PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : بحث شهیدان برای میهنشان رفتند و لا غیر

Capitan Totti
2nd September 2013, 11:08 PM
امروز می گویند شهیدان برای حجاب کشته شدند!!
امروز می گویند شهیدان برفتند تا که دیگران گناه نکنند !!
امروز برخی ها وجهه ی پاک شهیدان میهن را خراب کرده و برای آنان دشمن تراشی میکنند
امروز کسی نمیداند سرهنگ آبشناسان چه کرد برای میهن
امروز می گویند سرهنگ آبشناسان رفت که در سال 92 فلان دانشجو با فلان دانشجوی غیر هم جنس رابطه نداشته باشد !!
اما برخی ها نمی دانند
هرچه وجهه شهیدان را در محضر دیگران خراب کنند
باز خدایی هست
خدایی که مردان بزرگ را هرگز فراموش نخواهد کرد و آنان را به اوج خواهد رسانید

درود بر شهیدان میهن

نبوی
3rd September 2013, 01:16 AM
شهید ادوارد آنیلی رو میشناسید؟

در بین شهدای دفاع مقدس افراد عراقی دیده میشه اونا برای کدوم میهن جنگیدن؟

چرا شهید چمران سال ها در لبنان جنگید؟

تا به حال وصیت نامه شهیدی رو خوندید؟

{
شهید یعقوب ابراهیم نژاد
اگر می دانستم با هر بار که خونم ریخته می شود بی حجابی آغوش حجاب در بر می گیرد، حاضر بودم هزاران هزار بار کشته شوم.

شهید احمد پناهی
حجاب شما سنگری است آغشته به خون من که اگر آن را حفظ نکنید به خون من خیانت کرده اید.

شهید محمد محمودی
حجاب شما از خون ما که در جبهه می ریزد برای دشمن کوبنده تر است.
و...
}

اگه بگیم شهدا برای فضائل اخلاقی رفتن خرابشون کردیم؟

چیزی که من از وصیت نامه شهدا فهمیدم این بود:
شهدا برای میهن رفتند +انقلاب
برای میهن رفتند+ اسلام
برای میهن رفتند + حجاب
برای میهن رفتند + ...

خیلی سادس تو یه جست و جو گر وصیت نامه شهدا رو سرچ کنید.[golrooz]

kamanabroo
3rd September 2013, 01:52 AM
شهید ادوارد آنیلی رو میشناسید؟

در بین شهدای دفاع مقدس افراد عراقی دیده میشه اونا برای کدوم میهن جنگیدن؟

چرا شهید چمران سال ها در لبنان جنگید؟

تا به حال وصیت نامه شهیدی رو خوندید؟

{
شهید یعقوب ابراهیم نژاد
اگر می دانستم با هر بار که خونم ریخته می شود بی حجابی آغوش حجاب در بر می گیرد، حاضر بودم هزاران هزار بار کشته شوم.

شهید احمد پناهی
حجاب شما سنگری است آغشته به خون من که اگر آن را حفظ نکنید به خون من خیانت کرده اید.

شهید محمد محمودی
حجاب شما از خون ما که در جبهه می ریزد برای دشمن کوبنده تر است.
و...
}

اگه بگیم شهدا برای فضائل اخلاقی رفتن خرابشون کردیم؟

چیزی که من از وصیت نامه شهدا فهمیدم این بود:
شهدا برای میهن رفتند +انقلاب
برای میهن رفتند+ اسلام
برای میهن رفتند + حجاب
برای میهن رفتند + ...

خیلی سادس تو یه جست و جو گر وصیت نامه شهدا رو سرچ کنید.[golrooz]

آقای نبوی

راست میگین ها یعنی به همین سادگی میشد ما بفهمیم حقیقت رو

ما که خیلی زحمت کشیدیم برای همین حقیقت روشن!

سند و مدرک هم که همه جا ریخته ..

دیگه برای اثبات خورشید که نیازی به استدلال نیست.

maryam kia
3rd September 2013, 01:58 AM
یعنی وقتی دایی بنده شهید شد و 15سالش بود میدونست ک قراره سالای اینده کسی همجنس باز بشه و یاغیره...
لطفا شخصیت شهید و پایین نیارید و بدجور عصبانی میشم[asabani]شهدارو به هرچیزی نچسبونید

kamanabroo
3rd September 2013, 01:59 AM
یکی از رکن های اصلی اینکه به شهید می گویند «شهید» اینست که به خاطر خدا جان خود را فدا کرده است..

پیغمبر اکرم (ص) درباره‌ی ثواب مبارزین راه خدا فرمود:
وقتی که مجاهد فی‌سبیل‌الله بر اثر تیر دشمن از اسب بر زمین افتد، هنوز پیکر پاکش نقش بر زمین نشده که خداوند متعال فرشته‌ای را به استقبال روحش می‌فرستد و او را به بهشت و نعمت‌ها و کرامت‌هایی که برایش مهیا شده است بشارت می‌دهد. وقتی که پیکر پاکش نقش بر زمین شد فرشته الهی به او می‌گوید آفرین بر تو ای روح پاک که از بدن پاک خارج شدی، برای تو مقام و منزلتی است که هرگز چشمی آن را ندیده و گوشی آن را نشنیده و به قلب کسی خطور نکرده است.

(سفینه البحار، جلد1، ماده شهد، خصال شیخ‌صدوق، ص‌156، حدیث 196)

عن النبی صلی‌الله علیه و آله و سلم فی فضل الفزاء فی سبیل‌الله و قال اذا زال الشهید عن فرسه بطغته او ضربه لم یصل الی الارض حتی بعث الله زوجته من الحور العین فتبشره بما اعدالله له من الکرامه فاذا وصل الی الارض تقول مرحبا بالروح الطیبه التی اخرجت من البدن الطیب ابشر فان لک ما لا اذن سمعت و لا خطر علی قلب بشر»

-----------
فی سبیل الله = در راه خدا

kamanabroo
3rd September 2013, 02:06 AM
«ومن یقاتل فی سبیل‌الله فیقتل او یغلب فسوف نوتیه اجرا عظیما»
کسی که به دستور خدا در راه خدا با دشمن می‌جنگد (از برای آنکه ظلم و فساد را ریشه‌کن کند و دین خدا را در زمین استوار نماید، تا آنکه مستضعفین و محرومین از چنگال اهریمنان نجات یابند، هر گاه این مجاهد راه خدا) کشته شود و یا پیروز شود خداوند به او اجر و پاداش عظیم خواهد داد. (نساء، 74)

«و لا تقولوا لمن یقتل فی سبیل‌الله اموات بل احیاء ولکن لا تشعرون»
به کسانی که در راه خدا کشته می‌شوند مرده نگویید بلکه او زنده است و جاوید. شهید مرده نیست، شما درک آن را ندارید که بفهمید. (بقره، 154)

«و لئن قتلتم فی سبیل‌الله او متم لمغفره من‌الله و رحمه خیر مما یجمعون»
اگر شما در راه خدا کشته شوید یا بمیرید هر آینه مغفرت و رحمت خدا برای شما خواهد بود (و رحمت و مغفرت خدا برای شما بهتر است) از آنچه را که در دنیا برای خود اندوخته‌اید.(آل عمران، 157)

kamanabroo
3rd September 2013, 02:12 AM
یعنی وقتی دایی بنده شهید شد و 15سالش بود میدونست ک قراره سالای اینده کسی همجنس باز بشه و یاغیره...
لطفا شخصیت شهید و پایین نیارید و بدجور عصبانی میشم[asabani]شهدارو به هرچیزی نچسبونید

مریم خانم

خداوند دایی شما رو همنشین انبیا و امامان قرار بده انشاالله.

به پیر به پیغمبر کسی نگفته این حرفی رو که شما می زنید.

بنده هم می فهمم شما از چی ناراحتید . منم مثل شما از یکسری تبلیغاتی که توی اون تبلیغات ، شهدا رو خرج می کنن ناراحتم...

بله ارزش شهدا خیلی بالاتر از این حرفاست.

--------
کسانی که دارند بحث های اخلاقی و اجتماعی رو از کانال شهدا مطرح می کنند (کاری ندارم که شیوه شون درسته یا نه ، که بعضی وقتا درست هم نیست)

اما حرفشون اینه:

خونی که ریخته شده رو با رفتارهای نادرستمان پایمال نکنیم

والسلام

حالا دور از همه حرفایی که تو سایت زدیم و همه دارن می زنن
شما خودت باشی و دایی شهیدتون
اگه از شما بپرسن ما چجوری می توانیم قدردان شهیدتون باشیم

چی جواب میدین؟ انصافا من خودم تشنه این جوابم

maryam kia
3rd September 2013, 02:18 AM
مریم خانم

خداوند دایی شما رو همنشین انبیا و امامان قرار بده انشاالله.

به پیر به پیغمبر کسی نگفته این حرفی رو که شما می زنید.

بنده هم می فهمم شما از چی ناراحتید . منم مثل شما از یکسری تبلیغاتی که توی اون تبلیغات ، شهدا رو خرج می کنن ناراحتم...

بله ارزش شهدا خیلی بالاتر از این حرفاست.

--------
کسانی که دارند بحث های اخلاقی و اجتماعی رو از کانال شهدا مطرح می کنند (کاری ندارم که شیوه شون درسته یا نه ، که بعضی وقتا درست هم نیست)

اما حرفشون اینه:

خونی که ریخته شده رو با رفتارهای نادرستمان پایمال نکنیم

والسلام

حالا دور از همه حرفایی که تو سایت زدیم و همه دارن می زنن
شما خودت باشی و دایی شهیدتون
اگه از شما بپرسن ما چجوری می توانیم قدردان شهیدتون باشیم

چی جواب میدین؟ انصافا من خودم تشنه این جوابم

احسنت!چه خوب یکی متوجه حرفم شد خدارو هزار مرتبه شکر[dooa]
خب جواب ها متفاوته.حتی پدره بنده ک رزمنده این مملکت بوده اینقدر بهش بدی کردن ک میگه اشتباه بود کارم.
این سپاس از کساییه ک رفتن جبهه؟؟؟؟؟؟
دلم نمیخواد به بحث ادامه بدم چون به نتیجه نمیرسیم کاملا مشخصه

kamanabroo
3rd September 2013, 02:18 AM
عزیزان من

دوستان گلم

این که حرف من نیست حرف 4 تا بچه مذهبی یا .. نیست حرف خداست. فدات شم خدا به ما ملاک داده گفته هر کسی برای من بمیره شهیده :

إِنَّ الَّذِينَ آمَنُوا وَهَاجَرُوا وَجَاهَدُوا بِأَمْوَالِهِمْ وَأَنْفُسِهِمْ فِي سَبِيلِ اللَّهِ وَالَّذِينَ آوَوْا وَنَصَرُوا أُولَئِكَ بَعْضُهُمْ أَوْلِياءُ بَعْضٍ وَالَّذِينَ آمَنُوا وَلَمْ يهَاجِرُوا مَا لَكُمْ مِنْ وَلَايتِهِمْ مِنْ شَيءٍ حَتَّى يهَاجِرُوا وَإِنِ اسْتَنْصَرُوكُمْ فِي الدِّينِ فَعَلَيكُمُ النَّصْرُ إِلَّا عَلَى قَوْمٍ بَينَكُمْ وَبَينَهُمْ مِيثَاقٌ وَاللَّهُ بِمَا تَعْمَلُونَ بَصِيرٌ(الأنفال/72)

کساني که ايمان آوردند و هجرت نمودند و با اموال و جانهاي خود در راه خدا جهاد کردند، و آنها که پناه دادند و ياري نمودند، آنها ياران يکديگرند؛ و آنها که ايمان آوردند و مهاجرت نکردند، هيچ گونه ولايت [= دوستي و تعهدي‌] در برابر آنها نداريد تا هجرت کنند! و (تنها) اگر در (حفظ) دين (خود) از شما ياري طلبند، بر شماست که آنها را ياري کنيد، جز بر ضد گروهي که ميان شما و آنها، پيمان (ترک مخاصمه) است؛ و خداوند به آنچه عمل مي‌کنيد، بيناست!

maryam kia
3rd September 2013, 02:19 AM
عزیزان من

دوستان گلم

این که حرف من نیست حرف 4 تا بچه مذهبی یا .. نیست حرف خداست. فدات شم خدا به ما ملاک داده گفته هر کسی برای من بمیره شهیده :

إِنَّ الَّذِينَ آمَنُوا وَهَاجَرُوا وَجَاهَدُوا بِأَمْوَالِهِمْ وَأَنْفُسِهِمْ فِي سَبِيلِ اللَّهِ وَالَّذِينَ آوَوْا وَنَصَرُوا أُولَئِكَ بَعْضُهُمْ أَوْلِياءُ بَعْضٍ وَالَّذِينَ آمَنُوا وَلَمْ يهَاجِرُوا مَا لَكُمْ مِنْ وَلَايتِهِمْ مِنْ شَيءٍ حَتَّى يهَاجِرُوا وَإِنِ اسْتَنْصَرُوكُمْ فِي الدِّينِ فَعَلَيكُمُ النَّصْرُ إِلَّا عَلَى قَوْمٍ بَينَكُمْ وَبَينَهُمْ مِيثَاقٌ وَاللَّهُ بِمَا تَعْمَلُونَ بَصِيرٌ(الأنفال/72)

کساني که ايمان آوردند و هجرت نمودند و با اموال و جانهاي خود در راه خدا جهاد کردند، و آنها که پناه دادند و ياري نمودند، آنها ياران يکديگرند؛ و آنها که ايمان آوردند و مهاجرت نکردند، هيچ گونه ولايت [= دوستي و تعهدي‌] در برابر آنها نداريد تا هجرت کنند! و (تنها) اگر در (حفظ) دين (خود) از شما ياري طلبند، بر شماست که آنها را ياري کنيد، جز بر ضد گروهي که ميان شما و آنها، پيمان (ترک مخاصمه) است؛ و خداوند به آنچه عمل مي‌کنيد، بيناست!

افرین.تمام شدو رفت

kamanabroo
3rd September 2013, 02:26 AM
احسنت!چه خوب یکی متوجه حرفم شد خدارو هزار مرتبه شکر[dooa]
خب جواب ها متفاوته.حتی پدره بنده ک رزمنده این مملکت بوده اینقدر بهش بدی کردن ک میگه اشتباه بود کارم.
این سپاس از کساییه ک رفتن جبهه؟؟؟؟؟؟
دلم نمیخواد به بحث ادامه بدم چون به نتیجه نمیرسیم کاملا مشخصه

مطمئنا پدر شما هم برای خدا رفته جنگیده و از رفتار نادرست کسانی که با ایشون برخورد نامناسب داشتن ناراحت شده که حق هم داره ناراحت بشه

و مطمئنا چون برای خدا رفته پشیمون نیست.. هر چند بخاطر ناراحتی گاهی اظهار دیگری بکنه..

ما که نمی خواهیم درباره این بحث کنیم که چه رفتاری با بازمانده های جنگ درسته یا غلطه. (این جای بحث داره ها اما الان نه)

خودتون به عنوان خواهر زاده شهید به عنوان کسی که احساس می کنین وصل هستین به خود شهید

دوست دارم بدونم چه کاری می کنید که دایی شهیدتون ازتون راضی بشه.. و چه کاری ما بکنیم که راضی باشن از ما

mamadshumakher
3rd September 2013, 09:09 AM
سلام

من یاد گرفتم تو سایت زیاد وارد این زمینه از بحث ها نشم.و عادت ندارم بگم من با حرفای فلانی مخالفم و با فلانی موافق.چون که همه ی حرفا درسته.هر دوی این حالت ها هست.اما یه سوالی واسم پیش میاد.

ببینید با یک جمله جناب کمان ابرو که گفتند بله بعضیا از نام شهدا استفاده میکنند تنش خوابیده شد.اگر میخواستند متعصبانه برخورد کنند این تاپیک هم مثل تاپیک های دیگه ....پس چیزی که هست رو هم باید بیان کرد در کنار چیزی که باید باشه...

حالا یه سوالی دارم

اگر همکاران بخش مذهبی مطلبی میذارن برای سرگرمی نیست هدف هدایت و اگاه سازی در جهت رفع مشکلی هست.

ایا توی این مملکت فقط و فقط و فقط جوونا با حجابشون به کشور لطمه زدن؟الان همه چادر سر کنند دیگه مشکلی نداریم؟مذهب یعنی فقط حجاب؟

من میگم دروغ و ریا کاری هم باید توسط بخش مذهبی به گلایه گرفته بشه تا توسط حرفایی مانند متعصب رو بهشون نچسبونن.به حقیقت های دیگه ی جامعه و حل شدنش پیشرفت رو به همراه داره هم بپردازند.

