PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : خبر فراخوان مسابقه بزرگ 5 سالگی سایت علمی نخبگان جوان

روابط عمومی سایت
6th September 2013, 07:42 PM
http://uc-njavan.ir/images/gim69a6rgrqdyyt43dy.jpg (http://uc-njavan.ir/images/gim69a6rgrqdyyt43dy.jpg)

به نام آنکه نامش بهار دل دوستان و یادش گلستان بیخزان محبان است

http://uc-njavan.ir/images/do9mjcmchga5nn27fg5.jpg (http://uc-njavan.ir/images/do9mjcmchga5nn27fg5.jpg)

با سلام خدمت کلیه کاربران و اعضای خوب و تلاشگر سایت علمی نخبگان جوان

دوستان خوب و همراهان همیشگی همونطور که مستحضر هستید ما همه ساله در آستانه نزدیکی به زمان سالروز جشن تولد سایت با حماسه های پرشورتون سعی داشتیم سایت و اصالت اون رو جاودانه کنیم
در همین راستا سعی بر این داریم هر سال در اجرای هر چه باشکوهتر بر گزار شدن این جشن خانوادگی تمامی تلاشمون رو بزاریم تا اثری جاودانه و ماندگار رو در تاریخ زیبای این سایت رقم بزنیم

http://uc-njavan.ir/images/ir8fpzgllxv2rkbldjv.jpg (http://uc-njavan.ir/images/ir8fpzgllxv2rkbldjv.jpg)

عزیزان بر این اساس ما برآن شدیم تا با همیاری و مشارکت همه شما عزیزان مسابقه ای رو برگزار کنیم با عنوان:

بهترین پیشنهاد امکانات قابل اجرا بر روی سایت

که در این مسابقه به بهترین ایده و پیشنهادها جوایزی از طرف مدیریت سایت اهدا و اسامی برندگان این مسابقه در فراخوان ملاقات نمایشگاه رسانه امسال در مهر ماه هم تقدیر و تشکر حضوری به عمل خواهد آمد

در این زمینه هر کدام از عزیزان پیشنهاد یا ایده ای که بصورت یک امکان بشه از اون استفاده کرد رو ارائه بدن
مدیریت سایت به همراه تیم داوران بررسی و به عزیزانی که بهترین ها رو ارائه بدن جوایز اهدا و تقدیر ویژه صورت خواهد گرفت
در ضمن در این مسابقه علاوه بر برندگان که جوایزی دریافت میکنند به همه شرکت کنندگان بلااستثنا از طرف روابط عمومی امتیاز تشویقی اهدا و تقدیر ویژه خواهد شد پس همه زحمات و حضورتان بی نتیجه نخواهد ماند و عزیزان از این تاپیک مسابقه دست خالی بیرون نمی روند[cheshmak]

نازنینان میتوانند ایده ها و پیشنهادات خودشون رو از هم اینک تا پایان وقت روز 18 شهریور ( دوشنبه) ارسال فرمایند تا نسبت به بررسی و تعیین برندگان تا روز جشن و ویژه برنامه بتونیم اسامی برگزیدگان رو اعلام کنیم

نکته :
چنانچه دوستانی چندین ایده هم داشته باشند میتونند برامون ارسال کنند محدودیتی نداره

سروران مثل همیشه منتظر همراهی و همکاری های گسترده و سازنده شما هستیم[golrooz]

شاد و پیروز باشید
در پناه حق[golrooz]

SaSaMc2
6th September 2013, 09:37 PM
سلام...[golrooz]

با تشكر از فعاليت همه ي دوستان در پيشبرد اهداف سايت...[golrooz]

پيشنهاد من براي ايجاد امكانات، از لحاظ كاربردي فكر ميكنم مفيد باشه...

ولي از لحاظ فني بايد توسط كارشناسان سايت برسي بشه...[golrooz]

ايجاد باكس هاي كاربردي و روزمره...

مثلا باكس سرچ در اينترنت يا باكس ترجمه آنلاين يا باكس لغت نامه...

اينگونه مراجعه ها در هنگام كار در اينترنت بسيار كاربد دارد...

و ما با ورود به سايت نخبگان جوان اگر بتونيم اين قابليت ها رو همزمان داشته باشيم در نوشتار و كاركردمون تاثير خوبي داره...

اما ممكنه محدوديت هاي براي ايجاد چنين امكاناتي براي طراحان سايتها وجود داشته باشه...

در چنين حالتي هم ميتونه لينك مستقيم اين قابليت ها در سايت وجود داشته باشه...

مثلا نوشته شده باشه مترجم يا لغت نامه يا جستجوگر...

و با كليك روي اون باتون در تبي جديد مستقيما به اون مكان هدايت بشيم...

Sa.n
6th September 2013, 09:51 PM
با عرض سلام
و ضمن تشکر از تمامی زحمات دست اند کاران
مشکل اصلی دوستان که با قوانین سایت مغایرت داره اینه که بعضی از دوستان یا وسیله و یا مرور گری دارند که زبانش انگلیسیه و فارسی نیست که هر کسی هم انگلیسی بنویسه قطعا پستش پاک خواهد شد و این شده یک معضل برای دوستانی که فارسی نویس ندارند
من در یک سایتی دیدم که یک برنامه ای دارن حروف انگلیسی رو به فارسی تبدیل می کنه و به راحتی کسی که انگلیسی می نویسه متنش تبدیل به متن فارسی میشه
البته نا گفته نماند که این برنامه اون موقعی که من دیدم کمی هم اشکال داشت اما خب بهتر از متن انگلیسی هست . نام دقیق اون سایت خاطرم نیست متاسفانه اما اگر یادم اومد حتما اضافه می کنم
حالا باز نمی دونم بشه این برنامه رو روی سرور سایت پیاده کرد یا خیر
اما اگر امکانش باشه مشکل اکثر دوستان حل میشه
سپاس [golrooz]

TERRORIST
6th September 2013, 10:42 PM
با سلام و عرض خسته نباشید[golrooz]
برای جذاب تر شدن محیط انجمن بهتره که به آخرین نسخه وی بولتین کوچ کنیم و همچنین یک سایت برای معرفی انجمن بسازیم.

Capitan Totti
6th September 2013, 11:08 PM
این همکاران تالارها چیز خاصی نسبت به کاربران جدید الورود هم ندارند
فقط یه چت باکسه که اونم سال به سال گفتگویی دیده نشده

قالب سایت اگه برنگ سیاه در بیاد بنظرم یه ذره جذاب تر باشه

هر بخشی
مثلا ریاضیات
زیست
روانشناسی و...
دارای یک کارشناس ویژه باشه
کسی که صلاحیت وی توسط مدیران تایید شده باشه

نمیدونم یه بخشی مثل هفته نامه هم میشه منتشر کرد
شاید از هفته نامه اینترنتی شروع کنیم بد نباشه
بعدا میتونیم هفته نامه رو منتشر کرد
یکی دو نفر از دوستانم از اعضای اصلاح طلبن میتونن لابی بشن که به راحتی از وزارت فرهنگ و ارشاد (در صورت اینکه معاونت مطبوعاتی اصلاح طلب باشه) مجوز روزنامه و هفته نامه گرفت

اکنون که هفته نامه ی اینترنتی رو مثلا انتشار میدیم
مثلا فلان کاربر در شهر رشت زندگی میکنه
یکی از مطالبمون در مورد جنگلهای رشته مثلا!! خب ایشون میتونه با یکی از مسئولان اونجا مصاحبه کنه
اینطوری هفته نامه وجهه رسمی بخودش می گیره

حالا در هر حال!!
اینجا همه جوره آدم با سواد داریم
از حجت الاسلام و مهندس و پزشک و روانشناس و زیست شناس و...
تا تیمسار[khande] و ریاضی دان و اقتصاد دان و...!!
خب مگه یه هفته نامه چی میخواد! افراد کاردان و کارشناس!
طنز و این چیزا هم بهش اضافه میکنیم! دیگه...!!

پس میشه رو هفته نامه تفکر و تمرکز بسیار فکر کرد!

معمار حانیه
7th September 2013, 12:01 AM
سلام. با من چند تا پیشنهاد داشتم. بعضی دوستان هستن با این سایت اشنایی ندارند و حتی ممکنه کسی در دورترین منطقه باشه . اما انقدر هوشش بالا باشه که منظر فرصتی باشه که خودی نشون بده. اگر حتی کامپیوتر واینترنت نداشته باشن حتما تلوزیون حتی کوچیک شده دارن. برای همین از نظر من یکی از روش های تبلیغ که میتونه خیلی موثر باشه همین اخبار که اگر طوری باشه این سابت معرفی کنن خیلی خوب میشه..

