PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : بحث پول خورد و مشکلات آن!

Capitan Totti
21st August 2013, 01:11 AM
درود!
سوار تاکسی میشی میگه کرایه 800تومانه!!
1000میدی!
200 اشو پس نمیده!! روت هم نمیشه بگی 200تومان رو بده!
حالا اگه 700تومان بدی تا بقیشو نگیره ول کن نیست(البته استثنا هم هست)
میری مغازه همینطور
میری نونوایی همینطور...
خب!
نظر
پیشنهاد!
انتقاد!
انتقاد تند و کوبنده!
و راهکار شما درین باره چیست!

zoh_reh
21st August 2013, 02:10 AM
به راننده تاکسی 500 تومانی میدی (کرایه 300 و 400 تومانه) میگه خورد نداری؟ میگم نکنه 5000 تومانی دادم! خب اونم حق داره تهیه اینهمه پول خورد برای اونا سخت تره تا برای مسافرا.

واقعا معضل شده . برای تهیه پول خورد معمولا به مراکز خیریه و کمیته امداد که صدقه ها رو جمع میکنن مراجعه میکنم اگه موفق بشم قبل از راننده تاکسی ها برسم.

Capitan Totti
21st August 2013, 03:35 AM
خب اون راننده تاکسی کارشه و باااااید خورد داشته باشه!!

zoh_reh
21st August 2013, 11:12 AM
خب اون راننده تاکسی کارشه و باااااید خورد داشته باشه!!

درسته . خودم یه بار با یه راننده در اینمورد بحثم شد. حرفش این بود که قبل از اینکه سوار شی باید چک کنی ببینی من خورد دارم یا نه؟ من خنده ام گرفت و سکوت کردم ، انگار بهش برخورد، وایستاد گفت خانم اصلا پیاده شو! گفتم مشکلی نیست پیاده میشم ولی همونجایی که سوار شدم. ( ناگفته نمونه اونروز شاید پنج یا شش بار تاکسی گرفتم هر چی خورد تهیه کرده بودم تموم شده بود)

اینجور مواقع هم که لابد میدونین که بستگی به مسافرای دیگه هم داره که چه برخوردی بکنن. خلاصه آخر مسیر از همکاراش خورد گرفت تموم شد .

ولی کلا تهیه خورد برا من که یه نفرم آسونتره .

نارون1
21st August 2013, 12:03 PM
درود!
سوار تاکسی میشی میگه کرایه 800تومانه!!
1000میدی!
200 اشو پس نمیده!! روت هم نمیشه بگی 200تومان رو بده!
حالا اگه 700تومان بدی تا بقیشو نگیره ول کن نیست(البته استثنا هم هست)
میری مغازه همینطور
میری نونوایی همینطور...
خب!
نظر
پیشنهاد!
انتقاد!
انتقاد تند و کوبنده!
و راهکار شما درین باره چیست!

بعضی وقتا واقعا پول خورد ندارن ..... مطمئن باشم نداره ، اهمیت نمیدم

ولی اگه بدونم پول داره ولی نمیده ، ازش میخوام بقیه پول رو بهم برگردونه

اینکه بخوای خجالت بکشی نمیشه ، چون خود راننده های تاکسی 50 -100 تومن کم بدی ، 5000 تومنی رو به خاطرش خورد میکنن

مثلا میتونین بگین من اینقدر پول دادم خدمتتون و پیاده نشین تا بقیشو بگیرین ( خود راننده دیگه حسابشو میکنه [cheshmak] )

Capitan Totti
21st August 2013, 03:46 PM
درسته . خودم یه بار با یه راننده در اینمورد بحثم شد. حرفش این بود که قبل از اینکه سوار شی باید چک کنی ببینی من خورد دارم یا نه؟ من خنده ام گرفت و سکوت کردم ، انگار بهش برخورد، وایستاد گفت خانم اصلا پیاده شو! گفتم مشکلی نیست پیاده میشم ولی همونجایی که سوار شدم. ( ناگفته نمونه اونروز شاید پنج یا شش بار تاکسی گرفتم هر چی خورد تهیه کرده بودم تموم شده بود)

اینجور مواقع هم که لابد میدونین که بستگی به مسافرای دیگه هم داره که چه برخوردی بکنن. خلاصه آخر مسیر از همکاراش خورد گرفت تموم شد .

ولی کلا تهیه خورد برا من که یه نفرم آسونتره .
اصلا این مسئولین تاکسیرانی بیان کرایه ها رو رند کنن!! بهتره!

بعضی وقتا واقعا پول خورد ندارن ..... مطمئن باشم نداره ، اهمیت نمیدم

ولی اگه بدونم پول داره ولی نمیده ، ازش میخوام بقیه پول رو بهم برگردونه

اینکه بخوای خجالت بکشی نمیشه ، چون خود راننده های تاکسی 50 -100 تومن کم بدی ، 5000 تومنی رو به خاطرش خورد میکنن

مثلا میتونین بگین من اینقدر پول دادم خدمتتون و پیاده نشین تا بقیشو بگیرین ( خود راننده دیگه حسابشو میکنه [cheshmak] )
خب نداره ولی باااید داشته باشه اون کارش اینه!!
روم نمیشه!! خب

سعیده ذوقی
21st August 2013, 09:39 PM
این کار تبدیل به راه درامد شده، درسته بنزین گرون شده اما به همون میزان کرایه تاکسی بالا رفته، در ضمن راننده ها که نباید این کار دولتو سر ملت خالی کنن.
من یه مدت ماشینمو خواستم عوض کنم با تاکسی رفت و امد می کردم خیلی اذیت شدم پول خرد مهم نیست اینکه کسی بخواد از سادگی ادم سواستفاده کنه حرص ادم بالا میاد.
من در این مواقع اجازه می دم راننده خودش تصمیم بگیره به هر حال مشکل من نیست،

استفاده از تمامی مطالب سایت تنها با ذکر منبع آن به نام سایت علمی نخبگان جوان و ذکر آدرس سایت مجاز است

استفاده از نام و برند نخبگان جوان به هر نحو توسط سایر سایت ها ممنوع بوده و پیگرد قانونی دارد