شهیدا فقط از حجاب ناراحتن؟حجاب حل بشه روح شهدا ارامش پیدا میکنه؟بعدش چی؟جوونا حجاب داشته باشن اما کار نداشته باشن؟علم چی؟امکانات چی؟تفریح چی؟دانشگاه آزادی رو بهتون نشون میدم که وسعتش اندازه یک محله هست که 10000نفر میتونن تو اون محله زندگی کنند اما مرکز رشد و فناوریش یه خونه 100متری هم نیست.اینا درد نیست؟همکاران بخش مذهبی اگر به همه چی بپردازند اینجور مشکلات و تنش ها تو سایت به وجود نمیاد.برای اینا هم باید جواب شهدا رو بدیم.

جوونان امروز حاصل تربیت جوانان دیروزن به علاوه ی تاثیرات یک سیر عوامل دیگه.پس پدر و مادر امروز هم باید جوابگو باشند که چرا جوانان اینجوری شدند.
بازم ببخشید پر حرفیمو

جوان ایرانی
3rd September 2013, 11:32 AM
سلام

من یاد گرفتم تو سایت زیاد وارد این زمینه از بحث ها نشم.و عادت ندارم بگم من با حرفای فلانی مخالفم و با فلانی موافق.چون که همه ی حرفا درسته.هر دوی این حالت ها هست.اما یه سوالی واسم پیش میاد.

ببینید با یک جمله جناب کمان ابرو که گفتند بله بعضیا از نام شهدا استفاده میکنند تنش خوابیده شد.اگر میخواستند متعصبانه برخورد کنند این تاپیک هم مثل تاپیک های دیگه ....پس چیزی که هست رو هم باید بیان کرد در کنار چیزی که باید باشه...

حالا یه سوالی دارم

اگر همکاران بخش مذهبی مطلبی میذارن برای سرگرمی نیست هدف هدایت و اگاه سازی در جهت رفع مشکلی هست.

ایا توی این مملکت فقط و فقط و فقط جوونا با حجابشون به کشور لطمه زدن؟الان همه چادر سر کنند دیگه مشکلی نداریم؟مذهب یعنی فقط حجاب؟

من میگم دروغ و ریا کاری هم باید توسط بخش مذهبی به گلایه گرفته بشه تا توسط حرفایی مانند متعصب رو بهشون نچسبونن.به حقیقت های دیگه ی جامعه و حل شدنش پیشرفت رو به همراه داره هم بپردازند.

شهیدا فقط از حجاب ناراحتن؟حجاب حل بشه روح شهدا ارامش پیدا میکنه؟بعدش چی؟جوونا حجاب داشته باشن اما کار نداشته باشن؟علم چی؟امکانات چی؟تفریح چی؟دانشگاه آزادی رو بهتون نشون میدم که وسعتش اندازه یک محله هست که 10000نفر میتونن تو اون محله زندگی کنند اما مرکز رشد و فناوریش یه خونه 100متری هم نیست.اینا درد نیست؟همکاران بخش مذهبی اگر به همه چی بپردازند اینجور مشکلات و تنش ها تو سایت به وجود نمیاد.برای اینا هم باید جواب شهدا رو بدیم.

جوونان امروز حاصل تربیت جوانان دیروزن به علاوه ی تاثیرات یک سیر عوامل دیگه.پس پدر و مادر امروز هم باید جوابگو باشند که چرا جوانان اینجوری شدند.
بازم ببخشید پر حرفیمو
سلام به شما
خب حرفی که زدید درست
اما من میخوام پاسختون رو بدم
شما گفتید چرا فقط مسئله حجاب رو میگیم
چون حجاب یک پدیده و امر عمومی هستش و تبعات اون به تمام جامعه برمیگرده
و تهاجم فرهنگی ایی که جامعه ما در مقابلش هست با نشانه گرفتن مسئله زن و حجاب داره رو جوون های ما کار میکنه
به شدت موفاقم که داره خوب کار میکنه که حتی شما هموطنان عزیز رو درمقابل حجاب قرار داده که میگید همه چادری بشن حله
نخیر دوست محترم کسی نگفته همه باید چادری بشن
همین جوانان امروز رو که عرض کردید و خودتون هم میدونید چقدر توی دانشگاه ها مسئله امر دوستی و دستشویی ها که شده سالن مد آرایش چقدر پیش اومده
به جدیت قاطع می تونم بگم در تمام این سالهای پس از انقلاب از بس گفتیم جوون ها تفریح ندارن چی کارشون دارید و .... وضع رسیده به اینجاا
وضع رسیده به اینجا که مادر دو تا بچه دوست پسر داره این درده آقا
وقتی اینو شنیدم قلبم درد گرفته
شما فکر میکنید از چی نشات گرفته؟ از نبود امکانات علمی!!!!؟ یا وجود هر ماهواره در خانه و وضع حجاب و جامعه امروزی
زن و حجاب مسئله اصلی در هر جامعه ایی هست چه بخواین جلوی این جمله موضع بگیرید چه نگیرید (کلی عرض کردم نه شما) این یک واقعیت هست که خدا رو شکر با تهاجم فرهنگی بسیار زیبا داره فراموش میشه
و اگرم حرفی زده بشه بچسب زده میشه به عنوان متعصب خشکه مذهب چادری کماندو.....
موضوع اینه که ما میگیم حجاب شما فکر میکنید فقط چادره
بله دوست عزیز شما درست میگید دروغ و ریا کاری هم زیاد شده
با جمله آخرتون بسیار موافق هستم و نقش تربیتی اصلی در خانه را هم یک زن انجام میده چه کارمند چه خانه دار
بچه ایی که امروز جلو چشم مادرش توهین میکنه بهش و فقط مادر لبخند میزنه این نشات از تربیت غلطه
بخشی از سخنات رهبر عزیزمون رو میزارم و خواهش می کنم تا تهش بخونید و بعد جوابتون رو به من بدید
http://farsi.khamenei.ir/speech-content?id=2859
تشکر از انتقاد و فعالیت شما و دغدغه دوستان
موفق باشید

ریپورتر
3rd September 2013, 12:11 PM
مشکل از جایی اغاز شد که بعضی از افراد که جنگ رو درک نکردن شروع کردن به نوشتن کتاب و اظهار نظر صرفا روی توهمات شخصی و کسی که متخصص بود در گوشه ای خزید و گفت دیگر به من ارتباطی نداره و بعضی ها حس کردن دیگر جهاد تموم شده و دشمن رو شکست دادن ولی نمیدونستن که تازه اغاز شده اونم جهاد فکری اغاز شده.کاش هنوزم کسانی مثل شهید مطهری وجود داشتند که هر چقدر هم کتابشون خونده بشه بازم عین اول جذابیت و نکته داره و یا کسی مثل دکتر شریعتی نیست یا هست ولی نمیان وسط و نتیجه میشه افتادن گوی اظهار نظر دستان تئوری پردازانی مثل اقای اکبر گنجی که کلا تفکر منحرف داشتن به دلیل عدم درک درست از دین و شاکله مذهب.

وقتی کسانی که جنگ رفتن نیومدن وسط و اطلاعات رو درست انتقال ندادن نتیجه میشه این فیلمهای جنگی که اکثرا سیستم توهم هست و واقعا من جوون نگاه میکنم فراری میشم .چرا؟ چون حقیقت رو همونجوری که هست نمیگن .کسانی که جنگ رفتن عین مردم عادی بودن و برای دفاع از دین و وطن و ناموس خودشون رفتن و هیچکدوم از این موارد رو نمیشه نفی کرد ولی خب میان یک چهره ای نشون میدن که من جوون میگم ای بابا اینا هم کشتن مارو با این توهماتی که نشون میدن.

اومدن مذهبی و بی دین و مد روز و عقب افتاده تقسیم بندی کردن .البته این تقسیم بندی رو دشمنان درست کردن یکسری ادم بی بصیرت هم اینو ادامه دادن که الان جوری شده به چادری میگن عقب افتاده و شوت و مانتویی شده اخر افاضات و اطلاعات که درست نیست .هر کسی جدا از پوششی که داره میتونه با اطلاعات و فهمیده باشه.اومدن گفتن هر کسی ریش داشت بیاد داخل و نداشت بره پیش کفار نیومدن حجاب رو تعریف کنند حجاب یعنی پوشیده بودن بدن حالا با هر چیزی نه اینگه بگیم کسی که مانتو داشت اگر پوشیده هم باشه طبق چیزی که دین گفته بگیم نه این کافر هست و هفت خط .نتیجه این شد چادری به مانتویی الرژی پیدا کرد و مانتویی هم گفت حالا که مارو کافر میگین پس هر چی بازتر بهتر و رفت سمت مدهایی که توسط رسانه های مخالف تبلیغ میشه.

سر پسران ما هم همین در آوردن گفتن کسی اهل ریش و انگشتر عیقیق و تسبیح و پیراهن چهارخونه بود بیاد جلو بقیه که سه تیغ هستن طاغوتی هستن و باید کنار گذاشت نتیجه شد اینی که میبینید که اگر این دو مورد کنار هم بشینن یا متلک میگن یا خودشون رو انگار از لولو دور میکنن میکشن کنار.

حیف که هر کدوم از موردها یک طرف رو متهم میکنن و رسانه ای که دوسش دارند رو حق میدونند .خب نتیجه میشه این تک بعدی بودن و فکر بسته برای هر دو طرف.

شهیدان ما برای دفاع از دین و وطن و ناموس رفتن نه چیز دیگر .هیچ کدوم برای وطن خالی یا دین خالی نرفتن پس خواهشا دوستان نگن صرفا برای یکی از اینا رفتن و به هم تهمت نزنن همه ما فرزندان و ادامه دهندگان راه کسانی هستیم که جونشون رو فدا کردن پس نباید سر خون این عزیزان بحث کنیم اگر هنر داریم و میخوایم از خون این عزیزان دفاع کنیم تلاشمون رو بیشتر کنیم.

یک حرفی پدر من میزنه میگه جوری رفتار کن که پدر و مادرت رو فحش ندن .ما هم باید جوری رفتار کنیم که به شهیدان و رزمنده های ما توهین نشه نه اینکه بگیم اونا رفتن واسه خودشون رفتن به ما چه.

Capitan Totti
3rd September 2013, 12:51 PM
ببینید دوباره جو سازی رو شروع نکنین
شهید ادوارد آنیلی رو من اصلا نگفتم
منظورم شهیدان ایرانی کشته شده در جنگ با عراق بود

من دارم میگم انقد که میگن شهیدا ریش و تسبیح دار بودن
و چه میدونم با یه یازهرا 4تا پادگان عراق رو نابود کردند
یعنی ازین دروغا پشت سر شهیدا میگن
اکنون تا اسم شهید میاد
خیلیا میگن اه بس کن باز شروع شد...

علتش هم افراد تندرو هستند
دانشجویان و دانش آموزان فکر میکنند شهیدان فقط برای ارزشهای دینی رفته اند!!!!
ایران این وسط چی شد پس
اگه یه نفر به خونه ی شما حمله کنه بخواد بندازتت بیرون به ناموست تجاوز کنه
شما میگی برای ارزش ها نمیزارم بیای ذاخل حیاط!! یا اصلا برای اینکه وارد خونه نشه تلاش میکنی؟

Capitan Totti
3rd September 2013, 01:09 PM
سلام به شما
خب حرفی که زدید درست
و تهاجم فرهنگی ایی که جامعه ما در مقابلش هست با نشانه گرفتن مسئله زن و حجاب داره رو جوون های ما کار میکنه
به شدت موفاقم که داره خوب کار میکنه که حتی شما هموطنان عزیز رو درمقابل حجاب قرار داده که میگید همه چادری بشن حله
همین جوانان امروز رو که عرض کردید و خودتون هم میدونید چقدر توی دانشگاه ها مسئله امر دوستی و دستشویی ها که شده سالن مد آرایش چقدر پیش اومده
به جدیت قاطع می تونم بگم در تمام این سالهای پس از انقلاب از بس گفتیم جوون ها تفریح ندارن چی کارشون دارید و .... وضع رسیده به اینجاا
شما فکر میکنید از چی نشات گرفته؟ از نبود امکانات علمی!!!!؟ یا وجود هر ماهواره در خانه و وضع حجاب و جامعه امروزی
زن و حجاب مسئله اصلی در هر جامعه ایی هست چه بخواین جلوی این جمله موضع بگیرید چه نگیرید (کلی عرض کردم نه شما) این یک واقعیت هست که خدا رو شکر با تهاجم فرهنگی بسیار زیبا داره فراموش میشه
با جمله آخرتون بسیار موافق هستم و نقش تربیتی اصلی در خانه را هم یک زن انجام میده چه کارمند چه خانه دار
بچه ایی که امروز جلو چشم مادرش توهین میکنه بهش و فقط مادر لبخند میزنه این نشات از تربیت غلطه
بخشی از سخنات رهبر عزیزمون رو میزارم و خواهش می کنم تا تهش بخونید و بعد جوابتون رو به من بدید
موفق باشید
درود بی پایان بر شما!
راستش سخنانتون خیلی بی ربطه!
البته با عرض پوزش!!
مشکلات جامعه رو گفتید درست بله طرف با 4تا بچه دوست پسر داره درست
این باید فرهنگ و دین اش بره بالا!! ولی نه توسط من و شما! توسط خودش!!
ولی ربطش با شهیدان رو من نمی فهمم!!!
میشه بگین مثلا با شهیدان چه ربطی داره
طرف ذاتا جنایت کار و سراسر لجنیته
خب! چه ربطی به شهید سرلشکر ستاری داره!!

ریپورتر
3rd September 2013, 01:16 PM
شرمنده بی ربط نظر میدم

اما اگر منظورتان اکبر گنجی منظورتان زمانی که در ایران بود دست نوشته های ایشان که در روزنامه ها چاپ می شد می تواتنید ببینید چقد تلاش می خواست بکنه تا اینکه تند رو ها اقدامات ناشایست انجام ندهند

بلاخره یه فرد به نظرم تا یه حدی گنجایش داره

وقتی ما بد رفتار میکنیم با یه فرد ایده پرداز و منتقد به نظر شما نتیجه اش چی میشه ؟

بیشتر مذهبی میشه و میاد تو خط تند رو ها ؟

دست نوشته های ایشون رو خوندم ایشون در داخل کشور هم تمایل به انحراف داشتن ایشون مشکل پایه ای دارند .

ایشون اصلا مذهبی نبودن .تفکرات رادیکالیزه و بی دینی داشتن که البته در نوشته هاشون سعی میکردن پوشش مذهبی روش بزارن که خب بعدا این پوشش رو کنار زدن و ماهیت اصلی رو نشون دادن.مشکل ایشون از اول پایه ای اعتقادی بوده .

ایشون هنوز صحبتهای گوهر بارشون در مجامع دوستان و غیره یادمون نرفته از قدیم هم عموما نظریات خلاف دین ولی با پوشش دین داشتن.این دوستان تفکرشون تحت تاثیر منبع دیگری بود تا آموزه های دینی اسلام

جوان ایرانی
3rd September 2013, 01:19 PM
درود بی پایان بر شما!
راستش سخنانتون خیلی بی ربطه!
البته با عرض پوزش!!
مشکلات جامعه رو گفتید درست بله طرف با 4تا بچه دوست پسر داره درست
این باید فرهنگ و دین اش بره بالا!! ولی نه توسط من و شما! توسط خودش!!
ولی ربطش با شهیدان رو من نمی فهمم!!!
میشه بگین مثلا با شهیدان چه ربطی داره
طرف ذاتا جنایت کار و سراسر لجنیته
خب! چه ربطی به شهید سرلشکر ستاری داره!!
سلام
اگر دقت میکردید بنده جواب پست جناب شوماخر رو دادم و صحبت کردم باهاشون
محور صحبتم رو سمت حجاب بردم نه شهیدان
ولی بحث شهیدان با حجاب
حالا من یه سوال دارم ازتون غیرت یعنی چی؟
شما خودتون رو فرد باغیرت میدونید؟
لطفا به سوالم جواب بدید تا برسیم به هدفی که هر دو میخواهیم

Capitan Totti
3rd September 2013, 01:39 PM
سلام
اگر دقت میکردید بنده جواب پست جناب شوماخر رو دادم و صحبت کردم باهاشون
محور صحبتم رو سمت حجاب بردم نه شهیدان
ولی بحث شهیدان با حجاب
حالا من یه سوال دارم ازتون غیرت یعنی چی؟
شما خودتون رو فرد باغیرت میدونید؟
لطفا به سوالم جواب بدید تا برسیم به هدفی که هر دو میخواهیم

ببینید غیرت داریم تا غیرت
8سالی که تندروها در مسند قدرت بودند با زبان بسیار غیرت داشتند!!
اما در عمل خیر...
با زبان آمریکا رو له می کردند
در عمل نمیتونستن سفیر امارات رو احضار کنن به خاطر گستاخی هاش 2تا کشیده تو صورتش بزنن و اخراجش کنند
غیرت که فقط ناموسی نیست عزیز
غیرت ناموسی که تکلیفش مشخصه
غیرت ملی اما خیلیا ندارن!!
میگیم بابا امارات و آذربایجان دارن سوارمون میشن
میگن بزار هر غلطی میخوان بکنن!!
این نهایت بی غیرتیه
غیرت یعنی اینکه 2تا تامکت بفرستی سر کاخ نخست وزیر یا امیر و شاه اشون و یه هشدار بدی
مثل همونی که سپهبد نادر جهانبانی قبل از انقلاب علیه صدام یزید!! کافر انجام داد و سالها اونو ساکت و خفه کرد!!
خب شما ایا فقط یه مرگ بر آمریکای ساده رو غیرت میدونید!!
اگه غیرت اینجوریه من واقعا بی غیرتم!!
منتها اگه غیرت در عمله
اگه غیرت کوبیدن تو صورت سفیر این کشورای تازیه
بله من و ما بسیار غیرتمندیم

دست نوشته های ایشون رو خوندم ایشون در داخل کشور هم تمایل به انحراف داشتن ایشون مشکل پایه ای دارند .

