PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سوال تبدیل شماره صفحه انگلیسی به فارسی در pdf

نارون1
6th July 2014, 05:23 PM
با سلام و خسته نباشید

یک سوال داشتم :

در word وقتی شماره صفحه به انگلیسی رو تبدیل به فارسی میکنم وقتی تبدیل به pdf میشه دوباره به حالت انگلیسی برمیگرده

ممنون میشم راهنمایی کنید چطور فارسی حفظ بشود [golrooz]

محسن آزماینده
6th July 2014, 05:27 PM
با سلام و خسته نباشید

یک سوال داشتم :

در word وقتی شماره صفحه به انگلیسی رو تبدیل به فارسی میکنم وقتی تبدیل به pdf میشه دوباره به حالت انگلیسی برمیگرده

سلام

بهترین راه برای تبذیل ورد به پی دی اف پرینت هست.

اگر از ذخیره به پی دی اف استفاده کنید فهرست، اعداد و ... به هم میریزه

گزینه پذینت را بزنید و در بخش انتخاب پرینتر ذخیره به پی دی اف ا بزنید

حتی اگه پریمنتر نداشته باشید این کار شدنی هست.

نارون1
6th July 2014, 05:30 PM
سلام

بهترین راه برای تبذیل ورد به پی دی اف پرینت هست.

اگر از ذخیره به پی دی اف استفاده کنید فهرست، اعداد و ... به هم میریزه

گزینه پذینت را بزنید و در بخش انتخاب پرینتر ذخیره به پی دی اف ا بزنید

حتی اگه پریمنتر نداشته باشید این کار شدنی هست.

ممنون

میشه بیشتر توضیح بدین ، خوب متوجه نشدم

چطور از طریق پرینت به شکل pdf ذخیره میشه ؟

محسن آزماینده
6th July 2014, 05:52 PM
ممنون

میشه بیشتر توضیح بدین ، خوب متوجه نشدم

چطور از طریق پرینت به شکل pdf ذخیره میشه ؟

ctrl+p با زدن این کلیدها وارد صفحه زیر میشید

در صفحه بالا در قسمت انتخاب پرینتر، روی پی دی اف (فرقی نمیکنه هرکدوم) را امتخاب کنید و پرینت بزنید

نارون1
6th July 2014, 06:07 PM
ctrl+p با زدن این کلیدها وارد صفحه زیر میشید

در صفحه بالا در قسمت انتخاب پرینتر، روی پی دی اف (فرقی نمیکنه هرکدوم) را امتخاب کنید و پرینت بزنید

pdf رو قبول نمیکنه !!!!!

محسن آزماینده
6th July 2014, 07:24 PM
pdf رو قبول نمیکنه !!!!!

حتما روی سیستم پی دی اف نصب نکردید[soal]

نارون1
6th July 2014, 07:27 PM
حتما روی سیستم پی دی اف نصب نکردید[soal]

pdf داره … ذخيره wotd هم pdf ميشه , شماره صفحه برميگرده انگليسي ميشه و فارسي حفظ نميشه

ميخام شماره صفحه فارسي حفظ بشه

Client
6th July 2014, 08:08 PM
سلام بر شما.

دوست من شما چطورشماره های انگلیسی رو به فارسی تبدیل می کنین ؟؟؟؟؟
برای این منظورکافیه روی آرم آفیس در بالاسمت چپ برنامه کلیک بفرمایید بعد گزینه word option رو انتخاب نموده و بعد در سربرگ Advancedبخش ShowDocument Content منوی کشویی Numerial رو به Context تغییر بدین .
البته در word 2010 باید به بخش file رفته و مسیر رو دنبال نمایید.
یه راه دیگه هم داره.اگر به فایل word نیازی ندارین و فقط PDFلازمه میتونین در همان word از Shapes مستطیل رو انتخاب و شماره ها رو در بخش heading یا هر بخش مورد نظر دیگه قرار بدین.این شماره ها رو با یه نرم افزار فارسی نویس مثل مریم یا ضابط میتونین به مستطیل اضافه نمایید.
من همین راه ها به ذهنم رسید.انشاا... مفید واقع بشه.[labkhand]

نارون1
7th July 2014, 12:28 AM
سلام بر شما.

