PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : شما در دوستیتون برنامه دارین؟

بحث
18th August 2013, 05:44 PM
سلام[shaad]خوبین ؟شماسعی میکنین بادوستاتون چطوری رفتار کنین آیابرنامه ریزی زندگیتون شامل دوستیهاتون هم میشه مثلا چندوخ به چند وخ به ازشون یادی میکنین یاشماهم جزو کسایی هستین که همیشه منتظرن دیگران یادی ازشون کنن خلاصه بیاین کمی دراین موردحرف بزنیم یاچه کارایی میکنین در حفظ دوستیتون[tashvigh]

! (l- l l \-/ \/\/
18th August 2013, 06:44 PM
من هميشه ياد دوستام ميكنم بهشون زنگ ميزنم يا اس ميدم ولي اونا هيچوقت اين كار رو نمي كنن

بحث
18th August 2013, 06:49 PM
من هميشه ياد دوستام ميكنم بهشون زنگ ميزنم يا اس ميدم ولي اونا هيچوقت اين كار رو نمي كنن
واقعا اینم واسه من یه سواله چرا بعضی از افراد از دوستاشون یادی نمیکنن یا فقط از بعضی دوستاشون یاد میکنن وبقیه روبی خیال میشن؟

Capitan Totti
18th August 2013, 06:51 PM
من به شدددددت با 3-4تا دوست بیشتر مخالفم
وقتت گرفته میشه
بعدشم 1دوست خیلی خوبه بعنوان دوست صمیمی
اون 2-3تا هم بعنوان دوستان نیمه صمیمی

Sa.n
18th August 2013, 06:59 PM
من هر موقع که یاد دوستام می افتم سعی می کنم باهاشون تماس بگیرم اما به نظر من ارتباط دوستی نباید جوری باشه که هم دوستمون رو و هم خودمون رو اذیت کنه مثل تماس های بیش از حد و ...
به نظر من دوستی هم حد و اندازه ای داره و یک مرز هایی داره که باید رعایت بشه

م.محسن
18th August 2013, 11:01 PM
در گذر زمان افرادی که با اونها در ارتباط بودم غربال شدند و موندند چند نفری که گرچه تعداد اونها ممکنه به تعداد انگشتان دو دست هم نرسه اما رابطه ای متقابل وجود داره که برای هم هر کاری که از دستمون بر بیاد انجام خواهیم داد پس اونها هم تو برنامه ریزی برای زندگی جای دارن.چه تو شادی ها و چه تو خدایی ناکرده عزا و مشکلات.

دوستان واقع مثل صبح هستند، نمی شود تمام روز انها را داشت، اما مطمئنی که فردا، هفته بعد و تا ابد هستند

"golbarg"
18th August 2013, 11:19 PM
من ادمی هستم که از دوست خیری ندیدم تا حالا هم خودمو وابسته به دوستی ندادم اصلا برام مهم نیستن هروقت شه براساس موقعیت دوست میشم ووقتی تموم شه اون شرایط منم

فراموش میکنم اگه دیدمش جای درحد سلام تعارفه

مثلا دوستای مدرسه

چوون دوست ورابطه دوستی داشتن حالا هر تو گذراست مگه یه وابستگی خونی داشته باشی اونم در حد برادر و خواهرو........کافی

اپادانا
18th August 2013, 11:51 PM
با سلام
به نظر من دوست واقعی پدر و مادر ها هستند،بیایم با پدر مادرامون صمیمی و رابطه ی گرم داشته باشیم.

yasaman hedayati
19th August 2013, 01:02 AM
درود
ممنونم از دعوت....
والا تو این زمینه نپرس که واقعا وضعم خرابه[khejalat]
میدونی من زیاد برای رفیقام زمان نمیزارم.....خیلی دوسشون دارم هاااا وولی نمیرسم به اینکه بخوام زیاد باهاشون در تماس باشم
شاید باورتون نشه.....ولی صمیمی ترین دوستمم هم امروز باهام قهر کرد[negaran]
حالا البته درستش میکنم......[nishkhand]
کلا میدونم مشکل از منه

