PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سوال کمک فوری: نصب ویندوز روی هارد در کامپیوتر دیگر

parvizmo
13th August 2014, 06:01 PM
سلام دوستانیه مشکلی برای بنده پیش اومده،هر کی بلده لطفا راهنمایی کنهمشکل:من هارد یه نفر رو آوردم به کامپیوتر خودم وصل کردم و روش ویندوز ایکس پی نصب کردمحالا وقتی هارد رو به کامپیوترش وصل میکنم ویندوز بالا نمیاد راه حل چیست؟؟توجه: به دلیل اینکه پورت کیبوردش usb است و تا زمانیکه ویندوز بالا نیاد کیبورد فعال نمیشود،امکان نصب ویندوز از طربق بوت وجود دارد.

elinaaa
14th August 2014, 09:53 AM
سلام دوستانیه مشکلی برای بنده پیش اومده،هر کی بلده لطفا راهنمایی کنهمشکل:من هارد یه نفر رو آوردم به کامپیوتر خودم وصل کردم و روش ویندوز ایکس پی نصب کردمحالا وقتی هارد رو به کامپیوترش وصل میکنم ویندوز بالا نمیاد راه حل چیست؟؟توجه: به دلیل اینکه پورت کیبوردش usb است و تا زمانیکه ویندوز بالا نیاد کیبورد فعال نمیشود،امکان نصب ویندوز از طربق بوت وجود دارد.

سلام
من فکر میکنم مشکل اصلی اینجاست که شما از دوسیستم متفاوت استفاده کردید درواقع اگه قطعاتی مثل cpu یا مثلا رم تفاوت داشته باشه مشکلی برای ویندوز پیش نمیاد به جز مادربورد...چون زمانی که شما ویندوز نصب میکنید ویندوز با چیپست اصلی مادربورد مچ میشه و خب اگه بخواید از دوتا سیستم با مادربورد متفاوت استفاده کنید ویندوز بالا نمیاد مگه اینکه چیپ مادربوردها یکسان یا از یه خانواده باشن پس با توجه به این موضوع راهش اینه که ویندوز جدید نصب کنید...

استفاده از تمامی مطالب سایت تنها با ذکر منبع آن به نام سایت علمی نخبگان جوان و ذکر آدرس سایت مجاز است

استفاده از نام و برند نخبگان جوان به هر نحو توسط سایر سایت ها ممنوع بوده و پیگرد قانونی دارد