PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : معرفی کتاب طرح معماری ویژه آزمون های نظام مهندسی

معمار حانیه
10th October 2014, 12:20 AM
http://azmoonline.com/media/shop/Tarhe%20Memari%2016.jpg
قیمت: 25000 تومان

کتاب طرح معماری ویژه آزمون های نظام مهندسی

کتاب طرح معماری ویژه آزمون طراحی معماری شامل ویلا ، آپارتمان ، ضوابط ساخت و ساز ، مقررات شهرسازی و معماری برای معلولین ، قابل استفاده دانشجویان رشته معماری برای درس طراحی معماری 2 و طراحی معماری 5
این کتاب بدلیل اینکه پاسخ به سوالات طراحی سلیقه ای بوده و نمی توان یک طرح را کاملا درست و طرح دیگر را کاملا مردود دانست و بسته به سلیقه طراح و نظر مصحح دارد بنابراین سوالات سالهای قبل را حل نکرده وصرفا به ارائه درس جهت تقویت شما در طراحی نموده است .
مولف کتاب مهندس مهدی دریانی کارشناس پایه یک و مدرس رسمی دوره های نظام مهندسی هستند و کتاب در 352 صفحه با قیمت 25000 تومان بفروش می رسد .

مدیر تالار معماری
19th November 2014, 02:50 AM
من این کتاب خودم تهیه کردم وبه کلیه معماران توصیه میکنم استفاده کنند چون واقعا مطالب مفیدی داخلش هست

استفاده از تمامی مطالب سایت تنها با ذکر منبع آن به نام سایت علمی نخبگان جوان و ذکر آدرس سایت مجاز است

استفاده از نام و برند نخبگان جوان به هر نحو توسط سایر سایت ها ممنوع بوده و پیگرد قانونی دارد