TERRORIST
19th August 2013, 01:26 AM
سلام
الان که دوستای صمیمیمو میشمارم از بیستا بیشترن از این هایی که بگی فلان شهرستان گیر کردم بیا کمک!!
سعی میکنم مرامو معرفتو به دوستام یاد بدم با رفتارم با کوتاه اومدن هام با از حق خود گذشتن هام چون هر روز روز خداست چه به خوایم چه نخوایم صبح خورشید طلوع میکنه و شب غروب میکنه پس بهتره نهایت تلاشمونو برای کمک به دیگران انجام بدیم حتی اگر اثر عکس داشته باشه
به نظرم این یک تفکر کودکانست که دوستی حتما باید دوطرفه باشه ، لذت محبت کردن به دیگران خیلی بیشتر از شنیدن تشکر یا جبران اون هست. . .

آس76
19th August 2013, 01:32 AM
سلام منم بیشتر اوقات خودم از دوستام خبر میگیرم

معمار حانیه
19th August 2013, 01:51 AM
سلام[shaad]خوبین ؟شماسعی میکنین بادوستاتون چطوری رفتار کنین آیابرنامه ریزی زندگیتون شامل دوستیهاتون هم میشه مثلا چندوخ به چند وخ به ازشون یادی میکنین یاشماهم جزو کسایی هستین که همیشه منتظرن دیگران یادی ازشون کنن خلاصه بیاین کمی دراین موردحرف بزنیم یاچه کارایی میکنین در حفظ دوستیتون[tashvigh]

سلام. ممنون شما خوبین؟؟؟[nishkhand]

راستش من قبلنا دوستام برام خیلی با ارزش بودن. انقدر که حتی حاضر بودم براشون هرکاری کنم. اما از وقتی از شت بهم خنجر زدن ونامردی کردن. از همشون دست کشیدم . الی2 نفر که در بدترین شرایط که تحمت هایی پشت سرم بود باهام موندن تا اخرش

وبهم قوت قلب دادن وبا کمک اونا بود که من بازم سر پا موندم..

و الان هم شاید هر روز یا اگر هر روز نباشه حتما حالی ازهم میگیریم...

امیدوارم خداوند تموم دوستای خوب برا ی هم بزاره...

من بهم ثابت شده.

دوست اونی که توی غم . توی خروار ها عذاب همراهت باشه نه وقتی که شادی وخوشحالی.....

masoume.a.92
19th August 2013, 02:09 AM
سلام. من الان که فکر میکنم یه جورایی روابطم دسته بندی شده ست:
صمیمیا رو خودم تو هر جمع جدیدی میرم اول یه مدت به کار کسی کار ندارم فاز بچه ها که دستم اومد خودم انتخابشون میکنم که با کی صمیمی شم... الان دوستای صمیمیم 3-4 تاهستن. یکی دوتا از زمان مدرسه یکی دوتا هم از دانشگاه...
هم من خبر از اونا میگیرم هم اونا. هر چندوقت هم، یا حضوری به هم سر میزنیم. یا تلفن نشد اس...
دوستای غیر صمیمی که باهم خوبیم و رابطه خوبی داریم و یه جورایی فازمون بهم میخوره چندماه یه بار یه دیداری تازه میکنیم. اس هم هست ولی کم. اگرم طرف دختر خوبی باشه اینطوری نیس واستم حتما اون از من خبر بگیره... بدم نمیاد تو محبت کردن پیش قدم شم... واسه هرکسی پیش میاد که گاهی سرش شلوغ باشه و نتونه بره سراغ دوستاش... پس دلیل نمیشه واستیم اونا حتما بیان... وقتی یه بار من ازش سراغ بگیرم اگه معرفت داشته باشه یه بارم اون میاد...
میمونه بقیه که اگه ازهم خوشمون نیاد و تو یه فاز نباشیم. خیلی راحت کات میکنم دیگه هم سراغشون نمیرم. مگه اینکه اونا کاری داشته باشن که ادب حکم میکنه جوابشونو بدم...
بی معرفتی کسی هم بهم ثابت شه تا اطلاع ثانوی سراغش نمیرم!
ببخشید پرحرفی کردم خودتون پرسیدید! [nishkhand]

SaSaMc2
19th August 2013, 03:53 AM
سلام...[golrooz]

طبق تعاريف ارزشمند : دوست برادر يا خواهريه كه اختيار انتخابش با خودمونه...