ایشون اصلا مذهبی نبودن .تفکرات رادیکالیزه و بی دینی داشتن که البته در نوشته هاشون سعی میکردن پوشش مذهبی روش بزارن که خب بعدا این پوشش رو کنار زدن و ماهیت اصلی رو نشون دادن.مشکل ایشون از اول پایه ای اعتقادی بوده .

ایشون هنوز صحبتهای گوهر بارشون در مجامع دوستان و غیره یادمون نرفته از قدیم هم عموما نظریات خلاف دین ولی با پوشش دین داشتن.این دوستان تفکرشون تحت تاثیر منبع دیگری بود تا آموزه های دینی اسلام

نمیدونم روزنامه ی سلام بود یا چیز دیگه دقیقا یادم نمیاد مقالات گنجی کجا چاپ میشد
ولی دقیقا یادمه اونموقع ها میگفتن فروش این روزنامه نسبت به روزنامه های محافظه کار صدها برابر و بلکم بیشتره
همین فروش بسیار بالا نشانه ی اینه که مثلا در اون زمان اکبر گنجی خیلی محبوب تر از چهره هایی مثل شریعتمداری (که ایشونم از تندروهای مذهبی هستند) بوده!
البته من سنی نداشتم اونموقع که بدونم چی ب چیه
حالا...!!

سونای
3rd September 2013, 01:41 PM
شرمنده بی ربط نظر میدم

اما اگر منظورتان اکبر گنجی منظورتان زمانی که در ایران بود دست نوشته های ایشان که در روزنامه ها چاپ می شد می تواتنید ببینید چقد تلاش می خواست بکنه تا اینکه تند رو ها اقدامات ناشایست انجام ندهند

بلاخره یه فرد به نظرم تا یه حدی گنجایش داره

وقتی ما بد رفتار میکنیم با یه فرد ایده پرداز و منتقد به نظر شما نتیجه اش چی میشه ؟

بیشتر مذهبی میشه و میاد تو خط تند رو ها ؟

aval begam ozr mikham ke ba horufe eng minevisam!! midunam ziade !!va khundanesh sakht nakhatin nakhunin enshAallah bargashtam farsisho minevisam...[cheshmak][khanderiz][golrooz]

bale doroste harkasi gonjayeshi dare...

ama inam bayad made nazar dasht ke enghad miagan niat moheme yani chi!!!!

vaghti kasi bara raftare baghie yekari anjam bede khob hamun raftare baghie baes mishe tajdide nazar kone va taghire raftar bede....[sootzadan]

ama vaghti niat rezayate khoda bashe ...hargez az raftare baghie khaste nemishe va rahesho avaz nemikone ...( dar panah khoda albate),
j
yechize dge ham inke...

hamishe nemishe inttor goft ke age aval kasi dorost pish bere badesh bad bere bekhatere raftare baghie hast...

dalilaye mokhtalefi dare...
hamun niat... panah nabodan be khoda... ghrur!!!!!!!! va ....

yekish ham inke az hamun aval dobnale hamsu kardane yeseri ba khodesh hast!!! ta badesh chizaii ke mikhad ro bedune chuno chera beheshun beghabulune...

mesle yeseri az shabakeha ke avalesh mahshar mian shoru mikonan badesh oun vasat vasata yechizaii ro mian varune tahvile adam midan.... ke yeseri az mokhatab ha migan: e!!!! pas intor bud?!?!?!? yesei migan: vaaa!!!!!!!!! yani chi!?!? man bayad beram donbalesh bebinam doroste ya na!?!?

yeseri ham: ke khabari nadaran hamuno mipaziran!!be onvane mostanad!!!!

in chizi bud ke man bahash barkhord dashtam va vaghean etemadamo nesbat beheshun az dast dadam!!!
!
hala che berese be in mozueii ke shoma migin!!!
!
raftare baghie harchi bashe!!!

man ke manba' ro az dast nadadam!!!! in hame ham tosie shode bara kasaii ke ta'aghol mikonan...tafakor mikonan..ta'amol mikonan...tosie shode ghablesh bayad panah bord be khoda....

pas in khodamam ke tu masir nistam...
[golrooz]

جوان ایرانی
3rd September 2013, 01:44 PM
اما در عمل خیر...
در عمل نمیتونستن سفیر امارات رو احضار کنن به خاطر گستاخی هاش 2تا کشیده تو صورتش بزنن و اخراجش کنند
این نهایت بی غیرتیه
غیرت یعنی اینکه 2تا تامکت بفرستی سر کاخ نخست وزیر یا امیر و شاه اشون و یه هشدار بدی
مثل همونی که سپهبد نادر جهانبانی قبل از انقلاب علیه صدام یزید!! کافر انجام داد و سالها اونو ساکت و خفه کرد!!
منتها اگه غیرت در عمله

خیلی جالبه ها اونوقت ما تندرو هستیم [labkhand]
من قول دادم درمورد مسائل سیاسی حرف نزنم
اما آقای محترم همه چی به حمله کنید ، بکشید ، بزنید نیست که؟!
هر چیزی سیاست خاص خودشو داره
اما با تفاسیر شما ، فردی غیرتی هستید
درسته؟ یعنی نسبت به خانواده عزیزتون غیرت دارید درست متوجه شدم؟

kamanabroo
3rd September 2013, 02:35 PM
سلام

حالا یه سوالی دارم

بازم ببخشید پر حرفیمو

سلام علیکم

من بی مقدمه میرم سر اصل مطلب

نه عزیز من شهدا از هر بی دینی و هر کار ناشایسته ناراحت می شن

فقط از بی حجابی یا بد حجابی نیست که ناراحت می شوند از هر کسی که می تواند کار درستی انجام بدهد و نمی دهد و از هر کم کاری و کم گذاشتن و .. ناراحت می شوند.

و فقط با تاکید بر حجاب و درست شدن حجاب همه مشکلات کشور برطرف نخواهد شد.

این رو بازم میگم باور کنید هیچ کدوم از همکاران مذهبی و هر کسی که دغدغه دینی داره از دوستان سایت ، هیچ کسی نگفته که مهمترین بحث کشور الان بحث حجابه یا اینکه فقط چادر..

نه ؛ چند بار تصریح کردم بازم تصریح می کنم :

بحث حجاب تنها دغدغه کشور نیست، تنها دغدغه مذهبیون و .. نیست و همه مشکلات با حجاب حل نخواهد شد
و چادر یک حجاب برتر و انتخابی است. و هر کسی پوشش مناسب خود را از نظر دینی رعایت کند قابل احترام است.

خوب از شما هم ممنونم که واقع بینانه تر به اطرافتون نگاه می کنید

ببینید اینجا یه تالار علمی هست و هر کسی هر موضوعی رو در بخش خودش بخواد می تواند شروع کنه و ادامه بده به شرطی که با قوانین مخالف نباشه.

ما که نمی تونیم جلوی کاربران رو بگیریم بگیم آقا یا خانم در این مورد زیاد حرف زدیم لطفا حرف نزنید

ما می تونیم همونطور که شما گفتین به جنبه های دیگر دین بپردازیم که به اندازه ای که وقت داشتیم و توان داریم می پردازیم و تک بعدی هم پیش نرفتیم:

به این بخش ها و تاپیک های موجود و بحث ها یه نگاهی بندازین؛
دعا و نیایش (http://www.njavan.com/forum/forumdisplay.php?299-دعا-و-نیایش)
علوم قرآن ، تفسیر (http://www.njavan.com/forum/forumdisplay.php?541-علوم-قرآن-،-تفسیر)
متون روايي و قرآني (http://www.njavan.com/forum/forumdisplay.php?540-متون-روايي-و-قرآني)
علوم حديث (http://www.njavan.com/forum/forumdisplay.php?542-علوم-حديث)
درسهایی از قرآن و روایات (http://www.njavan.com/forum/forumdisplay.php?543-درسهایی-از-قرآن-و-روایات)

پوسترهای حدیثی - قرآنی (http://www.njavan.com/forum/showthread.php?169516-پوسترهای-حدیثی-قرآنی)
سیره و خاطرات شهدا (http://www.njavan.com/forum/forumdisplay.php?938-سیره-و-خاطرات-شهدا)
وصیت نامه شهدا (http://www.njavan.com/forum/forumdisplay.php?939-وصیت-نامه-شهدا)
شهید در قرآن و روایات (http://www.njavan.com/forum/forumdisplay.php?940-شهید-در-قرآن-و-روایات)
سایرموضوعات مذهبی (http://www.njavan.com/forum/forumdisplay.php?1268-سایرموضوعات-مذهبی)
زندگی نامه ی شخصیت های مذهبی (http://www.njavan.com/forum/forumdisplay.php?298-زندگی-نامه-ی-شخصیت-های-مذهبی)
معصومین علیهم السلام (http://www.njavan.com/forum/forumdisplay.php?544-معصومین-علیهم-السلام)
پند ها و اندرزها (http://www.njavan.com/forum/forumdisplay.php?545-پند-ها-و-اندرزها)
داستان (http://www.njavan.com/forum/forumdisplay.php?546-داستان)
مقالات مذهبی (http://www.njavan.com/forum/forumdisplay.php?357-مقالات-مذهبی)
اديان و مذاهب (http://www.njavan.com/forum/forumdisplay.php?467-اديان-و-مذاهب)

فقط به یه تاپیک مراجعه نکنند کاربران
این همه تالار و دریایی از معارف اهل بیت و دین که دوستان و کاربران لطف کردند یاری کردند به ما

که هنوزم جای کار داره
بگذریم از اینکه در قسمت گروه های علمی گروه تشکیل دادیم تا همه دوستان پیشنهادهاشون روبدن

Capitan Totti
3rd September 2013, 02:37 PM
خیلی جالبه ها اونوقت ما تندرو هستیم [labkhand]
من قول دادم درمورد مسائل سیاسی حرف نزنم
اما آقای محترم همه چی به حمله کنید ، بکشید ، بزنید نیست که؟!
هر چیزی سیاست خاص خودشو داره
اما با تفاسیر شما ، فردی غیرتی هستید
درسته؟ یعنی نسبت به خانواده عزیزتون غیرت دارید درست متوجه شدم؟
خانوم محترم
مصامحه در حقوق مردم گناه و ظلمه
امام علی فرمودند
که از حقوق مردم به هیچ وجه کوتاه نیایید
این تندروی نیست
این میهن دوستی است

من ازین میترسم که فردا روز امثال شما دوباره رئیس جمهور و نماینده مجلس بشن
اونوقت مردم ما بدبخت میشن

خانوم عزیز
کجای بحث من سیاسیه
سیاسی یعنی ضدیت با سران حکومت
ما حرفای رهبری و رئیس جمهور و رئیس مجمع تشخیص مصلحت رو می گیم
این نه تنها سیاسی نیست که انتی ام هست!!

ببینید من که خواهر ندارم
اما اگه داشتم
سعی میکردم به قلبش نفوذ کنم
چون تیمسار صیاد شیرازی در کتاب اصول فرماندهی میگه با زور هیچی درست نمیشه به قلب ها نفوذ کن!!

خانوم محترم
چه ربطی داره
اگه یکی به خواهر فرضی من توهین کنه مجازات خواهد شد
حالا اگه من مجازاتش نکنم
یکی به خواهرش توهین میکنه!

این دنیا و اون دنیا جوابشو پس میده!!

خانوم محترم
اینا چه ربطی به موضوع بحث داره
به شخصه پارسال یکی از همرزمانم شهید شد
تفنگ قدرتمند 106 به دماغم خورد!! اگه 2سانت بالاتر خورده بود!! منم شهید بود
ازین میترسم که حالا شما و امثال شما عکسمو میزدید رو آواتارتون و می گفتید که شهید علی اکبر .ش در راه حجاب کشته شد!
پوتین سربازا رو اب کرده و خورده!!
ازین میترسم منو یه ادم ریش و تسبیح دار فرض کنید!![khande][hoshdar]

kamanabroo
3rd September 2013, 02:40 PM
مشکل از جایی اغاز شد که بعضی از افراد که جنگ رو درک نکردن شروع کردن به نوشتن کتاب و اظهار نظر صرفا روی توهمات شخصی و کسی که متخصص بود در گوشه ای خزید و گفت دیگر به من ارتباطی نداره و بعضی ها حس کردن دیگر جهاد تموم شده و دشمن رو شکست دادن ولی نمیدونستن که تازه اغاز شده اونم جهاد فکری اغاز شده.کاش هنوزم کسانی مثل شهید مطهری وجود داشتند که هر چقدر هم کتابشون خونده بشه بازم عین اول جذابیت و نکته داره و یا کسی مثل دکتر شریعتی نیست یا هست ولی نمیان وسط و نتیجه میشه افتادن گوی اظهار نظر دستان تئوری پردازانی مثل اقای اکبر گنجی که کلا تفکر منحرف داشتن به دلیل عدم درک درست از دین و شاکله مذهب.

وقتی کسانی که جنگ رفتن نیومدن وسط و اطلاعات رو درست انتقال ندادن نتیجه میشه این فیلمهای جنگی که اکثرا سیستم توهم هست و واقعا من جوون نگاه میکنم فراری میشم .چرا؟ چون حقیقت رو همونجوری که هست نمیگن .کسانی که جنگ رفتن عین مردم عادی بودن و برای دفاع از دین و وطن و ناموس خودشون رفتن و هیچکدوم از این موارد رو نمیشه نفی کرد ولی خب میان یک چهره ای نشون میدن که من جوون میگم ای بابا اینا هم کشتن مارو با این توهماتی که نشون میدن.

اومدن مذهبی و بی دین و مد روز و عقب افتاده تقسیم بندی کردن .البته این تقسیم بندی رو دشمنان درست کردن یکسری ادم بی بصیرت هم اینو ادامه دادن که الان جوری شده به چادری میگن عقب افتاده و شوت و مانتویی شده اخر افاضات و اطلاعات که درست نیست .هر کسی جدا از پوششی که داره میتونه با اطلاعات و فهمیده باشه.اومدن گفتن هر کسی ریش داشت بیاد داخل و نداشت بره پیش کفار نیومدن حجاب رو تعریف کنند حجاب یعنی پوشیده بودن بدن حالا با هر چیزی نه اینگه بگیم کسی که مانتو داشت اگر پوشیده هم باشه طبق چیزی که دین گفته بگیم نه این کافر هست و هفت خط .نتیجه این شد چادری به مانتویی الرژی پیدا کرد و مانتویی هم گفت حالا که مارو کافر میگین پس هر چی بازتر بهتر و رفت سمت مدهایی که توسط رسانه های مخالف تبلیغ میشه.

سر پسران ما هم همین در آوردن گفتن کسی اهل ریش و انگشتر عیقیق و تسبیح و پیراهن چهارخونه بود بیاد جلو بقیه که سه تیغ هستن طاغوتی هستن و باید کنار گذاشت نتیجه شد اینی که میبینید که اگر این دو مورد کنار هم بشینن یا متلک میگن یا خودشون رو انگار از لولو دور میکنن میکشن کنار.

حیف که هر کدوم از موردها یک طرف رو متهم میکنن و رسانه ای که دوسش دارند رو حق میدونند .خب نتیجه میشه این تک بعدی بودن و فکر بسته برای هر دو طرف.

شهیدان ما برای دفاع از دین و وطن و ناموس رفتن نه چیز دیگر .هیچ کدوم برای وطن خالی یا دین خالی نرفتن پس خواهشا دوستان نگن صرفا برای یکی از اینا رفتن و به هم تهمت نزنن همه ما فرزندان و ادامه دهندگان راه کسانی هستیم که جونشون رو فدا کردن پس نباید سر خون این عزیزان بحث کنیم اگر هنر داریم و میخوایم از خون این عزیزان دفاع کنیم تلاشمون رو بیشتر کنیم.

