PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : بخش جواب به سوالات ورزشی

سردار
28th April 2009, 03:35 AM
شما میتوانید در این بخش سوالات خود را در هر زمینه ی ورزشی بپرسید.

khadem
30th September 2009, 12:27 PM
شما میتوانید در این بخش سوالات خود را در هر زمینه ی ورزشی بپرسید.{big green}

ممنون:محمود

با سلام و احترام،در مواقعی که در یک تیم فوتسال که قرار است 45 روز دیگر در یک تورنومنت شرکت کند 3نفر از بازیکنان دارای آمادگی بدنی مطلوب باشند و مابقی آماده نباشند نحوه آماده سازی تیم در جلسات تمرینی چگونه خواهد بود؟{i dont want to see}

Danial_Hiv
3rd June 2010, 09:31 AM
با درود
ورزش صبحگاهی مضر است؟
یک سری ها میگن مضر هست یک سری ها میگن مفید
اگر اول صبح ورزش نکنیم دیگه نه وقتش هست نه هوای خوب
میدونید چقدر گرم هست هوا
یک پاسخ علمی باید پیدا کنیم براش

sepehr 2009
25th February 2011, 08:07 PM
سلام.میخواستم بدونم تیم بارسنولا قوی تر هست یا مادرید؟[soal]به نظر من مادرید قوی تره چون بازی کنانش بیشتر از بارسنولا هست و بازیکنانش خیلی خوب بازی میکنن و اون دفعه که 5-0باختیم به خاطر این بود که بازی کنان آماده نبودنند و همینطور مورینیو.sh_varzeshi4و یک سوال دیگه مسی بهتره یا رونالدو؟sh_varzeshi4

ahmad0012
4th March 2011, 11:59 PM
با سلام میخواهم برای تقویت بازو وسینه ومچ دمبل وپرس سینه بخرم ولی مشکل جا دارم ایا وسیله ورزشی وجود دارد که همه این کار ها را بتوان انجام داد وجمع کرد تا جا نگیرد

msd21
23rd March 2011, 05:23 AM
چرا اتومبیل رانی رو جزو ورزش هامیدنن درحالی که راننده هیچ فعالیتی نداره؟

msd21
23rd March 2011, 05:25 AM
چرا یک ریاضیدان ورزشکار محسوب نمیشه ولی یک شطرنج باز ورزشکار محسوب میشه!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1
مگه دوتاشون فعالیت فکری نمیکنن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟

خار
30th April 2011, 01:29 PM
سلام
من دیشب بعد از چند سال تصمیم گرفتم که ورزش و شروع کنم این شد که رفتم حدود نیم ساعت دویدم.خلاصه حسابی عرق کردم و هنگام وزش باد بد جور سرما خوردم . برای جلو گیری مجدد این مسءله باید چکار کنم؟

*yas*
30th April 2011, 02:31 PM
سلام
من دیشب بعد از چند سال تصمیم گرفتم که ورزش و شروع کنم این شد که رفتم حدود نیم ساعت دویدم.خلاصه حسابی عرق کردم و هنگام وزش باد بد جور سرما خوردم . برای جلو گیری مجدد این مسءله باید چکار کنم؟

وقتی برا دوییدن میریم بیرون همیشه همراه خودمون یه دست لباس گرم داشته باشیم که بعد دوییدن وزمان برگشت به خونه اون رو بپوشیم
چون بدنمون عرق داره و هنگام برگشت در هوای سرد سرما میخوریم برا خودم پیش اومده و یه عزیزی اینو به من گفتن جواب داده امتحان کنین بد نیست[golrooz]

madmood
27th October 2011, 05:46 PM
سلام
کسی در مورد کمان های کامپوزیتی اطلاعات داره!؟!!؟!
ممنون میشم یه خورده توضیح بدین
در پناه حق
[golrooz][golrooz][golrooz][golrooz]

مبهم
11th May 2012, 03:35 PM
سلام دوستان

من متولد شهریور 1374 هستم . . . یعنی 16 سال و خورده ای دارم

الان قدم حدودا 174 هستش

قد پدرم 168 و قد مادرم 164 هستش

میانگین قد عموهام : 170
میانگین قد دایی هام : 170

پدرم ورزشکار هستن

من از 6 سالگی تا الان مدام ورزش می کنم و سابقه ی 8 سال فوتبال - فوتسال - 3 سال بسکتبال - 1 سال پارکور و . .. دارم

گاهی اوقات استخر هم میرم

اخیرا هفته ای 2 جلسه کلاس والیبال میرم

جدیدا با دوچرخه با زین بلند هم سواری می کنم

پرش خیلی زیادی دارم ( حلقه ی استاندارد بسکتبال رو با پرش با دست می گیرم)

از نظر هیکل از همه ی هم سن و سال های خودم خوش هیکل تر به نظر میرسم ( این تعریف از خود نیست - حرف همه ست )

من کلاس سوم دبیرستان هستم و تازه صورتم مو دراورده ( از نظر بلوغ از همسن و سالهای خودم کمی عقب تر هستم) . . . سبیلم کمی به چشم میاد و دارم کم کم ریش درمیارم

