PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مهریه همسرتان را به نرخ روز محاسبه کنید +لینک

Almas Parsi
6th December 2013, 03:22 PM
مهریه همسرتان را به نرخ روز محاسبه کنید +لینک (http://banki.ir/akhbar/1-news/18129-%D9%85%D9%87%D8%B1%DB%8C%D9%87-%D9%87%D9%85%D8%B3%D8%B1%D8%AA%D8%A7%D9%86-%D8%B1%D8%A7-%D8%A8%D9%87-%D9%86%D8%B1%D8%AE-%D8%B1%D9%88%D8%B2-%D9%85%D8%AD%D8%A7%D8%B3%D8%A8%D9%87-%DA%A9%D9%86%DB%8C%D8%AF-%D9%84%DB%8C%D9%86%DA%A9)

مکان محاسبه مهریه مالی همسر در سامانه ای جدید توسط قوه قضائیه فراهم شده است.

به گزارش صبحانه آنلاین، سال هاست به موجب ماده‌ 2 آیین‌ نامه‌ اجرایی‌ قانون‌ الحاق‌ یک‌ تبصره‌ به‌ ماده‌ 1082 قانون‌ مدنی‌ مصوب‌ مورخ 13/2/77 هیات‌ وزیران‌، نحوه‌ محاسبه‌ ارزش‌ مهریه‌ به‌ نرخ روز است.

براین اساس هرگاه ‌مبلغ‌ مهریه‌ مندرج‌ در عقدنامه‌، در عدد شاخص‌ سال‌ قبل ضرب شود و سپس تقسیم بر عدد شاخص‌ سال وقوع عقد گردد؛ ارزش‌ مهریه‌ روز تعیین می گردد.

با توجه به پیچیدگی عملیات بالا و برای آسان شدن این محاسبه، مرکز مشاوره قوه قضائیه سامانه ای را راه اندازی کرده است که مراجعه کنندگان به راحتی می توانند این محاسبه را انجام دهند.

نحوه کار با سامانه : برای محاسبه مهریه قابل پرداخت به نرخ روز، بایستی سال عقد و سال قبل از وصول مهریه را انتخاب کرده و مبلغ مهریه را به عدد و بدون علائم غیر عددی در کادر مربوطه وارد و سپس روی محاسبه مهریه کلیک کنید.

برای استفاده از این سامانه اینجا (http://www.moshaver129.ir/tabid/133/Default.aspx) را کلیک کنید.

عرفان سلیم زاده
6th December 2013, 04:22 PM
خیلی خفنه دمشون گرم[nishkhand]
برای دست گرمی مهریه ننه تون رو حساب کنین.[nishkhand]
مال ننه من شد 200 میلیون ناقابل[nishkhand][golrooz]

Almas Parsi
6th December 2013, 04:44 PM
خیلی خفنه دمشون گرم[nishkhand]
برای دست گرمی مهریه ننه تون رو حساب کنین.[nishkhand]
مال ننه من شد 200 میلیون ناقابل[nishkhand][golrooz]

سلام خدمت آقا عرفان بزرگوار[golrooz]
ممنون از حضورتون در تاپیک...
انشالله که کانون گرم همه خانواده ها محفل مهربونی و شادی باشه ...[golrooz]
به سلامتی ...[golrooz] امیدوارم خدا مادر مهربونتون رو براتون حفظ کنه [golrooz]
اتفاقا این گزینه برای آقا پسرای و دختر خانم های گلمون خیلی مفید و کاربردیه میتونند حدودی حساب کنند با چقدر مهریه میشه کنار اومد ...[labkhand]
و این تاپیک برای متاهلین امروز و ممتاهلین فردا (آینده ) هم کاربردی هست نکته اخلاقی زیادی میشه از این تاپیک استخراج کرد...
خب آقا عرفان مهریه همسر آینده تون رو هم حساب کنید [nishkhand]

البته دوستای عزیز همه این مسائل تا مادامیکه زندگی ها با عشق و محبت پایه گذاری بشه هیچ بهایی نداره ...
بها و ارزش واقعی مهریه زوج ها تعهدات و مهر و محبتیست که در همون ابتدا بهش پایبند میشن و این گزینه های مادی رو در طول زندگی به هم میبخشن و فقط مهر و عشق رو از همدیگه مطالبه میکنند...[golrooz]

