باشه برای سونی هم همین پیکسل باشه کیفیت سونی زمین تا اسمون با اون فرق خواهد داشت ایا درسته؟؟؟

ودلیل دوم که هوای رو پیشنهاد ندادند بهم اینکه سونی یا الجی از برند های شناخته شده هستند و زمانی اگر مایل به فروش باشی هر جا ببری همه اونا رو برمیدارند و چون هوای رو نمیشناسند کمتر کسی برمیداره !!

اول اینکه واقعا میخوام یکی برای من این ها برو برام مقایسه کنه

میدونم مطمنا هرکذئم در خیلی از موارد برتری وکاستی هایی دارند ولی در حالت کلی از نطر قیمیتی و کیفیتی بصرفه باشه

و همه ی کامنت های کسایی که از هوای یا سونی استفاده کردند رو خوندم و همشون از هوای راضی بودن ولی اینکه برند شناخته نشده ایی هست یه خصوصیت بد محسوب میشه ایا میشه به این تکیه کرد؟در کیفیت قطعات تفاوت وجود خواهد داشت؟

در مورد Z2 هم خوب بود نظراتشون ولی به اندازه P7 راضی نبودن و Z3 میگن بهتر شده از Z2 ولی باز یه شبهاتی بود!!!

راستی در مود گلکسی هم باید بگم که چون اصلا هیچکدوم از محصواتش رو دوست ندارم اصلا تحقیقی در موردش نکردم !

ولی همه Z2 رو مورد قبول تر دانستند ...ولی..

. در کل یه مقایسه کلی این سه برند و کدوم قابل اعتماد تر هست با کم وکاستی که در هر کدوم از گوشی های هوشمند هست ؟؟؟
و اینکه فکر میکنید کدوم یکی از امکاناته این سه میچربه بر دیگری که برای هر گوشی مهمه...

بخشید زیاد صحبت کردم
اگر کمک و پیشنهادی داشتید خوشحال میشوم بشنوم

با تشکر

سلام.

منم دقیقا تو همین وضعیت هستم.

با این تفاوت که من از ال جی خوشم نمیاد و بجاش روی گلکسی مانور میدم.

و هیچ تحقیقی هم روی هواوی و سونی نکردم.

خودم نظرم روی گلکسی اس 4 مینی هست.و گلکسی گرند 2

حالا در برابر این دو مدل از سونی و هواوی چه مدل هایی قرار میگیره؟

و از نظر دوام گوشی هواوی چطور هست؟چند وقته وارد بازار شده؟من دوام گوشی واسم خیلی مهمه.یروز بلندگوش نسوزه یروز رم رو نخونه یروز غاطی کنه یروز باتری خالی کنهو...

سونی و سامسونگ چطور؟کدوم کیفیت بیشتری دارند؟

کمک کنید لطفا [nishkhand]

خواهش میکنم[nishkhand]

sevda_sj
27th October 2014, 09:10 AM
سلام.

حالا در برابر این دو مدل از سونی و هواوی چه مدل هایی قرار میگیره؟

و از نظر دوام گوشی هواوی چطور هست؟چند وقته وارد بازار شده؟من دوام گوشی واسم خیلی مهمه.یروز بلندگوش نسوزه یروز رم رو نخونه یروز غاطی کنه یروز باتری خالی کنهو...

سونی و سامسونگ چطور؟کدوم کیفیت بیشتری دارند؟

کمک کنید لطفا [nishkhand]

خواهش میکنم[nishkhand]

سلام علیکم برادر شوماخر

شما که وضعت ازمن بدتره [tafakor][khanderiz]
اگه بازم سوالی داشتی میپرسیدی تعارف نمیکردی[khande][nishkhand]

الان سوال اندر سوال شد مرد میدان میخواییم جواب گو باشه !!