دوم اینکه اگر در قسمت سایت بخشی برای معرفی بهترین نویسندگان وفعال ترینش باشه که خودشون مطالبشون از خودشون
وهر هفته ابدیت بشه مطمینن دوستان بیشتر تلاش میکنن که فعالیت انجام بدن.. واز کپی کمتری استفاده میشه

و بخش های باشه مانند اطلاعیه. که کلیه مدیران اطلاعیه میخوان بدن در همون بخش انجام بدن که اگر کاربری میخواد بخونه

همه اطلاعیه ها یک جا ببینه خیلی بهتره تا اینکه تک تک بگرده...

امیدوارم به دردتون بخوره[golrooz]

mamadshumakher
7th September 2013, 12:21 AM
سلام

من اول یه نظری دارم که قبلا هم گفته بودم.ستونی ایجاد بشه برای جدا کردن پست های با ارزش از پست های معمولی.که این ستون توسط مدیر هر بخش پر میشه.یعنی پستی که از نظر مدیر اون بخش ارزش و اهمیت بالاتری داره میره تو ردیف پست های با ارزش.تشخیصشم فکر کنم راحته.

اما مورد بعدی امکان جستجوی متن ارسالها.چون جستجوی فعلی فقط اسم تاپیکهارو جستجو میکنه.فردی که بیاد توی سایت و بخواد مثلا درباره ی گربه تحقیق کنه و دقیقا اون متنی که میخواد توی تاپیکی با نام بهترین حیوان خانگی باشه قطعا به جواب نمیرسه.

و مورد سوم که تروریست گفت پس چون اول ایشون گفتن از من حساب نکنید.ایجاد صفحه ای اختصای برای سایت.یعنی صفحه ی اول سایت با انجمن جدا باشه.تو صفحه ی سایت هم مقالات خوب شعر و داستانای با ارزش.کلا میشه از پست های با ارزش صفحه ی سایت رو تکمیل کرد.

مدیر تالار معماری
8th September 2013, 03:07 AM
با سلام مدتی میخواستم این طرح اجرایی بشه اما نمیدونستم باید چطوری باشه برای همین از اینجا میگم شاید به درد خورد.

ایده ام بایک مثال میگم

گاهی اوقات هست یک تایپکی که میخوایم بزنیم معمولا همه کاربرا میبینن . در صورتی که هدف ما اینه که همکارا ببینن وتبادل نظر

کنیم وبا همکاری وهفکری هم بخشی را معروف کنیم. برای این منظور یک جا مشخص نیست.. مثلا مدیران

یک بخش مخصوص خودشون دارن که همفکری و.. باهم انجام میدن. اما یک مدیر ممکنه ایده ای در ذهنش داشته باشه که بخواد

بدون اینکه مدیران یا همکاران دیگه اون بفهمن در موردش با همکاراش صحبت کنه. واونم به طور تایپکی... یا چتی...اما نه خصوصی

چون میدونم پیغام خصوصی این امکان داره. اما اگر یک بخشی باشه که مدیران هر بخش بخوان با همکاران بخش خودشون

در ارتباط باشن ودیگر کاربران وهمچنین همکاران ومدیران دیگر بخش ها نتونن مطالب اون بخونن. خوب میشد. ...

اگر چت رومی بود که مانند دیگر چت روم ها دارای اتاق های بود مثلا

1)اتاق گفتگو مدیر وهمکاران معماری

2)اتاق گفتگو مدیر وهمکاران عمران

3) اتاق مدیر وهمکاران پزشکی

و.....

وبرای هر اتاق رمزی در نظر گرفته میشد . وبا وارد کردن رمز مخصوص وارد اون اتاق میشدن اینطور باهم راحت تر تبادل نظر میکردن و

خیالشون راحت بود که دیگر دوستان مطالب نمخونن وبه راحتی انتقاد پیشنهاد به مدیران میگفتن.. وجلساتی در طی ساعت معینی

برقرار میکردن... خیلی عالی میشد...

اینطور یک فضا کاملا رسمی برای این دوستان برقرار میشد...

اما بازم این ایده داشتمم. خواستم بگم تا ذهنم منفجر نشه...[nishkhand][golrooz]

امیدوارم منظورم فهمیده باشید...[nishkhand]

Capitan Totti
8th September 2013, 03:26 AM
1)اتاق گفتگو مدیر وهمکاران معماری

2)اتاق گفتگو مدیر وهمکاران عمران

3) اتاق مدیر وهمکاران پزشکی
...

[nadanestan] اتاق فکر مدیر و همکاران تالار نظامی !!
من فقط با خودم بحث میکنم!! خودم پیشنهاد میدم!! خودم هم تایید میکنم!! خودم هم اجرایی اش میکنم!![khande]
این اتاق فکر ها فقط برای 2-3تا تالار بدرد بخور هست وگرنه برای سایر تالارها ...!!

دوم اینکه اگر در قسمت سایت بخشی برای معرفی بهترین نویسندگان وفعال ترینش باشه که خودشون مطالبشون از خودشون
[movafaghiyat]
فکر خوبیه
خیلی هم خوبه

میگم که
مسابقانی برگزار شه
یه جایزه ایم در نظر بگیرید مثلا همین درجات کاربرا چه میدونم یه ستاره!! به اون نام کاربریش اضافه کنید!!
هر هفته مسابقه داستان نویسی
مسابقه ی طنز
مسابقه ی انتقاد!!
مسابقه ی هرچی خلاصه!

اما مورد بعدی امکان جستجوی متن ارسالها.چون جستجوی فعلی فقط اسم تاپیکهارو جستجو میکنه.
امکانات جستجو واقعا پایینه
اصلا محال امره!! اگه میشه رسیدگی بشه

در مورد اون هفته نامه چون خیلی مهمه از نظرم لازم دیدم تکرار کنم
میگم که هفته نامه از هر موضوعی مطلبی میگذاریم سردبیرشم میدیم ادمین[nadanestan]
افراد متخصص در بیشتر زمینه ها هم داریم
مثلا من که ساکن تهرانم اگر درین هفته در مورد شهردار تهران استاندار تهران یا هرچی مطلبی نوشته شد میرم شهرداری یا استانداری با یکی ازین مسئولین یه مصاحبه ای میکنم دیگه!!
یا یکی که بچه ی تبریز و کرمانشاه و...

"VICTOR"
8th September 2013, 08:50 AM
بسم الله الرحمن الرحیم

سلام

تبریک میګم بابت 5 سالګی سایت [cheshmak]

من با جناب SaSaMc2 کاملاً موافقم ، پیشنهاد بسیار خوبی دادند .

من میګم اګه هنګامی که وارد سایت میشیم یه موسیقی بی کلام آروم پخش بشه هم خوبه به نظرم . حالا به ګونه ای باشه که اګه نخواستیم قطعش کنیم ، چند نمونه باشه که بتونیم از بینشون انتخاب کنیم هم بهتر میشه .

با این که صفحه ی اصلی سایت جدا بشه هم مخالفم .

وجود کارشناس در هر بخش هم عالیه که یکی از دوستان پیشنهاد دادند .

من وجود فعالیت های مفید ګروهی در سایت رو هم کمرنګ می بینم ، یه کاری براش انجام بدید لطفاً .

یه قسمتم به نظرم باز کنید که بعضی تاپیک ها فقط برای کاربران عضو قابل نمایش باشه نه برای همه .

مانا باشید در پناه حق .

zoh_reh
8th September 2013, 07:06 PM
سلام
با تبریک 5 سالگی سایت انشاله با همکاری هم بتونیم سالیان سال کنار هم بمونیم.

با ایجاد چت روم برای هر تالار بطور اختصاصی موافقم. برای تبادل نظر همکاران و مدیر مرتبط.

ایجاد یک آلارم و نشانه ای برای دریافت پیغامها و اینا در حین فعالیت در سایت.

پایدار و پیروز باشید.

"VICTOR"
8th September 2013, 08:33 PM
سلام مجدد

خب یه ایرادی هم که سایت برای من داره و نمی دونم دیګران هم چنین مشکلی دارند یا نه اینه که وقتی در یک صفحه هستم تا صفحه رو عوض نکنم به روز رسانی نمیشه ، اګه همین طور که من در یک صفحه فعالیت می کنم ، به روز بشه خیلی عالی میشه به نظرم .[cheshmak]

Majid_GC
10th September 2013, 12:27 AM
1- ایجاد سامانه ی پیامکی در صورت مشکل نبودن هزینه اش ، با داشتن شماره ی افراد خاصی (مثلا مدیران فقط ، یا ...) بعضی موارد بهشون اطلاع رسانی بشه ! ولادت ها و عید ها ! روز تولد شون ! مسابقاتی که مثلا برای نیمه شعبان برگزار کردند ! و و و

2- برای افراد بازنشسته شده بیشتر ارزش گذاری بشه ! دادن عنوان های بازنشسته و ... ! ثبت نام اون ها در تاریخچه ی این سایت(تاپیک یا ...) به عنوان منشا حرکت این سایت و شناساندن و معرفی نام و تلاش و همت شون !