دوستي بر خلاف عاشقي، عامل ميخواد و فرد در حقيقت وارد يه معامله ميشه...

و وقتي معامله به باخت نزديك بشه دوستي هم شكلش عوض ميشه...

و وقتي كه ما با دانش قبلي در دوستي معمله اي مضر رو انجام ميديم بهش ميگن مرام...

البته مرام مختص به مردها هست و زنها معامله مضر انجام نميدن مگر اينكه از نتيجه اطلاع نداشته باشن...

در كل مثل هر چيز ديگه اي در دوستي هم بايد تعادل رو رعايت كنيم...

من به شخصه بيش از 100 دوست صميمي رو توي دو سال گذشته به مرحله ي تماس كم بردم تا بتونم تعادل رو دوباره به زندگيم برگردونم...

mamadshumakher
19th August 2013, 07:03 AM
سلام

من هم روی دوستیهام با دیگران فیلتر میزارم.تعداد وستای صمیمی که نزدیکم هستن 2 تاست.1 دوست صمیمی هم دارم که ازم دوره...

و اما میمونه بچه های سایت که تعدادی خواهر و برادر دارم اینجا که واقعا حرف ندارن...

ولی خب همینجوری خواهر و برادر نشدن...وقتی دیدم همفازیم بهشون نزدیک تر شدم...

اما خب با تعداد کم موافق ترم...

m@some
19th August 2013, 08:51 AM
سلام ممنون ازاین تاپیک که گذاشتید من چندتا دوست صمیمی داشتم وقتی برایه مدت ازشهرمون رفتیم ارتباطمون کمترشد الان که برگشتیم وقتی بهشون زنگ میزدم دیدم خیلی عوض شدن ودیگه تحویل نمیگیرن منم گفتم شایدمزاحم باشم دیگه زنگ نزدم الانم چون وقت ندارم همش سرکارم بعدم خونه هیچ دوستی ندارم فقط همکارام هستن که اونام20 سال یابیشترازم بزرگترن خیلی بده اینطوری دوست ندارم فقط الان بچه های سایت دوستامن

یاسمین5454
19th August 2013, 09:18 AM
سلام
منم از دوستای قبلیم ک دیگه هم مدرسه ای نیستیم دو سه تا هم بیشتر نبودن گاهی سراغ میگیرم گاهی اونا ازمن
یکیشونه ازهمه بیشتر مرام داره زیاد زنگ میزنه
یکیشون برا شلمچه رفتنش اس داده بود حلالیت خواسته بود ولی واسه کره رفتنش ک اونم واسه همیشه بود یه اس خدافظی هم نداده بود[nishkhand]
من با داشتن دوست زیاد موافقم
اگرچه دوستای هم مدرسه ایم الان دو سه تا بیشتر نیستن[nishkhand]
آخه جو کلاسمون طوری نیس ک بشه با بیشتر بچه ها رفاقت کرد[narahat]
و اما دوستای نخبگانم ک تعدادشون ک ماشاالله و مثه خواهر و برادرای نداشتم میمونن

zina_a
19th August 2013, 09:30 AM
سلام
به نظر من هر کسی توی دوره های مختلف زندگیش رفتارش نسبت به دوست و حالا دوستیابی فرق می کنه. من در حال حاضر تمایلم نسبت به زیاد کردن دایره دوستام بیشتره. البته دوستای خوبی هم دارم. انتخابش هم یسری شرایط باید داشته باشه مثلا همفکر و همسطح و در کل بقول دوستمون هم فاز باشه[khanderiz]. ممنون از موضوع خوبتون

Dorna dordone
19th August 2013, 12:09 PM
سلام...[golrooz]

طبق تعاريف ارزشمند : دوست برادر يا خواهريه كه اختيار انتخابش با خودمونه...

دوستي بر خلاف عاشقي، عامل ميخواد و فرد در حقيقت وارد يه معامله ميشه...

و وقتي معامله به باخت نزديك بشه دوستي هم شكلش عوض ميشه...

و وقتي كه ما با دانش قبلي در دوستي معمله اي مضر رو انجام ميديم بهش ميگن مرام...