ولی از نظر من سونی بهتره من که کلا مخالف سامسونگم چون معتقدم خیلی تقلید کاره و نبوغی ازخود نداره سونی از نظر دوام خیلی بهتره ولی هر کدوم رو که بگیم باز هم جایه کار دارند

بعد من اینو یادم رفت بپرسم بنظرتون گوشی رو با گارنتی بگیریم یا بدون گارانتی؟؟؟
یکی میگی با گارانتی چون از مدل اطمینان داری و اگه مشکلی پیش اومد میری میکوبی تو سره طرف در مقابل بعضیا میگن بدون گارانتی هم یه تست ساده بزنی برای اطمینان کافیه و اینکه لازم نیست هر اپدیتی اومد بزنی و کاره خودشو میکنه!!تازه در قیمتش هم کلی تفاوت میکنه ایا ارزششو داره؟؟

لطفا بیاید نظر بدید

با تشکر[nishkhand]
اگه بازم سوالی بود مطح میکنم نگران نباشید[nishkhand]

mamadshumakher
27th October 2014, 09:17 AM
سلام علیکم برادر شوماخر

شما که وضعت ازمن بدتره [tafakor][khanderiz]
اگه بازم سوالی داشتی میپرسیدی تعارف نمیکردی[khande][nishkhand]

الان سوال اندر سوال شد مرد میدان میخواییم جواب گو باشه !!

ولی از نظر من سونی بهتره من که کلا مخالف سامسونگم چون معتقدم خیلی تقلید کاره و نبوغی ازخود نداره سونی از نظر دوام خیلی بهتره ولی هر کدوم رو که بگیم باز هم جایه کار دارند

بعد من اینو یادم رفت بپرسم بنظرتون گوشی رو با گارنتی بگیریم یا بدون گارانتی؟؟؟
یکی میگی با گارانتی چون از مدل اطمینان داری و اگه مشکلی پیش اومد میری میکوبی تو سره طرف در مقابل بعضیا میگن بدون گارانتی هم یه تست ساده بزنی برای اطمینان کافیه و اینکه لازم نیست هر اپدیتی اومد بزنی و کاره خودشو میکنه!!تازه در قیمتش هم کلی تفاوت میکنه ایا ارزششو داره؟؟

لطفا بیاید نظر بدید

با تشکر[nishkhand]
اگه بازم سوالی بود مطح میکنم نگران نباشید[nishkhand]

سلام [nishkhand]

نه من اصلا به سونی اعتماد ندارم.

از نظر اماری خرابیش خیلی بیشتر از سامسونگ هست.

و در همین حین من انتخاب کردم.

بین اس4 مینی و گرند 2 من گرند 2 رو انتخاب کردم.

به شما هم پیشنهاد میکنم.

اینکه سامسونگ نبوغ داره یا نداره چه فرقی به حال شما داره.

گوشی بخر که نیازتو بررف کنه و ماندگاری و کیفیتش برات مهم باشه.البته من خودم به شخصه قیافه گوشی برام مهم نیست.

کارایی مهم هست.[tafakor]

برم بازار ببینم گرند 2 چجوریاست

sevda_sj
27th October 2014, 09:21 AM
سلام [nishkhand]

نه من اصلا به سونی اعتماد ندارم.

از نظر اماری خرابیش خیلی بیشتر از سامسونگ هست.

و در همین حین من انتخاب کردم.

بین اس4 مینی و گرند 2 من گرند 2 رو انتخاب کردم.

به شما هم پیشنهاد میکنم.

اینکه سامسونگ نبوغ داره یا نداره چه فرقی به حال شما داره.

گوشی بخر که نیازتو بررف کنه و ماندگاری و کیفیتش برات مهم باشه.البته من خودم به شخصه قیافه گوشی برام مهم نیست.

کارایی مهم هست.[tafakor]

برم بازار ببینم گرند 2 چجوریاست

میشه بگید چه ویژگی هایی دید که اینقد سریع تصمیم گرفتید؟؟چی براتون مهم بود

mamadshumakher
27th October 2014, 12:55 PM
میشه بگید چه ویژگی هایی دید که اینقد سریع تصمیم گرفتید؟؟چی براتون مهم بود

بله
خب یکی اینکه از نظر سخت افزاری برای من قانع کننده هست.که خدمتون عرض میکنم.

و اینکه سایزش هم مناسب هست.چون اس4 مینی یکم جمع و جور بود.گرند 2 5.2 اینچ هست.

