PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سوال ๑۩۞۩๑مساحت خانه شما چند متر است؟๑۩۞۩๑

M@hdi42
7th September 2013, 09:49 PM
سلام

لطفا اینجا نوع منزل خودتونو همراه با متراژ کل زمین و متراژ خود خونه به ما بگین تا بتونیم مطالب عمرانی مربوط به نقشه های ساختمانی رو بر اساس اولویت اماری بفرستیم.

مثال:

نوع مسکن: آپارتمانی- ویلایی-معمولی(دلخواه)
متراژ خانه: 50 متر
متراژ کل زمین:100 متر
تعداد طبقات: 2 طبقه

mamadshumakher
7th September 2013, 10:55 PM
سلام

لطفا اینجا نوع منزل خودتونو همراه با متراژ کل زمین و متراژ خود خونه به ما بگین تا بتونیم مطالب عمرانی مربوط به نقشه های ساختمانی رو بر اساس اولویت اماری بفرستیم.

مثال:

نوع مسکن: آپارتمانی- ویلایی-معمولی(دلخواه)
متراژ خانه: 50 متر
متراژ کل زمین:100 متر
تعداد طبقات: 2 طبقه

سلام.من یه سوالی دارم.معمولی با حیاط چه فرقی با ویلایی داره؟

1=1+1
8th September 2013, 12:08 AM
نوع مسکن: معمولی با حیاط .البته باغمونو داریم یه خونه دیه میسازیم. ینی دیه باغچه نداریممتراژ خانه: 200 متر کل خونه . متراژ کل زمین:500مترتعداد طبقات: خونه که الن توشیم که ی طبقه ولی اونی داریم میسازیم 4 طبقه

M@hdi42
8th September 2013, 12:45 AM
سلام.من یه سوالی دارم.معمولی با حیاط چه فرقی با ویلایی داره؟

سلام

ممنون

خب ویلا اصولا به خونه ای گفته میشه که چهار طرف حیات داشته باشه یعنی یه خونه وسط یک حیات ولی خونه معمولی اصطلاحا یک حیات جلویی داره و یه حیات خلوت هم در پشت خانه یعنی یک خونه میان دو حیات. دو طرف خونه با همسایه مجاور هست.

M@hdi42
8th September 2013, 04:00 PM
up

دوستان منتظر نظراتتون هستیم.

mamadshumakher
8th September 2013, 06:28 PM
معمولی با حیاط.نمیدونم چقدره اما فکر کنم مساحتش بین 200 تا 300 [tafakor]

M@hdi42
8th September 2013, 06:40 PM
معمولی با حیاط.نمیدونم چقدره اما فکر کنم مساحتش بین 200 تا 300 [tafakor]

سلام ممنونم از حظورت

مساحت کل زمین 300 متره دیگه؟ خود خونه چند متره؟ بدون حیات رو عرض میکنم. چون نقشه های ساختمان معمولا تمرکز دارن روی خود اصل خونه تا حیات.

mamadshumakher
8th September 2013, 06:45 PM
اونم روی 120 تا 150 دقیق نمسدونم.3تا خواب 1 حال یه پذیرایی اشپزخونه هم بزرگ.2تا راهرو و یه اتاقک کوچیک باز داخل اشپزخونه [nishkhand]

ll
10th November 2014, 11:49 PM
jتقریبا ویلایی!..اخه ضلع جنوبی وشرقی کاملا حیاط. با سه تا باغچه تقریبا بزرگ..[sootzadan](ولی من تاجایی که یادمه معمولی و ویلایی یکیه و خونه های ی طبقه حیاط دار میگن ویلایی......حالا بهر حال...) [nishkhand]فک کنم متراژ زمین 400 زیربنا 250 تقریبا 2طبقه(1.5 طبقه)[fardemohem][sootzadan]

نشیمن خصوصی
3خواب
4سرویس دستشویی و3حمام[sootzadan][nishkhand]
نشیمن عمومی
پذیرایی
اشپزخانه جزیره ای طراحی بنده ...[fardemohem]
2 ورودی
ی اتاقک و راهرو
ی سوئیت کامل (اشپزخانه خواب .حال کوچیک ...)جمع جور تقریبا دانشجویی..خخخخخخخخخخخخخخخخ خخ طبقه پایین ک یکی از حمام توالت ها مال این سوئیت......[sootzadan]
.
.
.
.
به قول تبلیغات تی وی وکلی امکانات دیگر..................خخخخخخخخخخخخ[sootzadan][nishkhand][khande][khande][khande][khanderiz][khanderiz][khanderiz][khanderiz]

علي پارسا
11th November 2014, 12:26 AM
سلام،
کدوم يکي از خونه هايم را بگويم؟ [nishkhand]
خودمونيم حسابي داريد بچه هاي سايت را تخليه اطلاعاتي مي کنيد ها!
چند وقت پيش که يه تاپيک بود که "سن و سالتون را بگيد" حالا هم که شما گفته ايد "مساحت خونتون را بگيد"
فکر کنم دو تا تاپيک ديگه هم بگذاريم تکميل مي شود: 1- "عکس کليد خونتون را بگذاريد" 2- "کي مي رويد مسافرت و خانه تشريف نداريد؟"[nishkhand][khande]

ببخشيد شوخي کردم،[shaad] البته تقصير من نيست! آخه به قول امروزي ها: "طنز خور موضوع خيلي ملس بود"[shaad]!

mehrdad.harb
17th August 2015, 06:08 PM
ویلایی باحیاط . دارای یک طبقه بالای همکف. مساحت کل بنا ٢٠٠ متر مربع . زیربنای مفید ١۶٠ متر. زیربنای طبقه بالا با احتساب راه پله ١۶۵ متر.

استفاده از تمامی مطالب سایت تنها با ذکر منبع آن به نام سایت علمی نخبگان جوان و ذکر آدرس سایت مجاز است

استفاده از نام و برند نخبگان جوان به هر نحو توسط سایر سایت ها ممنوع بوده و پیگرد قانونی دارد