PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : بحث بحث در مورد رشته کامپیوتر و بازار کار

Bad Sector
24th November 2013, 12:50 AM
سلام به همه دوستان کامپیوتری

اینجا یه تاپیک ایجاد می کنم در مورد اینکه همه بچه های کامپیوتر بدونن تو چه رشته هایی و
در چه زمینه هایی بهتره که فعالیت کنن تا بهترین نتیجه رو بگیرن.

از همه دوستان می خوام که با نظراتشون در کمک به دوستانشون همیاری و همکاری کنن.

Bad Sector
24th November 2013, 12:54 AM
اول از همه هم خودم

من فکر می کنم که تو دانشگاها اون چیزایی که ما نیاز داریم رو یاد نمی دن یا بهتره بگم که فقط استارت کارو می زنن و ما باید خودمون بریم دنبالش

حالا بسته به نوع فعالیت و علایقمون هر کدوم در زمینه پیشنهادیمون ادامه داده و به موفقیت برسیم.

ولی در چه زیمنه هایی بهتره که فعالیت کنیم.

از همه بچه های کامپیوتر می خوام که بیان و نظر بدن که در چه زمینه ای و دلیل هم بیارن [golrooz]

sr hesabi
24th November 2013, 01:10 AM
سلام
من کامپیوتری نیستم ولی اگه اجازه بدید نظر بدم[golrooz]
در کامپیوتر بهتره فرد اول بدونه که در چه زمینه ایی قوی تر هست
مثلا افرادی که میرند رشته نرم افزار
خب داشتن خلاقیت در این افراد برای پیشرفت و موفق شدن،خیلی مهمه
عموما شما وقتی میبینید یک برنامه نویس خیلی موفق شده،برای این بوده که خلاقیت بروز شده ایی داشته(چیزی که تو دانشگاه ها فسیل شده هست)
و اینکه باید واقعا اون استعداد ایجاد نیاز و پاسخ به نیاز رو داشته باشه
مثلا ابزار چت اینترنتی زملنی وجود نداشت
فردی اول نیاز رو تعریف کرد(خلاقیت)
بعد با توجه به آموزشی که دیده بود ،اون برنامه رو نوشت و الان یکی از لوازم جدا ناشدنی سیستم ای ماست

البته الان نیاز رو کسایی دیگه ایی تعریف میکنند و شما به عنوان یک برنامه نویس باید اونو دربیاری،خب اینجا باید فرد اون زمینه رو داشته باشه
وگرنه کد های تکراری رو همه میتونند بنویسند

Bad Sector
24th November 2013, 03:28 PM
خوب حالا من می خوام بدونم که ما بچه های کامپیوتری باید تو کدوم زمینه فعالیت کنیم؟

باید کدوم زمینه رو انتخاب کنیم؟

ایا فقط علاقه و انگیزه برای رسیدن به هدفمون کافیه؟

چه شغل هایی الان در بازار ایران فعالترند؟

دوستان منتظر نظراتتون هستم[cheshmak]

استفاده از تمامی مطالب سایت تنها با ذکر منبع آن به نام سایت علمی نخبگان جوان و ذکر آدرس سایت مجاز است

استفاده از نام و برند نخبگان جوان به هر نحو توسط سایر سایت ها ممنوع بوده و پیگرد قانونی دارد