صفحه tft داره اما رزولوشن خوبی داره با اینکه به صفحه super amoled گوشی اس4 مینی نمیرسه.

سی پی 4 هسته ای 1.2 گیگاهرتز داره که مناسب هست.

سیستم عاملشم : Android 4.3 Jelly Bean که باز از س4 مینی پیشی میگیره.

یکی از پر فروش ترین گوشیهای سامسونگ هست.

دوربین 8مگاپیکسل خوبی داره.میتونی اینجا تستشو ببینی که با چند نمونه دیگه سامسونگ مقایسه شده
http://www.gsmarena.com/piccmp.php3?idType=1&idPhone1=5862&idPhone2=5958&idPhone3=5163

و اینکه فعلا قابلیت اطمینان به سامسونگ در من ایجاد شده [nishkhand] اذیت ازار تقریبا نداره.

مثلا اصلا نمیتونم با هواوی کنار بیام.بیشتر از 500 تومان بخوام پول بدم هواوی نمیگیرم.

سونی هم که فعلا راضی کننده نیست.سخت افزاری به نظر قوی هست اما در عمل نه.

و اینکه
این نمونه مشکی رنگش که خودم هم همینو میگیرم

http://cdn2.gsmarena.com/vv/pics/samsung/samsung-galaxy-grand-2-3.jpg

http://cdn2.gsmarena.com/vv/pics/samsung/samsung-galaxy-grand-2-4.jpg

http://cdn2.gsmarena.com/vv/pics/samsung/samsung-galaxy-grand-2-1.jpg

اینم مشخصات کلیش
http://www.gsmarena.com/samsung_galaxy_grand_2-5862.php

sevda_sj
27th October 2014, 01:06 PM
بله
خب یکی اینکه از نظر سخت افزاری برای من قانع کننده هست.که خدمتون عرض میکنم.

و اینکه سایزش هم مناسب هست.چون اس4 مینی یکم جمع و جور بود.گرند 2 5.2 اینچ هست.

صفحه tft داره اما رزولوشن خوبی داره با اینکه به صفحه super amoled گوشی اس4 مینی نمیرسه.

سی پی 4 هسته ای 1.2 گیگاهرتز داره که مناسب هست.

سیستم عاملشم : Android 4.3 Jelly Bean که باز از س4 مینی پیشی میگیره.

یکی از پر فروش ترین گوشیهای سامسونگ هست.

دوربین 8مگاپیکسل خوبی داره.میتونی اینجا تستشو ببینی که با چند نمونه دیگه سامسونگ مقایسه شده
http://www.gsmarena.com/piccmp.php3?idType=1&idPhone1=5862&idPhone2=5958&idPhone3=5163

و اینکه فعلا قابلیت اطمینان به سامسونگ در من ایجاد شده [nishkhand] اذیت ازار تقریبا نداره.

مثلا اصلا نمیتونم با هواوی کنار بیام.بیشتر از 500 تومان بخوام پول بدم هواوی نمیگیرم.

سونی هم که فعلا راضی کننده نیست.سخت افزاری به نظر قوی هست اما در عمل نه.

و اینکه
این نمونه مشکی رنگش که خودم هم همینو میگیرم

http://cdn2.gsmarena.com/vv/pics/samsung/samsung-galaxy-grand-2-3.jpg

http://cdn2.gsmarena.com/vv/pics/samsung/samsung-galaxy-grand-2-4.jpg

http://cdn2.gsmarena.com/vv/pics/samsung/samsung-galaxy-grand-2-1.jpg

اینم مشخصات کلیش
http://www.gsmarena.com/samsung_galaxy_grand_2-5862.php

قابل تامل شد برام[tafakor]

مبارکه ایشالا به سلامتی استفاده اش کنید
ولی هنوز برای قانع شدن زوده
ولی باشرایطی که داره یه گوشیه جمع و جور و کاربردی هست

mamadshumakher
27th October 2014, 01:21 PM
قابل تامل شد برام[tafakor]

مبارکه ایشالا به سلامتی استفاده اش کنید
ولی هنوز برای قانع شدن زوده
ولی باشرایطی که داره یه گوشیه جمع و جور و کاربردی هست