روابط عمومی سایت
10th September 2013, 02:52 AM
با سلام خدمت همه دوستان عزیز و همیشه در صحنه [golrooz]

ممنون که تا به اینجا عزیزان با حضورشون و نظراتشون سهم بزرگی رو در خاطره پنجمین جشن تولد سایت رقم زدند

دوستان مدت زمان درج پیشنهاداتتون تا پایان وقت امروز بود ولی برای یک فرصت نهایی دیگه ما زمان رو برای اون عزیزانی که قصد شرکت در مسابقه دارن تمدید میکنیم و روز 19 شهریور (سه شنبه) پایان زمان ارسال پیشنهاداتتون اعلام میشه

کماکان منتظر پیشنهاداتتون هستیم و امیدواریم شما جزو برندگان این مسابقه باشید

شاد و سرفراز باشید[golrooz]

M@hdi42
10th September 2013, 03:53 AM
سلام دوستان

ما که برای خدمت آمدیم نی برای جایزه.راستیتش اول تاپیک گفتن جایزه میدیم گفتم اگه بیام پیشنهاد بدم خیال میکنن گشنه مرده جایزه ایم.[alaghemand][khanderiz]

علی ای حال منم پیشنهادات خودمو عنوان میکنم. [golrooz]

1-
یه طرحی رو من پیشنهاد میدم به عنوان طرح نظارت دوره ای به این معنی که مدیر کل و یا مدیران ارشد طی یک دوره کوتاه یکماهه با تقسیم کردن تالار ها بین خود هرکدوم چند بخش یا تالار رو بر عهده میگیرن و تک تک بخش ها رو بررسی می کنن ونمره میدن. با مدیران بحث میکنن.درد دل میکنن. پیشنهاد میدن به مدیران و بلعکس پیشنهاد هم دریافت میکنن. من دلم میخواد این چنین کاری صورت بگیره. اونجوری آدم حس میکنه اینهمه کاری که انجام میده (خودم رو نمیگم. بقیه مدیران زحمت کش رو عرض میکنم.) یکی بالاخره هست که ببینه.حسابرسی کنه.در صورت لزوم تشکر کنه و..... . دلیل این پیشنهاد این بود که مشکل اصلی مدیران اینه که حس میکنن کسی کارهاشونو نمیبینه (بیراه هم فکر نمیکنن) و کم کم بی انگیزه میشن. با این کار شوق تازه ای رو به کادر مدیریتی برمی گردونین. در آخر هم نتیجه همه بحث ها که در یک تاپیک عنوان شده به عنوان ارشیو برای همیشه نگه داری میشه و همه تغیرات سایت یه جورایی مانیتورینگ شده و در طول زمان ثبت میشه.

2-
قسمتی در سایت ایجاد بشه شبیه سایت ساینس دایرکت. به این معنی که مثل همون سایت معروف بشه مقالات رو قرار داد و به فروش گذاشت. منبع این مقالات هم خود کاربران و مدیران نخبگان خواهند بود . اینطوری با یک تیر چند نشون رو میزنیم. هم درامد برای سایت به وجود میآد.هم درامد برای نویسنده مقاله. هم انگیزه میشه مقالات جدی تر در سایت ما منتشر بشه هم کاربران فضای علمی روببینند به جای فعالیت در بخش های چیپ و انتهایی سایت به بخش های سنگینترِ قسمت های بالایی رو میارن. میشه پورتال رو هم بسیار غنی تر کرد با این کار. با سود حاصله (خب به تدریج زیاد میشه) میشه نخبگان رو استعداد ها رو حمایت کرد. طرح های سایر دوستان هم که نیاز به پول دارند به راحتی ازخود سایت تامین بشه.

3-
پست هایی که در تالار های چیپ سایت زده میشه جزو پست های ارسالی کاربران به حساب نیاد مثل اکثر سایت های معتبری که بنده سر می زنم و خود مدیران ارشد بزرگوار در جریان هستند. اینجوری هم سرگرمی سایت حفظ میشه هم اینکه کسی که جون میکنه در تالار های تخصصی زحماتش هدر نمیره. الان کاربری هست از سال 2008 عضوه ولی کلا 500 تا پست داره و خب مفید بودن در طرف مقابل کسانی هستن همین دیروز اومدن با مثلا چند هزار ارسال . کسی که از دور ببینه خب تشخیص نمیده کدوم مفید تره واینجوری جفا میشه درحق دوستان خوب و خلاق.

4-
الان همکاران سایت دارای هیچ دسترسی بیشتری از کاربران معمولی نیستند. جز یک چت باکس که خب زیاد اهمیتی هم نداره.همکاران خودم در تالار عمران خیلی دوست دارن منو در پاکسازی تالار کمک کنن اما بنده های خدا کاری از دستشون جز نگاه کردن بر نمیاد ودر این شرایط خب هم پست همکار موضوعیت خودشو از دست میده هم مدیر عملا هم+کاری نداره. پیشنهادم اینه شرایط همکاری سخت تر بشه ولی در عوض یه دسترسی های حداقلی بهشون داده بشه . فرضا توانایی عوض کردن عنوان تاپیک ها در تالار مربوطه.یا یه دسترسی هایی که بتونه مدیر رو مورد کمک قرار بده.

5-
الان هر طرحی که مطرح میشه و اجرا میشه بعد از چند روز تب که میخوابه به باد فراموشی سپرده میشه. کسی نیست پیگیر باشه تو سایت . همه فقط مطرح میکنن و یا علی......
(مثال)همین طرح مدال ها فقط دو سه تالار مدال دادن و رفت. همینجوری الکی هم مدال داده شد (پوزش). هیچ معیاری اعلام نشد. فقط مدیر هر جور دلش خواست(سلیقه ای) کاربر معرفی کرد و
مدال دادن.خب منظور این که بالاخره باید یه پست باشه. یا یکی متقبل بشه این مسئولیت رو که طرح ها روتا نهادینه شدن پیگیری کنه. چون واقعا در این زمینه ضعف داریم. من خودم بارها در قسمت های قدیمی سایت جستجو میکنم و سیل طرح های گذشته رو میبینم که خوابیدن. الان اثری ازشون نیست. لطفا رسیدگی بشه......

6-
فعال شدن یک قسمت (حالا میتونه پست تعریف شده باشه ویا .....) که سه مدیر ارشد فعلی همزمان بتونن بهش داخل بشن. اینطوری هر کدوم هم نبودن نفر بعدی هست. در این حالت تقریبا ما سامانه ارتباطی بین مدیران -همکاران و در طرف دیگه هسته اصلی سایت رو داریم. این سامانه چون سه نفر (شایدم بیشتر .بنا به میل مدیر کل) میتونن با سیستم "تغیر سریع اکانت" بهش وارد بشن حجم زیادی از پیام ها رو پاسخ بگن و همینطور پوشش 24ساعته خواهد داشت برای پاسخگویی. دلیل این پیشنهاد این بود که با این تقسیم وظایف فعلی فرضا مدیر کل انجمن ها وظیفه بخش بندی ها و عزل ونصب رو داره بعلاوه یه سری کارهای دیگه. خدایی نکرده اگه اتفاقی بیفته براشون(که قبلا هم افتاده) که نتونن مدتی باشن دیگه نه بخش بندی صورت میگیره. نه گزارشی بررسی میشه. نه همکار یا مدیری عزل ونصب میشه و..... یا همینطور ناظر و..... خب با این طرح , اینکارها و وظایف مهمتر به شخص ختم نمیشه وسیستماتیک هست و میشه ادعا کرد هر درخواستی که همکاران ومدیران داشته باشن ظرف 1 ساعت (حداکثر) اگه معقول بود و مورد موافقت قرار گرفت در سایت انجام میگیره.

همین ها تا فرصت بعدی.

