PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : خبر لینک تبدیل تاریخ تولد به میلادی (جهت تاریخ تولد کاربران)

روابط عمومی سایت
5th October 2013, 03:19 PM
با عرض سلام و آرزوی لحظاتی خوش برای شما عزیزان[golrooz]

دوستان با توجه به اینکه عده ای از عزیزان سوال کرده بودند که چرا نامشون برای روز تولدشون در تقویم اجرایی ثبت نشده

علت اینه که بایستی اطلاعات مربوط به تاریخ تولدتون رو به میلادی در اطلاعات پروفایل شخصی تون درج بفرمایید و پس از ثبت اطلاعاتتون سیستم بصورت خودکار نام شما رو در تقویم اجرایی در روز تولدتون ثبت خواهد کرد

بدین منظور جهت سهولت کار شما نازنینان لینک نرم افزار تبدیل تاریخ رو در این تاپیک قرار دادیم تا با تبدیل و بدست آوردن تاریخ دقیق تولدتون مبادرت به ثبت در اطلاعات شخصی پروفایلتون کنید

تا کاربران عزیزی که تصمیم دارن مراسم شادمانی برای دوستانشون در گروههای تولد برگزار کنند بتونند از تاریخ دقیق تولدتون مطلع باشند

تبدیل تاریخ شمسی به میلادی - میلادی به شمسی

http://calendar.ut.ac.ir/Fa/Software/CalConv.asp

همواره لبتان خندان و دلتان شاد باد[golrooz]

1=1+1
5th October 2013, 05:20 PM
مال من که تنظیمه

برا امروز تولئمه نشون داده

متولدین امروز

پروینی,
sogand_shah (21),

1=1+1 (21),

shima77

zina_a
7th October 2013, 02:07 PM
خیلی جالب بود من نمی دونستم ماه رجب و روز سه شنبه به دنیا اومدم. ممنون

روابط عمومی سایت
25th October 2013, 07:02 PM
با عرض سلام خدمت دوستان و سروران گرامی [golrooz]

عزیزان لازم به یادآوریه که چنانچه در تنظیمات اطلاعات شخصی پروفایلتون تاریخ تولدتون در حالت مخفی انتخاب شده باشه روز تاریخ تولدتون در تقویم اجرایی قابل رویت نخواهد بود

عزیزانی که مایل هستند نامشون در تقویم اجرایی در روز میلادشون قابل رویت باشه لطفا گزینه مخفی رو برای تاریخ تولدشون غیر فعال کنند

با تشکر از همراهی شما دوستان[golrooz]

لحظه هاتون شاد و دلهاتون پر نشاط[golrooz]

parastoo zare
25th October 2013, 10:48 PM
دمتتتتتتتتتتتتتتتون گررررررررررررررررررررررم[nishkhand]

مورگان
26th October 2013, 08:32 AM
خیلی ممنون.....
[shaad][shaad][shaad]

اسپوتنیک
27th October 2013, 07:19 PM
میگم من چرا تعطیلم نگو جمعه به دنیا اومدم!!!!

Almas Parsi
6th September 2014, 06:47 PM
سلام خدمت تمامی کاربران و اعضای تلاشگر انجمن [golrooz]

امیدواریم لحظات با نشاطی را در این انجمن سپری کرده باشید

قابل توجه تمامی عزیزانی که از ورودی های جدید انجمن هستند :

جهت تبدیل تاریخ تولدشون میتوانند از لینکی که در ابتدای تاپیک تقدیم حضور شده استفاده کرده
و تاریخ دقیق تولدشون رو در اطلاعات عمومی صفحه پروفایل شون در بخش کنترل پنل وارد کنند

مجددا یادآوری میکنم دوستانی که تمایل دارند تاریخ تولدشون در تقویم اجرایی سایت ثبت بشه و
سایر دوستانشون تاریخ دقیق رو بدونند
لطفا گزینه مخفی رو برای این منظور انتخاب نکنند
افرادی که گزینه مخفی رو علامت زده باشند تاریخ تولدشون در تقویم ثبت نمیشه

با تشکر از همراهی و مساعدت شما دوستان [golrooz]

استفاده از تمامی مطالب سایت تنها با ذکر منبع آن به نام سایت علمی نخبگان جوان و ذکر آدرس سایت مجاز است

استفاده از نام و برند نخبگان جوان به هر نحو توسط سایر سایت ها ممنوع بوده و پیگرد قانونی دارد