جمع و جور که نمیشه بهش گفت.5.2 اینچ هست.شاید برای شما دخترا که گوشی رو میزارید تو کیف گوشی و کیف گوشیو میزارید تو جیب بغلیه کیف دستیتون [nishkhand] فرقی نداشته باشه.اما ما پسرا فقط جیب شلوار داریم که باید کلید و کیف کارت کیف پول و فلش و سوئیچ و موبایل و ... رو توی اینا جا بدیم :))

حالا شما روی چه مدل هایی مانور دادید؟عکسی اطلاعاتی قیمتی

sevda_sj
27th October 2014, 01:38 PM
جمع و جور که نمیشه بهش گفت.5.2 اینچ هست.شاید برای شما دخترا که گوشی رو میزارید تو کیف گوشی و کیف گوشیو میزارید تو جیب بغلیه کیف دستیتون [nishkhand] فرقی نداشته باشه.اما ما پسرا فقط جیب شلوار داریم که باید کلید و کیف کارت کیف پول و فلش و سوئیچ و موبایل و ... رو توی اینا جا بدیم :))

حالا شما روی چه مدل هایی مانور دادید؟عکسی اطلاعاتی قیمتی

اولا منظورم اینه که خیلی کاربردی و اینکه تمام نیاز هارو برای داشتنه یه گوشیه هوشمند برطرف میکنه و گرنه همین GLXخودمون که تو جیبم جا میشه ازهمه جموجور تره[khande]

من از هوای خیلی خوشم اومده و البته گوشی هایی با امکانات همون با برندهای شناخته شده هم هستن که همه توصیه اشون به این هست که حتما یه مارک شناخته شده باشه بعد من میگم خب اینم بلاخره شناخته شده میشه دیگه یه روزی ...حالا نشسم ببینم کی شناخته شده میشه[entezar2][khanderiz]

خب هوای 7 صفحه نمایش 5 اینچ و 1.8 هرتزه پردازنده اش

سیستم عاملشم kitkat 4.4اندروید و دوربین 13 و دوربین دوم و 8 مگا پیکسلی و...

که یکم هم باید تحقیقات انجا بدم چون قیمتش نسبتا بالاست !

http://94.182.168.34/Digikala/Image/HtmlEditor/Review/2014/7/8/Main-Medium66d6fgd6fgdfgdg6.jpg

mamadshumakher
27th October 2014, 01:42 PM
اولا منظورم اینه که خیلی کاربردی و اینکه تمام نیاز هارو برای داشتنه یه گوشیه هوشمند برطرف میکنه و گرنه همین GLXخودمون که تو جیبم جا میشه ازهمه جموجور تره[khande]

من از هوای خیلی خوشم اومده و البته گوشی هایی با امکانات همون با برندهای شناخته شده هم هستن که همه توصیه اشون به این هست که حتما یه مارک شناخته شده باشه بعد من میگم خب اینم بلاخره شناخته شده میشه دیگه یه روزی ...حالا نشسم ببینم کی شناخته شده میشه[entezar2][khanderiz]

خب هوای 7 صفحه نمایش 5 اینچ و 1.8 هرتزه پردازنده اش

سیستم عاملشم kitkat 4.4اندروید و دوربین 13 و دوربین دوم و 8 مگا پیکسلی و...

که یکم هم باید تحقیقات انجا بدم چون قیمتش نسبتا بالاست !

http://94.182.168.34/Digikala/Image/HtmlEditor/Review/2014/7/8/Main-Medium66d6fgd6fgdfgdg6.jpg

من با چندتا مدل هواوی کار کردم.اما ارزون.خوب بود اما تازه گرفته بودن.الان باید بپرسم ببینم هنوزم اوضاع ردیف هست یا نه [nishkhand]

خب روی ال جی و اچ تی سی هم فکر کن.

راستی این لیست رو

Top 10 best-selling smartphones worldwide in May 2014:
1. Apple iPhone 5s
2. Samsung Galaxy S5
3. Samsung Galaxy S4
4. Samsung Note 3
5. Apple iPhone 5c
6. Apple iPhone 4S
7. Xiaomi MI3
8. Samsung Galaxy S4 mini
9. Xiaomi Hongmi Redrice
10. Samsung Galaxy Grand 2
The ranking is based on smartphone sales from 35 countries.