موفق باشید نازنینان[golrooz]

m@some
10th September 2013, 09:37 AM
باسلام خدمت همه
تبریک میگم
پیشنهاداتی که من دارم

1-اول از همه اینکه وقتی یه فردی میخواد عوض بشه یه بخش درست بشه که که آشنایی با سایتو فعالیت های اون داشته باشه که اگه مایل بود عوض بشه یا موقعی که تصمیم به ثبت نام میگیره درصفحه اول ثبت نام باشه.

2-افراد وقتی دارن راجب موضوعی سرچ میکنن ممکنه اون موضوع توی سایت ماباشه خو اون برای استفاده ازاون مجبور عوض بشه خو به صورت سوری عوض میشه کارشو که انجام داد دیگه نمیاد خوب اگه بشه موقع ثبت نام این افراد که قصد فعالیت یا فقط استفاده چندساعته یاچندروز رو دارن ازهم متمایز بشنه خیلی بهتر میشه.

3-یه تاپیک خانم الماس پارسی درست کردن ویژگی های یه کاربر خوب، یا ما ایه تاپیک داشتیم بهترین آواتار چه ویژگی های میتونه داشته باشه اگه بشه ایینو موقع ثبت نام دراختیار افراد قرار داد خیلی خوب میشه که در موقع ثبت نام به اونا توجه کنن.

4-یک ایراد که سایت داره اونه که وقتی میخوای یه موضوع جدید رو ارسال کنی جستجوکه میزنی یا چیزی معلوم نمیشه یااگه بشه ربطیبه اون مطلب نداره ولی وقتی ارسال میشه همه میگن این موضوع قبلا" بوده

5-موضوع ارسال ها باحذف شدن دعوت مشکل برای همه پیش اومده من خودم نمیتونم شبا زیاد بیام وقتی شبا نیستم خیلی ازتاپیکارو ازدست میدم وفردا که نگاه میکنم مگه کلی بگردم اینطور وقت کاربر گرفته میشه باید یه قسمت درست بشه که افراد بتونن اونارو ببینن خوب میشه تا پیک های علمی و از معمولی جدا کرد و تو این قسمت تاپیک های علمیو قرار داد که افراد میخوان فعالیت علمی داشته باشن تاپیک هارو ازدست ندن.

6-یه تاپیک پیشنهادات وانتقادات درست بشه با یه مدیری که بیشتر موقع ها باشه وهرچی زودتر به موضوع ها رسیدگی کنه

7- مدیرانی که انتخاب میشن بیشتر موقع ها حضور داشته باشن یک ایراد سایت اینه که بعضی ازمدیران تالارها خیلی کم حضوردارن و خودشون فعالیت آنچنانی ندارن حضور اونا درکنار همکاران و کمک به کاربران باعث دلگرمی افراد برای فعالیت میشه.

8-یه بخش درست بشه که افراد مشکلات خصوصی خودشونو که تو سایت درست میشه برن و اونجا بگن طوری طراحی بشه که فقط مدیر اون بخش و اون فرد بتونن اون مطلبو بخونن تقریبا" مث پیام خصوصی میشه اسمشو گذاشت (صندوق سفید)

9-موقعی که افراد مدیر یا همکار میشه به نظر من بهتر اطلاعات خصوصی اونا در اختیار مدیران ارشد قرار بگیره که درصورت لزوم با هم درتماس باشن(تلفنی یا مکاتبه ای)

10-برای همه مناسبت ها یا مباحث بیشتر علمی بهتره همیشه مسابقه برگزار بشه که افراد ازاون خلاقیت وایتکارخودشون استفاده کنن جایزه هم اگه بودجه نیستهمون امتیاز دادن خوبه

11-یه جای باشه که افراد اون رزومه کاری خودشونو اونجا قرار بدن که مدیران بدونن این افراد درکدوم زمینه ها تا حالا فعالیت کردن وبرای طرح ها میشه ازاونا استفاده کرد

12-یه بخش ترجمه بذاریم چه زبان عمومی چه تخصصی ازافراد بخوایم اونا که میتونن بگن تو کدوم رشته این تخصصو دارن بعد میشه باترجمه کردن برا افراد و گرفتن هزینه به صورت اینترنتی درآمد زایی بشه یا همین افرادی که میگن تخصص دارن باهم تیم تشکیل بدن و شروع به ترجمه کنن واین ترجمه ها به صورت اینترنتی فروخته بشه که درآمد زایی برای سایت وافراد باشه

13- پیشنهاد دیگه سایت باید تبلیغات خودشو زیاد کنه تا افراد دیگه بتونن اونو شناسایی کنن

14-من در تاپیک نمایشگاه هم گفتم به نظر من مدیران تالار ها وهمکاران اونا زیاد نیستن بهتر برای این نمایشگاه برای اونا دعوت نامه فرستاده بشه حالا اگه مقدور نیست حداقل برای شهرستانیا تا اونام علاوه برعلاقه زیادی که برا اومدن دارن(مث خودمن) حسشون برا اومدن بیشتر بشه

15-انتقاد دیگه اینکه به نظر من این صفحه اول سایت باید یه طور دیگه طراحی بشه حجم زیاد اطلاعات که ریز درکنار هم هستی خطای دید بالا میره و خیلی ازمطالب دیده نمیشن

16-معرفی فعال ترینا خوبه ولی بهتره بهترین فعال دربخش علمی با بخش معمولی ازهم تمایز پیدا کنن حالا مثلا" 10نفر یا ازهر بخش علمی3 نفر و از کلبخش عمومی3 نفر تا بچه ها به فعالیت های علمی بیشتر ترقیب بشن

17- وقتی میخوای چند تا صفحه روهم زمان تو سایت باز کنی اگه این کارو بکنی میگه شما قادر به انجام این عملیات نیستی باید دوباره وارد بشی اینطوری سخته اگه بشه سیستمو طوری طراحی کرد که اینطور نشه بهتره(من خودم همیشه این مشکلو دارم)

18-کلاسای که توسایت برگزار میشه یه بخش برای اونا درست بشه که کاربران میخوان ازاونا استفاده کنن به اونجا مراجعه کنن

19-اومدن پیغام مث یه باکس درکنار مشخصات کاربری باشه و بااومدن هرپیغام چه نقل قول چه خصوصی به فرد اعلام کنه

20-وقتی میخوایم یه متنو باعکس بذاریم بعضی وقتاعکسا دیده نمیشه اگه سیستم طوری طراحی بشه که نمایش داده بشن
مثلا" من خودم یه متن گیاهی میخواستم بذارم عکسا انجا دیده نمیشد مجبور شدم بدون عکس بذارم وقتی بچه ها خواستن عکساشو برای هر کدوم ازاون گیاهان کلی سرچ کردم و عکسای اونارو گذاشتم.سیستم آپلود سنتزم به نظرم یه تغییرات میخواد باید اونجا نحو عملکرد نوشته این سیستم برای افراد نوشته بشه من خودم بار اول کلی سر درگمم شدم[nadidan] که بعد آپلود حالا چطور عکسارو بذارم و قسمت تنظیماتو وقتی میخوای عکسا خصوصی باشنوعلامت میزنی وقتی دوباره وارد تنظیمات میشه باز عمومی علامت خورده

ببخشید اگه اشتباه نوشتم و طولانی امیدوارم نظراتم خوب باشن بازم اگه چیزی به ذهنم رسید میگم[khejalat]

باتشکر ازهمه مدیران عزیز سایت که اینقد زحمت میکشن[golrooz]

ایده پرداز
10th September 2013, 10:57 AM
با سلام به جهت اینکه این سایت یک سایت علمی در زمینه نخبگان می باشد به منظور ارتباط با دیگر نهادهای علمی و حمایتی از پژوهشگران و نخبگان ایجاد نوار ابزاری در پائین صفحه جهت دسترسی آسان و لینک شدن به وب سایتهای مربوطه از جمله سازمان مالکیت فکری،فدراسیون بین المللی مخترعان،بنیاد ملی نخبگان،صندوق حمایت از پژوهشگران،پارکهای علم و فناوری معتبر،جشنواره خوارزمی،و دیگر سایتهای مهم علمی دیگر می تواند در جهت رشد و توسعه تحقیق و پژوهش و افزایش سطح علمی کاربران موثر باشد. با تشکر

