PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : لطفا ......................!!!!!!!!!!!!!!!!!

fatima2012
1st August 2013, 12:38 AM
سلام بچه ها امشب بدترین خبر در طول این چند سالم و شنیدم
از ساعت 7 تا حالا یکسر دارم گریه میکنم
بچه ایش شب ها شب های قدر دوست دارم برای همهی بیمار ها دعا کنین برای بیمارای الزایمری هم دعا کنین
راستشو بخواین پدر جونم و مادر جونم هر دوشون مبتلا به این بیمارین مادرجونم حالش خوبه ولی پدرجونم اصلا حالش خوب نیست براش دعا کنن

از همتون ممنون میشم که تو دعا هایی که میکنین پدرجون منم فراموش نکنین
ما به دعا های شما محتاجیم .

Capitan Totti
1st August 2013, 12:57 AM
اکنون منم یه خبر وحشتناک شنیدم
واقعا وحشت ناک

امیدوارم خدای یکتا همه ی ایرانیان رو کمک کنه

صبا محمدي
1st August 2013, 01:49 AM
سلام به هر دو دوست عزیزم الهی همه بیماران به حق شبهای قدر خوب خوب بشن،به حق شب23ماه مبارک رمضان هیچ کدامتون خبر بد نشنوید،محتاجیم به دعا[golrooz]عاقبت بخیر باشیم

kamanabroo
1st August 2013, 03:30 AM
اللهم صل علی محمد و آل محمد و عچل فرجهم
انشاالله خداوند تمام حوائح شرعیه مومنین و مومنات رو برآورده به خیر بکند...
انشاالله خداوند تمام مرضای اسلام و مسلمین رو شفای عاجل عنایت کند مخصوصا مریض و مریضه منظور..

اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم

حسین متقی
1st August 2013, 05:26 AM
امشب شب عجیبی بود واسم
اصن یه حس و حال دیگه داشتم
1ماهی بود که دلم گرفته بود - هیچی هم چاره ساز نبود
هرمدلی خواستم دلم وا شه نشد
فقط همین احیا درستش کرد
نمیدونم هیچ ربطی هم شاید نداشت از نظر منطقی برام اون موقع
ولی همین که از مراسم اومدم بیرون تمام بدبختیام شدن باد هوا قابل حل
اصن حالم خوب شد
خدا بده برکت
حداقل حالمون خوب شد
امیدواریم توبه ای که همه داشتیم مورد قبول باشه و نگه داریم تا سال دیگه با اینکه سخته - همینجوری آک بند بمونیم!!

ایده پرداز
1st August 2013, 02:38 PM
دل سپردن به تقدیر الهی موجب آرامش است چون خداوند بزرگ بهترینها را برای بنده خود می خواهد از خداوند بزرگ برای عزیزان شما طلب سلامتی داریم

Almas Parsi
1st August 2013, 02:58 PM
http://img.tebyan.net/big/1387/06/11010168126340198222421191072182395123.jpg (http://atre-khak.blogfa.com/)

خداوندا به وسعت بزرگیت آرزو دارم حاجت دل همه دردمندان رو هر طور که در مصلحتشون هست مقدر کنی و شفای عزیزان رو از درگاهت خواستارم
امیدوارم همه دوستان به آرزوهاشون برسند
آمین یا رب العالمین

fatima2012
1st August 2013, 05:00 PM
Mamnoon az hame dostaye azizam omidvaram ba doa haye shoma tamame marizan haleshon khub beshe.
Az hamatun kamale sepaso tashakor ro daram

استفاده از تمامی مطالب سایت تنها با ذکر منبع آن به نام سایت علمی نخبگان جوان و ذکر آدرس سایت مجاز است

استفاده از نام و برند نخبگان جوان به هر نحو توسط سایر سایت ها ممنوع بوده و پیگرد قانونی دارد