البته مرام مختص به مردها هست و زنها معامله مضر انجام نميدن مگر اينكه از نتيجه اطلاع نداشته باشن...

در كل مثل هر چيز ديگه اي در دوستي هم بايد تعادل رو رعايت كنيم...

من به شخصه بيش از 100 دوست صميمي رو توي دو سال گذشته به مرحله ي تماس كم بردم تا بتونم تعادل رو دوباره به زندگيم برگردونم...

سلام خانومم..

مرسی از تایپیک مفیدت[golrooz]

حقیقتش من برا دوستام اهمیت زیادی قائلم و نقش دوست رو در زندگی عاطفی و مادی بی تاثیر نمیدونم و همیشه بهش اهمیت میدم"مخصوصا دوستای خوبی که تو زندگی شخصیم تاثیرات مثبت زیادی داشتندگچه مستقیم چه غیر مستقیم

دوستان زیادی هم دارم و تا جایی که میتونم ازشون بی خبر نمیمونم "شمارششون سخته!"

اما اینکه بخوایم همو اذیت کنیم و مزاحمت واسه هم ایجاد کنیم یه خورده واسم غیر معقوله!!! "چون معنی دوستی سوای این حرفهاست"

مگه دوست واسه اذیت کردنه!

در ضمن با این قسمت از گفته ی آقا sasamc2 هم موافق نیستم تو زمینه ی معامله!!

چون خیلی از خانوم هایی هم هستند که به این سود توجه نکنند و مرام واسشون مهم تر باشه[shaad]

یه نکته ی اساسی هم اینکه نخبگان و دوستانی که اینجا حضور دارند بی نهایت به من لطف دارن و من از بودن در کنارشون واقعا احساس آرامش میکنم و "مستقیم و غیر مستقیم"خیلی تاثیر داشتن تو زندگیم که اینجا جای بیانش نیست"

از همتون سپاسگذارم[golrooz][golrooz]

نارون1
19th August 2013, 12:18 PM
سلام

من برای دوستانم خیلی ارزش قائلم ، دوستان زیادی دارم ولی صمیمی صمیمی خیلی خیلی محدود هستن و اینها برام ماندگارن و ازدستشون نمیدم

چیزی که خیلی مهمه بااینکه صمیمیت بینمون زیاده ولی هیچکدوم به خودمون اجازه نمیدیم به حریم خصوصی طرف مقابل وارد بشیم

homeyra
19th August 2013, 01:55 PM
سلام...
منو توی مدرسه یا تو دانشگاه فقط از یه چیز میشناسن و اونم تعداد دوستام...مثلا یکی نشناستم و بخوان بهش آدرس بدن،میگن همونی که با همه دوسته....تشخیص خوب یا بد این خصوصیت دیگه به عهدۀ خودمه[nishkhand]ولی بین اون همه جمعیت با دوسه نفر صمیمی ام...ولی باز از من چیز آنچنانی ای نمیدونن...که بگم از اون دوستایی هستیم که از همه چیزمن خبر دارن...نه...این نظر من بود از "دوست"
اما برنامه ریزیم اینه که.....:اون دو سه نفر دوست صمیمی رو هم تا حد امکان از دستشون نمیدم...اینکه اگه یه کاری کرد و یه حرفی زد زودی ازش دلخور شم و دوستیمونو تموم کنم...اما با بقیه چرا...
خیلی موقعا شده که من از دوستام خبر میگیرم و اونا حواسشون نیست...اولش بهم برمیخوره و چون عادت دارم ناراحتیمو به طرف بگم،وقتی بهم توضیح داده بهش حق دادم....
در مقابل خیلی وقتا هم شده که یه مدت من خبر نگرفتم و اونا حواسشون به من بوده...
اگه دوستی ،یادی ازتون نمیکنه برید و ناراحتیتونو بهش بگین...چون در 90درصد مواقع ،مشکلی داشته...[shaad]
من بین این همه دوست فقط یه نفر بود که جز اون 10 درصد بود که اونم بی خیالش شدم...دیگه اون واقعا بی معرفت بود...
در ضمن در جواب یکی از دوستان هم که گفته بودن مرام برا خانوما نیست...چون وارد معامله مضر نمیشن ،بگم که من به عنوان یک دختر،توی دوستیامونو به چشم خودم مرام گذاشتنو دیدم...پس اینطور نیست
ممنون از دعوتت

SaSaMc2
19th August 2013, 02:27 PM
در ضمن با این قسمت از گفته ی آقا sasamc2 هم موافق نیستم تو زمینه ی معامله!!

