PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : آشنایی با نرم افزار شبیه ساز شبکه :opnet

m_sardaari
19th November 2013, 10:45 PM
با سلام. دوستان من برای آموزش این نرم افزار 2 pdf فارسی یکی آقای خیر الهی و دیگری ناشناس 44 صفحه هست رو دارم ولی کامل توضیح داده نشده. خواستم از دوستان اگه کسی جزوه یا کتاب یا فیلمی در زمینه opnet داره لطف کنه و بزاره.و اگه کسی با این نرم افزار کار کرده پروزه هایی که شبیه سازی کرده رو نام ببره. با تشکر

Bad Sector
25th November 2013, 01:07 AM
با سلام. دوستان من برای آموزش این نرم افزار 2 pdf فارسی یکی آقای خیر الهی و دیگری ناشناس 44 صفحه هست رو دارم ولی کامل توضیح داده نشده. خواستم از دوستان اگه کسی جزوه یا کتاب یا فیلمی در زمینه opnet داره لطف کنه و بزاره.و اگه کسی با این نرم افزار کار کرده پروزه هایی که شبیه سازی کرده رو نام ببره. با تشکر

من با این نرم افزار کار نکردم ولی یه برنامه میشناسم و باهاش کار کردم که خیلی راحت می تونین سناریوهایی رو که دوست دارین رو طراحی کنین.
در این زمینه خواستین می تونم کمک کنم .
اسم برنامه هم Cisco.Packet.Tracer هست

e.fayazi
28th November 2015, 02:33 PM
سلام دوستان. من برای شبیه سازی های پروژه پایانی از این نرم افزار استفاده می کنم و نسبتا آشنا هستم ولی در مورد پروتکل های مخابراتی مانند wifi، wimax به مشکل برخوردم. کسی هست که با این نرم افزار کار کرده باشه. لطفا راهمایی کنید.

استفاده از تمامی مطالب سایت تنها با ذکر منبع آن به نام سایت علمی نخبگان جوان و ذکر آدرس سایت مجاز است

استفاده از نام و برند نخبگان جوان به هر نحو توسط سایر سایت ها ممنوع بوده و پیگرد قانونی دارد