اندام انعطاف پذیری دارم

در حال عادی 12 تا بارفیکس _ 15 تا شنا _ 40 درازنشست میتونم برم

هرزمانیکه برسم توی خونه انواع حرکات کششی موثر برای رشد قد رو انجام میدم . . . در حدی که زیاد عرق بکنم (حتی حرکات یوگا !!! )
گاهی اوقات با وزنه . . . برای مدت کوتاهی بدنسازی هم می کنم ( ولی نه حرفه ای)

بارفیکس و طناب هم انجام میدم

روزی 2 لیوان شیر میخورم

سیب و پرتقال و انواع سبیجات و حبوبات هم میخورم

غذا هم تقریبا زیاد میخورم

چاق یا لاغر نیستم و تناسب دارم

وزنم 67 کیلو هستش

تقریبا هر شب 6 الی 7 ساعت میخوابم . . . اما دارم تلاش میکنم که خوابم رو به 8 الی 9 ساعت هم برسونم

اخیرا مسئله ی رشد قد به یه نگرانی بزرگ برام تبدیل شده و تقریبا همیشه بهش فکر می کنم و مدام قدم رو با افراد اطرافم مقایسه می کنم و داره منو دیوونه میکنه . . . چون رسیدن قد به متوسط . . . جز لازمات شغل آینده ی منه

خیلی از آشناها به من میگن که استیل خوبی دارم و احتمالا قدم رشد میکنه

من طی 3 سال گذشته چیزی حدود 5 سانتی متر رشد داشته ام

تمام اطلاعات لازم رو بهتون دادم که جواب خوبی به سوالم بدید . . . لطفا جواب منطقی و علمی بدید
من تمام سایتهای ایرانی و خارجی و کتابهای رشد قد رو از حفظ هستم و تمام رموز رو میدونم

سوال من اینه :

به نظر شما تا زمانیکه بلوغ من به نهایت برسه . . . قد من به 177 یا 178 میرسه ؟؟؟

mamadshumakher
11th May 2012, 03:41 PM
من نمیتونم خیلی علمی بیان کنم اما با توجه به سنت به نظرم به قدی که میخوای میرسی.

بحث
17th July 2012, 02:51 PM
سلام من می خوام تو خونه ورزش کنم یه سیعدی ورزشی معرفی کنین که مربی ورزش آموزش میده ورزش سبک و مناسب بانوان باشه بهتره .البته به زبان فارسی باشه نظر شما چیه و چه فیلم اموزشی رو مفید میدونید؟ وروش تهیه ی اون رو هم می خواستم ؟لطفا زود زود جواب بدین چون لازم دارم .خیلی هم از لطفتون ممنونم فقط جواب یادتون نره.[shaad][shaad][shaad][golrooz]

Outta_Breathe1020
11th September 2012, 04:13 PM
بستگی داره چه جور سی دی بخواین...
آقای اصالت قبلا توی تلویزیون هم صبحها برنامه داشتن و الانم شبکه ورزش برنامه دارن! ساعت 12 ظهر فکر میکنم!
سی دی ایروبیک هم زدن!
من سی دی رو دارم! به نظر من خوبه! بنده سبک ایشون رو می پسندم!
هر قسمت هم 1 ساعته
به راحتی هم قابل تهیه است! از سی دی فروشیا![golrooz]

mamadshumakher
11th September 2012, 05:14 PM
چرا اتومبیل رانی رو جزو ورزش هامیدنن درحالی که راننده هیچ فعالیتی نداره؟

کی میگه راننده هیچ فعالیتی نداره؟شما سرعت عمل و دقت راننده رالی رو برابر با رانندگی مردم تو شهر ها میبینی؟
به نظرت رسیدن به اون سرعت عمل الکیه؟

تو مسابقات فرمول 1 با شتاب جانبی 4g مواجه میشن تو پیچها اما یه راننده عادی با یه ماشین معمولی دور میدون شهر رو حداثر با 0.9 g اگه بپیچه گرفتگی عضلات میگیره.
راننده های فرمول 1 بعد از مسابقات 1کیلو از وزنشون کم میشه به خاطر شدت فشار + هیجانات و ...

hadi.co66
3rd July 2013, 12:18 AM
سلام خسته نباشید،
من در رشته ی کیوکوشین کار میکنم و در این رشته باید هم از نظر مشت هم از نظر ضربات پا قوی کار کرد،تمرینات من هم به گونه ای هست که 2ساعت هر روز سنگین تمرین میکنم،استادم میگه بدنت ضعیف شده و تغذیت اصلا مناسب نیست،میشه از نظر تغذیه ای کمکم کنید که چه موادی و در چه زمانی مصرف کنم؟

@mir
27th January 2016, 08:43 PM
سلام.من16سال دارم وحدود2ماهه که باشگاه بدنسازی میرم.قدمم حدود176.میخواستم بدونم که پرورش اندام(بدنسازی)قدرانمیسوزون ه؟؟؟؟؟

استفاده از تمامی مطالب سایت تنها با ذکر منبع آن به نام سایت علمی نخبگان جوان و ذکر آدرس سایت مجاز است

استفاده از نام و برند نخبگان جوان به هر نحو توسط سایر سایت ها ممنوع بوده و پیگرد قانونی دارد