امیدوارم که همه جوونهای خوب جامعه ما معیار محاسبه هاشون مهر و محبتهاشون باشه [golrooz][golrooz][golrooz]

M@hdi42
6th December 2013, 04:56 PM
سلام

الان این احساس بهم دست داد:[khanderiz]

http://uc-njavan.ir/images/hrky2mr3lrqd8y8l399g.jpg (http://uc-njavan.ir/)

این لینک رو برای خانم ها حذف کنید لطفا . ضرر داره.جیزه[nishkhand]

عرفان سلیم زاده
6th December 2013, 04:58 PM
اتفاقا این گزینه برای آقا پسرای و دختر خانم های گلمون خیلی مفید و کاربردیه میتونند حدودی حساب کنند با چقدر مهریه میشه کنار اومد ...[labkhand]
و این تاپیک برای متاهلین امروز و ممتاهلین فردا (آینده ) هم کاربردی هست نکته اخلاقی زیادی میشه از این تاپیک استخراج کرد...

البته دوستای عزیز همه این مسائل تا مادامیکه زندگی ها با عشق و محبت پایه گذاری بشه هیچ بهایی نداره ...
بها و ارزش واقعی مهریه زوج ها تعهدات و مهر و محبتیست که در همون ابتدا بهش پایبند میشن و این گزینه های مادی رو در طول زندگی به هم میبخشن و فقط مهر و عشق رو از همدیگه مطالبه میکنند...[golrooz]

امیدوارم که همه جوونهای خوب جامعه ما معیار محاسبه هاشون مهر و محبتهاشون باشه [golrooz][golrooz]

یه حق سکوتی از یایام بگیرم اون سرش کم پیدا[nishkhand] [golrooz]
البته مهریه رو کی داده بقیه نگرفتن؟[khejalat]

Almas Parsi
6th December 2013, 05:11 PM
سلام

سلام اقا مهدی بزرگوار[golrooz]

ممنونم از حضورتون در تاپیک و مرسی از تصویر جالبتون که یادآوری به جایی هست [tashvigh][nishkhand]
اتفاقا از این تصویر باید نکات مثبتش رو استنباط کنیم و اون اینکه جوونای ما هواسشون باشه موقع تعیین میزان مهریه با درایت تصمیم بگیرن و همه هواسشون به زیبایی های ظاهری ازدواج و موارد حاشیه نباشه و کمی آینده نگرتر و جدی تر باشن

ممنون از لطف شما [golrooz]

Almas Parsi
6th December 2013, 05:16 PM
یه حق سکوتی از یایام بگیرم اون سرش کم پیدا[nishkhand] [golrooz]
البته مهریه رو کی داده بقیه نگرفتن؟[khejalat]

با سلامی دوباره خدمت آقا عرفان[golrooz]

آقا عرفان قرار نبود این تاپیک بد آموزی داشته باشه ...[nishkhand]
پدر [golrooz]و مادرتون[golrooz] به یک تفاهماتی رسیدن و شما حالا میخواهید ....[tafakor]
خدا از سر تقصیرات من نگذره با این تاپیک...[nadidan][nishkhand]

عرفان سلیم زاده
6th December 2013, 05:26 PM
با سلامی دوباره خدمت آقا عرفان[golrooz]

آقا عرفان قرار نبود این تاپیک بد آموزی داشته باشه ...[nishkhand]
پدر [golrooz]و مادرتون[golrooz] به یک تفاهماتی رسیدن و شما حالا میخواهید ....[tafakor]
خدا از سر تقصیرات من نگذره با این تاپیک...[nadidan][nishkhand]

شوخی میکنم اختیار دارین[nishkhand][golrooz]
دیگه برخی موارد پیش بینی نشده همیشه ممکنه پیش بیاد زیاد سخت نگیرید[khande]
والا ما که از شما راضی هستیم خدا هم ازتون راضی باشه[labkhand][golrooz]

z.000
6th December 2013, 05:30 PM
سلام

چي چي حذفش كنن.[khande]
من بابت اطلاع رسانيتون بسيار سپاسگزارم.

