PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سوال:حذف صدا از فیلم

atena-ati
14th March 2013, 08:46 PM
سلام
دوستم من میخوام صدا رو از روی فیلم حذف کنم (بطور کامل) الان هم نرم افزارهای vcd cutter رو و easy-data mediaplayer و jet audio رو دارم که
jet audio گفته mute رو بزنید صدا حذف میشه که نشد
vcd cutter هم میگه از tools گزینه mpg divid رو بزنم ولی این گزینه برای من غیر فعاله
ممنون میشم اگر کسی منو راهنمایی کنه که من چیکار کنم که مشکلم حل بشه؟

م.محسن
14th March 2013, 09:14 PM
سلام
دوستم من میخوام صدا رو از روی فیلم حذف کنم (بطور کامل) الان هم نرم افزارهای vcd cutter رو و easy-data mediaplayer و jet audio رو دارم که
jet audio گفته mute رو بزنید صدا حذف میشه که نشد
vcd cutter هم میگه از tools گزینه mpg divid رو بزنم ولی این گزینه برای من غیر فعاله
ممنون میشم اگر کسی منو راهنمایی کنه که من چیکار کنم که مشکلم حل بشه؟

برای اینکار اگه از نرم افزار های مخصوص میکس فیلم مثل pinnacle یا نظیر اون استفاده کنید بهتره تا در نهایت خروجی خوبی هم داشته باشید. تو این نرم افزار ها فقط کافیه نوار صدای فیلم رو غیر فعال کنید

atena-ati
14th March 2013, 09:45 PM
برای اینکار اگه از نرم افزار های مخصوص میکس فیلم مثل pinnacle یا نظیر اون استفاده کنید بهتره تا در نهایت خروجی خوبی هم داشته باشید. تو این نرم افزار ها فقط کافیه نوار صدای فیلم رو غیر فعال کنید

مرسی از پاسختون
شما خودتون انجام دادید؟100% صدا حذف میشه؟

- - - به روز رسانی شده - - -

مرسی از پاسختون
شما خودتون انجام دادید؟100% صدا حذف میشه؟

م.محسن
14th March 2013, 10:10 PM
هم صدا حذف میشه و هم میشه یه صدای دیگه ( حتی به صورت مقطعی و تکه تکه در قسمت های دلخواه) اضافه کرد

استفاده از تمامی مطالب سایت تنها با ذکر منبع آن به نام سایت علمی نخبگان جوان و ذکر آدرس سایت مجاز است

استفاده از نام و برند نخبگان جوان به هر نحو توسط سایر سایت ها ممنوع بوده و پیگرد قانونی دارد