parnian 80
10th September 2013, 02:44 PM
سلام:
1-همونجور که دوستان اشاره کردن و من هم خیلی وقت بود میخواستم مطرح کنم اینه که همکاران با شرایط فعلی تنها راه کمک به مدیران این هست که برخی موضوعات که میخوایم منتقل بشن یا به هر دلیلی باید حذف بشن باید به مدیر پیام خصوصی بدیم تا اگر صلاح دیدن حذف شن ولی این روند خیلی طولانیه و در واقع ما کمک کردیم ولی نه در سرعت و نه از مشغله مدیر به اون صورت کاسته نمیشه اگه امکانش هست یه ابزارهای محدودی رو همکاران داشته باشن برای کمک به مدیر.
2-فکر می کنم این پیشنهاد قبلا داده شده اما من بازم میگم شخصی که میخواد در سایت عضو بشه با دیدن طولانی بودن قوانین سریع تیک تایید رو میزنه با اینکه اونا رو نخونده به نظر من اگر قوانین جوری طراحی بشن که کوتاه و مختصر ولی کامل باشن خیلی خوبه.قوانین جزیی هم توی اون پیامی که در ابتدای عضو شدن از طرف مدیر به کاربر فرستاده میشه گنجونده شه.
3-من خودم به بعضی از کاربرا بیشتر از بقیه پیام میدم و باهاشون بیشتر در ارتباطم به نظرم خوبه توی کنترل پنل یه لیستی باشه که مابا وارد کردن اسم یه کاربر لینک پروفش رو داشته باشیم.منظورم یه چیزی مثل top contact مئبایل هست که لینک پروفشون دیگه واسه همیشه تو این لیست باشه.
4-به نظرم خیلی بهتره که یه ساعت و یک تاریخ روی تمام صفحه هابالا یا کنار باشه و یه دیکشنری فارسی به انگلیسی و برعکس یا فارسی به فارسی یا تبدیل تاریخ ها و از همین دست باکس های کاربردی توی سایت باشه.
5-توی هر بخش یه قسمتی باشه برای دانلود مطالب مربوط به همون قسمت.
6-با ایده چت باکس اختصاصی موافقم البته چت باکس فعلی که همه توش شرکت داشته باشن هم وجود داشته باشه.
7-تبلیغات سایت زیاد تر بشه که همه این سایتو بشناسن.
8-جستجوی سایت به نظرم ضعیف هست پیشنهاد می کنم جستجو در داخل متن ها هم اضافه بشه.
9-یه چیز دیگه اینکه وقتی مدیران پست رو ویرایش یا حذف می کنن در جهت اطلاع ها بیاد
10-بد نیست موقع اینکه جهت اطلاع میاد یه آلارمی هم زده بشه شاید یکی نبینه بالای صفحه رو.
11-بحث به روز رسانی رو هم که دوستان اشاره کردن باهاش موافقم.
12-آهان راستی بد نیست بخش سایر موضوعات یه ناظر یا معاون داشته باشه(به علت پراکندگی مطالب مخصوصا در تالار سایر موضوعات)
فعلا همینا یادم اومد بازم اضافه می کنم.

مهندس نوجوان
10th September 2013, 06:36 PM
سلام
به همه برو بچه های نخبه تبریک میگم سالگرد 5 سالگی انجمن نخبگان رو[golrooz]
ولی میخواستم یه چیزی بگم :
ما کاربر های عادی اجازه بحث و نظر گذاشتن توی بعضی از تاپیک ها رو نداریم درحالی که ممکنه این تاپیک ها خیلی خیلی بحث برانگیز باشن .
اگه میشه امکان نظر گذاری رو برای همه نوع کاربری فراهم کنید
اون وقت تاپیک های مخصوص مدیران و ... فقط برای خودشون نمایش داده بشه .

ممنون[golrooz]

"golbarg"
10th September 2013, 06:39 PM
سلام خسته نباشید به شما دوستان.تبریکم میگم 5سالگی رو.

به نظرمن قسمت مشخصات هر شخص داری چندین قسمت باشه حالا چطوری؟؟

1.اول اینکه طبق گفته بچه ها که اهنگ باشه برای سایت بنظرم هر کس مطابق علاقش برای صحفه خودش یه اهنگ بذاره

2.یک قسمت کوچیک برای موضوعات برتر اون شخص که تاحالا گذاشته توسایت

3.مدلشم عوض کنید بنظرم دیگه خسته کننده شده نوع قرار گرفتن فعالیت ها ودرباره من و.....

4.فعالیت های من به نظرم باید پنهان باشه برای خود شخص نه برای کسایی که میان صحفه تورومیبینه

.تعدادبازدید براساس این نیاشه که خودت صحفتو باز کردی براساس این باشه چه کسایی بازش کردن

در مورد موضوعت جدید گذاشتم بنظرم بهتر زمانی که داریم عنوانو وارد میکنیم خود سایت به تور خودکار بگرده و 5موضوع که بهش نزدیک رو به ما معرفی کنه

درمورد امتیازاتم باید بعضی وقتابه محدودیت نیاز داره

یچیزخیلی مهم برای خودم پیش اومده مسئولارو به بچه ها معرفی کنید مخصوصا تازه واردها

من بعضی از بچه ها که مدیران یاناظرارو نمیشناسم زن ومرد بودنشون رو مشخص کنید بگید کین؟؟مث خود اقا ادمین که

همه خوب میشناسنشون

مرسی در کل سایت نخبگان برترین سایته

روابط عمومی سایت
10th September 2013, 07:18 PM
سلام به همه دوستان و کاربران عزیز انجمن[golrooz]

ضمن تشکر از همکاری های گسترده و سازنده شما بزرگواران

خواستم اعلام کنم دوستان به زمان اتمام وقت مسابقه چند ساعتی بیشتر باقی نمونده

ما کماکان در انتظار پیشنهادات زیبا و کاربردی تون درجهت ارتقای کیفیت امکانات سایت هستیم

و امیدواریم که شمااز برندگان عزیز این فراخوان عمومی باشید

پس فرصت رو از دست ندید و نظرات ارزشمندتون رو مکتوب بفرمایید

براتون شادترین لحظات رو توام با آرامش و صمیمیت خواستاریم

شاد و سرفراز باشید[golrooz]

neo_x
10th September 2013, 08:39 PM
سلام خدمت روابط عمومی سایت
به نظرم ایجاد امکان یک فضای باز فکری بدون دخالت سیاست در ان یک گام بزرگی برای اینده است و کابران با حفظ ادب بتونن تمام خلاقیتشون رو ارایه بدن و ترسی قالب نباشه.البته باید بیشتر از قبل کنترل بشه

رضوس
10th September 2013, 08:42 PM
به نام او که یادش آرامش بخش قلب هاست.[golrooz]

با سلام و عرض ادب و احترام به تمامی دوستان عزیزان و همکاران من در سایت[golrooz]

پیشنهادات خیلی خوبی مطرح شد خیلی هاش قبلا مطرح شده بود

باز هم من میخوام یه انتقادی کنم البته اگر اجازه میدید

یه مشکلی که سایت داره در اعمال و امور معیار خاصی وجود نداره

مثلا همینجا بهترین قراره انتخاب بشه ولی بهترین از چه نظر؟؟؟؟از نظر کی؟؟؟؟

یا مثلا زمانی که ما درخواست مدیر یا همکاری رو میدیم میزان بیشتر از کیفیت فعالیت مد نظر قرار میگیره

به نظر من اولین و مهم ترین کار تعریف یه سری معیار هاست اون هم نه به صورت دستوری بلکه به صورت بحث و پیشنهادی

پیشنهاد بعدی من تغییر در ساختار امتیاز دهیه مثلا:

محدودیت در امتیاز دهی برای کاربران عادی مثلا حداکثر 100 امتیاز
کاربران فعال 200 امتیاز
همکاران 300 امتیاز
مدیر تالار 500 امتیاز
معاون بخش 1000 امتیاز
مدیر بخش 2000 امتیاز
ومدیران ارشد بدون محدودیت
با این کار میشه میزان امتیاز دهی رو کنترل کرد و برای جایزه دادن و تشویق هم میشه این محدودیت ها رو کاهش داد.

پیشنهاد دیگه ای که دارم اینه که برای هر تالار قسمتی برای چت مثل چت باکس سایت فراهم بشه که که فقط همکاران اون تالار و مدیران قابلیت دسترسی به اون رو داشته باشن و در حالت گستره در تر در هر بخش هم این قرار بگیره که مدیران تالار های اون بخش دسترسی داشته باشن. با این کار یه سری مسائل که نباید گفته بشه در مکان های عمومی در این محل ها گفته میشه و اونجا به تبادل نظر میپردازیم.

پیشنهاد بعدی اینه که در هر تالار یک هیئت علمی تعریف بشه که اعضای اون افراد و مدیران مرتبت یا اون تالار باشن و به امتیاز دهی به پست ها و کیفیت و صحت اون مطالب بپردازند مثلا در مبحث زیست شناسی بخش های کشاورزی و پزشکی هم میتونن صاحب نظر باشن و برخی دوستان که مدارک مرتبط دارن.