- - - به روز رسانی شده - - -

مهریه همسرتان را به نرخ روز محاسبه کنید +لینک (http://banki.ir/akhbar/1-news/18129-%D9%85%D9%87%D8%B1%DB%8C%D9%87-%D9%87%D9%85%D8%B3%D8%B1%D8%AA%D8%A7%D9%86-%D8%B1%D8%A7-%D8%A8%D9%87-%D9%86%D8%B1%D8%AE-%D8%B1%D9%88%D8%B2-%D9%85%D8%AD%D8%A7%D8%B3%D8%A8%D9%87-%DA%A9%D9%86%DB%8C%D8%AF-%D9%84%DB%8C%D9%86%DA%A9)

به گزارش صبحانه آنلاین، سال هاست به موجب ماده‌ 2 آیین‌ نامه‌ اجرایی‌ قانون‌ الحاق‌ یک‌ تبصره‌ به‌ ماده‌ 1082 قانون‌ مدنی‌ مصوب‌ مورخ 13/2/77 هیات‌ وزیران‌، نحوه‌ محاسبه‌ ارزش‌ مهریه‌ به‌ نرخ روز است.

براین اساس هرگاه ‌مبلغ‌ مهریه‌ مندرج‌ در عقدنامه‌، در عدد شاخص‌ سال‌ قبل ضرب شود و سپس تقسیم بر عدد شاخص‌ سال وقوع عقد گردد؛ ارزش‌ مهریه‌ روز تعیین می گردد.

با توجه به پیچیدگی عملیات بالا و برای آسان شدن این محاسبه، مرکز مشاوره قوه قضائیه سامانه ای را راه اندازی کرده است که مراجعه کنندگان به راحتی می توانند این محاسبه را انجام دهند.

نحوه کار با سامانه : برای محاسبه مهریه قابل پرداخت به نرخ روز، بایستی سال عقد و سال قبل از وصول مهریه را انتخاب کرده و مبلغ مهریه را به عدد و بدون علائم غیر عددی در کادر مربوطه وارد و سپس روی محاسبه مهریه کلیک کنید.

برای استفاده از این سامانه اینجا (http://www.moshaver129.ir/tabid/133/Default.aspx) را کلیک کنید.

اي كاش كمي زودتر اعلام ميكردين.[cheshmak]

Almas Parsi
6th December 2013, 05:35 PM
شوخی میکنم اختیار دارین[nishkhand][golrooz]
دیگه برخی موارد پیش بینی نشده همیشه ممکنه پیش بیاد زیاد سخت نگیرید[khande]
والا ما که از شما راضی هستیم خدا هم ازتون راضی باشه[labkhand][golrooz]

ممنون...[golrooz]
بله همه دوستان هم متوجه هستند که صرفا شوخیه ...[golrooz]
اینجاست که میگن وای به روزی که اگاهی های بچه ها از والدین بیشتر بشه که نتیجتا میشه مچ گیری آقا عرفان [khande]
سلامت باشید و ممنونم که با طرح مواردی در قالب طنز هم فضایی شاد رو فراهم کردید
و هم با کمک دوستانی مثل شما و آقا مهدی نکاتی رو از این تاپیک متذکر شدیم که امیدواریم مفید واقع بشه ...
آرزو میکنم همه دلشون شاد و لبتون خندون باشه...[golrooz]

از زحمات شما ممنونم[golrooz]

Almas Parsi
6th December 2013, 05:41 PM
اي كاش كمي زودتر اعلام ميكردين.[cheshmak]

سلام دوست عزیز[golrooz]

ممنونم از حضورتون در تاپیک[golrooz]
آگاهی از واقعیت ها هیچوقت دیر نیست و میتونه راه مناسبی برای تعیین مسیر های هموار از ناهموار در تمام طول زندگی باشه [golrooz]
مصداق جمله ماهی رو هر وقت از آب بگیریم تازه است [cheshmak][golrooz]

براتون آرزوی موفقیت دارم [golrooz]

m.g.s.t.r
6th December 2013, 06:22 PM
مراقب باشید این لینک ارکان خانواده را مورد تهدید قرار نده!!![nishkhand]

MILAD KHAN
6th December 2013, 07:07 PM
عاقا من منصرف شدم ترجیح میدم مجرد بمونم.[nishkhand]

سمیه نجفی
7th December 2013, 08:20 PM
148340909

قربون مامان کم توقع همش همین قدر شد اندازه یه پراید[nishkhand]

حسین متقی
9th December 2013, 03:46 AM
33070133 ایول مامانی!!

