PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : جان من بيا تو !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

! (l- l l \-/ \/\/
4th September 2013, 06:25 PM
http://uc-njavan.ir/images/h07lr92gizvuj8ls0rc2.jpg

√ آیا میدانید قرارداد ترکمنچای یک قرارداد صد ساله است ؟
و هم اکنون به پایان رسیده است و باید ایروان و نخجوان به ایران باز گردانده شود ؟
آیا میدانید ارمنستان هم اکنون باید جزوه مرز های ایران باشد ؟
...
آیا میدانید هفده شهر قفقاز باید دوباره به خاک های ایران باز گردد؟
+کپی برداری از این متن آزاد است.

v.m 2020
4th September 2013, 06:42 PM

...
اره میدونستم . تازه این رو هم میدونم که مذاکراتی هم انجام شده ولی ب نتیجه نرسیدند[entezar]

sr hesabi
4th September 2013, 07:02 PM
ما این قرار داد رو باشوروی بستیم
و این کشور ها از شوری جدا شده پس ما مالکیتی نداریم
ولی اگه خودشون بخواهند میتونند بیایند عضو کشور ما بشوند ،ولی این هم غیر ممکنه،تفاوت زبانی و فرهنگی شدید
این که خوبه عمان مگه نبود

مهندس نوجوان
4th September 2013, 07:31 PM
شانس نداریم که . . .

! (l- l l \-/ \/\/
4th September 2013, 07:39 PM
ما این قرار داد رو باشوروی بستیم
و این کشور ها از شوری جدا شده پس ما مالکیتی نداریم
ولی اگه خودشون بخواهند میتونند بیایند عضو کشور ما بشوند ،ولی این هم غیر ممکنه،تفاوت زبانی و فرهنگی شدید
این که خوبه عمان مگه نبود

اون زمان كه مال ما بوده ديگه
پس الان اون قرار داد فسخ شده اونجا مال ماســــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــت !sgangi2shgangi8sgangi5sgangi5sgangi2

shiny7
4th September 2013, 07:46 PM
تفاوت فرهنگ باعث خیلی دردسر ها میشه!!!!
ایران اسلامیه و اونا غیر اسلامی!!!
از کجا معلوم همشون بخوان مسلمون بشن؟؟؟
ایرانم از این ور قبول نمی کنه!!!

M@hdi42
4th September 2013, 10:59 PM
سلام

خب باید بگم هر وقت از ظرفیت همین مناطقی رو که داریم استفاده لازم رو بردیم باید به فکر کشور گشایی باشیم. خب به نظرتون مردم اون کشور ها راضی هستند به ایران برگردن؟

من لله توفیق

! (l- l l \-/ \/\/
4th September 2013, 11:36 PM
سلام

خب باید بگم هر وقت از ظرفیت همین مناطقی رو که داریم استفاده لازم رو بردیم باید به فکر کشور گشایی باشیم. خب به نظرتون مردم اون کشور ها راضی هستند به ایران برگردن؟

من لله توفیق

چه بخوان چه نخوان اونجا مال ایرانه باید پس داده بشه

مگه چی می شه که یه عده از ایرانی ها مسلمان نباشن فقط کافی که با هم متحد باشیم

sr hesabi
4th September 2013, 11:40 PM

داداش گلم ما بین چادری و مانتویی که جفتشون مسلمونند مشکل داریم،دیگه خودت حساب بقیه اش رو بکن

M@hdi42
4th September 2013, 11:43 PM

سلام.این احساسات ملی رو درک میکنم. و بهت تبریک میگم.اما در دنیای واقعی چنین امری ممکن نیست برادر من. این کار تقریبا باید در سال های بعد جنگ به وقوع میپیوست که شوروی سقوط کرده بود و ایران میتونست با ارتش قدرتمند (اگه داشت , که نداشت) این کشور ها رو پیوست کنه به ایران کنونی.

ولی در دنیای امروز قرن بیست و یکمی نمیشه شمشیر و نیزه برداشت و یا با توپ کلاش همینجوری بریم کشور گشایی کنیم. در صورت این حمله ما مطمئنا 24 ساعت بعد ایران بزرگ با ضد حمله 120 کشور متحد غربی وعربی مواجه خواهد شد و تهران سقوط خواهد کرد. اینو تضمین میکنم.

