PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سوال ریزپردازنده

hajbabak
19th May 2009, 08:35 PM
ببخشید چند تا سوال داشتم – ممنون میشم که کمک کنید
1) یک پردازنده با سرعت 500 مگا هرتز شامل 5 stage pipeline است . Stage ها عبارتنداز DecodeوFetch،Execute،Read operand،Write result
الف) اگر 80 دستور اجرا شود پارامترهای throughput براساس Mips و Efficiency وSpeed را نسبت به حالتی که بدون خط لوله است بدست آورید؟؟
ب)قسمت الف را برای حاتی که سیستم خط لوله تبدیل به یکی سیستم 5 stage pipeline 2 way super scalar میشود را محاسبه کنید.
....................................
2)میزان بهبود سرعت یا speed up در یکی سیستم :
M-way superscalar- K-Stage pipeline را با A.K-Stat age pipeline و B No pipeline بدست آورید.
.................................................. ................
3) بسته بندی پلاستیکی و سرامیکی برای 8086 را از تمام لحاظ مقایسه کنید.
.................................................. ................
4)انواع بسته بندی ها (lcc-plcc-pga-fc-bga) که برای ریزپردازنده ها مورد استفاده قرار میگرند، دارای چه خصوصیات(مزایا ومعایبی) هستند؟
5) دوخط S3 و s4 چگونه قابلیت ری پردازنده را افزایش می دهند؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

این استاد گیر داده اگر این تمرین ها رو جواب ندیم پایان ترم بی پایان ترم
ممنون میشم لطف کنی زود به من جواب بدی

بهارا
4th January 2010, 06:15 PM
بسته بندی سرامیکی وپلاستیکی در ریزپردازندها

دختر پاییز
29th November 2010, 10:40 PM
تو رو خدا جواب سوالا رو بدین من رفتم تو لیست سیاه آخر ترم میفتم بدبخت میشم[negaran]

استفاده از تمامی مطالب سایت تنها با ذکر منبع آن به نام سایت علمی نخبگان جوان و ذکر آدرس سایت مجاز است

استفاده از نام و برند نخبگان جوان به هر نحو توسط سایر سایت ها ممنوع بوده و پیگرد قانونی دارد