PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : فایل فيلم تكان دهنده از واژگوني ساختمان در تبريز

امید عباسی
30th July 2009, 12:05 PM
براي دانلود بر روي لينك زير كليك كنيد

دانلود (http://www.4shared.com/file/121524795/2644b45d/MOV00001.html)

به نقل از ايران سازه:

این سازه نزدیک خونه ما بود ( حدود 500 متری )، همه ما فکر کردیم زلزله شد . در راستای Z . ولی چند دقیقه بعد متوجه اتفاق شدیم .
من عکس های زیادی گرفتم .که رو سایت آپلود میکنم .
ضمنا ساختمون 5 طبقه سازه ای بود (پیلوت +4 طبقه مسکونی )
عمق گود برداری همسایه هم هم حدود 11 متر بود

Amir
30th July 2009, 11:46 PM
من نميدونم واقعان اين سازمان نظام مهندسي و اين كميته فني تو شهرداري چيكاره است و اينا به چه دردي ميخورند .. يكي دوتا هم نيست كه بگيم اتفاقه

امید عباسی
31st July 2009, 01:16 AM
دلیل واژگونی عدم استفاده از سازه نگهبان و عمق زیاد خاکبرداری هست ... البته مشخصات زمینی که سازه روش قرار داره هم بی تقصیر نیست ولی به نظر من عدم استفاده از سازه نگهبان دلیل اصلی واژگونیست(معمولا در خاکبرداری بیش از 4 یا 5 متر ،باید از سازه نگهبان استفاده بشه)

A.L.I
31st July 2009, 11:19 AM
امید این فیلم رو خودت گرفتی؟

معمولا موقع خراب کردن یک سازه میان با دینامیت و اینا از ریشه کلشو از بین میبرند که کار ساخت سازه جدید راحت باشه . ممکنه اینم اینطوری بوده باشه؟

امید عباسی
31st July 2009, 04:24 PM
نه بابا .... من که تبریز نبودم

*مینا*
1st August 2009, 12:37 PM
واقعا آدم نمی دونه به بعضی از آدمای بی مسئولیت که با جون مردم بازی می کنن تا شاید دو سه تومن اضافه پول در بیارن چی باید بگه !!
اون ساختمون یه ساختمون نوساخت بود که تا اون جایی که شنیدم 3 طبقش رو صاحب خونه های جدیدش تمیز کرده بودن تا برن توش زندگی کنن تو یکی از طبقات آخرش هم تکنسین های برق داشتن کارای سیم کشی شو انجام می دادند، که متوجه شدن ساختمون داره میلرزه ،شک کردن که نکنه زلزله شده باشه از ساختمون اومدن بیرون دیدن ساختمون با خاک یکسان شد .... .

استفاده از تمامی مطالب سایت تنها با ذکر منبع آن به نام سایت علمی نخبگان جوان و ذکر آدرس سایت مجاز است

استفاده از نام و برند نخبگان جوان به هر نحو توسط سایر سایت ها ممنوع بوده و پیگرد قانونی دارد