من لله توفیق

امـیـر بـیـگـی
4th September 2013, 11:56 PM
بدین بینم زمینای مارو[nishkhand]

! (l- l l \-/ \/\/
5th September 2013, 12:19 AM
سلام.این احساسات ملی رو درک میکنم. و بهت تبریک میگم.اما در دنیای واقعی چنین امری ممکن نیست برادر من. این کار تقریبا باید در سال های بعد جنگ به وقوع میپیوست که شوروی سقوط کرده بود و ایران میتونست با ارتش قدرتمند (اگه داشت , که نداشت) این کشور ها رو پیوست کنه به ایران کنونی.

ولی در دنیای امروز قرن بیست و یکمی نمیشه شمشیر و نیزه برداشت و یا با توپ کلاش همینجوری بریم کشور گشایی کنیم. در صورت این حمله ما مطمئنا 24 ساعت بعد ایران بزرگ با ضد حمله 120 کشور متحد غربی وعربی مواجه خواهد شد و تهران سقوط خواهد کرد. اینو تضمین میکنم.

من لله توفیق

من که نمی گم جنگ کنیم میگم حقمون رو پس بگیریم

Capitan Totti
5th September 2013, 12:51 AM
اگه پان ایرانیست ها (رهبرشون مرحوم پزشک پور) در دولت نمایندگانی داشتنتد!
آره به زور هم شده بر میگشت به ایران

منتها من شنیدم آقای محسن رضایی و چند تن از سران نظامی ایران فقط آماده ی حکم فرمانده کل قو هستن تا مناطق اران و گنجه و... رو باز پس بگیرن!!

به نظرم با یه جنگ و ایجاد احساسات ملی نزد مردم
میشه به راحتی خیلی از مشکلات کشور حل بشه

M@hdi42
5th September 2013, 12:52 AM
من که نمی گم جنگ کنیم میگم حقمون رو پس بگیریم

سلام مجدد

خب تنها راه حل غیر جنگ برگزاری انتخابات هست در کشور های مذکور که با ارای بالا رد میکنن الحاق به ایران رو. البته در صورتی که کشور های نام بردهرضایت داشته باشن که اصلا این بحث رو مطرح کنند که مطمئنا نه تنها نمی پذیرن رفراندوم رو بلکه شدیدا به ایران پاسخ خواهند داد که ایران در امور داخلی این کشور ها داره دخالت میکنه.

من لله توفیق

M@hdi42
5th September 2013, 12:55 AM
منتها من شنیدم آقای محسن رضایی و چند تن از سران نظامی ایران فقط آماده ی حکم فرمانده کل قو هستن تا مناطق اران و گنجه و... رو باز پس بگیرن!!

سلام

بله منتظر فرمان فرمانده کل قوای ایران هستند ولی باید منتظر فرمان فرمانده کل قوای اتحاد غربی- عربی علیه ایران هم باشن برای اشغال ایران.فراموش نکن الان مثل قبل انقلاب ایران پنجمین ارتش دنیا نیست. امار ها رو توجه کنید به حرف بنده بیشتر پی میبرین.

من لله توفیق

Capitan Totti
5th September 2013, 12:59 AM
سلام

بله منتظر فرمان فرمانده کل قوای ایران هستند ولی باید منتظر فرمان فرمانده کل قوای اتحاد غربی- عربی علیه ایران هم باشن برای اشغال ایران.فراموش نکن الان مثل قبل انقلاب ایران پنجمین ارتش دنیا نیست. امار ها رو توجه کنید به حرف بنده بیشتر پی میبرین.

من لله توفیق

یادم رفت شرطشم بگم
به شرط به رسمیت شناختن اسرائیل توسط ایران
با توجه به اینکه حماس و سایر گروههای فلسطینی دارن علیه سوریه و حزب الله تحرکاتی رو انجام میدن.