یک حرفی پدر من میزنه میگه جوری رفتار کن که پدر و مادرت رو فحش ندن .ما هم باید جوری رفتار کنیم که به شهیدان و رزمنده های ما توهین نشه نه اینکه بگیم اونا رفتن واسه خودشون رفتن به ما چه.

سلام
با حرفاتون موافقم

خدا خیرت بده این حرف همه کسانیه که دغدغه دارند

ما از اول هم می گفتیم شهیدان برای دفاع از دین و وطن و ناموس رفتن..

ما باید نگداریم خون ریخته شهدا پایمال بشه..

تقسیم بندی و مرز بندی های جناحی رو گفتیم که اشتباهه..

تک بعدی فکر نکنیم..

جوان ایرانی
3rd September 2013, 02:48 PM
خانوم محترم
مصامحه در حقوق مردم گناه و ظلمه
امام علی فرمودند
که از حقوق مردم به هیچ وجه کوتاه نیایید
این تندروی نیست
این میهن دوستی است

خانوم عزیز
کجای بحث من سیاسیه
سیاسی یعنی ضدیت با سران حکومت
ما حرفای رهبری و رئیس جمهور و رئیس مجمع تشخیص مصلحت رو می گیم
این نه تنها سیاسی نیست که انتی ام هست!!

ببینید من که خواهر ندارم
اما اگه داشتم
سعی میکردم به قلبش نفوذ کنم
چون تیمسار صیاد شیرازی در کتاب اصول فرماندهی میگه با زور هیچی درست نمیشه به قلب ها نفوذ کن!!

خانوم محترم
چه ربطی داره
اگه یکی به خواهر فرضی من توهین کنه مجازات خواهد شد
حالا اگه من مجازاتش نکنم
یکی به خواهرش توهین میکنه!

این دنیا و اون دنیا جوابشو پس میده!!

خانوم محترم
اینا چه ربطی به موضوع بحث داره
ازین میترسم که حالا شما و امثال شما عکسمو میزدید رو آواتارتون و می گفتید که شهید علی اکبر .ش در راه حجاب کشته شد!

شما همه چی رو گفتید الا جواب من
بابا ماشاالله
جوابم یه آره یا نه بود [nishkhand]
الحمدالله توهین هم که کردین ما رو عامل بدبختی خوندین ممنونم ، خداییش عادت کردم دیگه
طبق قوانین این تالار حرفا و صحبت های دو پست اخیر منو شما سیاسی هستش
حالا بریم سر مسئله غیرت
خب شما فرض کن بر قلب خواهرت که داشتید نفوذ کردید اما علاوه بر احترام شما راه خودشو میره که موجب عصبانیت و غیرتی شدن شما میشه
شما میدونید کاملا معصوم و دلش پاکه اما به یه سری چیزها هم اعتقادی نداره و یا حد معمولشو نمیره و موجب خدشه دار شدن غیرت شما میشه
شما ناراحت نمیشین؟
باهاتون موافقم کسی به ناموست توهین کرد باید جوابشو بگیره
ربط داره صبر کنید آهسته آهسته
خوشا به حال رفیقتون ، انشاالله که برای شما هم شهادت در سرنوشتتون قرار بگیره و عاقبت به خیر شید
ولی همه چی که شما نمی پسندین درست نیست بگید وجود نداره
من سه تا کتاب معرفی میکنم بهتون بخونید
کتاب دا ، نورالدین پسر ایران و ما بچه های ایرانیم
به مورد هایی که شما بهش میخندین با اسناد مدارک نوشته شده

"مهدی"
3rd September 2013, 02:59 PM
سلام علیکم

من بی مقدمه میرم سر اصل مطلب

نه عزیز من شهدا از هر بی دینی و هر کار ناشایسته ناراحت می شن

فقط از بی حجابی یا بد حجابی نیست که ناراحت می شوند از هر کسی که می تواند کار درستی انجام بدهد و نمی دهد و از هر کم کاری و کم گذاشتن و .. ناراحت می شوند.

و فقط با تاکید بر حجاب و درست شدن حجاب همه مشکلات کشور برطرف نخواهد شد.

این رو بازم میگم باور کنید هیچ کدوم از همکاران مذهبی و هر کسی که دغدغه دینی داره از دوستان سایت ، هیچ کسی نگفته که مهمترین بحث کشور الان بحث حجابه یا اینکه فقط چادر..

نه ؛ چند بار تصریح کردم بازم تصریح می کنم :

بحث حجاب تنها دغدغه کشور نیست، تنها دغدغه مذهبیون و .. نیست و همه مشکلات با حجاب حل نخواهد شد
و چادر یک حجاب برتر و انتخابی است. و هر کسی پوشش مناسب خود را از نظر دینی رعایت کند قابل احترام است.

خوب از شما هم ممنونم که واقع بینانه تر به اطرافتون نگاه می کنید

ببینید اینجا یه تالار علمی هست و هر کسی هر موضوعی رو در بخش خودش بخواد می تواند شروع کنه و ادامه بده به شرطی که با قوانین مخالف نباشه.

ما که نمی تونیم جلوی کاربران رو بگیریم بگیم آقا یا خانم در این مورد زیاد حرف زدیم لطفا حرف نزنید

ما می تونیم همونطور که شما گفتین به جنبه های دیگر دین بپردازیم که به اندازه ای که وقت داشتیم و توان داریم می پردازیم و تک بعدی هم پیش نرفتیم:

به این بخش ها و تاپیک های موجود و بحث ها یه نگاهی بندازین؛
دعا و نیایش (http://www.njavan.com/forum/forumdisplay.php?299-دعا-و-نیایش)
علوم قرآن ، تفسیر (http://www.njavan.com/forum/forumdisplay.php?541-علوم-قرآن-،-تفسیر)
متون روايي و قرآني (http://www.njavan.com/forum/forumdisplay.php?540-متون-روايي-و-قرآني)
علوم حديث (http://www.njavan.com/forum/forumdisplay.php?542-علوم-حديث)
درسهایی از قرآن و روایات (http://www.njavan.com/forum/forumdisplay.php?543-درسهایی-از-قرآن-و-روایات)

پوسترهای حدیثی - قرآنی (http://www.njavan.com/forum/showthread.php?169516-پوسترهای-حدیثی-قرآنی)
سیره و خاطرات شهدا (http://www.njavan.com/forum/forumdisplay.php?938-سیره-و-خاطرات-شهدا)
وصیت نامه شهدا (http://www.njavan.com/forum/forumdisplay.php?939-وصیت-نامه-شهدا)
شهید در قرآن و روایات (http://www.njavan.com/forum/forumdisplay.php?940-شهید-در-قرآن-و-روایات)
سایرموضوعات مذهبی (http://www.njavan.com/forum/forumdisplay.php?1268-سایرموضوعات-مذهبی)
زندگی نامه ی شخصیت های مذهبی (http://www.njavan.com/forum/forumdisplay.php?298-زندگی-نامه-ی-شخصیت-های-مذهبی)
معصومین علیهم السلام (http://www.njavan.com/forum/forumdisplay.php?544-معصومین-علیهم-السلام)
پند ها و اندرزها (http://www.njavan.com/forum/forumdisplay.php?545-پند-ها-و-اندرزها)
داستان (http://www.njavan.com/forum/forumdisplay.php?546-داستان)
مقالات مذهبی (http://www.njavan.com/forum/forumdisplay.php?357-مقالات-مذهبی)
اديان و مذاهب (http://www.njavan.com/forum/forumdisplay.php?467-اديان-و-مذاهب)

فقط به یه تاپیک مراجعه نکنند کاربران
این همه تالار و دریایی از معارف اهل بیت و دین که دوستان و کاربران لطف کردند یاری کردند به ما

که هنوزم جای کار داره
بگذریم از اینکه در قسمت گروه های علمی گروه تشکیل دادیم تا همه دوستان پیشنهادهاشون روبدن

جناب کمان ابرو من از شما یک سوال داشتم. نمیدونم دینیه یا اعتقادیه یا هر چی......

والله تا اونجا که من خبر دارم یکی از معصومین حدیثی دارن که گفته میشه که رهبران یک جامعه یا گروه تا وقتی خودشون رو اصلاح نکرده اند حق ارشاد دیگران رو ندارند. درسته؟

خب بنابراین تا وقتی که در کشور مثل خوردن یه لیوان اب دزدی میشه اون مسئول حق نداره بگه که خورد که خورد یا اینکه رشوه هست که هست؛ اینا رو بزاریم کنار و فقط به حجاب یا نوع موسیقی و پوشش برسیم که!

از طرفی همونطور که گفتید مطمئن باشید شهیدان بیشتر از اینکه به خاطر دو تار مو یا دو ضرب تند در موسیقی ناراحت شوند از خیانت مسئولین به مملکت و اختلاس و سیاست های نادرست ناراحت می شوند.

kamanabroo
3rd September 2013, 03:13 PM
جناب کمان ابرو من از شما یک سوال داشتم. نمیدونم دینیه یا اعتقادیه یا هر چی......

والله تا اونجا که من خبر دارم یکی از معصومین حدیثی دارن که گفته میشه که رهبران یک جامعه یا گروه تا وقتی خودشون رو اصلاح نکرده اند حق ارشاد دیگران رو ندارند. درسته؟

خب بنابراین تا وقتی که در کشور مثل خوردن یه لیوان اب دزدی میشه اون مسئول حق نداره بگه که خورد که خورد یا اینکه رشوه هست که هست؛ اینا رو بزاریم کنار و فقط به حجاب یا نوع موسیقی و پوشش برسیم که!

از طرفی همونطور که گفتید مطمئن باشید شهیدان بیشتر از اینکه به خاطر دو تار مو یا دو ضرب تند در موسیقی ناراحت شوند از خیانت مسئولین به مملکت و اختلاس و سیاست های نادرست ناراحت می شوند.

سلام آقا مهدی

گفته نشده که حق ندارند! گفته شده انصاف و اخلاق اینه که انسان قبل از اینکه به عیوب دیگران بپردازه و دنبال این باشه که ببینه دیگران چه عیب های دارند ، عیب هایی رو که در خودش می بینه رو اصلاح کنه.

و نسبت به عیوبی که ظاهر شده است از دیگران (یعنی نیاز به تجسس و بررسی نداره) حتما عکس العمل نشون بدهد و با زبان مهربانی و شفقت و دوستی ، عیب رو به اون شخص هدیه بدهد.

-------
بله بنده تصریح کردم نظرم رو.

این نکته رو هم بگم ما نه باید افراط کنیم و نه تفریط

یعنی چون الان مثلا یه عده بردن و خوردن (کاری به اصل ماجرا ها ندارم) اینکه بگیم این مسئله مهمیه درست اما اینکه از دیگر مسائل کلا بگذریم این هم درست نیست.

هر چیزی سرجای خودش و به اندازه خودش

این دیگه واضح ترین چیزی بود که می تونستم بگم

"مهدی"
3rd September 2013, 03:19 PM
سلام آقا مهدی

گفته نشده که حق ندارند! گفته شده انصاف و اخلاق اینه که انسان قبل از اینکه به عیوب دیگران بپردازه و دنبال این باشه که ببینه دیگران چه عیب های دارند ، عیب هایی رو که در خودش می بینه رو اصلاح کنه.

و نسبت به عیوبی که ظاهر شده است از دیگران (یعنی نیاز به تجسس و بررسی نداره) حتما عکس العمل نشون بدهد و با زبان مهربانی و شفقت و دوستی ، عیب رو به اون شخص هدیه بدهد.

-------

یعنی چون الان مثلا یه عده بردن و خوردن (کاری به اصل ماجرا ها ندارم) اینکه بگیم این مسئله مهمیه درست اما اینکه از دیگر مسائل کلا بگذریم این هم درست نیست.

طبق گفته ی شما به عنوان مثال اگه من رهبر یک جامعه یا گروه باشم ؛ حق دارم دزدی کنم و به افراد گروه بگم شما حق ندارید دزدی کنید و هر کسی دزدی کرد باهاش برخورد کنم. درسته؟

اتفاقا اصل ماجرا ها مهمه برای ما. ما نمیخوایم رو فرعیات بحث کنیم که عزیز[golrooz]

من یه نوجوان هستم ولی با همین عقل محدودم میتونم با اطمینان بگم که تو جامعه ای که ما با هزاران جوان دین گریز داریم؛ اسلامی نیست! دلیلش هم اینه که اینقدر ما ایرانی ها به فرعیات دین می پردازیم به خود اصل دین نمیرسیم جناب.

اون جمله ای که گفتید و من هم قرمز کردم باهاش شدیدا موافقم. پس کاش همونقدر که به مسئله حجاب در اسلام می پرداختیم به مسئله موسیقی در اسلام؛ بانکداری اسلامی ؛ مدیریت اسلامی و معماری اسلامی و..... ذلک هم می پرداختیم. پس با همین حکمی که خودتون گفتید. میتونیم بگیم که الان تو جامعه ما همه چیز سر جای خودش و به اندازه خودش نیست عزیز

اینم واضح ترین جوابی بود که میتونستم بدم[golrooz]

Capitan Totti
3rd September 2013, 03:33 PM
شما همه چی رو گفتید الا جواب من
بابا ماشاالله
جوابم یه آره یا نه بود [nishkhand]
الحمدالله توهین هم که کردین ما رو عامل بدبختی خوندین ممنونم ، خداییش عادت کردم دیگه
طبق قوانین این تالار حرفا و صحبت های دو پست اخیر منو شما سیاسی هستش
حالا بریم سر مسئله غیرت
خب شما فرض کن بر قلب خواهرت که داشتید نفوذ کردید اما علاوه بر احترام شما راه خودشو میره که موجب عصبانیت و غیرتی شدن شما میشه
شما میدونید کاملا معصوم و دلش پاکه اما به یه سری چیزها هم اعتقادی نداره و یا حد معمولشو نمیره و موجب خدشه دار شدن غیرت شما میشه
شما ناراحت نمیشین؟
باهاتون موافقم کسی به ناموست توهین کرد باید جوابشو بگیره
ربط داره صبر کنید آهسته آهسته
خوشا به حال رفیقتون ، انشاالله که برای شما هم شهادت در سرنوشتتون قرار بگیره و عاقبت به خیر شید
ولی همه چی که شما نمی پسندین درست نیست بگید وجود نداره
من سه تا کتاب معرفی میکنم بهتون بخونید
کتاب دا ، نورالدین پسر ایران و ما بچه های ایرانیم
به مورد هایی که شما بهش میخندین با اسناد مدارک نوشته شده
[shademani2]
:))
بنده به شددددت شما ها رو دوست دارم
هرچی باشه هم وطنیم
ایرانی ئیم
دینمون یکیه
نژادمون یکیه
اما تفکراتتون رو در موقع ریاست که همان اقتدارگرایی است رو شدیدا رد میکنم
اصلا هم سیاسی نیست قوانین سایت در هنگام آقای احمدی نژاد نوشته شده و اکنون فضای سیاسی کشور باز شده و خیلی حرفا دیگه سیاسی نیست
من منابع مطالعه ام روی اصول و استراتژی جنگ ها بوده
متاسفانه مطالعه ای درین مورد نداشتم
اما خب شما میتونید خاطرات سرهنگ ازاده مجتبی جعفری رو بخونید یا سرهنگ غفوری و...
اینها واقعیات جنگ رو بدون احساسات بیان می کنند

kamanabroo
3rd September 2013, 03:38 PM
سلام آقا مهدی

-------

طبق گفته ی شما به عنوان مثال اگه من رهبر یک جامعه یا گروه باشم ؛ حق دارم دزدی کنم و به افراد گروه بگم شما حق ندارید دزدی کنید و هر کسی دزدی کرد باهاش برخورد کنم. درسته؟
اتفاقا اصل ماجرا ها مهمه برای ما. ما نمیخوایم رو فرعیات بحث کنیم که عزیز[golrooz]

من یه نوجوان هستم ولی با همین عقل محدودم میتونم با اطمینان بگم که تو جامعه ای که ما با هزاران جوان دین گریز داریم؛ اسلامی نیست! دلیلش هم اینه که اینقدر ما ایرانی ها به فرعیات دین می پردازیم به خود اصل دین نمیرسیم جناب.

اون جمله ای که گفتید و من هم قرمز کردم باهاش شدیدا موافقم. پس کاش همونقدر که به مسئله حجاب در اسلام می پرداختیم به مسئله موسیقی در اسلام؛ بانکداری اسلامی ؛ مدیریت اسلامی و معماری اسلامی و..... ذلک هم می پرداختیم. پس با همین حکمی که خودتون گفتید. میتونیم بگیم که الان تو جامعه ما همه چیز سر جای خودش و به اندازه خودش نیست عزیز

این جمله ای که رنگی کردم رو شما چجوری از حرفای من در آوردید !!!!!!! خوبه خودتون می برین و خودتون هم می دوزین! خب بگید بنده اصلا حرف نزنم دیگه

خیر . بنده اصلا همچین حرفی نزدم و همچین منظوری نداشتم !