پیشنهاد بعدی من تغییر وضعیت فعلی صفحات نوع نوشته ها فونتشون و رنگشون یکم زیادی تکراری شده و به نظر من اگر زودتر عوض بشه بسیار بهتره.

پیشنهاد دیگه من اضافه کردن قسمت ارسال به ایمیل برای پست هاست که اگر باشه عالیه.

و یه پیشنهاد هم برای مدیران یه سر به بخشی به نام آرشیو سایت و خود قسمت مدیران و همکاران بزنن اون تاپیک های قدیمی یه سری اتفاقات یه سری پیشنهاد ها دارن که من فکر میکنن نیاز امروز ما بعد از 3-4 سال هستن مثل کاربر فعال کاربر نمونه مدیر برتر و...( و یه سری چیز ها که شنیدن کی بود مانند دیدن)

و در انتها یک درخواست هم دارم اونم اینه که به این پیشنهادات ما رسیدگی بشه یعنی اعلام بشه که کدوم عملیه و کدوم نیست چون وقتی که ندونیم ماجرا از چه قراره انتظار عملی شدن پیشنهاداتمون را داریم ولی اگر بدونیم عملی نیست انتظار هم نمیکشیم.

موفق باشید و پیروز و سربلند[golrooz]

من فردا نیستم پیشاپیش تبریک میگم تولد سایت رو[golrooz]

mamadshumakher
10th September 2013, 10:49 PM
در واپسین لحظات اومدم یه چیزی بگم و رفع زحمت کنم.

یه کادر کوچیک بالای سایت برای این کار نیازه.بالای همون کادر یکه یمدت تبلیغات بود.

من بهش میگم سر مشق

توسط مدیر سایت

توی کادری که ایجاد شده 1 کلمه نوشته میشه:مثلا ( ژن ) و این کلمه در این کادر 1 هفته قرار میگیره.این به این منظور هست که در طول این یک هفته بهتره که تمام کاربرای سایت درباره ی این کلمه مطلب بزارند.(اجبار نیست)از همه ی تالارها.چه خبری در تالار اختراعات و نو آوری باشه چه مقاله ای در بخش پزشکی باشه.بعضی کلمات هستند میتونن به همه ی تالار ها مربوط باشند.مثل ( انرژی) از برق تا تغذیه با این کلمه سروکار دارند.اینجوری باعث میشه حجمی از مسائل برای تعداد زیادی از کاربرا روشن میشه.اطلاعات خوبی رد و بدل میشه و اطلاعات مفید و هدفمندی وارد سایت میشه.حتی همکاران تالار زبان هم میتونند مقالاتی در موردش ترجمه کنند.

و البته بهترش اینه که مثلا 5تا کلمه ی غیر مرتبط تو اون کادر نوشته بشه تا هر کسی دستش برای انتخاب موضوع باز باشه.

Capitan Totti
10th September 2013, 11:45 PM
حسن ختام [nadanestan] این تاپیک[khastegi]

اگه بشه برای هر تشکر 10-20 امتیاز از تشکر کننده کم و به تشکر شده اضافه بشه
خیلی خوب میشه[golrooz]
اینجوری یه ذره هم از روند تشکرهای دیمی کم خواهد شد

اگه میشه کاربران قدیمی رو پاس بدارید
خودم 8سال عضو سایت هری پاتر بودم
8سال خون و دل خوردیم
تازگیا به دلیل نامهربانی انجارو برای همیشه ترک کردم
خیلی بده
پس لطفا قدیمی ها رو ارج بنهید

کارشناسان هر بخش هم که قابل تاییده

اگه میشه بیشتر قسمت های سایت برای مهمان ها غیر قابل دسترس بشه
حالا این از اصول حفاظت اطلاعات بود[nadanestan] ولی خب مهمه اینجوری ممکنه اون مهمان عضو بشه

مسابفات به هر نحوی
یادتون نره

و جمله ی آخر
که چند بار هم تکرار کردم

هفته نامه
نخست بصورت اینترنتی و سپس بصورت معمول

روابط عمومی سایت
11th September 2013, 09:21 AM
http://uc-njavan.ir/images/qsln4ihn7pm1rqz5ndp.jpg (http://uc-njavan.ir/images/qsln4ihn7pm1rqz5ndp.jpg)

با سلام خدمت همه دوستان عزیز

و باسپاس از همراهی همه شما نازنینان

دوستان حسن ختام فراخوان رو اعلام میکنیم و خسته نباشید میگیم از مشارکت خوب شما دوستان همیشه در صحنه

عزیزان طبق قرارمون کلیه دوستان شرکت کننده به پاس حضورشون امتیاز تشویقی روابط عمومی در یافت کردند که امیدواریم مبارکشون باشه

سرواران گرامی به زودی مدیریت سایت با نظارت بر پیشنهاداتتون نظر شون رو در خصوص برندگان این مسابقه اعلام و متعاقبا به سمع و نظر شما خواهند رساند

لازم به توضیح است مدیریت سایت کلیه نظرات رو مورد بررسی قرار داده با ذکر دلایل امکان یا عدم امکان اجرای طرح پیشنهادیتون براتون مکتوب و اطلاع رسانی میکنند

باز هم ممنونیم از حضور گرم شما عزیزان

همچنان با ما همراه باشید

موفق و پیروز باشید

http://uc-njavan.ir/images/vb2ubg4qbr0hycolessf.gif (http://uc-njavan.ir/images/vb2ubg4qbr0hycolessf.gif)

روابط عمومی سایت
11th September 2013, 01:25 PM
http://uc-njavan.ir/images/plm52hctjw33qwc2stf.jpg (http://uc-njavan.ir/images/plm52hctjw33qwc2stf.jpg)

سلام دوستان

مدیریت سایت در حال بررسی نظرات شما عزیزان هستند بزودی نتیجه رو به اطلاع شما دوستان خواهیم رساند

لحظاتتون زیبا و شادمانه​

[golrooz]همچنان با ما همراه باشید[golrooz]

Admin
12th September 2013, 02:11 PM
سلام
به دلیل اینکه باید به برخی سوالات پاسخ داده بشه و ممکنه سوال و جواب هایی هم اتفاق بیوفته با اجازه ی روابط عمومی سایت این موضوع رو باز می کنم که دوستان بتونن سوالات من رو جواب بدن.

با تشکر از دوستانی که شرکت کردند.

باقی دوستان تا زمانی که این ارسال باز هست می تونن در مسابقه شرکت کنند.

به نظرم ایجاد امکان یک فضای باز فکری بدون دخالت سیاست در ان یک گام بزرگی برای اینده است و کابران با حفظ ادب بتونن تمام خلاقیتشون رو ارایه بدن و ترسی قالب نباشه.البته باید بیشتر از قبل کنترل بشه

دوست عزیز بیشتر توضیح میدین؟

با تشکر

به نام او که یادش آرامش بخش قلب هاست.

با سلام و عرض ادب و احترام به تمامی دوستان عزیزان و همکاران من در سایت

پیشنهادات خیلی خوبی مطرح شد خیلی هاش قبلا مطرح شده بود

باز هم من میخوام یه انتقادی کنم البته اگر اجازه میدید

یه مشکلی که سایت داره در اعمال و امور معیار خاصی وجود نداره

مثلا همینجا بهترین قراره انتخاب بشه ولی بهترین از چه نظر؟؟؟؟از نظر کی؟؟؟؟

سلام
بهترین ها معمولا از نظر فرد یا افرادی که برای این منظور انتخاب می شوند انتخاب می شود.

در این مورد هم بهترین از نظر بنده است چرا که پیشنهادات مرتبط با مسائل فنی سایت به من مربوط می شود.

پیشنهاد بعدی من تغییر در ساختار امتیاز دهیه مثلا:

محدودیت در امتیاز دهی برای کاربران عادی مثلا حداکثر 100 امتیاز
کاربران فعال 200 امتیاز
همکاران 300 امتیاز
مدیر تالار 500 امتیاز
معاون بخش 1000 امتیاز
مدیر بخش 2000 امتیاز
ومدیران ارشد بدون محدودیت
با این کار میشه میزان امتیاز دهی رو کنترل کرد و برای جایزه دادن و تشویق هم میشه این محدودیت ها رو کاهش داد.

محدودیت قبلا وجود داشت منتها یه مدت بخش مربوط به این محدودیت سایت به مشکلی خورد که مجبور شدیم محدودیت ها رو برداریم که مسئله فنی حساب می شد...