شماره 10 رو نیگا [nishkhand]

sevda_sj
27th October 2014, 01:45 PM
من با چندتا مدل هواوی کار کردم.اما ارزون.خوب بود اما تازه گرفته بودن.الان باید بپرسم ببینم هنوزم اوضاع ردیف هست یا نه [nishkhand]

خب روی ال جی و اچ تی سی هم فکر کن.

راستی این لیست رو

Top 10 best-selling smartphones worldwide in May 2014:
1. Apple iPhone 5s
2. Samsung Galaxy S5
3. Samsung Galaxy S4
4. Samsung Note 3
5. Apple iPhone 5c
6. Apple iPhone 4S
7. Xiaomi MI3
8. Samsung Galaxy S4 mini
9. Xiaomi Hongmi Redrice
10. Samsung Galaxy Grand 2
The ranking is based on smartphone sales from 35 countries.

شماره 10 رو نیگا [nishkhand]

بابا top10

ینی کلا به فنا رفتم دیگه........

منصرف شدم گوشی نمیخوام[khande][labkhand]

میگم قیمت اپل تو بازار چطوره الان؟؟![nishkhand]

mamadshumakher
27th October 2014, 01:49 PM
قیمت ها که از سایت های gsm , دیجی کالا بدست میاد.
اگه پولش خوب میخوای بدی روی htc one هم فکر کن.محصولات اپل هم که خب عالی.

ab.bb
27th October 2014, 01:59 PM
لینک مقایسه سه تا گوشی که گفتین
http://www.digikala.com/Compare/DKP-26603/DKP-34012/DKP-34355/
باتوجه با این لینک
cpu ال جی بهتره
کیفیت صفحه نمایش ال جی بهتره البته صفحه سونی ضد خشه!
رم سونی از بقیه بالا تره
کارت حافظه سونی و ال جی ظرفیتشون بالاتره
دوربین سونی قوی تره البته کیفیت فیلم برداری ال جی بیشتره
ال جی فرمت های تصویری بیشتر رو پشتیبانی میکنه
در کل سونی و ال جی هر دو خوبن. شخصا به هواوی خوش بین نیستم.ضمن اینکه طبق این لینک سخت افزار هواوی هم نسبت به دوتا گوشی دیگه ضعیفتره.

mamadshumakher
27th October 2014, 02:14 PM
باتوجه با این لینک
cpu ال جی بهتره
رم سونی از بقیه بالا تره
در کل سونی و ال جی هر دو خوبن. شخصا به هواوی خوش بین نیستم.ضمن اینکه طبق این لینک سخت افزار هواوی هم نسبت به دوتا گوشی دیگه ضعیفتره.

سلام رضاجان.ممنون.

راستش خیلی هم نمیشه به عدد و ارقام تکیه کرد.

بررسی فوق تخصصی هم که کار ما نیست که بتونیم بگیم سی پی یو کدوم شرکت با کدوم محصول نتیجه خوبی میده.

مثلا اچ تی سی ترکیب نرم افزار و سخت افزارش جوریه که پا به پای برند های با سخت افزار قویتر از خودش میاد.در حالی که روی کاغذ باید ضعیفتر باشه.

یا همین دوربینهای اکسپریا که 13 و 20 و ... ولی واقعا نتیجه کار فقط سایز بزرگ تر عکس ها هست.کیفیت در حد همون 5 یا 8 هست.

واسه این نتیجه گیری از روی کاغذ یکم سخته.[tafakor]

sevda_sj
27th October 2014, 02:29 PM
باتوجه با این لینک
cpu ال جی بهتره
رم سونی از بقیه بالا تره

سلام اقا رضا ممنون از کمکتون اطلاعات خوبی بود

دارم گزینه هامو عوض میکنم کم کم ه

ab.bb
27th October 2014, 04:01 PM
سلام رضاجان.ممنون.

