PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : خبر کوتاه کاربران ایرانی فیس‌بوک، پیج شرارت را از این شبکه اجتماعی اخراج کردند

m.g.s.t.r
11th January 2014, 12:56 PM
کاربران ایرانی فیس‌بوک، گردانندگان یک پیج خشونت‌آمیز پارسی زبان را از این شبکه اجتماعی اخراج کردند.

به گزارش رادیو بین‌المللی چین (cri) از تهران، این کاربران با ارسال پیاپی گزارش‌های تخلف درباره پیجی با عنوان «شرارت»، خواستار حذف آن از فیس‌بوک شده بودند.

گردانندگان ناشناس این پیج که در آوریل 2013 تاسیس شده بود و 30 هزار عضو داشت، با انتشار عکس و زندگی‌نامه، مجرمین خطرناک و جنایتکاران را معرفی و سپس تحسین می‌کردند.

Capitan Totti
11th January 2014, 02:21 PM
به جان خودم اگر اون عاملینشو ببینم تمامی حرکات یه رنجر رو روشون اجرا میکنم
انسانهای بی فرهنگ
که دغدغه اشون چنین مسائل مزخرفیست

m.g.s.t.r
11th January 2014, 03:16 PM
به جان خودم اگر اون عاملینشو ببینم تمامی حرکات یه رنجر رو روشون اجرا میکنم
انسانهای بی فرهنگ
که دغدغه اشون چنین مسائل مزخرفیست

تیمسار اینها آدمهای خطرناکی هستند[taajob]

http://www.google.com/search?hl=fa&q=%D9%BE%DB%8C%D8%AC%20%D8%B4%D8%B1%D8%A7%D8%B1%D8 %AA&bav=on.2,or.&bvm=bv.59026428,d.ZG4,pv.xjs.s.en_US.xtTzElM-kBg.O&biw=1600&bih=716&dpr=1&um=1&ie=UTF-8&tbm=isch&source=og&sa=N&tab=wi&ei=3SbRUqWOI4SUhQfByoCoAw

Capitan Totti
11th January 2014, 10:33 PM
تیمسار اینها آدمهای خطرناکی هستند[taajob]

http://www.google.com/search?hl=fa&q=%D9%BE%DB%8C%D8%AC%20%D8%B4%D8%B1%D8%A7%D8%B1%D8 %AA&bav=on.2,or.&bvm=bv.59026428,d.ZG4,pv.xjs.s.en_US.xtTzElM-kBg.O&biw=1600&bih=716&dpr=1&um=1&ie=UTF-8&tbm=isch&source=og&sa=N&tab=wi&ei=3SbRUqWOI4SUhQfByoCoAw

در برابر یه رنجر کلاه سبز هیچ شانسی ندارن
میخوان gta و گنگستر باشن[shaad]

m.g.s.t.r
11th January 2014, 10:55 PM
در برابر یه رنجر کلاه سبز هیچ شانسی ندارن
میخوان gta و گنگستر باشن[shaad]

در اینصورت دعای ما هم همراهتون خواهد بود[tashvigh] این چند وقته خیلی پر رو شدن

Capitan Totti
11th January 2014, 10:59 PM
در اینصورت دعای ما هم همراهتون خواهد بود[tashvigh] این چند وقته خیلی پر رو شدن

مشکل اینجاست که نمی بینمشون!

من واقعا باید به حال پلیس و نیروی انتظامی بگریم
چه میکنن معلوم نیست

خب یه گردان از تیپ 65 رو بفرستن دمار از روزگار این چغندر نمک ها در میارن

m.g.s.t.r
11th January 2014, 11:04 PM
مشکل اینجاست که نمی بینمشون!

من واقعا باید به حال پلیس و نیروی انتظامی بگریم
چه میکنن معلوم نیست

خب یه گردان از تیپ 65 رو بفرستن دمار از روزگار این چغندر نمک ها در میارن

چندسال قبل یه فیلمی دیدم که خانمی توی کوچه شوهرش ر با چاقو زده بود و بالا سر طرف دادوبیداد میکرد و فحش میداد!ملت هم هاج و واج تماشا میکردن!پلیس رسید سر صحنه و اونهم مشغول تماشا شد!بعد یه آمبولانس رسید رفت نزدیک صحنه و نکته عجیب این بود که پلیس اونها را هم منصرف کرد و برگشتن عقب !!!!!!!!

Capitan Totti
11th January 2014, 11:13 PM
چندسال قبل یه فیلمی دیدم که خانمی توی کوچه شوهرش ر با چاقو زده بود و بالا سر طرف دادوبیداد میکرد و فحش میداد!ملت هم هاج و واج تماشا میکردن!پلیس رسید سر صحنه و اونهم مشغول تماشا شد!بعد یه آمبولانس رسید رفت نزدیک صحنه و نکته عجیب این بود که پلیس اونها را هم منصرف کرد و برگشتن عقب !!!!!!!!

همین دیگه

قدیم
افسران پلیس همگی از افسران ارتش انتخاب میشدند

حالا اینجاش جالبه که یه افسر باید واقعا عشق نظام!! می بوده و نه از روی بیکاری وارد ارتش میشده
برعکس الان که طرف تا دیروز نمیدونسته لباس پلیس چه رنگیه الان از رو بیکاری اومده و پلیس یا ارتشی شده
بعد انگیزه هم که نداره
خب اینطوری...

استفاده از تمامی مطالب سایت تنها با ذکر منبع آن به نام سایت علمی نخبگان جوان و ذکر آدرس سایت مجاز است

استفاده از نام و برند نخبگان جوان به هر نحو توسط سایر سایت ها ممنوع بوده و پیگرد قانونی دارد