و دوستی ای که بوجود خواهد آمد بین ایران و آمریکا

M@hdi42
5th September 2013, 01:04 AM
یادم رفت شرطشم بگم
به شرط به رسمیت شناختن اسرائیل توسط ایران
با توجه به اینکه حماس و سایر گروههای فلسطینی دارن علیه سوریه و حزب الله تحرکاتی رو انجام میدن.

و دوستی ای که بوجود خواهد آمد بین ایران و آمریکا

سلام مجدد

خب البته کمی غیر منطقی به نظر نمیاد دشمنی خارجی که ممد حیات یک حکومت هست رو به این راحتی بشه از دست داد؟واژه "دشمن" به خطر میفته.

میگیرین منظور پنهانم حرفمو که؟[cheshmak]

من لله توفیق

Capitan Totti
5th September 2013, 01:10 AM
سلام مجدد

خب البته کمی غیر منطقی به نظر نمیاد دشمنی خارجی که ممد حیات یک حکومت هست رو به این راحتی بشه از دست داد؟واژه "دشمن" به خطر میفته.

میگیرین منظور پنهانم حرفمو که؟[cheshmak]

من لله توفیق
=)):)):))
میدونم
پایه ی برخی حکومت ها بر اساس برخی دشمن های فرضی چیده شده و مستحکم است

نه برای مزاح گفتم که اسرائیل رو به رسمیت بشناسن وگرنه این کار یعنی ... خودت میدونی دیگه
به قول طرف چرا عاقل کند کاری که ...

kahrupay
5th September 2013, 01:29 AM

...
آیا می دانید آنان که این قرارداد را بسته اند اندازه ی شپش مغز نداشته اند؟
آیا می دانید اکنون دیگر هیچ فردی به این قرارداد و خاک از دست رفته ی میهن اهمیتی نمی دهد؟
آیا می دانید اکنون در آن شهر ها افرادی ساکن اند که تن به این کار نمی دهند؟
پس رسما سابیدیم به الک[bihes]

maryam kia
5th September 2013, 01:42 AM
چه جالب چه مسخره!!!![tafakor]
ولی چون کشور از گربه بودنش در میاد و زیبایی تصاویر از دست میره نمیخواد پسش بگیریم فعلا[nishkhand]

Joseph Goebbels
5th September 2013, 09:49 AM
اول اینکه ما شاید بتونیم تنها جمهوری اذربایجان رو از راه برگزاری انتخاب به دست بیاریم وگرنه ارمنستان رو نمیشه ...
ارمنستان با ترکیه دشمنه و یکی از شروط انها برای پیوستن به ایران دشمنی با ترکیه که نمیشه ...
وقتی که توی دنیا یک مشت یهودی اون رو اداره می کنند انتظار نداشته باشین که به راحتی بشه کاری رو انجام داد ...

v.m 2020
5th September 2013, 11:34 AM

ایران با دینشون مشکلی نداره . با حجابشون مشکل داره . مطمئن باش اونا با حجاب نخواهند شد

1=1+1
5th September 2013, 11:43 AM
بزا مال همونا باشه

مال که زیاد داریم

خدا بده برکت

والااااااا[nishkhand]

v.m 2020
5th September 2013, 12:00 PM
جمعیت کمتر زندگی بهتر [nishkhand]

maryam kia
5th September 2013, 12:21 PM
حالا ما ک نخواستیمش ولی اگه خواستین بگیریدش منو خبر کنید لشکرمو بیارم با خودمsh_omomi94shgangi7shgangi7shgangi10sgangi6 sgangi4sgangi5sgangi3shgangi8shgangi9

! (l- l l \-/ \/\/
5th September 2013, 01:47 PM
جمعیت کمتر زندگی بهتر [nishkhand]

می دونید این حرف یعنی چی ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

یعنی این که با این جمله ای که نوشتید جمعیت شیعه ها ی جهان رو کم می کنید[asabani]

Capitan Totti
5th September 2013, 01:49 PM
اول اینکه ما شاید بتونیم تنها جمهوری اذربایجان رو از راه برگزاری انتخاب به دست بیاریم وگرنه ارمنستان رو نمیشه ...
ارمنستان با ترکیه دشمنه و یکی از شروط انها برای پیوستن به ایران دشمنی با ترکیه که نمیشه ...
وقتی که توی دنیا یک مشت یهودی اون رو اداره می کنند انتظار نداشته باشین که به راحتی بشه کاری رو انجام داد ...