دوست من شما چطورشماره های انگلیسی رو به فارسی تبدیل می کنین ؟؟؟؟؟
برای این منظورکافیه روی آرم آفیس در بالاسمت چپ برنامه کلیک بفرمایید بعد گزینه word option رو انتخاب نموده و بعد در سربرگ Advancedبخش ShowDocument Content منوی کشویی Numerial رو به Context تغییر بدین .
البته در word 2010 باید به بخش file رفته و مسیر رو دنبال نمایید.
یه راه دیگه هم داره.اگر به فایل word نیازی ندارین و فقط PDFلازمه میتونین در همان word از Shapes مستطیل رو انتخاب و شماره ها رو در بخش heading یا هر بخش مورد نظر دیگه قرار بدین.این شماره ها رو با یه نرم افزار فارسی نویس مثل مریم یا ضابط میتونین به مستطیل اضافه نمایید.
من همین راه ها به ذهنم رسید.انشاا... مفید واقع بشه.[labkhand]

سلام

ممنون

من همه اینکارا رو کردم ، توی word مشکل نداره ، فارسی میشه ولی وقتی pdf میشه دوباره انگلیسی میشه !!!!!

DariushMarshal
7th July 2014, 12:33 AM
با سلام.
برای اینکار کافیه که بعد از اینکه اعداد رو از قسمت word option به صورت فارسی درآوردید، قالب و فونتها رو در خود فایل word ذخیره کنید.
که نحوه انجامش به این صورت میشه:
file>word option>advance>save>Embed Fonts in the file
گزینه اول رو تیک نزنید، اما گزینه دوم رو بزنید و بعد هم Ok.
بعد از اینکار، فایل شما در هر سیستم یا نرم افزار دیگه، فونت ها و تنظیمات رو همونطور که شما میخواید نشون میده.
موفق باشید[golrooz]

نارون1
7th July 2014, 12:36 AM
با سلام.
برای اینکار کافیه که بعد از اینکه اعداد رو از قسمت word option به صورت فارسی درآوردید، قالب و فونتها رو در خود فایل word ذخیره کنید.
بعد از اینکار، فایل شما در هر سیستم یا نرم افزار دیگه، فونت ها و تنظیمات رو همونطور که شما میخواید نشون میده.
موفق باشید[golrooz]

سلام

ممنون

من بعداز هر عملیاتی ذخیره میکنم

من در هنگام ذخیره دوباره به pdf تبدیل میکنم که اینجوری میشه دیگه [nadidan]

پس چطور تبدیل به pdf کنم ؟؟

DariushMarshal
7th July 2014, 12:42 AM
جواب قبلیم رو توضیحاتش رو مفصل تر کردم، مجددا بخونید.
بهتره که خروجی کار رو بصورت فایل word بگیرید و بعد اون رو با 1 نرم افزار دیگه به فایل pdf تبدیل کنید.
بهترین نرم افزار در این خصوص که کارکردش عالیه اسمش هست Aostsoft All Document Converter Pro 3.8.4

mahmoodmah
8th July 2014, 11:46 AM
سلام

شما از چه نسخه ی از word استفاده می کنید؟
word 2013 که موقع save به فرمت pdf هیچ مشکلی نداره

نرم افزار
PDF Annotator

رمز فایل: www.downloadha.com

http://www.downloadha.com/images/download.gifلینک دانلود – 25.1 مگابایت (http://dl5.downloadha.com/mohammad/1392/05/PDF%20Annotator%204.0.0.410%28www.Downloadha.com%2 9.zip)

رو دانلود و نصب کنید این نرم افزار یک پرینتر مجازی ایجاد می کنه
که بعد از فرمان پرینت در word از لیست printer گزینه print to pdf annotator رو انتخاب کنید
چند لحظه صبر کنید
نرم افزار باز میشه و فایل نوشتاری شما رو نشون میده
که می تونید اون رو به فرمت pdt ذخیره کنید

موفق باشید

با سلام و خسته نباشید

یک سوال داشتم :

mahdi210
18th April 2015, 09:01 AM
منم همین مشکلو داشتم خیلی از چیزایی که گفته شد تو وبلاگها وبقیه کارهارو انجام دادم نشد آخرش به این صورت که ینجا ذکر شده موفق شدم انشالله شما هم موفق میشید مشکلتون حل میشه آدرس لینک (http://nayab.xzn.ir/1394/01/%d8%ad%d9%84-%d9%85%d8%b4%d9%83%d9%84-%d9%81%d8%a7%d8%b1%d8%b3%d9%8a-%d9%86%d8%b4%d8%af%d9%86-%d8%a7%d8%b9%d8%af%d8%a7%d8%af-%d8%a8%d8%b9%d8%af-%d8%a7%d8%b2-%d8%aa%d8%a8%d8%af%db%8c%d9%84-%d8%a8%d9%87/)

استفاده از تمامی مطالب سایت تنها با ذکر منبع آن به نام سایت علمی نخبگان جوان و ذکر آدرس سایت مجاز است

استفاده از نام و برند نخبگان جوان به هر نحو توسط سایر سایت ها ممنوع بوده و پیگرد قانونی دارد