سلام...[golrooz]

از خودم نگفتم که...[nishkhand]

توی دانشگاه دوتا دکتر روش بحث میکردن که چیزی به نام مرام در جنسیت زن وجود نداره...

منم فقط طبق معمول دخالت میکردم...[cheshmak]

اسپوتنیک
19th August 2013, 03:11 PM
منم دوستا زیادی دارم که رو زندگیم هم تاثیر زیادی گذاشتن که از بینشون 4-5 تا خیلی خیلی صمیمی اند و بعضی وقتا من سراغشونو گرفتم و گاهی هم اونا. برنامم اینه که تا میتونم در کنارشون باشم .
از خدا هم برای همه ی دوستای خوبم چه مجازی و چه حضوری نعمت داشتن دوست خوب رو میخوام
آمین

saamaaneh
19th August 2013, 07:51 PM
برای من بستگی به حالتم داره، مثلا وارد محیطی که میشم ممکنه زود ارتباط برقرار کنم و با همشون دوس شم، یا کلا رو مودش نباشم و منتظر باشم یکی پا پیش بذاره، این برای آغاز دوستی هس!

ادامه اش بستگی به خیلی چیزا داره، مثل رفتارش، عقایدش، برخوردش، معرفتش و ........

اما کلا رو این کره خاکی یه دوست صمیمی بیشتر ندارم، اونم به شدت ازم دوره، اینم از شانس بنده میباشد![afsoorde]

حال و احوال پرسی هم، قضیه یکی من یکی تو هس، احوال دوستمو میپرسم، اگه پرسید ادامه داره و گرنه نوچ، البته شده چند بار پرسیدم ولی سراغی نگرفته، دیگه من هم میشم عمل و عکس العمل، کلا به قوانین خیلی معتقدم![nishkhand]

در کل برای دوستم خیلی جاها ممکنه کوتاه بیام اما بستگی به ظرفیت کاسه صبرم هم داره![cheshmak]

Dorna dordone
20th August 2013, 10:56 AM
سلام...[golrooz]
سلام که از ماست[khejalat]
از خودم نگفتم که...[nishkhand]
از بس شوک شدم با این از خودتون نگفتن سلام یادم رفت..حواس نمیذارین واسه آدم کهههه...[nishkhand]
توی دانشگاه دوتا دکتر روش بحث میکردن که چیزی به نام مرام در جنسیت زن وجود نداره...
همیشه که دکترا عقل کل نیتند این یک[nishkhand]همه ی جامعه رو هم مشاهده میدانی نکردند و روش تحقیقات گسترده کنن و با خودشون گفتن مشت نشانه ی خرواره این دو[nishkhand][nishkhand]بعد اصلا چرا شما بدون تحقیق و اثبات گفته هاشون نقل قول میکنین هااااااااااااااااااا؟!!! [nishkhand][nishkhand][nishkhand] شما ناسلامتی الگوی سایتی[khanderiz]
منم فقط طبق معمول دخالت میکردم...[cheshmak]
دخالت ینی اینکه رفتین جلو گفتین آی گل گفتین و این عین حقیقته و اصلا دلم خونه از دست این دخترا و اینا چه موجودین و همه شون بی معرفتن و یه جو مرام و معرفت تو وجودشون یافت نمیشه و جسمشون فاقد این عنصره "از دید علمی" [nishkhand]بلههههههههه؟![soal]

نه آقا جان من نه معرفت و مرام پسرا رو تکذیب میکنم مثل دخترایی که فقط واسه لج و لجبازی این حرفا رو میزنن نه اینکه با گفته های "اساتید دکتر"[cheshmak] دانشگاه شما موافقم.. چون خودتون اگر یه ذره به همون محبت مادری دقت کنید "فقط برای مثال از یه جامعه ی آماری یه نمونه برداشتم تا یه کم واضح بشه موضوع" میبینید که یه زن چقدر میتونه مرام و معرفت به خرج بده حتی تو معامله ی مضر "به قول خودتون"[labkhand]