پیشنهاد بعدی اینه که در هر تالار یک هیئت علمی تعریف بشه که اعضای اون افراد و مدیران مرتبت یا اون تالار باشن و به امتیاز دهی به پست ها و کیفیت و صحت اون مطالب بپردازند مثلا در مبحث زیست شناسی بخش های کشاورزی و پزشکی هم میتونن صاحب نظر باشن و برخی دوستان که مدارک مرتبط دارن.

از پیشنهادتون ممنونم.

ما برای سایت هیئت علمی داشتیم ولی هدف خاصی براش متصور نبودیم.

فکر خوبیه ... [cheshmak]

و در انتها یک درخواست هم دارم اونم اینه که به این پیشنهادات ما رسیدگی بشه یعنی اعلام بشه که کدوم عملیه و کدوم نیست چون وقتی که ندونیم ماجرا از چه قراره انتظار عملی شدن پیشنهاداتمون را داریم ولی اگر بدونیم عملی نیست انتظار هم نمیکشیم.

منم همین کارو حس کردم برای همین موضوع رو مجددا باز کردم.

موفق باشید

Admin
12th September 2013, 02:17 PM
حسن ختام این تاپیک

خیلی خوب میشه

اگه میشه کاربران قدیمی رو پاس بدارید
خودم 8سال عضو سایت هری پاتر بودم
8سال خون و دل خوردیم
تازگیا به دلیل نامهربانی انجارو برای همیشه ترک کردم
خیلی بده
پس لطفا قدیمی ها رو ارج بنهید

سلام
پیشنهاد خوبیه ...

به این صورت که کسی که امتیاز میده 10 امتیاز ازش کسر و به نفر بعدی 20 امتیاز زیاد بشه.

در مورد مدیران و همکاران و کاربران قدیمی سایت نخبگان خیلی ها هستن که مدت هاست در سایت حضور دارن و همیشه قدرشون رو دونستیم.

تنها دلیل ماندگاری در این سایت همراهی کادر مدیریت سایت و جلوگیری از تشنج زایی در سایت...

کارشناسان هر بخش هم که قابل تاییده

اگه میشه بیشتر قسمت های سایت برای مهمان ها غیر قابل دسترس بشه
حالا این از اصول حفاظت اطلاعات بود ولی خب مهمه اینجوری ممکنه اون مهمان عضو بشه

مسابفات به هر نحوی
یادتون نره

و جمله ی آخر
که چند بار هم تکرار کردم

هفته نامه
نخست بصورت اینترنتی و سپس بصورت معمول

الان به همین صورته.
اکثر بخش های سایت برای مهمان ها بازه...

Admin
12th September 2013, 03:03 PM
با سلام و عرض خسته نباشید
برای جذاب تر شدن محیط انجمن بهتره که به آخرین نسخه وی بولتین کوچ کنیم و همچنین یک سایت برای معرفی انجمن بسازیم.

سلام
امکانش نیست.

چون تغییراتی داره بر روی سایت داده میشه که به محض اجرا کل ساختار و سیستم سایت تغییرات بنیادین خواهد کرد...

موفق باشید

Capitan Totti
12th September 2013, 07:48 PM
الان به همین صورته.
اکثر بخش های سایت برای مهمان ها بازه...
درود
البته من منظورم اینه که باز نباشه[golrooz] به دلایل متعدد
و حفاظتی

2مورد
یک اینکه نظرتون رو صریحا در مورد هفته نامه نگفتید
من بازم تاکید میکنم قطعا خیلی نقاط قوت برای تشکیل هفته نامه وجود داره
اگه یه صفحه اش پزشکی باشه پزشک داریم
اگه مذهبی باشه روحانی داریم
یا هر چیز دیگه...

دوم
اگر میشه امضاها رو یه تغییراتی بدین
مثلا ازمحدودیت 4-5خط به 300-400 حرف تبدیل بشه

Admin
12th September 2013, 07:52 PM
درود
البته من منظورم اینه که باز نباشه به دلایل متعدد
و حفاظتی

2مورد
یک اینکه نظرتون رو صریحا در مورد هفته نامه نگفتید
من بازم تاکید میکنم قطعا خیلی نقاط قوت برای تشکیل هفته نامه وجود داره
اگه یه صفحه اش پزشکی باشه پزشک داریم
اگه مذهبی باشه روحانی داریم
یا هر چیز دیگه...

دوم
اگر میشه امضاها رو یه تغییراتی بدین
مثلا ازمحدودیت 4-5خط به 300-400 حرف تبدیل بشه

در رابطه با هفته نامه هم اکنون بچه ها روش کار می کنن و به جاهای خوبی رسوندنش.

در رابطه با امضاها فعلا همین منوال تا تغییرات سیستمی ادامه پیدا خواهد کرد.

موفق باشید

معمار حانیه
12th September 2013, 08:06 PM
سلام///

با توجه به نظرات دوستمون که گفتن مسایقه قرار بدید و جوایزی داشته باشه مثلا امتیاز

منم میگم میشه به جای امتیاز یه مدت مثلا یک هفته ( حالا زمانش با خودتون.) جایزه اینطور بدید که یک بنر تبلیغات که خود کاربر بده براش قرار بدید..

این جایزه هم میشه داد.. البته هر طور صلاح میدونید..

ببخشید جواب باقی سوالات نمیدید؟؟

Admin
12th September 2013, 08:30 PM
سلام///

با توجه به نظرات دوستمون که گفتن مسایقه قرار بدید و جوایزی داشته باشه مثلا امتیاز

منم میگم میشه به جای امتیاز یه مدت مثلا یک هفته ( حالا زمانش با خودتون.) جایزه اینطور بدید که یک بنر تبلیغات که خود کاربر بده براش قرار بدید..

این جایزه هم میشه داد.. البته هر طور صلاح میدونید..

ببخشید جواب باقی سوالات نمیدید؟؟

این جایزه تقریبا برای کاربران استفاده ای نداره .!

مگر کاربران خاص که سایت یا وبلاگ دارن ...

غیر از اینه ؟

Admin
13th September 2013, 12:32 AM
سلام و خسته نباشید خدمت تمامی کسانی که در این مسابقه شرکت کردند و ما رو همراهی کردند.

برندگان مسابقه به این شرح می باشد...

نفر اول تیمسار دادبین بابت طرح زیر ...

خیلی خوب میشه

نفر دوم RSA71 بابت پیشنهاد طرح زیر ...

نفر سوم neo_x بابت پیشنهاد طرح زیر ...

به این سه نفر مدال برنز سایت علمی نخبگان جوان اهدا خواهد شد

http://www.njavan.com/forum/images/medals/newseri/NjavanBronz.gif

موفق باشید

روابط عمومی سایت
13th September 2013, 02:02 AM

http://uc-njavan.ir/images/jedjj3e6ooqgw710o1cc.jpg (http://uc-njavan.ir/images/jedjj3e6ooqgw710o1cc.jpg)

مالک اشتر
13th September 2013, 08:48 AM
طرح: برای هر تشکر 10-20 امتیاز از تشکر کننده کم و به تشکر شده اضافه بشه

به نظرون تشکر کردن از کسی که نظری داده لازم نیست؟

لازم است از لحاظ روانی و روانشناسی به این موضوع هم نگاه شود

کنار دکمۀ تشکر دکمۀ امتیاز هست.اگه امتیاز دادن از امکانات سایت نبود تشکر کردن حکم امتیاز رو داشت اما حالا که امتیاز هست باید از فردی که نظر داده تشکر بشه.اگر این گزینه را محدود کنین از رونق نظر دادن و یا تشکر کاسته میشه. هر فردی که برای موضوعی نظری داده و وقت گذاشته حداقل کاری که میشه کرد تشکر هست.

مورد دیگر اینکه اگر با تشکر از امتیاز کاسته بشه آنوقت فرق امتیاز منفی با تشکر چه خواهد بود؟

تشکر کردن با این روش حکم امتیاز منفی برای تشکر کننده و امتیاز مثبت برای تشکر کننده را درپی خواهد داشت. و از لحاظ روانشناسی بنا به پدیدۀ خودخدمتی که در وجود بشر هست هیچ فردی خواستار کم شدن امتیاز بخاطر یه تشکر نخواهد بود بجز افراد اندک یا افرادی که مطلع نیستن.

تشکر از هر پستی بجز پستهای اسپم وظیفه است چون فرد وقت گذاشته و شرکت کرده است.و این ارزش گذاری است.محدود کردن این مساوی با کاستن تشکر از افراد به طور مستقیم و از رونق انداختن تاپیک ها به طور غیر مستقیم خواهد بود.

