PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : بچه های کامپیوتری کمک کنند.

امـیـر بـیـگـی
8th May 2013, 07:27 PM
من میخوام هردو ویندوز 64و32 بیت 7 را نصب کنم ولی بلد نیستم
لطفا راهنماییم کننین.
اگه میشه خیلی سریع راهنماییم کنین برای فردا میخوام.

m.g.s.t.r
8th May 2013, 09:01 PM
لطفا راهنماییم کننین.

بنظرم باید اول 32 بیت نصب کنی بعد 64 در دو پارتیشن جداگانه

بانوی خیال
8th May 2013, 09:07 PM
سلام
می تونید یکی رو نصب کنید (مثلا64 بیتی رو ) بعد اون یکی رو بصورت مجازی نصب کنید.
اینطوری پارتیشنهاتون رو هم از دست نمیدید.

امـیـر بـیـگـی
8th May 2013, 09:11 PM
سلام
می تونید یکی رو نصب کنید (مثلا64 بیتی رو ) بعد اون یکی رو بصورت مجازی نصب کنید.
اینطوری پارتیشنهاتون رو هم از دست نمیدید.

نمیخوام مجازی باشه

بانوی خیال
8th May 2013, 10:15 PM
گه پردازنده کامپیوتر تون ذاتا 64 بیتی باشه که معمولا هست مشکلی برای نصب کردنش نیست. فقط اگر کار تون موقتی است
دقت کنید که روی ویندوزی که الان هست ویندوز جدید نصب نکنید. باید یک پارتیشن مجزا برای اینکار باشه.
اگه هارد دیسک تون بیش از یک پارتیشن داشته باشه خیلی بهتره، چون اگه بخواهید ویندوز 64 بیتی رو روی همون پارتیشنی
که الان ویندوز 32 بیتی داره سوار کنید، ویندوز قبلی تخریب میشه. بهتره که که برای نصب کردن ویندوز 64 بیتی یک پارتیشن دیگه
رو انتخاب کنید. اگه الان پارتیشن دیگری موجود نیست یک نرم افزار پارتیشن بندی جدید و مدرن(نه قدیمی) نصب کنید و
پارتیشن رو به دو تکه تقسیم کنید تا پارتیشن دیگری برای نصب ویندوز جدید موجود باشد.

با اینکار سیستم تون دو ویندوزه میشه و هر بار موقع روشن شدن کامپیوتر ازتون می پرسه که می خواهید کدوم یکی شون
اجرا بشه.

DVD نصب ویندوز رو در درایو قرار داده و نصب نسخه 64 بیتی رو شروع می کنید. موقع انتخاب کردن پارتیشن اون پارتیشنی
رو انتخاب کنید که الان داخلش ویندوز نیست. روال اش با ویندوز 32 بیتی فرقی نداره بجز اینکه درایور های 32 بیتی و
بعضی نرم افزار های خاص ویندوز 32 بیتی بدرد ویندوز 64 بیتی نمی خورند و نصب نمی شوند.
اگه سخت افزاری دارید که خیلی قدیمی یه ممکنه پیدا کردن درایور 64 بیتی برای ویندوز 7 / Vista برایش مشکل باشه
اما در مورد سخت افزار های جدید معمولا درایور 64 بیتی همراه نسخه 32 بیتی هست.
امیدوارم کمکتون کنه.

mozhgan.s
8th May 2013, 11:33 PM
سلام.دو تا پارتیشن میگیره.رو دو تا درایو متفاوت نصب کنید

ΛMłЯФ
9th May 2013, 10:07 AM
درود.

درسته،باید روی 2تا درایو نصب کنید.اما ویندوز خیلی سنگین میشه.

دلیل این کارتون چیه؟

سپهر نوروزی
9th May 2013, 01:45 PM
لطفا راهنماییم کننین.
اول یکیشونو تو درایو c واون یکیو تو یه درایو دیگه نصب میکنی

استفاده از تمامی مطالب سایت تنها با ذکر منبع آن به نام سایت علمی نخبگان جوان و ذکر آدرس سایت مجاز است

استفاده از نام و برند نخبگان جوان به هر نحو توسط سایر سایت ها ممنوع بوده و پیگرد قانونی دارد