راستش خیلی هم نمیشه به عدد و ارقام تکیه کرد.

بررسی فوق تخصصی هم که کار ما نیست که بتونیم بگیم سی پی یو کدوم شرکت با کدوم محصول نتیجه خوبی میده.

مثلا اچ تی سی ترکیب نرم افزار و سخت افزارش جوریه که پا به پای برند های با سخت افزار قویتر از خودش میاد.در حالی که روی کاغذ باید ضعیفتر باشه.

یا همین دوربینهای اکسپریا که 13 و 20 و ... ولی واقعا نتیجه کار فقط سایز بزرگ تر عکس ها هست.کیفیت در حد همون 5 یا 8 هست.

واسه این نتیجه گیری از روی کاغذ یکم سخته.[tafakor]

حرفتون رو قبول دارم؛ صرفا با این اطلاعات و ارقام نمیشه تصمیم گرفت. باید تجربه کاربران این گوشی ها رو هم در نظر گرفت.

plarak12
6th November 2014, 10:24 PM

سلام دوستان بخشید دیر جواب میدم ، الان دارم قضاشو بجا میارم دیگه [nishkhand]
من خودم چندسال پیش بخاطر کارم تو همین چندراهی افتادم و بعد کلی تحقیق نتیجه این شد
هر گوشی ای با تناسب قیمت خودش و نیاز مناسبه ...
من از سونی بدلایل زیاد اعم از طرح و قالب خیلی بدش و یسری نکات فیزیکی و نرم افزاری دیگه کلا سمتش نرفتم
هواوی دوربینش و .. قابل مقایسه با سونی نیست اما تورنج قیمت خودش خیلی خوبه ولی من جی ال ایکس رو 100برابر به هواوی ترجیح میدم مخصوصا این اخرین گوشی ک زده هم دوربینش خوبه هم قیمتش مفته ...
تو گلگسی ها هم گرند بنظرم با قیمتش خوبه و اس 4 برا دوربین و کسایی ک صفحه بزرگ نمیخوان و از همه بهتر برا اونایی ک هم دوربین و هم صفحه میخوان نوت 3 هست (فقط کمی گرونه )
من خودم خواستم نوت 3بردارم اما با سابقه گم کردن زیاد گوشی و قیمتش بیخیال شدم . پیش خودم گفتم من 1800بدم نوت 3بگیرم 400 میدم جی ال ایکس میگیرم باقیشم تهش ی دوربین دیجیتال برا عکاسی (خودم قبلا گوشی با دوربین بالا برا عکاسی داشتم ک هر 2تاش گم شد دیگم تولید نمیشه :(
خلاصه قید دوربینو زدیم و فقط برا صفحه اسکای دوآل کور گرفتیم من 2سیم کارته میخواستم ک این بود ...
الان حدود 1.5 سال شده . هنوز سالمه ... و اخرین مدلشم ک اومده گویا دوربینش 13 و امکاناتشم فوله قیمتش مفت مفت پول پفک نمکی [nishkhand]
این لینک رو ببینید (http://www.njavan.com/forum/showthread.php?214487-%DA%AF%D9%88%D8%B4%DB%8C-%D8%A8%D9%87-%D8%A7%DB%8C%D9%86-%D9%85%DB%8C%DA%AF%D9%86-%D8%AD%D9%85%D8%A7%DB%8C%D8%AA-%D8%A7%D8%B2-%DA%A9%D8%A7%D8%B1-%D9%88%D8%B3%D8%B1%D9%85%D8%A7%DB%8C%D9%87-%D8%A7%DB%8C%D8%B1%D8%A7%D9%86%DB%8C&p=603340&viewfull=1#post603340)