یه نکته ی دیگه که از خاطرم رفت و باید به همه ی دوستان ابلاغ بشه اینه که درسته هر رابطه ای باید دو طرفه باشه و هر کنشی یه واکنشی داره و بعضی انسانها ذاتا اهل دوستی های ناب و خالص و دوطرفه و پیگیر قوانینشو اصولش نیستند اما دوستی و روابط موقعی سرد میشه که تنها خودتون بخواین که سرد بشه.. من به شخصه زیاد اصول و قوانین دوستی رو در نظر نمیگیرم و نمیگم برای مثال "حالا که اون یه اس ام اس داد "امروزه روابط تقریبا پیامکی شده" منم یکی میدم اگر نداد دیگه نمیدم تااا خودش بده " نه دوستان عزیزم گاهی باید واسه حفظ رابطه ها تلاش کنید اگر دوستتون رو واقعا دوست داشته باشید و به دلتون راه داشته باشه..

ینده تو خیلی از موارد هستش که دوستانم سراغی از من نگرفتند "به هر دلیلی" اما خودم این رابطه رو قطع نکردم و معرفت رو جوری بهشون اثبات کردم که از زبون خودشون این موضوع رو شنیدم

من از سال 84 تا الان دوستی دارم که یه جورایی دختر خانواده مون شده و به جز خودم با خانواده هامون هم رفت و آمد داریم.. اما 2 سالی میشه ازم دور شده و بهترین و نمونه ترین دوستم اون بوده و هست "باید بگم حتی رییس دانشگاه هنوزم اگر بریم پیششو ما رو با هم ببینه با شوخی بهمون میگه ""ماشالاااا شما هنوز با همین؟"[nishkhand]" حتی یکی از کارشناسای دانشگاه رو دوستی ما شرط بسته بود و شرطشو هنوز که هنوزه باخته[khande]
آدم باید قدر چنین دوستیهایی رو بدونه[golrooz]
در ضمن تنها دوست من تو شهر خودم ایشون بوده و همه ی دوستانم از نظر مسافتی دور هستن .. پس دوری و مسافت به نظر من تاثیری تو ارتباطات نداره .. بهترین دوست من هنوزم بهترینه و دیگر دوستانی هم که دور هستند همیشه در ارتباطیم مگر اینکه واقعا برامون مشکل خاصی ایجاد بشه و نتونیم یک ماه متوالی از هم خبر بگیریم.

منم برنامم حفظ همه ی دوستیهاست به ویژه اون دوستی که بی نهایت واسه هم بودیم و هستیم ..

خسته نباشید[nishkhand]

Outta_Breathe1020
20th August 2013, 11:17 AM
دوست...!
من تا حدود 3-4 سال پیش، خیلی واسم فرق خاصی نداشت... همیشه با همه دوست بودم...
با اینکه برای خیلیا دوست صمیمی بودم، اما خودم با کسی صمیمی نبودم آنچنان.
کم کم با گذر زمان احساس حضور یه دوست نزدیکتر هم بوجود اومد. در این حین خیلیا یه مدت دوست بودن و یا نامردی کردن، یا اونجوری که من فک میکردم با معرفت نبودن یا چیزی که من توی دوستی انتظار داشتم با اونا فرق داشت.
خلاصه ...!
الان یه دوست دارم بزرگتر از خودم. که واقعا عزیز هستش. و هر خیلی کارا کردم که از دستش ندم. اونم معرفت داره...
یه دوست دارم که نمیدونم در موردش چی بگم. ولی واقعا برام عزیزه. خیلی هم اذیتش میکنم و شرمندشم. همیشه ممنونم از حضورش.
2 تا دوست دیگه هم هستن. ولی خب در رتبه های بعدی قرار دارن [shaad]
برنامم اینه که از دستشون ندم :)

