PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : بحث اختراع خود را کجا معرفی کنم؟

bidel96
9th July 2014, 03:51 PM
سلام به دوستان متفکر عزیز
من چند وقتی هست که دنبال ثبت اختراع کار خودم هستم.
چیزی که مجاز هستم بگم در مورد اختراع اینه که نسل جدیدی از بانکداری الکترونیکی هستش.
فقط اینکه می خواستم بعد ثبت اختراع اونو به یه شرکت متصدی بانکداری الکترونیکی (اسمشو نمی گم اما همه می شناسنش) معرفی کنم و امتیاز فروششو به اون شرکت واگذار کنم.
اما یکی از دوستام که دستی ت اختراع داره رای منو زد.
مثال زد چندتا از مخترع ها رو که شرکت های بزرگ حقشو خوردن(اختراع رو به نام خود کردن) و ممنوع الخروج شدن.
واسه همین گفت که به یه شرکت خارجی این امتیازو بفروشم.
نظر شما چیه؟ یعنی می تونم اعتماد کنم؟

iami
9th July 2014, 04:05 PM
شما ثبت کن و گواهی ثبت بگیر بعد برو مذاکره کن با شرکت‌ها و تا وقتی پولت رو ندادن شما به نام‌شون نزن! [shaad]

bidel96
9th July 2014, 04:32 PM
مخترعی که دوستم مثال زد هم همین کارو کرده بود!

iami
9th July 2014, 06:37 PM
همین کار رو که کرده بود دقیقا چه اتفاقی افتاد پس این وسط؟ وقتی شما ثبت کرده باشی که نمیتونن همون رو ثبت کنن! البته بگم اگر پارتی داشته باشن خیلی راحت ثبت میکنن و شکایت هم کنی با پول و زورشون کاری میکنن از شکایتت پشیمون بشی ;-)
ثبت خارجی و شرکت خارجی کمی دنگ و فنگ داره! میتونی یه کاری کنی! بفرستی خوارزمی! مقام بیاری اختراعت شناخته شده میشه و دیگه خیلی سخت میشه براشون که دزدی کنن

bidel96
11th July 2014, 03:20 PM
آهان!
این خوبه!
می فرستم خوارزمی.
قشنگ روش کار می کنم و آماده می کنم می فرستم.

استفاده از تمامی مطالب سایت تنها با ذکر منبع آن به نام سایت علمی نخبگان جوان و ذکر آدرس سایت مجاز است

استفاده از نام و برند نخبگان جوان به هر نحو توسط سایر سایت ها ممنوع بوده و پیگرد قانونی دارد