آذربایجتن که فوق العاده گستاخ شده
اگه به اونجا حمله کنیم (حالا بر فرض موافقت آمریکا)
همین ترکیه ساکت نخواهد نشست
باید یه جنگ برق آسا رو انجام داد
مثل همون جنگی که هیتلر علیه لهستان راه انداخت
اما ارمنستان و با توجه به پیوندهای عمیق ملی و فرهنگی ایرانیان و ارمنیان(که قومی است از ایرانیان) به نظرم قابل حله
البته من الان تو کف بحرینم

v.m 2020
5th September 2013, 05:29 PM
می دونید این حرف یعنی چی ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

یعنی این که با این جمله ای که نوشتید جمعیت شیعه ها ی جهان رو کم می کنید[asabani]
من کم میکنم ؟؟؟

roya_r
5th September 2013, 06:48 PM
[tafakor][tafakor] اقدام کنم پس اره؟[bihes]

Joseph Goebbels
5th September 2013, 06:55 PM
آذربایجتن که فوق العاده گستاخ شده
اگه به اونجا حمله کنیم (حالا بر فرض موافقت آمریکا)
همین ترکیه ساکت نخواهد نشست
باید یه جنگ برق آسا رو انجام داد
مثل همون جنگی که هیتلر علیه لهستان راه انداخت
اما ارمنستان و با توجه به پیوندهای عمیق ملی و فرهنگی ایرانیان و ارمنیان(که قومی است از ایرانیان) به نظرم قابل حله
البته من الان تو کف بحرینم

مساله ارمنستان از دو بابت پبچیده هست :

1- اونها حاضرند به ازای پیوستن به ما از دشمنی با ترکیه به خاطر نسل کشی ارامنه دست بردارند و با این حال بخوایم با ترکیه هم رابطه داشته باشیم ؟ ممکنه یکی از شروط ارمنیها با ایران بر سر پیوستن همین مساله کشتار ارامنه باشه ...

2- وجود پایگاه نظامی روسیه در ارمنستان ، که تا قبل از جنگ2008 روسیه با گرجیها ، از مسیر هوایی گرجستان استفاده میشد و بعد از جنگ 2008 از مسیر هوایی اذربایجان ...

اگر بخوایم بجنگیم ممکنه حس کینه و نفرت ملتهای اذربایجان و ارمنستان رو به همراه بیاریم ...

"golbarg"
6th September 2013, 08:44 PM
قربان شما جنگ سوریه کافیه برای ما جنگ درست نکنید لطفا کشورمون به این قشنگی شبیه گربه کوچولو خوابالو دلتون میاد بی شکلش کنید؟؟؟[soal]

Capitan Totti
6th September 2013, 09:31 PM
قربان شما جنگ سوریه کافیه برای ما جنگ درست نکنید لطفا کشورمون به این قشنگی شبیه گربه کوچولو خوابالو دلتون میاد بی شکلش کنید؟؟؟[soal]
من اگه وزیر دفاع بودم قسم میخورم یک هفته ای همینا رو باز پس میگیرم
ببین اگه ارمنستان و آذربایجان اضافه شه
بلحاظ اقتصادی . خیلی چیزای دیگه ایران به ایران قدیم کم شباهت نخواهد بود

farhad_jomand
7th September 2013, 11:28 AM
من این نظر گلبرگ رو باسراحت تایید من کنم ما رو چه به اونا این قدر مشکل خودمون داریم خصوصان جوانان مون که بی کار اند[golrooz]

استفاده از تمامی مطالب سایت تنها با ذکر منبع آن به نام سایت علمی نخبگان جوان و ذکر آدرس سایت مجاز است

استفاده از نام و برند نخبگان جوان به هر نحو توسط سایر سایت ها ممنوع بوده و پیگرد قانونی دارد