PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : اختصاصی نخبگان سئوال در مورد ثبت فرمول دارویی

achpour
27th September 2014, 02:09 PM
سلام من علیرضا هستم که مدتی در حال تحقیقات بر روی گیاهان دارویی هستم و به تازگی با ترکیبات دستساز خودم موفق به ساخت دارویی گیاهی شدم که می تواند ناراحتیهایی از قبیل میخچه و موردی دیگر برای سنگ کلیه ماثر و درمان قطعی را میسر می سازد می خواهم بدانم چطور می توانم این فرمول ها را به ثبت و جهت تولید انبوه ان اقدام کنم ایمیل من chalipour@gmail.com با تشکر از راهنمایی

نو آور
27th September 2014, 03:49 PM
اگر مراحل تحقیق میدانی، بالینی و پاراکلینیکی و سنجش پارامترها و عوارض آن را به پایان رسانده اید، باید فرمولاسیون آن را طی اظهارنامه رسمی ثبت اختراع کنید. در ادعانامه خود دقیقا مشخص کنید هدف، درمان چه نوع بیماریهائی هست. بعد از تکمیل مستندات ثبت اختراع، آنها مدارک را برای اخذ تاییدیه، به معاونت غذا و دارو و یا دانشگاههای مرتبط ارجاع می دهند که باید از ادعانامه خود دفاع کنید.

استفاده از تمامی مطالب سایت تنها با ذکر منبع آن به نام سایت علمی نخبگان جوان و ذکر آدرس سایت مجاز است

استفاده از نام و برند نخبگان جوان به هر نحو توسط سایر سایت ها ممنوع بوده و پیگرد قانونی دارد