و این حرف (سوای از اینکه برداشت شما باشه) خیلی حرف غلط و مضحکی است. (منظورم برداشت شما نیست اصل حرف رو گفتم که بدونید موضع من چیه)

-------------
شما حرف بنده رو نگرفتید مثل اینکه؛

حرفم این بود که پرداختن به مسائلی که فکر می کنیم مسائل اصلی هستند نباید ما رو از پرداختن به مسائل غیر اصلی (فرعی) غافل کنه.

و اینکه گفتم کاری به اصل ماجرا ندارم ؛ در اینجا بود . یعنی الان دارم مثال میزنم و موضوع بحثم اون جریانات نیست.

بله در جای خودش باید به اون مسائل هم رسیدگی بشه. این که دیگه واضحه..

----------
به تمام موضوعاتی که مثال زدید و خیلی موضوعات دیگه عزیز من داره رسیدگی میشه.
خوب باید اطلاع رسانی درستی هم انجام بشه که همه بفهمن داره رسیدگی میشه.
بنده در جریان هستم خیلی بیشتر از این محدوده ای که مطرح کردین خیلی بیشتر.. بصورت تخصصی داره رسیدگی میشه برادر..

-------

در ضمن من با کسی نه دعوا دارم نه تقابل به مثل من دارم حرفام رو برادرانه می زنم. یه وقت برداشت دیگه ای نشه. [golrooz]

Capitan Totti
3rd September 2013, 03:42 PM

والا استاد گرامی جناب کمان ابرو
انقدری که ما به دو تار موی دختر همسایه و دست دادن سفیر ایران با وزیرخارجه آلمان! و...!! توجه داریم
به اصول دین توجهی نداریم
بابا بسه تو رو خدا
محرم که میشه تلویزیون همش این و اونو نشون میده گریه میکنن
باید افکار امام حسین رو در نظر گرفت که همانا اصول دین است
نه اینکه میلیاردها دلار پول و بودجه ی مردم رو به این هیئت اون سخنران و اونیکی بدیم
بدین به کمیته امداد این پولو
بدین به کهریزک و بهزیستی و...

سر اینکه وسط نماز یاد پدر زنش افتاده تلویزیون 2ساعت بحث میکنه که حرام است یا مکروه!!
به قول حجت الاسلام قرائتی ول کنید این چرندیات رو

TERRORIST
3rd September 2013, 03:44 PM

این چندمین بار هست که بنده بابت ادبیات نامتعارفتون به شما تذکر میدم لطفا رعایت کنید
این همه پست بی ربط در طول دوماهی که تشریف آوردید شخصیتتونو برای همه روشن کرده پس با به کاربردن این الفاظ مهر تاییدی بر غیر اجتماعی بودن خودتون قرار ندید

من واقعا از بعضی دوستان تعجب میکنم که چطور وقت خودشونو برای پاسخ دادن به این تاپیک ها هدر میدن من سوالم از شما اینه یک بار شده ایشون و دوستانی که با ایشون هم موضع هستند قانع بشوند یا نه؟

"مهدی"
3rd September 2013, 03:50 PM
این جمله ای که رنگی کردم رو شما چجوری از حرفای من در آوردید !!!!!!! خوبه خودتون می برین و خودتون هم می دوزین! خب بگید بنده اصلا حرف نزنم دیگه

خیر . بنده اصلا همچین حرفی نزدم و همچین منظوری نداشتم !

و این حرف (سوای از اینکه برداشت شما باشه) خیلی حرف غلط و مضحکی است. (منظورم برداشت شما نیست اصل حرف رو گفتم که بدونید موضع من چیه)

-------------
شما حرف بنده رو نگرفتید مثل اینکه؛

حرفم این بود که پرداختن به مسائلی که فکر می کنیم مسائل اصلی هستند نباید ما رو از پرداختن به مسائل غیر اصلی (فرعی) غافل کنه.

و اینکه گفتم کاری به اصل ماجرا ندارم ؛ در اینجا بود . یعنی الان دارم مثال میزنم و موضوع بحثم اون جریانات نیست.

بله در جای خودش باید به اون مسائل هم رسیدگی بشه. این که دیگه واضحه..

----------
به تمام موضوعاتی که مثال زدید و خیلی موضوعات دیگه عزیز من داره رسیدگی میشه.
خوب باید اطلاع رسانی درستی هم انجام بشه که همه بفهمن داره رسیدگی میشه.
بنده در جریان هستم خیلی بیشتر از این محدوده ای که مطرح کردین خیلی بیشتر.. بصورت تخصصی داره رسیدگی میشه برادر..

-------

در ضمن من با کسی نه دعوا دارم نه تقابل به مثل من دارم حرفام رو برادرانه می زنم. یه وقت برداشت دیگه ای نشه. [golrooz]

عزیزم چرا عصبانی میشی. خب من بد برداشت کردم حتما دیگه!

خب اگر اون حرف بنده غلط باشد. پس مسئولین الان حق ندارند تا وقتی که کار خودشون درست نیست بقیه رو برای کارهاشون تنبیه کنند!

شما آقایون مذهبی مثال هایی رو برای اثبات حرف هاتون میارید؛ من هم در این باب از ترفند خودتون استفاده میکنم:[golrooz]

اگر جامعه رو یک هواپیما فرض کنیم؛ شما تا وقتی که نتونید موتور هواپیما رو درست کنید (اصل)؛ لزومی نداره که بر روی چگونگی قرارگیری نوک هواپیما برای سرعت بیشتر تمرکز کنید (فرع).

-----
عزیزم شما که میگی داره تخصصی روی اینها کار میشه؛ با دلیل حرفتون رو میتونی اثبات کنی؟

بانکداری که الان تو کشور ما که مثلا اسلامیه کم کم 15٪ به بالا بهره دارند؛ اونوقت تو بلاد کفر ملتشون با 2٪ بهره وامشون رو پس میدن. دیگه ربا از این آشکارتر میخوای عزیز[cheshmak]

موسیقی اسلامی و مجوز هم شده فقط برای اهنگهای عشق و عاشقی و .... و موسیقی انتقادی مکانی در این بین نداره![khanderiz]

معماری اسلامی هم که اصلا میتونیم بگیم چنین چیزی در کشور ما نابود شده؛ شما کدوم بنای معماری شده تازه ای رو میبینید که چنین معماری رو داشته باشه. در صورتی که باید به صورت گسترده ازش استفاده بشه.

مدیریت اسلامی هم شده رشوه گیری و زیرمیزی! دیگه از گمرک مثال واضح تری براتون بزنم که بار مردم رو ایرادات بهداشتی بیخود بهش وارد میکنه و به نفع خودش میفروشه.

عزیزم تنها شما در این جامعه زندگی نمیکنی. هر روز ما این چیزها رو به چشم خودمون میبینیم!

------

عزیزم منم با شما دعوا ندارم. اختلاف نظر هم همیشه هست. اگر دعوا بود که دوستانه باهاتون صحبت نمیکردم.[golrooz]

جوان ایرانی
3rd September 2013, 03:50 PM
[shademani2]
:))
بنده به شددددت شما ها رو دوست دارم
هرچی باشه هم وطنیم
ایرانی ئیم
دینمون یکیه
نژادمون یکیه
اما تفکراتتون رو در موقع ریاست که همان اقتدارگرایی است رو شدیدا رد میکنم
اصلا هم سیاسی نیست قوانین سایت در هنگام آقای احمدی نژاد نوشته شده و اکنون فضای سیاسی کشور باز شده و خیلی حرفا دیگه سیاسی نیست
من منابع مطالعه ام روی اصول و استراتژی جنگ ها بوده
متاسفانه مطالعه ای درین مورد نداشتم
اما خب شما میتونید خاطرات سرهنگ ازاده مجتبی جعفری رو بخونید یا سرهنگ غفوری و...
اینها واقعیات جنگ رو بدون احساسات بیان می کنند

ممنونم به خاطر دید بازتون
اما متوجه اقتدار گرایی نشدم؟ من؟ مطمئنید؟
امیدوارم که اینطور که میگید باشه ولی مطمئنم نمیشه چون این فروم اجازشو نداره!
چشم حتما مطالعه میکنم
کتاب دا رو که وقتی میخونید به دور از هر احساسی ناخودآگاه اشک میریزید
چون واقعیت رو با تمام جزئیاتش نوشته به طوری که انگار خودتون در اون شرایط هستید
حالا با تمام این تفاسیر فکر نمی کنید وضع اینگونه حجابم نه تنها بلکه جزئی از ناراحتی و نارضایتی شهدا میشن؟
همون بحث غیرتی که گفتیم
طبق گفته خودتون ما همه در ایران خانواده ایم درسته؟ پس شهدا هم جزو این خانواده علاوه بر تمام چیزهایی که موجب رنجششون میشن این مسئله هم موجب رنجش این عزیزان بشه درسته؟
ما همکاران فقط منظورمون حجاب نیست اما مسئله ارزشی و مهم زن همین حجاب و عفتش هست
میگن زن انسان ساز هستش
اگر خدای نکرده وجود پاک همین زن خدشه دار بشه چه بلایی ب سر جامعه میاد؟
شما به عنوان یک مدافع و محافظ کشور خوب باید درک کنید
که اگر دشمن از راه شجاعت شما و همکارانتون نمی تونند نفوذ کنند از راه نرمش نتونند وارد بشن درسته؟

جوان ایرانی
3rd September 2013, 03:54 PM
والا استاد گرامی جناب کمان ابرو
انقدری که ما به دو تار موی دختر همسایه و دست دادن سفیر ایران با وزیرخارجه آلمان! و...!! توجه داریم
به اصول دین توجهی نداریم
بابا بسه تو رو خدا
محرم که میشه تلویزیون همش این و اونو نشون میده گریه میکنن
باید افکار امام حسین رو در نظر گرفت که همانا اصول دین است
نه اینکه میلیاردها دلار پول و بودجه ی مردم رو به این هیئت اون سخنران و اونیکی بدیم
بدین به کمیته امداد این پولو
بدین به کهریزک و بهزیستی و...

سر اینکه وسط نماز یاد پدر زنش افتاده تلویزیون 2ساعت بحث میکنه که حرام است یا مکروه!!
به قول حجت الاسلام قرائتی ول کنید این چرندیات رو
از شما بعید بود این حرف
سینه زنی برای امام حسین خودش موجب هدایت میشه
میخواین یکی از همین معجزه امام حسین رو براتون بزارم؟
همین هیتی که شما میگید

Capitan Totti
3rd September 2013, 03:57 PM
این چندمین بار هست که بنده بابت ادبیات نامتعارفتون به شما تذکر میدم لطفا رعایت کنید
این همه پست بی ربط در طول دوماهی که تشریف آوردید شخصیتتونو برای همه روشن کرده پس با به کاربردن این الفاظ مهر تاییدی بر غیر اجتماعی بودن خودتون قرار ندید

من واقعا از بعضی دوستان تعجب میکنم که چطور وقت خودشونو برای پاسخ دادن به این تاپیک ها هدر میدن من سوالم از شما اینه یک بار شده ایشون و دوستانی که با ایشون هم موضع هستند قانع بشوند یا نه؟

ببخشید شما کی هستین که به من تذکر بدین
با این رفتارتون شخصیت خودتونو نشون میدین
10بار منفی دادی!! 10تا دیگه بده!! من اهل این بچه بازیا که امتیاز منفی بده و نده نیستم!!!
امیدوارم یه زمانی دست امثال شما از تک تک پست های فرهنگی و سیاسی و علمی کشور کوتاه و قطع بشه تا ایرانی پاک و آزاد به همراه دین و ایمانی قوی و خالص داشته باشیم

TERRORIST
3rd September 2013, 04:05 PM
10بار منفی دادی!! 10تا دیگه بده!! من اهل این بچه بازیا که امتیاز منفی بده و نده نیستم!!!
امیدوارم یه زمانی دست امثال شما از تک تک پست های فرهنگی و سیاسی و علمی کشور کوتاه و قطع بشه تا ایرانی پاک و آزاد به همراه دین و ایمانی قوی و خالص داشته باشیم

ما امروز با واژه ی جدیدی به اسم هوچیگری مدرن روبه رو هستیم
این بحث ها سراسر تجربه هست که با کدوم استراتژی با این افراد صحبت کنیم، البته قبل از این کار باید این سوال رو از خودمون بپرسیم که آیا این کار فایده ای دارد یا نه؟

Capitan Totti
3rd September 2013, 04:08 PM
ممنونم به خاطر دید بازتون
اما متوجه اقتدار گرایی نشدم؟ من؟ مطمئنید؟
امیدوارم که اینطور که میگید باشه ولی مطمئنم نمیشه چون این فروم اجازشو نداره!
چشم حتما مطالعه میکنم
کتاب دا رو که وقتی میخونید به دور از هر احساسی ناخودآگاه اشک میریزید
چون واقعیت رو با تمام جزئیاتش نوشته به طوری که انگار خودتون در اون شرایط هستید
حالا با تمام این تفاسیر فکر نمی کنید وضع اینگونه حجابم نه تنها بلکه جزئی از ناراحتی و نارضایتی شهدا میشن؟
همون بحث غیرتی که گفتیم
طبق گفته خودتون ما همه در ایران خانواده ایم درسته؟ پس شهدا هم جزو این خانواده علاوه بر تمام چیزهایی که موجب رنجششون میشن این مسئله هم موجب رنجش این عزیزان بشه درسته؟
ما همکاران فقط منظورمون حجاب نیست اما مسئله ارزشی و مهم زن همین حجاب و عفتش هست
میگن زن انسان ساز هستش
اگر خدای نکرده وجود پاک همین زن خدشه دار بشه چه بلایی ب سر جامعه میاد؟
شما به عنوان یک مدافع و محافظ کشور خوب باید درک کنید
که اگر دشمن از راه شجاعت شما و همکارانتون نمی تونند نفوذ کنند از راه نرمش نتونند وارد بشن درسته؟
خواهر عزیز هزار هزار درود بر شما
ولی طوری حرف میزنید شما پاسدار شهیدانید و ما ضد اینان
خواهر عزیز بنده خودم با خانواده شهدا زندگی کردم
بنده با صدها تن از آزادگان ارتش با درجه ی سرهنگ یا سروان(درجه دار) مراوده داشتم و دارم
اونها میگن دغدغه ارتش و ما این بود از میهن دفاع کنیم
نزاریم ...
نزاریم...
نزاریم...
کتاب دا رو نخوندم ولی به توضیه ی شما حتما خواهم خوند
ببینید کتاب دا چی تنوشته؟
من نمیدونم منتها حتما نوشته تازیان سوسمار خور اعراب بی وجدان
خواستن بهمون تجاوز کنن
اونجا رو اتیش زدند
مقاومت کردیم

خب برای چی؟
برای اینکه خرم شهر دست اعراب وحشی نیوفته
غیر ازینه؟
آیا برای حجاب جنگیدند؟

دوست عزیز
بنده در تمامی فامیل هایم یک نفر غیر چادری نداریم!!
پس طبیعهی است میل خودم به چادر باشه!
من یادم نمیاد با استین کوتاه بیرون رفته باشم
من یادم نمیاد حتی در خونه استین کوتاه پوشیده باشم!! خب من حجاب دارم!!

اما معتقدم نباید به کسانی که حجاب ندارند بگیم شهیدان به خاطر حجاب رفتند ... و آنان نیز با شهدا ضدیت پیدا کنند

از شما بعید بود این حرف
سینه زنی برای امام حسین خودش موجب هدایت میشه
میخواین یکی از همین معجزه امام حسین رو براتون بزارم؟
همین هیتی که شما میگید

منظورو بد متوجه شدید!!
منظور من قمه زنی و این چیزاست!!
همچنین باز هم اگه افکار امام رو عمل کنیم بسیار بهتره که افکار رو عمل نکنیم و سینه بزنیم
طرف میره حسینیه
سینه میزنه
موقع تمام شدن مراسم
به دختر فلانی شماره میده
خداشاهده من دیدم در کیف اشان دهها شماره از خودش رو در کاغذ نوشته!!! تا پخش کند...

ما باید پیرو عملی امام حسین باشیم

"مهدی"
3rd September 2013, 04:14 PM
ما امروز با واژه ی جدیدی به اسم هوچیگری مدرن روبه رو هستیم
این بحث ها سراسر تجربه هست که با کدوم استراتژی با این افراد صحبت کنیم، البته قبل از این کار باید این سوال رو از خودمون بپرسیم که آیا این کار فایده ای دارد یا نه؟

عزيزم شما كه ميدوني فايده اي نداره لطفا ديگه پست نده و فضا رو متشنج نكن!

ايشون هم با كاربر ديگري دارند بحث مي كنند و شما باعث و باني اين نيستيد كه به كسي تذكر بديد. خدا رو شكر مدير كل انجمن ها بر تمام بحث ها نظارت دارند.