اگه به من باشه 14 سکه
خیلی کوتاه بیام 114 سکه
ولی بیشتر جیب مبارک توان پرداخت ندارد[nishkhand]
خنده هم نداریم مسخره و هیچگونه نقل قول هم نداریم که امتیاز کم میکنم گفته باشم[sootzadan]

mamadshumakher
9th December 2013, 11:09 AM
33070133 ایول مامانی!!

اگه به من باشه 14 سکه
خیلی کوتاه بیام 114 سکه
خنده هم نداریم مسخره و هیچگونه نقل قول هم نداریم که امتیاز کم میکنم گفته باشم[sootzadan]

خیلی دوست دارم اینو نگم.ولی به جمع مجردین ماندگار خوش آمدی [nishkhand]

طرح قهر ماندگار رو نشنیدی؟
با این تعداد بری جلو باید بعد از خوردن شیرینی و چای بری بیرون [nishkhand]
تو تقصیر نداریا.بعضیا میگن افت داره با این تعداد سکه دخترتو بدی بره.دخترت ارزشش بیشتر از این حرفاست [nadanestan]

رضا66
9th December 2013, 11:17 AM

یعنی خداراشکر که با خانم ننشسته بودیم و پستا رو بخونیم [fardemohem][fardemohem]
الان که فکر می کنم اون موقع چقدر مهریه رو بالا گرفته بودم خوب بود اون موقع این پست بود الان خیلی دیره....[khande][nishkhand][taajob][taajob][taajob][taajob]

حسین متقی
9th December 2013, 03:57 PM

تو تقصیر نداریا.بعضیا میگن افت داره با این تعداد سکه دخترتو بدی بره.دخترت ارزشش بیشتر از این حرفاست [nadanestan]

شما شانس اوردی که از 2تاپیک اخر امتیاز بهت باید میدادم که نداده بودم اان دیگه بی حساب شدیم اون امتیازارو نمیدم بهت
دوما اونیو که کیلویی میشه خرید کیلویی هم میشه فروخت

رضوس
9th December 2013, 04:16 PM
33070133 ایول مامانی!!

اگه به من باشه 14 سکه
خیلی کوتاه بیام 114 سکه
من الان صرف این که منفی بدی نقل قول میکنم[nishkhand]

ولی میگم بیشتر چونه بززن 1114
یا مثلا 11114 نمیشه؟؟؟؟؟؟[khande]

حسین متقی
9th December 2013, 04:25 PM
من الان صرف این که منفی بدی نقل قول میکنم[nishkhand]

ولی میگم بیشتر چونه بززن 1114
یا مثلا 11114 نمیشه؟؟؟؟؟؟[khande]

نه نمیشه
چون سر حرفم همیشه هستم - همونطور که در کمال دوستی امتیاز ازت کم کردم[nishkhand][khande]

رضوس
9th December 2013, 04:27 PM
نه نمیشه
چون سر حرفم همیشه هستم - همونطور که در کمال دوستی امتیاز ازت کم کردم[nishkhand][khande]
مرده و حرفش مثل همون 14 تا که شد 114[khande][khande][nishkhand]

دستت درد نکنه تا باشه از این منفیا باشه[khande]

حسین متقی
9th December 2013, 04:37 PM
مرده و حرفش مثل همون 14 تا که شد 114[khande][khande][nishkhand]

دستت درد نکنه تا باشه از این منفیا باشه[khande]

دیگه نشد دوباره منفی بدم!
ولی اون 2 تا گزینس که اول خودم مطرح کردم !!!
تغییری نکرده که حرفم

این روشت خیلی نامردیه حواست باشه خدا یه جا یه نامرد نزاره سر راهت

رضوس
9th December 2013, 04:40 PM
دیگه نشد دوباره منفی بدم!
ولی اون 2 تا گزینس که اول خودم مطرح کردم !!!
تغییری نکرده که حرفم

این روشت خیلی نامردیه حواست باشه خدا یه جا یه نامرد نزاره سر راهت
کدوم روشم؟؟؟؟؟؟

اینو اویزه گوشت کن:

همه نامردن حتی اگه خلافش ثابت شه

MILAD KHAN
9th December 2013, 05:56 PM

امیدوارم که همه جوونهای خوب جامعه ما معیار محاسبه هاشون مهر و محبتهاشون باشه [golrooz][golrooz][golrooz]

