PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سوال راهنمایی

معمار حانیه
15th January 2014, 12:05 AM
سلام. من دانشجوی ترم سوم معماری هستم.اما متاسفانه در حد ترم سوم کاردانی زیاد کار نمیکنم. وهمیشه خودم ناراحت میشم. لطف راهنماییم کنید. که برای بهتر شدن راندو وشیت بندی چکار کنم؟؟؟

Ali.Akbar
15th January 2014, 09:13 AM
سلام. من دانشجوی ترم سوم معماری هستم.اما متاسفانه در حد ترم سوم کاردانی زیاد کار نمیکنم. وهمیشه خودم ناراحت میشم. لطف راهنماییم کنید. که برای بهتر شدن راندو وشیت بندی چکار کنم؟؟؟

سلام
برای بهتر شدن راندو و شیت بندی و کلا قوی شدن دست فقط تمرین و تمرین لازم است
شما نمونه های مختلف را ببینید و سعی کنید مثل اونها کار کنید.
یکسری نمونه ها و آموزشها بنده به همراه دوستان متخصص اینجا (http://www.fine-arts.ir/forum22.html)قرار دادیم و میتونید استفاده کنید.

معمار حانیه
15th January 2014, 02:25 PM
سلام
برای بهتر شدن راندو و شیت بندی و کلا قوی شدن دست فقط تمرین و تمرین لازم است
شما نمونه های مختلف را ببینید و سعی کنید مثل اونها کار کنید.
یکسری نمونه ها و آموزشها بنده به همراه دوستان متخصص اینجا (http://www.fine-arts.ir/forum22.html)قرار دادیم و میتونید استفاده کنید.

سلام ممنون از راهنمایی فقط یک سوال راندو با ماژیک باید کلاس بیرون رفت. یا اگر تمرین کنیم. کارمون خوب میشه؟؟؟ فیلم اموزشی راندو با ماژیک ندارید؟؟ اخه من معمولا عملی ببینم زودتر یاد میگیرم تا بخونم وانجام. بدم...

Ali.Akbar
15th January 2014, 02:41 PM
سلام ممنون از راهنمایی فقط یک سوال راندو با ماژیک باید کلاس بیرون رفت. یا اگر تمرین کنیم. کارمون خوب میشه؟؟؟ فیلم اموزشی راندو با ماژیک ندارید؟؟ اخه من معمولا عملی ببینم زودتر یاد میگیرم تا بخونم وانجام. بدم...

خواهش میکنم
مهم این هست که روش را یاد بگیرید . خوب طبیعی هست که اگر روش را آموزش نبینید حالا چه به وسیله ی کلاس / فیلم / کتاب و... خیلی سخت تر یاد میگیرید.
فیلم هایی در حال حاضر در آدرسی که بهتون دادم هست و فیلم های بهتری را انشالا در آینده نزدیک قرار میدم و حالا آموزشهایی هم قرار هست ایجاد بشود.
یک نکته مهم کار با ماژیک ریختن ترس هست , یعنی اصلا نترسید . اکثرا ترس از ماژیک دارند و این ترس باعث میشه که خوب کار نکنند.

استفاده از تمامی مطالب سایت تنها با ذکر منبع آن به نام سایت علمی نخبگان جوان و ذکر آدرس سایت مجاز است

استفاده از نام و برند نخبگان جوان به هر نحو توسط سایر سایت ها ممنوع بوده و پیگرد قانونی دارد