موفق باشيد[golrooz]

TERRORIST
3rd September 2013, 04:32 PM
عزيزم شما كه ميدوني فايده اي نداره لطفا ديگه پست نده و فضا رو متشنج نكن!

ايشون هم با كاربر ديگري دارند بحث مي كنند و شما باعث و باني اين نيستيد كه به كسي تذكر بديد. خدا رو شكر مدير كل انجمن ها بر تمام بحث ها نظارت دارند.

موفق باشيد[golrooz]

بنده قصد ندارم بحثو کش بدم اما حداقل قبل از پست زدنتون فکر میکردید که بحث بین من و ایشون هست
شما هم موفق باشید[golrooz]

"مهدی"
3rd September 2013, 04:34 PM
بنده قصد ندارم بحثو کش بدم اما حداقل قبل از پست زدنتون فکر میکردید که بحث بین من و ایشون هست

قبل از جواب دادن به پست من فكر ميكرديد كه اين بحث نيست و جدل هست.

اميدوارم فرق اين دو رو بدونيد.

با ارزوي بهترين ها[golrooz]

ریپورتر
3rd September 2013, 05:11 PM
اما در عمل خیر...
این نهایت بی غیرتیه
منتها اگه غیرت در عمله

نمیدونم روزنامه ی سلام بود یا چیز دیگه دقیقا یادم نمیاد مقالات گنجی کجا چاپ میشد
ولی دقیقا یادمه اونموقع ها میگفتن فروش این روزنامه نسبت به روزنامه های محافظه کار صدها برابر و بلکم بیشتره
همین فروش بسیار بالا نشانه ی اینه که مثلا در اون زمان اکبر گنجی خیلی محبوب تر از چهره هایی مثل شریعتمداری (که ایشونم از تندروهای مذهبی هستند) بوده!
البته من سنی نداشتم اونموقع که بدونم چی ب چیه
حالا...!!

اقای شریعتمداری هم تندرو هستن کسی ایشون رو تایید نمیکنه و کاملا از اوضاع ایشون اطلاع دارم
فروش بیشتر همیشه دلیل بر حق بودن نیست دوست عزیز

kamanabroo
3rd September 2013, 05:20 PM
عزیزم چرا عصبانی میشی. خب من بد برداشت کردم حتما دیگه!

خب اگر اون حرف بنده غلط باشد. پس مسئولین الان حق ندارند تا وقتی که کار خودشون درست نیست بقیه رو برای کارهاشون تنبیه کنند!

شما آقایون مذهبی مثال هایی رو برای اثبات حرف هاتون میارید؛ من هم در این باب از ترفند خودتون استفاده میکنم:[golrooz]

اگر جامعه رو یک هواپیما فرض کنیم؛ شما تا وقتی که نتونید موتور هواپیما رو درست کنید (اصل)؛ لزومی نداره که بر روی چگونگی قرارگیری نوک هواپیما برای سرعت بیشتر تمرکز کنید (فرع).

-----
عزیزم شما که میگی داره تخصصی روی اینها کار میشه؛ با دلیل حرفتون رو میتونی اثبات کنی؟

بانکداری که الان تو کشور ما که مثلا اسلامیه کم کم 15٪ به بالا بهره دارند؛ اونوقت تو بلاد کفر ملتشون با 2٪ بهره وامشون رو پس میدن. دیگه ربا از این آشکارتر میخوای عزیز[cheshmak]

موسیقی اسلامی و مجوز هم شده فقط برای اهنگهای عشق و عاشقی و .... و موسیقی انتقادی مکانی در این بین نداره![khanderiz]

معماری اسلامی هم که اصلا میتونیم بگیم چنین چیزی در کشور ما نابود شده؛ شما کدوم بنای معماری شده تازه ای رو میبینید که چنین معماری رو داشته باشه. در صورتی که باید به صورت گسترده ازش استفاده بشه.

مدیریت اسلامی هم شده رشوه گیری و زیرمیزی! دیگه از گمرک مثال واضح تری براتون بزنم که بار مردم رو ایرادات بهداشتی بیخود بهش وارد میکنه و به نفع خودش میفروشه.

عزیزم تنها شما در این جامعه زندگی نمیکنی. هر روز ما این چیزها رو به چشم خودمون میبینیم!

------

عزیزم منم با شما دعوا ندارم. اختلاف نظر هم همیشه هست. اگر دعوا بود که دوستانه باهاتون صحبت نمیکردم.[golrooz]

نه برادر چرا شلوغش می کنی عصبانیت کدومه. ( بابا نترس ما داریم با هم حرف میزنیم [labkhand])
بله شما بد برداشت کردید و کاربران هم خودشون قضاوت می کنند
نیازی به توضیح بیشتر نمی بینم در این باره.

آقا مهدی توصیه می کنم قانون اساسی کشور رو یه مطالعه بکن تا دستت بیاد چه خبره
الحمد لله دسترسی بهش ممکن هست. به جای اینکه من توضیح بدم و با برداشت های شما مواجه بشم شما خودتون مطالعه کنید و پی به اصل مطالب ببرید.
http://www.dadiran.ir/
http://www.ghavanin.ir/
http://dotic.ir/

اما در مورد اینکه کسی که کارش درست هست یا نه و .. باز پیشنهاد میکنم که این لینک ها رو ببینین تا کامل در این باره آگاهی پیدا کنید.
البته اگر واقعا دنبال حقیقت هستید
http://www.andisheqom.com/Files/fazael.php?idVeiw=1215&level=4&subid=1215
http://www.imamalinet.net/per/a/ae/ae7.htm
http://www.ido.ir/a.aspx?a=1389122105

http://www.agri-esfahan.ir/Default.aspx?tabid=1726
http://www.tebyan.net/newindex.aspx?pid=202948
http://ahadith.ir/fa/ahadith/ahadith-mozooei/69-a-amrebemaroof/202-n-.html

ابتدا باز هم میگم دیوار درست نکنین
کسی خودش رو تافته جدا بافته فرض نکرده و توصیه میکنم شما هم دیوار درست نکنید و گروه گروه نکنید افراد رو.

شما اگر نگاهی به طرح های اینچنینی بیاندازید متوجه می شوید که وقتی طرحی نوشته میشه و روی اون طرح بحث میشه و کارشناسی میشه حتی قبل از اینکه چیزی ساخته بشه صفر تا صدش رو بررسی می کنند.

مهندسی که می خواد یه خونه رو شروع کنه به ساختن صفر تا صد طرحش جلوی چشماشه! این دیگه یه چیز کوچه بازاریه که هر کسی طرحی می نویسه کامل و صفر تا صد می نویسه.

بنده نخواستم از خودم درباره چیزی حرف بزنم.

برنامه یه جامعه درست رو خداوند صفر تا صد به انسان داده و ملاک هاش رو به او معرفی کرده .

اصل به اندازه اصل بودنش مهمه و جایگاه داره
فرع هم به اندازه فرع بودنش مهمه و جایگاه داره.

-----

من به ادعاهایی که مطرح کردید در این قسمت کاری ندارم چون یک طرفه زیاد حرف زده شده وخیلی نمیشه روش حساب کرد.

اما در مورد اینکه آیا کار می شود یا نه؟

شما گفتید به جای بحث حجاب روی این مسائل باید کار شود بنده هم گفتم دارد کار می شود. (از نظر فکری و مبنایی) که اگر در همین اینترنت سرچ کنید می بینید از این لحاظ مسکوت نبوده و خیلی تلاش شده.. حالا بماند که این فقط بخش از این تلاشهاست.

اما در مورد اینکه الان چقدر دارد در کشور اجرا می شود و .. و در چه مرحله ای هست ، این چیزی نیست که من بخوام به شما بگم چون من سخنگوی دولت نیستم

بله . بنده هم مثل شما قبول دارم که باید نسبت به همه ابعاد یه زندگی اجتماعی تلاش اسلامی و درست صورت بگیرد . و اگر کم کاری شود این یک اشتباه است. و این رو نفی نکرده و نمی کنم که هنوز هم نقاط ضعف وجود دارد و جای پیشرفت بسیار. و من از این حرف دفاع هم می کنم که لزوما به عنوان یک جامعه اسلامی خیلی چیزها باید تغییر کند که یا تغییر اساسی نکرده یا تغییرش کند است.

Capitan Totti
3rd September 2013, 05:25 PM
اقای شریعتمداری هم تندرو هستن کسی ایشون رو تایید نمیکنه و کاملا از اوضاع ایشون اطلاع دارم
فروش بیشتر همیشه دلیل بر حق بودن نیست دوست عزیز
شاید دلیلش این باشه اکثریت مردم ایران یا چپی تندرو هستند یا میانه رو متمایل به چپی!!
مثل الان که روزنامه ی آقای شریعتمداری در روز 2یا 3تا دونه فروش داره
و روزنامه هایی مثل ارمان و اعتماد ...

در هر حال ایشون همون حرف من رو زدند و هیچ فرقی نداره بحث بین کدوم و کدومه
مهم نوع گفتمان با رعایت قوانین نانشوته ی اخلاقی است...

kamanabroo
3rd September 2013, 05:26 PM
آقا از اصل بحث این تاپیک خیلی داریم دور میشیم

نسبت به موضوع اصلی بنده یکسری مستندات قرآنی و روایی گذاشتم و اندکی هم توضیح دادیم

بنده دلیلی نمی بینم هر حرفی که زده میشه جواب بدم . چون خیلی از حرفا جواب نداره . اما بخاطر اینکه تصور نکنین تعصبی هستیم و نمی تونیم کنار همدیگر به آرامی بحث کنیم خدمت رسیدم و مقداری پاسخ دادم.

با وجود این بنده اصلا سرو صدا راه نمی اندازم که بگم آی این تاپیک با عقاید من سازگار هست یا نه. عنوانش عوض بشه یا نه .. بسته بشه یا نشه... آی اینجا دارن دین ما رو به تاراج می برن یا نمی برن..

الحمد لله همه هم چشم دارن هم فکر دارن می خونن و فکر می کنن و خودشون قضاوت می کنند..

و تا وقتی که احترام در معاشرت و آرامش در بیان و منطق در کلام حفظ بشه خوبه.

ممنونم از همراهی دوستان.

"مهدی"
3rd September 2013, 05:32 PM
نه برادر چرا شلوغش می کنی عصبانیت کدومه. ( بابا نترس ما داریم با هم حرف میزنیم [labkhand])
بله شما بد برداشت کردید و کاربران هم خودشون قضاوت می کنند
نیازی به توضیح بیشتر نمی بینم در این باره.

آقا مهدی توصیه می کنم قانون اساسی کشور رو یه مطالعه بکن تا دستت بیاد چه خبره
الحمد لله دسترسی بهش ممکن هست. به جای اینکه من توضیح بدم و با برداشت های شما مواجه بشم شما خودتون مطالعه کنید و پی به اصل مطالب ببرید.
http://www.dadiran.ir/
http://www.ghavanin.ir/
http://dotic.ir/

اما در مورد اینکه کسی که کارش درست هست یا نه و .. باز پیشنهاد میکنم که این لینک ها رو ببینین تا کامل در این باره آگاهی پیدا کنید.
البته اگر واقعا دنبال حقیقت هستید
http://www.andisheqom.com/Files/fazael.php?idVeiw=1215&level=4&subid=1215
http://www.imamalinet.net/per/a/ae/ae7.htm
http://www.ido.ir/a.aspx?a=1389122105

http://www.agri-esfahan.ir/Default.aspx?tabid=1726
http://www.tebyan.net/newindex.aspx?pid=202948
http://ahadith.ir/fa/ahadith/ahadith-mozooei/69-a-amrebemaroof/202-n-.html

ابتدا باز هم میگم دیوار درست نکنین
کسی خودش رو تافته جدا بافته فرض نکرده و توصیه میکنم شما هم دیوار درست نکنید و گروه گروه نکنید افراد رو.

شما اگر نگاهی به طرح های اینچنینی بیاندازید متوجه می شوید که وقتی طرحی نوشته میشه و روی اون طرح بحث میشه و کارشناسی میشه حتی قبل از اینکه چیزی ساخته بشه صفر تا صدش رو بررسی می کنند.

مهندسی که می خواد یه خونه رو شروع کنه به ساختن صفر تا صد طرحش جلوی چشماشه! این دیگه یه چیز کوچه بازاریه که هر کسی طرحی می نویسه کامل و صفر تا صد می نویسه.

بنده نخواستم از خودم درباره چیزی حرف بزنم.

برنامه یه جامعه درست رو خداوند صفر تا صد به انسان داده و ملاک هاش رو به او معرفی کرده .

اصل به اندازه اصل بودنش مهمه و جایگاه داره
فرع هم به اندازه فرع بودنش مهمه و جایگاه داره.

من به ادعاهایی که مطرح کردید در این قسمت کاری ندارم چون یک طرفه زیاد حرف زده شده وخیلی نمیشه روش حساب کرد.

اما در مورد اینکه آیا کار می شود یا نه؟

شما گفتید به جای بحث حجاب روی این مسائل باید کار شود بنده هم گفتم دارد کار می شود. (از نظر فکری و مبنایی) که اگر در همین اینترنت سرچ کنید می بینید از این لحاظ مسکوت نبوده و خیلی تلاش شده.. حالا بماند که این فقط بخش از این تلاشهاست.

اما در مورد اینکه الان چقدر دارد در کشور اجرا می شود و .. و در چه مرحله ای هست ، این چیزی نیست که من بخوام به شما بگم چون من سخنگوی دولت نیستم

بله . بنده هم مثل شما قبول دارم که باید نسبت به همه ابعاد یه زندگی اجتماعی تلاش اسلامی و درست صورت بگیرد . و اگر کم کاری شود این یک اشتباه است. و این رو نفی نکرده و نمی کنم که هنوز هم نقاط ضعف وجود دارد و جای پیشرفت بسیار. و من از این حرف دفاع هم می کنم که لزوما به عنوان یک جامعه اسلامی خیلی چیزها باید تغییر کند که یا تغییر اساسی نکرده یا تغییرش کند است.

ترس؟ مگه شما لولوئی که کاربران ازتون بترسن عزیزم؟[golrooz]

----
جناب کمان ابروی عزیز من وقت بیهوده ندارم که این همه برای شما تایپ کنم بعد شما من رو روی لینک هایی که اصلا معلوم نسیت منبعشون کجا بوده و چه کسی نوشته شون من رو دایورت کنی. قانون اساسی به کارمون میاد در این موقع؟ همین قانون اساسی مملکت به نظر شما اسلامیه؟

من تایپ کردم. پس شما هم لطفا به خودت زحمت بده و نظرت رو تایپ کن تا بلاخره یکیمون عقیده اون یکی رو بپذیره[golrooz]

-----

در مورد برنامه جامعه؛ ربطی به خداوند نداره. این بحث معنوی نیست که خداوند برنامه رو 0 تا 100 بده به انسان که؛ بعد مادی رو در نظر گرفتیم و به مسئولین مملکت مربوط میشه عزیز. تا وقتی بنده خدا حرکتی نکنه خداوند نمیاد رو زمین استغفرالله معجزه کنه!
البته راجع به اون مثالی که زدید در رابطه با مهندسین ایرانی صدق نمیکنه! نمونه اش پل های هوایی تهران که در آخر چند سانت با یکدیگر فاصله دارند. البته اگر جامعه ما هم هدف و برنامه مشخصی داشت به وضعیت الان دچار نمی شد عزیز!

اگر شما به ظن خودتون اون نوشته ها و دلایل من رو مبنی بر اسلامی نبودن اون دستگاه ها ادعامیدونید؛ لطفا خلافش رو ثابت کنید و یا حداقل مثالی بزنید.[cheshmak]

اون جمله ای هم که پر رنگ کردم باهاش موافقم. که متاسفانه با این روند تا سال 1500 شمسی هم چنین فرایندی تکمیل نمی شود.

موفق باشید[golrooz]

kamanabroo
3rd September 2013, 05:41 PM
ترس؟ مگه شما لولوئی که کاربران ازتون بترسن عزیزم؟[golrooz]

----
جناب کمان ابروی عزیز من وقت بیهوده ندارم که این همه برای شما تایپ کنم بعد شما من رو روی لینک هایی که اصلا معلوم نسیت منبعشون کجا بوده و چه کسی نوشته شون من رو دایورت کنی. قانون اساسی به کارمون میاد در این موقع؟ همین قانون اساسی مملکت به نظر شما اسلامیه؟

من تایپ کردم. پس شما هم لطفا به خودت زحمت بده و نظرت رو تایپ کن تا بلاخره یکیمون عقیده اون یکی رو بپذیره[golrooz]

-----

در مورد برنامه جامعه؛ ربطی به خداوند نداره. این بحث معنوی نیست که خداوند برنامه رو 0 تا 100 بده به انسان که؛ بعد مادی رو در نظر گرفتیم و به مسئولین مملکت مربوط میشه عزیز. تا وقتی بنده خدا حرکتی نکنه خداوند نمیاد رو زمین استغفرالله معجزه کنه!
البته راجع به اون مثالی که زدید در رابطه با مهندسین ایرانی صدق نمیکنه! نمونه اش پل های هوایی تهران که در آخر چند سانت با یکدیگر فاصله دارند. البته اگر جامعه ما هم هدف و برنامه مشخصی داشت به وضعیت الان دچار نمی شد عزیز!