هر ایجاد کنندۀ تاپیکی برای سنجش مفید بودن تاپیک و برای دلگرمی و تشویق به تعداد مراجعه کننده که از روی تشکر فهمیده می شود مراجعه میکند. چنین محدودیتی ضررهای فراوانی را می تواند داشته باشد.

حالا سوال اینجاست که آیا می توان فوایدی را برای این کار برشمرد که جوابگوی مضرات این محدودیت باشد؟

برای رونق دادن به موضوعات نه تنها نباید از تشکر کننده امتیاز کم کرد بلکه باید بخاطر حضورش حداقل یه امتیاز ناچیزی به امتیازاتش اضافه شود چون برای تاپیک وقت گذاشته و مطالعه کرده است یا حداقل تشریف آورده و موجب دلگرمی ایجاد کنندۀ تاپیک شده است.

با عرض معذرت که بنده دیر متوجه این مسابقه شده و دیر تشریف آوردم اما یک طرح و نظریه پیشنهادی بنده این است که یک مشاور روانشناس برای مشاره در موردهای تصمیم گیری مخصوصا اخراج و برخی مسائل انسانی لازم هست.

با تشکر از مدیران و زحمت کشان محترم سایت

Admin
13th September 2013, 01:48 PM
به نظرون تشکر کردن از کسی که نظری داده لازم نیست؟

لازم است از لحاظ روانی و روانشناسی به این موضوع هم نگاه شود

کنار دکمۀ تشکر دکمۀ امتیاز هست.اگه امتیاز دادن از امکانات سایت نبود تشکر کردن حکم امتیاز رو داشت اما حالا که امتیاز هست باید از فردی که نظر داده تشکر بشه.اگر این گزینه را محدود کنین از رونق نظر دادن و یا تشکر کاسته میشه. هر فردی که برای موضوعی نظری داده و وقت گذاشته حداقل کاری که میشه کرد تشکر هست.

مورد دیگر اینکه اگر با تشکر از امتیاز کاسته بشه آنوقت فرق امتیاز منفی با تشکر چه خواهد بود؟

تشکر کردن با این روش حکم امتیاز منفی برای تشکر کننده و امتیاز مثبت برای تشکر کننده را درپی خواهد داشت. و از لحاظ روانشناسی بنا به پدیدۀ خودخدمتی که در وجود بشر هست هیچ فردی خواستار کم شدن امتیاز بخاطر یه تشکر نخواهد بود بجز افراد اندک یا افرادی که مطلع نیستن.

سلام
حرف شما کاملا درست و منطقی است.

ایشون فقط یه ایده دادند به ما...

ایده هم یه جرقه ای تو ذهن ما ایجاد می کنه و قابل رشد دادنه.

من از ایده ی ایشون به این صورت می تونم استفاده کنم که برای بخش امتیاز دهی سایت یه سری محدودیت ها رو بذاریم.

تا زمانی که کسی اون محدودیت ها رو رعایت می کنه امتیاز میده و از امتیازش چیزی کسر نمیشه ولی وقتی محدودیت رو نادیده بگیره

یعنی می خواد از امتیاز خودش به فرد مقابل اهدا کنه ...

اینجوری روند امتیاز دهی متقارن میشه و همه بدون دلیل به همدیگه امتیاز نمیدن چون می دونن از امتیاز خودشون خارج از قوانین کسر میشه

موفق باشید

برای رونق دادن به موضوعات نه تنها نباید از تشکر کننده امتیاز کم کرد بلکه باید بخاطر حضورش حداقل یه امتیاز ناچیزی به امتیازاتش اضافه شود چون برای تاپیک وقت گذاشته و مطالعه کرده است یا حداقل تشریف آورده و موجب دلگرمی ایجاد کنندۀ تاپیک شده است.

با عرض معذرت که بنده دیر متوجه این مسابقه شده و دیر تشریف آوردم اما یک طرح و نظریه پیشنهادی بنده این است که یک مشاور روانشناس برای مشاره در موردهای تصمیم گیری مخصوصا اخراج و برخی مسائل انسانی لازم هست.

با تشکر از مدیران و زحمت کشان محترم سایت

در این مورد هم حتما پیشنهاد شما بررسی و در صورت انجام اعمال می شود.

موفق باشید

مدیر تالار معماری
14th September 2013, 02:06 AM
این جایزه تقریبا برای کاربران استفاده ای نداره .!

مگر کاربران خاص که سایت یا وبلاگ دارن ...

غیر از اینه ؟

بله شما درست میگید.

خب میشه برای عده ی خاصی این کار در نظر گرفت. اما خودتون صلاح میدونید...

ریپورتر
14th September 2013, 10:34 AM
این طرحی که گفته شده برای تشکر امتیاز کم بشه به نظرم طرح بسیار بی معنی هست و جالب اینکه برنده هم اعلام شده .من قصد توهین به کسی که این پیشنهاد رو داره ندارم نظر خودم رو گفتم.برای تشکر امتیاز کم بشه خیلی بی معنی هست و خب یکجور توهین هست به فردی که تشکر میکنه و این طرح جز انزوا تاپیکها رو نویسنده تاپیک چیزی نداره

Almas Parsi
14th September 2013, 11:05 AM
با عرض سلام خدمت مدیریت محترم سایت[golrooz]

و ضمن تبریک به برندگان این مسابقه

خواستم بگم بنده هم با نظر جناب ریپورتر موافقم

چون یکی از اهداف ما در این انجمن تشویق و ترغیب به منظور بالابردن سطح کیفی و ایجاد علاقه مندی

در بین مخاطبین و پیگیری مباحث هست با بکار گیری چنین طرحی به نظر میرسه میزان توجه و علاقه

مندی به پیگیری مطالب پایین بیاد

پاسخ تشکر عموما تشکر متقابل هست و جز این بازخورد مطلوبی به جای نمیگذاره

اگر چنانچه فرد تشکر رو عاملی برای کسب امتیاز منفی بدونه قطعا هیچ استقبالی از مطالب نخواهد کرد

مورد بعدی پیشنهاد و درخواستی از مدیریت محترم سایت داشتم

میخواستم اگر چنانچه مقدور هست روال این تاپیک ادامه دار باشه و دوستان بتونند پیشنهاداتشون رو

ارائه بدن و مدیریت بر اساس پیشنهادات در هر مقطع برندگانی رو مرحله به مرحله اعلام بفرمایند

چون اونچه که مسلم هست ما هر روز نسبت به گذشته نیازهایی رو جهت بروز بودن احساس میکنیم

پس با روند پیشنهادات ما میتونیم با توجه به امکانات و نیازها از طریق این تاپیک پیشنهاداتمون رو مکتوب

کنیم

با تشکر از توجه شما[golrooz]

m@some
14th September 2013, 11:28 AM
باسلام

منم با جناب ریپورتر و خانم الماس پارسی موافقم این طرح باعث میشه فعالیت کم بشه ما وقتی تشکر میزنیم یعنی من این متنو خوندم و ازاون طرف تشکر میکنم که زحمت کشیده اگه اینطوری باشه کسی طرف هیچ تاپیکی نمیره

فکرش به اینه که نکنه تشکرکنه خوب اگه این طرح اجرا بشه بنظرم بچه ها به جای تشکر پست میذارن که تشکر کنن اینطور پست اسپم زیاد میشه . حالا اگه برا پست های اسپم امتیاز منفی داده بشه اون یه چیز دیگه نه برااینکه یه نفر یه متن بذاره ما بریم تشکرکنیم بعد خودمون منفی بگیریم.

علم بی زباله
8th November 2015, 11:08 PM
بسم الله الرحمن الرحیم

سلام

بنده در ابتدا از سایت زیباتون تشکر می کنم و یشنهاد می کنم در سایت آرشیوی از مقالات علمی کاربردی کلان اما به صورت رایگان از دانشمندان جوان ایران و جهان به صورت فارسی در اختیار دیگران قرار دهید.
دومین پیشنهاد بنده : ایجاد محیطی برای برگذاری جلسات تخصصی علمی با قابلیت ارشیو مانند محیط های چت روم اما با امکان ارشیو نمودن .
سومین پیشنهاد بنده : ایجاد محیطی برای اعلان اخباری که صرفا از زبان نفرات و یا مجامع علمی کشور و دنیا البته در تمام ضمینه ها نقل قول نماید.
ان شاءالله موفق باشید

استفاده از تمامی مطالب سایت تنها با ذکر منبع آن به نام سایت علمی نخبگان جوان و ذکر آدرس سایت مجاز است

استفاده از نام و برند نخبگان جوان به هر نحو توسط سایر سایت ها ممنوع بوده و پیگرد قانونی دارد