plarak12
6th November 2014, 10:53 PM
سلام دوستان بخشید دیر جواب میدم ، الان دارم قضاشو بجا میارم دیگه [nishkhand]
من خودم چندسال پیش بخاطر کارم تو همین چندراهی افتادم و بعد کلی تحقیق نتیجه این شد
هر گوشی ای با تناسب قیمت خودش و نیاز مناسبه ...
من از سونی بدلایل زیاد اعم از طرح و قالب خیلی بدش و یسری نکات فیزیکی و نرم افزاری دیگه کلا سمتش نرفتم
هواوی دوربینش و .. قابل مقایسه با سونی نیست اما تورنج قیمت خودش خیلی خوبه ولی من جی ال ایکس رو 100برابر به هواوی ترجیح میدم مخصوصا این اخرین گوشی ک زده هم دوربینش خوبه هم قیمتش مفته ...
تو گلگسی ها هم گرند بنظرم با قیمتش خوبه و اس 4 برا دوربین و کسایی ک صفحه بزرگ نمیخوان و از همه بهتر برا اونایی ک هم دوربین و هم صفحه میخوان نوت 3 هست (فقط کمی گرونه )
من خودم خواستم نوت 3بردارم اما با سابقه گم کردن زیاد گوشی و قیمتش بیخیال شدم . پیش خودم گفتم من 1800بدم نوت 3بگیرم 400 میدم جی ال ایکس میگیرم باقیشم تهش ی دوربین دیجیتال برا عکاسی (خودم قبلا گوشی با دوربین بالا برا عکاسی داشتم ک هر 2تاش گم شد دیگم تولید نمیشه :(
خلاصه قید دوربینو زدیم و فقط برا صفحه اسکای دوآل کور گرفتیم من 2سیم کارته میخواستم ک این بود ...
الان حدود 1.5 سال شده . هنوز سالمه ... و اخرین مدلشم ک اومده گویا دوربینش 13 و امکاناتشم فوله قیمتش مفت مفت پول پفک نمکی [nishkhand]
این لینک رو ببینید (http://www.njavan.com/forum/showthread.php?214487-%DA%AF%D9%88%D8%B4%DB%8C-%D8%A8%D9%87-%D8%A7%DB%8C%D9%86-%D9%85%DB%8C%DA%AF%D9%86-%D8%AD%D9%85%D8%A7%DB%8C%D8%AA-%D8%A7%D8%B2-%DA%A9%D8%A7%D8%B1-%D9%88%D8%B3%D8%B1%D9%85%D8%A7%DB%8C%D9%87-%D8%A7%DB%8C%D8%B1%D8%A7%D9%86%DB%8C&p=603340&viewfull=1#post603340)

بنظرم جی ال ایکس و سامسونگ بهتر از بقیه اند (گلگسی گرند و اس 4 و گلگسی امگا و نوت 3 و 1-1-glx-spider (http://shop.glxphone.ir/%D8%A7%D8%B3%D9%BE%D8%A7%DB%8C%D8%AF%D8%B1-1-1-glx-spider)
اسپایدر //
ال جی جی2 یک از دوستان داره عکس برداریش بنظرم خوب نیست و همینطور چندتا ایراد دیگه .....
هواوی ک شبیه جی ال ایکسه و بنظرم ضعیف تر . برامن چندبار افتاد چیزی نشد .برا دوستم 3ماه نشد ال سیدی عوض کرد ،یکی از همین سری های اخرش بود ک تازه اومد و از بقیه گرون تر بود ... زیاد تعریفی نداره
و نکته اصلی اینه گوشی حتی اگه هیچیش ساخت ایران نباشه و فقط اینجا جمع شده باشه . خریدش یعنی جلوگیری از بیکار شدن چندین ....
یعنی کمک ب ...
نمیگم برا این چیزا بخرید ...
فقط میگم با درنظرزر گرفتن همه جوانب گزینه ی خیلی خوبیه ... فقط اگه بخواین دوربین فول باشه همون نوت تری یا اس4 یا اس5 غیر اینصورت 1-1-glx-spider (http://shop.glxphone.ir/%D8%A7%D8%B3%D9%BE%D8%A7%DB%8C%D8%AF%D8%B1-1-1-glx-spider)
اسپایدر با این قیمت بهتر از بقیست .....

استفاده از تمامی مطالب سایت تنها با ذکر منبع آن به نام سایت علمی نخبگان جوان و ذکر آدرس سایت مجاز است

استفاده از نام و برند نخبگان جوان به هر نحو توسط سایر سایت ها ممنوع بوده و پیگرد قانونی دارد