اگر شما به ظن خودتون اون نوشته ها و دلایل من رو مبنی بر اسلامی نبودن اون دستگاه ها ادعامیدونید؛ لطفا خلافش رو ثابت کنید و یا حداقل مثالی بزنید.[cheshmak]

اون جمله ای هم که پر رنگ کردم باهاش موافقم. که متاسفانه با این روند تا سال 1500 شمسی هم چنین فرایندی تکمیل نمی شود.

موفق باشید[golrooz]

ممنونم از حسن ادبتون [golrooz]

اگر واقعا دنبال حقیقت بودین لینک ها رو مشاهده می کردید و به مدرک و سندش هم پی می بردید و جواب اکثر سوالاتتون رو هم می گرفتید.
چه نسبت به قانون اساسی و چه نسبت به اموری که ذکر کردم در پست قبلی.

شرمنده ام ما بحث فقط مادی در ایدئولوژی مون نداریم (مسلمان هارو عرض می کنم) اگر می خواستیم فقط مادی فکر کنیم و حرف بزنیم دیگه چه نیازی بود که خودمون رو از دنیای پوزیتیویسمی جدا کنیم.

همچنین موفق باشید[golrooz]

"مهدی"
3rd September 2013, 05:44 PM
ممنونم از حسن ادبتون [golrooz]

اگر واقعا دنبال حقیقت بودین لینک ها رو مشاهده می کردید و به مدرک و سندش هم پی می بردید و جواب اکثر سوالاتتون رو هم می گرفتید.
چه نسبت به قانون اساسی و چه نسبت به اموری که ذکر کردم در پست قبلی.

شرمنده ام ما بحث فقط مادی در ایدئولوژی مون نداریم (مسلمان هارو عرض می کنم) اگر می خواستیم فقط مادی فکر کنیم و حرف بزنیم دیگه چه نیازی بود که خودمون رو از دنیای پوزیتیویسمی جدا کنیم.

همچنین موفق باشید[golrooz]

کتاب مدنی سال اول متوسطه:

یکی از علل عقب افتادگی کشورهای امروزی؛ وجود افراد تندرو با عقیده بیگانگی با آباد کردن دنیا است!

------

لطفا از جانب مسلمان ها حرفی نزنید عزیز[golrooz] بعد مادی همونقدر در اسلام ارزش داره که بعد معنوی داره!

maryam kia
3rd September 2013, 09:37 PM

وقتی خلافه میلشون حرف میزنید و جوابی ندارن امتیاز منفی میدن.
به منم امتیاز منفی دادن تشکر از همشون ک نشون دادن حرفشون بی پایه و اساسه!!!!

Capitan Totti
3rd September 2013, 10:07 PM
متاسفانه بدلیل تهدیدات یه عده معلول الحال در ایمیل و یاهو و حتی سایر موارد ارتباطی

و اینکه حوصله دردسر ندارم

دیگه به هیچ عنوان درین تاپیک ها شرکت نمی کنم...

zoh_reh
3rd September 2013, 10:11 PM
همه این تاپیک و پستها رو خوندم این سوال برام پیش اومد:

میهن یعنی چی؟

ببخشید برا جوابش ممکنه تو زحمت بیافتین .

maryam kia
3rd September 2013, 10:13 PM

میهن یعنی چی؟

جایگاه افراد تعصبی

Capitan Totti
3rd September 2013, 10:25 PM
فقط میدونم از ایران و میهن هم زده شدم
در واقع شاید ما ایرانی نیستیم!! باید یه آزمایش ژنتیک بدیم!!
هدف اصلی ام که خدمت به هم میهنان بود رو هم بیخیال شدم
نمیشه
نمیزارن

mamadshumakher
4th September 2013, 02:53 PM
سلام به شما
خب حرفی که زدید درست
موفق باشید

سلام خانم ایرانی.ببخشید تاخیرم رو

خب موضوع مورد نظر من اینه که من اصلا مخالف ترویج حساب نیستم.اما از راه درستش.که کاری با اون نداریم.موضوعی که من میگم اینه که چرا به بقیه مسائل اینطور رسیدگی نمیشه.
من اون سواد رو ندارم که بتونم اهمیت بی حجابی رو با اهمیت تنبلی,ربا,ریا,دروغ,دزدی,رشو ,خیانت در امانت,تنبلی,بی هدفی,بی سوادی,پارتی بازی و مقایسه کنم.ولی چیزی که به چشم میبینم اهمیت به حجاب 100برابر اهمیت به مشکلات دیگه هست.ایا واقعا این درست هست؟

چرا داستان هایی زیادی داریم که یک دختر به حرف فلانی چادری شد...

اما مثلا همچین داستانهایی رو نمیبینم:

پدرم در حال ثبت پرونده های اداره بود که دوستانش گفتن امیر علی بیا بریم ولشون کن...امیر علی بیا با ماشین ما بریم ما یدونه جا داریم بیا دیگه...پدرم گفت شما برید 15 دقیقه دیگه وقت اداری تموم میشه من تا اخر میمونم.دوستانش رفتند و پدرم ماند.وقتی که وقت اداری به پایان رسید و میخواست به خانه برگردد هیچ تاکسی از انجا عبور نمیکرد و پدرم مجبور شد در هوای گرم انجا پیاده به خانه برگردد.45دقیقه پیاده روی در اون هوای گرم پدرم رو مریض کرده بود.....

همچین چیزایی به چشم ارزش دیده نمیشه در سایت ها....

چرا نمیگید شهدا رفتند و کسانی به منصب نشستند که به جای کمک کردن به جوانان بیشتر حکم سنگ اندازی در کارهارو دارند...

کسی در گوش جوانان نخوند که تفریح ندارند تا بتونند جوانان رو گول بزنند ...موضوع این بود که تفریحی ساخته نشد و تفریحات دیگر از جاهای دیگر زحمتشو کشیدند.

جوان ایرانی
4th September 2013, 03:28 PM
سلام خانم ایرانی.ببخشید تاخیرم رو

خب موضوع مورد نظر من اینه که من اصلا مخالف ترویج حساب نیستم.اما از راه درستش.که کاری با اون نداریم.موضوعی که من میگم اینه که چرا به بقیه مسائل اینطور رسیدگی نمیشه.
من اون سواد رو ندارم که بتونم اهمیت بی حجابی رو با اهمیت تنبلی,ربا,ریا,دروغ,دزدی,رشو ,خیانت در امانت,تنبلی,بی هدفی,بی سوادی,پارتی بازی و مقایسه کنم.ولی چیزی که به چشم میبینم اهمیت به حجاب 100برابر اهمیت به مشکلات دیگه هست.ایا واقعا این درست هست؟

چرا داستان هایی زیادی داریم که یک دختر به حرف فلانی چادری شد...

اما مثلا همچین داستانهایی رو نمیبینم:

پدرم در حال ثبت پرونده های اداره بود که دوستانش گفتن امیر علی بیا بریم ولشون کن...امیر علی بیا با ماشین ما بریم ما یدونه جا داریم بیا دیگه...پدرم گفت شما برید 15 دقیقه دیگه وقت اداری تموم میشه من تا اخر میمونم.دوستانش رفتند و پدرم ماند.وقتی که وقت اداری به پایان رسید و میخواست به خانه برگردد هیچ تاکسی از انجا عبور نمیکرد و پدرم مجبور شد در هوای گرم انجا پیاده به خانه برگردد.45دقیقه پیاده روی در اون هوای گرم پدرم رو مریض کرده بود.....

همچین چیزایی به چشم ارزش دیده نمیشه در سایت ها....

چرا نمیگید شهدا رفتند و کسانی به منصب نشستند که به جای کمک کردن به جوانان بیشتر حکم سنگ اندازی در کارهارو دارند...

کسی در گوش جوانان نخوند که تفریح ندارند تا بتونند جوانان رو گول بزنند ...موضوع این بود که تفریحی ساخته نشد و تفریحات دیگر از جاهای دیگر زحمتشو کشیدند.
سلام ، خواهش میکنم
ترویج حجاب ابتدا [sootzadan][nishkhand]
آقا محمد یادتون میاد یه تاپیکی در مورد همین داستانی که فرمودید داشتیم ، بعد اونجا هم داشتیم بحث میکردیم که چه باید کرد
نظرات رو یادتونه تا حرف زدیم باز هم برخی دوستان گفتن ربطی نداره ، مسئولین باید به فکر باشن و همه چی از مسئولین و .....
من منظورم اینه درمورد هر چی بخوایم حرف بزنیم یه کسانی هستن همیشه جو رو متشنج کنن و دوستان دیگر بیخیال ادامه دادن بشن
اما خب بعضی افراد دیگه عادت کردن هر چی باشه باز راهشون رو ادامه میدن
مسئله حجاب و زن باور کنید میتواند یکی از رکن های اصلی جامعه و سازندگی آن باشد
یک سوال چقدر فقر فرهنگی در جامعه داریم؟
انصافا تازه داشتیم شروع میکردیم طی جلسات با مدیر محترم که من تمام متن ها رو دارم و اگر بخوان میزارم
که چه کارهایی برای تالار مذهبی بکنیم و چه تاپیک هایی بزاریم که ماشاالله یه سری از دوستان عزیز سریع برچسب متعصب و تندرو و ... ذلک رو بهمون زدن
همین تاپیک اخیر که زدیم و شما توش شرکت کردین چرا این دوستانی که تند تند اینجا نظر میزارن و تاپیک میزنن بخش مارو سعی دارن از دیگران جدا کنند رو شرکت نکردن در اون بحث؟
قبول ندارید حساسیت به وجود اومده؟
اگر ما در حال کم کاری هستیم پیام بزارید برامون
مثلا بزار فلانی در مورد حجاب میزاری دو تا درمورد مشکلات جامعه هم بزار ،
اما جمله آخرتون میشه تفریح رو برای من تعریف کنید؟
چون شاید دیدگاه من و شما متفاوت باشه

*مهدی*
4th September 2013, 03:36 PM
فقط میدونم از ایران و میهن هم زده شدم
در واقع شاید ما ایرانی نیستیم!! باید یه آزمایش ژنتیک بدیم!!
هدف اصلی ام که خدمت به هم میهنان بود رو هم بیخیال شدم
نمیشه
نمیزارن

وقتی انگیزه برای به هدف رسیدن قوی نباشه همین میشه دیگه [tafakor]

آدم دزدی هم که بخواد بکنه باید انگیزه اش قوی باشه [sootzadan] تا بتونه به هدفش برسه

Capitan Totti
4th September 2013, 03:40 PM
سلام ، خواهش میکنم
آقا محمد یادتون میاد یه تاپیکی در مورد همین داستانی که فرمودید داشتیم ، بعد اونجا هم داشتیم بحث میکردیم که چه باید کرد
نظرات رو یادتونه تا حرف زدیم باز هم برخی دوستان گفتن ربطی نداره ، مسئولین باید به فکر باشن و همه چی از مسئولین و .....
من منظورم اینه درمورد هر چی بخوایم حرف بزنیم یه کسانی هستن همیشه جو رو متشنج کنن و دوستان دیگر بیخیال ادامه دادن بشن
انصافا تازه داشتیم شروع میکردیم طی جلسات با مدیر محترم که من تمام متن ها رو دارم و اگر بخوان میزارم
که چه کارهایی برای تالار مذهبی بکنیم و چه تاپیک هایی بزاریم که ماشاالله یه سری از دوستان عزیز سریع برچسب متعصب و تندرو و ... ذلک رو بهمون زدن
همین تاپیک اخیر که زدیم و شما توش شرکت کردین چرا این دوستانی که تند تند اینجا نظر میزارن و تاپیک میزنن بخش مارو سعی دارن از دیگران جدا کنند رو شرکت نکردن در اون بحث؟
درود
ما یه تاپیک زدیم تحت عنوان حسینیه ارشاد
متهم به فساد ژنتیکی و دینی و اخلاقی و هزار تا چیز دیگه شدیم
نتونستن تاپیکی به این خوبی رو تحمل کنن
چون میدونستن آمار بازدید و نظرات درون تاپیک فوق العاده خواهد بود
چون مخصوص افراد مذهبی غیر تندرو بود

*مهدی*
4th September 2013, 03:43 PM
سلام ، خواهش میکنم

سلام
از اینکه پا برهنه وسط حرف پریدم معذرت می خوام

همیشه مخالف بوده و هست مگه با خود امامان هم مخالفت نمی شد با اینکه راهشون درست بود ؟

هر کی می خواد کار بکنه و خدمت بکنه باید به قول قدیمیا پی این حرفا رو هم به تنش بماله.

کار مذهبی و فرهنگی سخته چون هر کسی یه نظری و یه موضعی می گیره

maryam kia
4th September 2013, 03:46 PM
شهدا برای این رفتن به جبهه ک لابد اختلاس نشه!!!!!!!!!!!!!http://static.niazerooz.com/Im/P/90/0711/Safe6345324988450.jpg

جوان ایرانی
4th September 2013, 03:51 PM
درود
ما یه تاپیک زدیم تحت عنوان حسینیه ارشاد
متهم به فساد ژنتیکی و دینی و اخلاقی و هزار تا چیز دیگه شدیم
نتونستن تاپیکی به این خوبی رو تحمل کنن
چون میدونستن آمار بازدید و نظرات درون تاپیک فوق العاده خواهد بود
چون مخصوص افراد مذهبی غیر تندرو بود
من نبودم و مضمون تاپیک شما رو نمیدونم
پس اگر بوده و مدیر تشخیص دادن حتما درست نبوده
همیشه از هر راهی نمیشه آمار بازدید رو برد بالا

*مهدی*
4th September 2013, 03:57 PM
شهدا برای این رفتن به جبهه ک لابد اختلاس نشه!!!!!!!!!!!!!http://static.niazerooz.com/Im/P/90/0711/Safe6345324988450.jpg

شهدا..

بیچاره شهدا که هنوزم باید جور نامسلمونی ما رو بکشن

احتمالا نیت شما اینه که شهدا از اختلاس هم ناراضی اند

اما لحن گفتن شما اصلا خوب نیست

حرفها رو که می خوندم دیدم یکی از کاربرها گفته بود شهدا برای میهن فقط رفتند.

خوب اگر فقط برای میهن رفتند الان میهن سرجاشه دیگه شما هم بشینید سرجاتون! و چوب لا چرخ کار اونایی که می گن شهدا برای یک زندگی درست اسلامی رفتن نگذارید

حالا 4 تا از خدا بی خبر میان اسم انقلاب و مسلمانی و شهدا رو با کارهاشون خراب می کنن چه ربطی داره که شهدا جورش رو بکشن

مشکل از خود ماست

اونایی که اختلاس می کنن نه به شهدا کاری دارن نه به حق دیگران فکر می کنن از اولش هم به این چیزا فکر نمی کردن دنبال فرصت بودن که بخورن.

تازه خوشحال هم هستن با این گندی که می زنن اسم بچه مسلمونا رو هم خراب می کنن

شما گول نخورید

Capitan Totti
4th September 2013, 03:59 PM
من نبودم و مضمون تاپیک شما رو نمیدونم
پس اگر بوده و مدیر تشخیص دادن حتما درست نبوده
همیشه از هر راهی نمیشه آمار بازدید رو برد بالا
عجب!! چون مدیر تشخیص داده حتما درست بوده دیگه

وقتی انگیزه برای به هدف رسیدن قوی نباشه همین میشه دیگه [tafakor]

آدم دزدی هم که بخواد بکنه باید انگیزه اش قوی باشه [sootzadan] تا بتونه به هدفش برسه
البته برخی ها در8سال گذشته با چسپاندن القابی به خود چه سه هزار میلیاردهایی دزدیدند...
خوشبختانه ما انگیزه نداریم وو ایمانوم سسته ولی درین 8سال امثال شما خیلی ایمان و انگیزشون قوی بود که دهها سه هزار میلیارد دزدیده شد از حق اسلام و ایران

maryam kia
4th September 2013, 04:01 PM
شهدا..

بیچاره شهدا که هنوزم باید جور نامسلمونی ما رو بکشن

احتمالا نیت شما اینه که شهدا از اختلاس هم ناراضی اند

اما لحن گفتن شما اصلا خوب نیست

حرفها رو که می خوندم دیدم یکی از کاربرها گفته بود شهدا برای میهن فقط رفتند.