متاسفانه اون مهر و محبته هم دیگه دروغین شده .[nishkhand]

MILAD KHAN
9th December 2013, 06:00 PM

تو تقصیر نداریا.بعضیا میگن افت داره با این تعداد سکه دخترتو بدی بره.دخترت ارزشش بیشتر از این حرفاست [nadanestan] میگم نمیاین یه تاپیک فراگیر بزنیم همه پسرای مجردرو جمع کنیم با هم هم فکری کنیم ببینیم چه خاکی باید بر سر بریزیم واسه جور کردن مهریه یا حل مشکل مهریه [nishkhand]اصلن میگم بیایم ازدواج رو تحریم کنیم تا دخترا کوتاه بیان مهریه نخان[nishkhand]

حسین متقی
10th December 2013, 01:01 AM
کدوم روشم؟؟؟؟؟؟

اینو اویزه گوشت کن:

همه نامردن حتی اگه خلافش ثابت شه

آها یعنی الان میخواستی نصیحتم کنی؟

برو بچه بزار پشت لبات سبز بشه بعد بیا اینجا دم دربیار واسه ما

درضمن در اسلام صحت ادعا نیازی به اثبات نداره بلکه عدم صحت ادعا نیاز به اثبات داره بنابر این همه را نامرد فرض کردن اشتباهه

راستی هروقت اونقدر فهم داشتی که وقتی منو نمیشناسی میگم نقل قول نکن نقل قول نکنی
هروقت انقدر شعور داشتی با کسی که نمیشناسی اینطوری شوخی راه نندازی
بیا ببینیم یکم تعجب کنیم از اینهمه رشدی که داشتی
با این وضعت مشخصه هیچکس بهت زن نمیده نه با 1 سکه نه با 1 میلیون سکه
هرکی هم بده تحقیق کافی نداشته
دفه بعد هم بخوای باز جواب بدی امتیاز کم نمیکنم گزارش پست خلاف گزینه ایه که خیلی ازش استفاده نکردم هنوز بد نیست بیشتر استفاده کنم

Almas Parsi
10th December 2013, 02:14 AM
با سلام خدمت دوستان بزرگوار[golrooz]

عزیزان ازتون تقاضا دارم حتی الامکان در ارائه نظرات و محاوراتتون رعایت مخاطبین مطلب رو بفرمایید

و اگر چنانچه مواردی باعث تکدر خاطرتون میشه از عنوان اون مطالب در فضای تاپیک خودداری بفرمایید

و دوستان توجه داشته باشن فضا عمومی هست و رعایت حرمتها در فضاهای عمومی واجب و ضروریه و لطفا از به کار بردن کلمات نامتعارف پرهیز بفرمایید

ممنونم از همه دوستانی که همکاری لازم رو در این زمینه دارند

موفق باشید[golrooz]

معمار حانیه
10th December 2013, 03:31 AM
سلام

من این لحظه شاهد بودم.. مهدی دیدم.. انقدر گریه کرد[khande]

مهدی باز تو گفتی خانوم ها؟؟؟ من که خیلی به دردم میخوره..[nishkhand]

دوستان عزیزم.. ببخشید دخالت میکنم.. اما بهتر نیست. با هم دوست باشیم//؟؟؟

یکمی مهربون تر حرف بزنید...

ریپورتر
10th December 2013, 11:19 AM
سلام
دوستان رعایت کنند .این چه رفتاریه توی بحثها سریع یقه همدیگه رو میگیرین.خواهشا رعایت بشه

رضوس
10th December 2013, 03:58 PM
سلام

نقل قول نمیکنم اما خوب میدونه به کی دارم میگم.

وقتی یه دیپلم ردی میشه "استعداد برتر" از این بهتر هم نمیشه. یکی نیست بگه استعداد برتر بودن فقط دک وپزش نیست شعورش هم باید همراهش باشه.

به احترام سرکار خانم الماس پارسی و جناب ریپورتر ادامه نمیدم.

ممنون وموفق باشید[golrooz]

استفاده از تمامی مطالب سایت تنها با ذکر منبع آن به نام سایت علمی نخبگان جوان و ذکر آدرس سایت مجاز است

استفاده از نام و برند نخبگان جوان به هر نحو توسط سایر سایت ها ممنوع بوده و پیگرد قانونی دارد