PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : 10 فناوری برتری که نیاز به بروزرسانی ندارند!

vahid5835
30th March 2013, 08:32 PM
10 فناوری برتری که نیاز به بروزرسانی ندارند!

http://www.zoomit.ir/media/k2/items/cache/4674a122f5d70b9fcf3bc0df18412e62_XL.jpg

چشم و هم چشمی بلای جانتان شده؟ پیش از سال نو به دنبال خریداری جدیدترین‌ها هستید؟ تازه‌ترین گوشی، تبلت، وسائل منزل، تلویزیون چند بعدی و علی ماشاالله. اما نگران نباشید، برای رفاه حال شما و دادن قوت قلب بیشتر، توصیه می‌کنیم این اینفوگرافی را میهمان زومیت باشید تا از 10 فناوری که نیازی به بروزرسانی و خریداری مدل جدیدتر ندارند اطلاع حاصل کنید!
این موارد همان فناوری‌هایی است که تقریباً همه روزه به طور مستقیم و غیر مستقیم با آن‌ها در ارتباط هستیم و هیچ نمی‌دانستیم که نیازی به خریداری مدل‌های تازه‌تری از آن‌ها نیست. اگر شما هم فناوری‌هایی سراغ دارید که نیازی به بروزرسانی ندارند ما و سایر زومیتی‌ها را از آن بی‌بهره نگذارید و همین پایین در بخش نظرات آن را با ما به اشتراک بگذارید.
http://www.zoomit.ir/images/92/01/10-tech_zoomit.jpg

aty.a
30th March 2013, 09:43 PM
سلام دوست عزیز
مطبل تون خیلی جالب بود
ولی من فکر می کنم که ماکروویو هم احتیاج به روز رسانی داشته باشه
یعنی خانوم ها خونه مدل قدیمی می گذارن تو اشپزخونه شون!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

بلدرچین
30th March 2013, 09:52 PM
چرا نیاز ندارن؟[soal]

مهدیه2
30th March 2013, 11:35 PM
سلام..خسته نباشین..ممنون واقعا جالب بود..ولی نیاز به روزرسانی دارن..شما کیو دیدین الان از این جاروا استفاده کنه..؟؟؟
بازم ممنون.. .

المیرا70
31st March 2013, 10:29 AM
سلام دوست عزیز
مطلب جالبی بود تا حالا به این فکر نکرده بودم ولی همینجور که دوست عزیزمون خانم مهدیه2 گفتند اینجور جارویی قدیمیه جارو برقی جاشو گرفته
ممنون

- - - به روز رسانی شده - - -

سلام دوست عزیز
مطلب جالبی بود تا حالا به این فکر نکرده بودم ولی همینجور که دوست عزیزمون خانم مهدیه2 گفتند اینجور جارویی قدیمیه جارو برقی جاشو گرفته
ممنون

diana3
31st March 2013, 11:50 AM
یا دوستان خیلی پیشرفته اند یا من از دنیا عقب هستمآخه ما تو حیاتمون هنوز جارو دستی داریم البته یه مقدار کوتاه تر هست ولی خب جارو دستیهولی ماکروویو خوشگلتر با کارایی بهتر تو بازار موجود هست و کمی آپدیت شده

یا دوستان خیلی پیشرفته اند یا من از دنیا عقب هستمآخه ما تو حیاتمون هنوز جارو دستی داریم البته یه مقدار کوتاه تر هست ولی خب جارو دستیهولی ماکروویو خوشگلتر با کارایی بهتر تو بازار موجود هست و کمی آپدیت شده

saberisios
31st March 2013, 01:21 PM
دوستان منظور آقا وحید فناوریه، مثلا مایکروویو یک فناوریه جالبیه که بالاتر از اون فعلا به فکر بشر نرسیده و هنوز به اون احساس نیاز نشده، حالا شکل مایکروویو تغیر کنه که دلیل بر آپدیت شدن فناوری نیس، اونا آپشن و امکانات اضافس. درسته دوستان?

دوستان منظور آقا وحید فناوریه، مثلا مایکروویو یک فناوریه جالبیه که بالاتر از اون فعلا به فکر بشر نرسیده و هنوز به اون احساس نیاز نشده، حالا شکل مایکروویو تغیر کنه که دلیل بر آپدیت شدن فناوری نیس، اونا آپشن و امکانات اضافس. درسته دوستان?

استفاده از تمامی مطالب سایت تنها با ذکر منبع آن به نام سایت علمی نخبگان جوان و ذکر آدرس سایت مجاز است

استفاده از نام و برند نخبگان جوان به هر نحو توسط سایر سایت ها ممنوع بوده و پیگرد قانونی دارد