خوب اگر فقط برای میهن رفتند الان میهن سرجاشه دیگه شما هم بشینید سرجاتون! و چوب لا چرخ کار اونایی که می گن شهدا برای یک زندگی درست اسلامی رفتن نگذارید

حالا 4 تا از خدا بی خبر میان اسم انقلاب و مسلمانی و شهدا رو با کارهاشون خراب می کنن چه ربطی داره که شهدا جورش رو بکشن

مشکل از خود ماست

اونایی که اختلاس می کنن نه به شهدا کاری دارن نه به حق دیگران فکر می کنن از اولش هم به این چیزا فکر نمی کردن دنبال فرصت بودن که بخورن.

تازه خوشحال هم هستن با این گندی که می زنن اسم بچه مسلمونا رو هم خراب می کنن

شما گول نخورید

احیانا روی حرفتون با بنده بود؟؟؟؟

maryam kia
4th September 2013, 04:05 PM
شهدا راضی بودن از بیت المال دزدی بشه؟؟؟؟؟

*مهدی*
4th September 2013, 04:10 PM
البته برخی ها در8سال گذشته با چسپاندن القابی به خود چه سه هزار میلیاردهایی دزدیدند...
خوشبختانه ما انگیزه نداریم وو ایمانوم سسته ولی درین 8سال امثال شما خیلی ایمان و انگیزشون قوی بود که دهها سه هزار میلیارد دزدیده شد از حق اسلام و ایران

اونایی که می دزدن و می برن و هزار تا گند دیگه می زنن

اصلا از اول به هیچی اعتقاد نداشتن نه به خدمت نه به مسلمونی نه به خدا نه به حق ملت فقط دنبال موقعیت بودن. وقتی در یک سیستم تنها و تنها تخصص ملاک باشه همین میشه. تعهد هم مهمه که اینها از اول نداشتن

نمی خواد گند اونا رو به اسم بچه مسلمونا بنویسی

شما سعی کن خودت کار درست رو انجام بدی نه اینکه فقط شعار بدی. سعی کن یه آدمی باشی که دو روز دیگه وقتی تو نشستی جای اون به فکر خدمت باشی و به فکر حق مردم و ازخدا بترسی

منم بلدم الان از همه چیز اشکال بگیرم از شما هم بیشتر می تونم تو بوغ کنم ‍! اما عاقلتر از این حرفام

maryam kia
4th September 2013, 04:13 PM

اصلا از اول به هیچی اعتقاد نداشتن نه به خدمت نه به مسلمونی نه به خدا نه به حق ملت فقط دنبال موقعیت بودن. وقتی در یک سیستم تنها و تنها تخصص ملاک باشه همین میشه. تعهد هم مهمه که اینها از اول نداشتن

شما سعی کن خودت کار درست رو انجام بدی نه اینکه فقط شعار بدی. سعی کن یه آدمی باشی که دو روز دیگه وقتی تو نشستی جای اون به فکر خدمت باشی و به فکر حق مردم و ازخدا بترسی

منم بلدم الان از همه چیز اشکال بگیرم از شما هم بیشتر می تونم تو بوغ کنم ‍! اما عاقلتر از این حرفام

اگر عاقل بودید این حرفو به ایشون نمیزدید چون مقصود ایشونم همین بود.شما دارید تاپیکو به حاشیه میبرید.احترام بزارید لطفا

*مهدی*
4th September 2013, 04:15 PM
احیانا روی حرفتون با بنده بود؟؟؟؟ اولش آره. بعدش با خودمم بود با همه هم بود.

شهدا راضی بودن از بیت المال دزدی بشه؟؟؟؟؟

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

جون من فقط اول بگو این رو من گفتم؟!!!!

آبجی

گفتم لحن گفتنت خوب نیست نه اینکه اشتباه گفته باشی.

شهدا راضی نبودن و نیستن از هر نامردی شهدا ناراضی ان.

اونایی که به فکر جیب خودشون هستن و به فکر خدا و قیامت و شهدا نیستن

نه غصه مسلمانی رو می خورن نه اینکه شهدا از چی ناراضی ان یا نیستن

اونایی که گند می زنن تا به اسم بچه مسلمونا تموم بشه می خوان اختلاف بندازن بین ماها

شما زرنگ باش

*مهدی*
4th September 2013, 04:19 PM
اگر عاقل بودید این حرفو به ایشون نمیزدید چون مقصود ایشونم همین بود.شما دارید تاپیکو به حاشیه میبرید.احترام بزارید لطفا

اگر مقصود ایشون هم همین بوده که تاییدش بوده

من به ایشون بی احترامی نکردم مثل لحن خودش حرف زدم آبجی.

اگر به حرفای دیگه ایشون هم نگا بندازید می بینید خیلی بدتر حرف زدن

چرا به ایشون چیزی نگفتین تا حالا؟!!!!!

تبعیض در تذکر دادن هم بده ها

از ماگفتن

*مهدی*
4th September 2013, 04:20 PM
تعجب می کنم

از حرف شم دفاع هم که می کنم بدتون میاد!

معلوم هست اصلا دنبال چی هستید اینجا [tafakor]

حالا شهدا برای هر چی رفته باشن کار نداریم

شما برای چی اینجا هستید؟

شما چیکار کردید برای کشور و دینتون؟

شهدا همین قدر غیرت داشتن نشون دادن و کارشون رو انجام دادن حالا به هر نیتی که به ما ربطی نداره خدا می دونه و خوشون.

من و شما چیکار کردیم تا الان ؟ یا از این به بعد؟

همش سر این دعوا می کنیم که شهدا فلان شهدا بسان

آخرش که چی

اگر کار بلدید و بلدیم خوب انجام بدیم دیگه مشکل سر چیه؟

Capitan Totti
4th September 2013, 04:27 PM

امثال من درس خداترسی و خدمت واقعی اشونو پس دادن

خب اشکال بگیرید
از چی میخواید اشکال بگیرید
از دزدی ناکرده در دولت اصلاحات؟
یا شایدم از وضع اقتصادی خیلی خوب و تورم 10درصدی که اکنون 3-4رقمی شده...

*مهدی*
4th September 2013, 04:38 PM

خب اشکال بگیرید

کلا خوشت میاد داغ حرف بزنی نه

بزرگتر از من و شما با هم آبشون تو یه کاسه نرفته

ببین اینقد به خودت مطمئن نباش یه جا نوشته بود برگ از غرور اینکه رنگش مثل طلا شده می افته

از اینکه درباره دولت ها حرف بزنی به کجا می رسی

خودت برای کشورت و خدای بالاسرت چیکار کردی این مهمه

حالا هی بزن تو سر این دولت و تو سر اون دولت چی گیرمون میاد

هنر داری تو بشو آدم خوبه که همه بگن فلانی خوب بود.. دعات کنن

Capitan Totti
4th September 2013, 04:50 PM
تعجب می کنم

از حرف شم دفاع هم که می کنم بدتون میاد!

معلوم هست اصلا دنبال چی هستید اینجا [tafakor]

حالا شهدا برای هر چی رفته باشن کار نداریم

شما برای چی اینجا هستید؟

شما چیکار کردید برای کشور و دینتون؟

شهدا همین قدر غیرت داشتن نشون دادن و کارشون رو انجام دادن حالا به هر نیتی که به ما ربطی نداره خدا می دونه و خوشون.

من و شما چیکار کردیم تا الان ؟ یا از این به بعد؟

همش سر این دعوا می کنیم که شهدا فلان شهدا بسان

آخرش که چی

اگر کار بلدید و بلدیم خوب انجام بدیم دیگه مشکل سر چیه؟

دوست گرامی
شما دم به دم ازین تاپیکای شهدا می زنید
بعد به ما خرده می گیرید

کلا خوشت میاد داغ حرف بزنی نه

بزرگتر از من و شما با هم آبشون تو یه کاسه نرفته

ببین اینقد به خودت مطمئن نباش یه جا نوشته بود برگ از غرور اینکه رنگش مثل طلا شده می افته

از اینکه درباره دولت ها حرف بزنی به کجا می رسی

خودت برای کشورت و خدای بالاسرت چیکار کردی این مهمه

حالا هی بزن تو سر این دولت و تو سر اون دولت چی گیرمون میاد

هنر داری تو بشو آدم خوبه که همه بگن فلانی خوب بود.. دعات کنن
خوشت میاد نه
خوشتنون میاد
لطفا در بیان کلمات احساساتی نشین و درک و احترام متقابل رو انجام بدین
من که هیچ نیستم
شما هم هیچ نیستید
پس مط​مئن باشید اگر هم من و شما چیزی بودیم حکایت 8سال اخیر با 8سال قبل تره
دوست گرامی من که میگم اگه هر مشکلی چیزی از ما دیدید با به توان رسوندن اونو عنوان کنید
گفتگوی با احترام هم چیز خوبیه

من حداقل مثل شما از شهدا سوء استفاده نکردم
تو دانشگاه به این دختر و اون پسر متلک ننداختم که شما جهنی ئید و من بهشتی

مدیر کل انجمن ها
4th September 2013, 05:07 PM

خب اشکال بگیرید

سلام
تیمسار عزیز اخرین بار هست به شما و بقیه تذکر میدم درست بحث کنید و بحث رو سیاسی نکنید .امیدوارم رعایت کنید چون واقعا از رفتار افتضاح دوستان خسته شدم .به جای کار علمی فقط افتادین به جون هم عین بچه ها کل کل میکنین.دیگه دوست ندارم این وضع کل کل ادامه پیدا کنه .هنر دارید به وضع تالارها برسید نه اینکه بحثهای کل کل و بیهوده راه بندازین

Capitan Totti
5th September 2013, 02:07 PM
سلام
تیمسار عزیز اخرین بار هست به شما و بقیه تذکر میدم درست بحث کنید و بحث رو سیاسی نکنید .امیدوارم رعایت کنید چون واقعا از رفتار افتضاح دوستان خسته شدم .به جای کار علمی فقط افتادین به جون هم عین بچه ها کل کل میکنین.دیگه دوست ندارم این وضع کل کل ادامه پیدا کنه .هنر دارید به وضع تالارها برسید نه اینکه بحثهای کل کل و بیهوده راه بندازین

درود
اما آغاز گر بحث سیاسی یه شخص دیگه بود که از اکبر گنجی اسم برد[nadanestan][khande]

zoh_reh
5th September 2013, 03:17 PM

میهن یعنی چی؟

از بحثها این نتیجه رو گرفتم میهن یعنی:

یعنی : دوستی ، صداقت ، نوع دوستی ، دینداری ، احساس مسئولیت در هر امری که سپرده ، میشه، حفظ امانت ، رعایت موازین و مقررات وضع شده در میهن، .................

هر چیزی غیر از این بود میشه ناهنجار و غیر ارزش که جا داره براش خون داده بشه.

پس شهیدان برای میهنشان رفتند ولاغیر

مدیر کل انجمن ها
6th September 2013, 02:40 PM
درود
اما آغاز گر بحث سیاسی یه شخص دیگه بود که از اکبر گنجی اسم برد[nadanestan][khande]

عزیز من اقا اکبر گنجی بحث سیاسی نیست ولی اینکه بگیم فلان حزب داغون کرد یا دزد و این چیزا رو بگیم سیاسی هست وگرنه اقای گنجی صرفا یک اسم هست که جز رجال درجه 10 سیاسی هم محاسبه نمیشه ایشون تئوریسین هستن پس خواهشا با چشمان باز صحبت کنید نه با ذهن بسته و طوطی وار

Capitan Totti
6th September 2013, 03:35 PM
عزیز من اقا اکبر گنجی بحث سیاسی نیست ولی اینکه بگیم فلان حزب داغون کرد یا دزد و این چیزا رو بگیم سیاسی هست وگرنه اقای گنجی صرفا یک اسم هست که جز رجال درجه 10 سیاسی هم محاسبه نمیشه ایشون تئوریسین هستن پس خواهشا با چشمان باز صحبت کنید نه با ذهن بسته و طوطی وار

اتفاقا برعکس
امروز وقتی دولت و مجمع تشخیص مصلحت و رهبری
حرفشون یکیه که فلانی کشورو نابود کرد
مثل این میمونه که من بگم ناصر الدین شاه ما رو بدبخت کرد
این دیگه سیاسی نیست
زمانی که اون شخص رئیس جمهور بود اگه میگفتیم آقای فلانی کشور رو نابود کرد سیاسی بود
ولی الان نه
شرایط کشور عوض شده
دیگه هر حرفی سیاسی نیست

در مورد اکبر گنجی
واضح تر و سیاسی تر ازین شخص نیست
تئوروسین هست
ولی نقش مهمی در نقش دهی به اپوزوسیون داره
پس گنجی به مراتب سیاسی تر از هر حرفی است!!

ریپورتر
6th September 2013, 03:49 PM
اتفاقا برعکس
امروز وقتی دولت و مجمع تشخیص مصلحت و رهبری
حرفشون یکیه که فلانی کشورو نابود کرد
مثل این میمونه که من بگم ناصر الدین شاه ما رو بدبخت کرد
این دیگه سیاسی نیست
زمانی که اون شخص رئیس جمهور بود اگه میگفتیم آقای فلانی کشور رو نابود کرد سیاسی بود
ولی الان نه
شرایط کشور عوض شده
دیگه هر حرفی سیاسی نیست

در مورد اکبر گنجی
واضح تر و سیاسی تر ازین شخص نیست
تئوروسین هست
ولی نقش مهمی در نقش دهی به اپوزوسیون داره
پس گنجی به مراتب سیاسی تر از هر حرفی است!!

اخه بنده خدا چرا فرافکنی میکنی حزب و رئیس جمهور و هر کسی کنار هم باشند در موردشون صحبت یعنی سیاسی چون حضور دارند پس درست بررسی کن و اقای گنجی اصولا به عنوان سیاسی محسوب نمیشه و فقط در حد تئوریسین مثل اقای زیبا کلام این دوستان کلا تئوریسین هست پس بیخودی اقای گنجی رو جز رجال سیاسی محسوب نکنید چون در این حد و اندازه ها نیستن

ریپورتر
6th September 2013, 03:52 PM
البته این بحث مربوط به تاپیک دیگری هست و ربطی به این موضوع نداره پس این بحث رو به دلیل مربوط نبودن به موضوع ادامه نمیدم و در تاپیک مخصوص انشالله ادامه پیدا میکنه

Capitan Totti
6th September 2013, 04:05 PM
اخه بنده خدا چرا فرافکنی میکنی حزب و رئیس جمهور و هر کسی کنار هم باشند در موردشون صحبت یعنی سیاسی چون حضور دارند پس درست بررسی کن و اقای گنجی اصولا به عنوان سیاسی محسوب نمیشه و فقط در حد تئوریسین مثل اقای زیبا کلام این دوستان کلا تئوریسین هست پس بیخودی اقای گنجی رو جز رجال سیاسی محسوب نکنید چون در این حد و اندازه ها نیستن
ببین
در 8سال گذشته
آقای رئیس جمهور سیاسی نبود
اسمش در مساجد بود
اسمش در خطبه ها بعنوان قهرملن ملی بود
اسمش در سایت های مذهبی بود
اصلا شما یه نگاه به تاپیک های قدیمی بنداز
ببین دم به دم از دولت و چه میدونم فلان وزیر و...
به قول رهبری در جمع افسران ارشد ارتش (2روز قبل از روز ارتش)
شما نظامیان هم که هیچوقت نباید در کار سیاسی دخالت نکنید باید از رئیس جمهور کشور حمایت کنید

دیگه وقتی طرف رئیس جمهوره
متعلق به دوم خرداد یا محافظه کاران نیست
متعلق به تمام مردم ایرانه پس هیچوقت سیاسی نیست

آقای گنجی الان در کنار آقایون مهاجرانی و سروش از اعضای برجسته ی خط دهی به اپوزوسیون هستند
مهاجرانی که وزیر فرهنگ بود قبلا هم سیاسی بوده

اصلا شما برو در گزینش ادارات دولتی
اسم آقای روحانی رو ببر و اسم آقای گنجی
مطمئن باش اسم گنجی رو نبرده ردت میکنن!!
پس همین ثابت میکنه گنجی خیلی سیاسی تر ازین حرفاست
شاید مسئولیت دولتی نداشته...

صادق زیباکلام هم نماینده مجلس بودند
تئوروسین مهم و کلیدی از مخالفین و اصلاح طلبان هست! و سیاسی هم بودند!
پس صادق زیباکلام هم سیاسی است
سیاسی تر از مقایسه ی دو دولت

مقایسه ی دو دولت
مثل اینه که من بگم قاجاریه پدر مردم رو در آورد
و زندیه به نفع مردم بود
این کجاش سیاسیه

وجود تاپیک جدید ضروریه

استفاده از تمامی مطالب سایت تنها با ذکر منبع آن به نام سایت علمی نخبگان جوان و ذکر آدرس سایت مجاز است

استفاده از نام و برند نخبگان جوان به هر نحو توسط سایر سایت ها ممنوع بوده و پیگرد قانونی دارد