SaSaMc2
20th August 2013, 01:51 PM
نه آقا جان من نه معرفت و مرام پسرا رو تکذیب میکنم مثل دخترایی که فقط واسه لج و لجبازی این حرفا رو میزنن نه اینکه با گفته های "اساتید دکتر"[cheshmak] دانشگاه شما موافقم.. چون خودتون اگر یه ذره به همون محبت مادری دقت کنید "فقط برای مثال از یه جامعه ی آماری یه نمونه برداشتم تا یه کم واضح بشه موضوع" میبینید که یه زن چقدر میتونه مرام و معرفت به خرج بده حتی تو معامله ی مضر "به قول خودتون"[labkhand]

یه نکته ی دیگه که از خاطرم رفت و باید به همه ی دوستان ابلاغ بشه اینه که درسته هر رابطه ای باید دو طرفه باشه و هر کنشی یه واکنشی داره و بعضی انسانها ذاتا اهل دوستی های ناب و خالص و دوطرفه و پیگیر قوانینشو اصولش نیستند اما دوستی و روابط موقعی سرد میشه که تنها خودتون بخواین که سرد بشه.. من به شخصه زیاد اصول و قوانین دوستی رو در نظر نمیگیرم و نمیگم برای مثال "حالا که اون یه اس ام اس داد "امروزه روابط تقریبا پیامکی شده" منم یکی میدم اگر نداد دیگه نمیدم تااا خودش بده " نه دوستان عزیزم گاهی باید واسه حفظ رابطه ها تلاش کنید اگر دوستتون رو واقعا دوست داشته باشید و به دلتون راه داشته باشه..

ینده تو خیلی از موارد هستش که دوستانم سراغی از من نگرفتند "به هر دلیلی" اما خودم این رابطه رو قطع نکردم و معرفت رو جوری بهشون اثبات کردم که از زبون خودشون این موضوع رو شنیدم

من از سال 84 تا الان دوستی دارم که یه جورایی دختر خانواده مون شده و به جز خودم با خانواده هامون هم رفت و آمد داریم.. اما 2 سالی میشه ازم دور شده و بهترین و نمونه ترین دوستم اون بوده و هست "باید بگم حتی رییس دانشگاه هنوزم اگر بریم پیششو ما رو با هم ببینه با شوخی بهمون میگه ""ماشالاااا شما هنوز با همین؟"[nishkhand]" حتی یکی از کارشناسای دانشگاه رو دوستی ما شرط بسته بود و شرطشو هنوز که هنوزه باخته[khande]
آدم باید قدر چنین دوستیهایی رو بدونه[golrooz]
در ضمن تنها دوست من تو شهر خودم ایشون بوده و همه ی دوستانم از نظر مسافتی دور هستن .. پس دوری و مسافت به نظر من تاثیری تو ارتباطات نداره .. بهترین دوست من هنوزم بهترینه و دیگر دوستانی هم که دور هستند همیشه در ارتباطیم مگر اینکه واقعا برامون مشکل خاصی ایجاد بشه و نتونیم یک ماه متوالی از هم خبر بگیریم.

منم برنامم حفظ همه ی دوستیهاست به ویژه اون دوستی که بی نهایت واسه هم بودیم و هستیم ..

خسته نباشید[nishkhand]

سلام...[golrooz]

این که معامله ی مضر رو با دانش قبلی انجام نمیدن یه حسن هست...[golrooz]

اون نظریه قابل اثبات هست ولی باید 100 صفحه تایپ کنیم...[nishkhand]

بحث
23rd August 2013, 11:22 AM
سلام به همگیتون از همتو نهایت تشکر رودارم می خواستم به همه امتیاز بدم ولی متاسفانه نمیدونم مشکل از کجاست که نشد از نظراتتون وواقعا لذت بردم امیدوارم همیشه دوستان لایق وصمیمی داشته باشین[golrooz]

hermion granger
3rd September 2013, 02:24 PM
من برنامه ی خاصی برای دوستام دارم روز تولدشون بهشون زنگ میزنم یا براشون کادو میخرم هر چند وقت یک بار هم بهشون اس ام اس یا تلفن میزنم اما اونا خیلی جبران نمیکنند بخز 1 یا 2 تاشون[negaran]

استفاده از تمامی مطالب سایت تنها با ذکر منبع آن به نام سایت علمی نخبگان جوان و ذکر آدرس سایت مجاز است

استفاده از نام و برند نخبگان جوان به هر نحو توسط سایر سایت ها ممنوع بوده و پیگرد قانونی دارد