PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سوال ميخوام گوشي بخرم راهنمايي كنيد

معمار حانیه
10th January 2013, 05:58 PM
ميخواستم يك گوشي لمسي كه هم كيفيت صدا ودوربينش ودركل همه چيش خوب باشه وقيمتش در حد 200نهايتا 400 باشه بهم معرفي كنيد..

درضمن يك سوال ديگه به نظرتون گوشي سوني ايكس پريا x8 چطوره؟
ازش راضي هستيد؟

Sa.n
10th January 2013, 06:30 PM
به نظر من نوکیا ان 8 خوبه ولی یکم از قیمتتون بالاتره اما خیلی برای شرایطی که گفتید خوبه !

- - - به روز رسانی شده - - -

به نظر من نوکیا ان 8 خوبه ولی یکم از قیمتتون بالاتره اما خیلی برای شرایطی که گفتید خوبه !

mamadshumakher
10th January 2013, 07:09 PM
از قیمت اطلاع ندارم اما یه زمانی سونی live with walkman قیمتش تو محدوده ی درخواستی شما بود ووو به نظر گوشی خوبی میومد

مدیر تالار تلفن همراه
10th January 2013, 09:30 PM
ميخواستم يك گوشي لمسي كه هم كيفيت صدا ودوربينش ودركل همه چيش خوب باشه وقيمتش در حد 200نهايتا 400 باشه بهم معرفي كنيد..

ازش راضي هستيد؟

سلام
وقتتون بخیر درمورد سوالتون درباره سونی اریکسون 8x توجه شما رو به متن زیر جلب میکنم:

ویژگی های کلیدی:

پشتیبانی چهاربانده از GSM/EDGE ، پشتیبانی از HSDPA در باندهای 900/2100 یا باندهای 850/1900/2100

صفحه نمایش لمسی خازنی 3.0 اینچی از نوع TFT با قابلیت نمایش 16 میلیون رنگ و پشتیبانی از رزولوشن HVGA

پوشش محافظ و ضد خش صفحه نمایش

سیستم عامل Android v1.6 Donut به همراه رابط سفارشی سازی شده سونی اریکسون و رابط Timescape

پردازنده 600 مگاهرتزی Qualcomm MSM7227 (با توجه به نوع کار شما با تلفن همراه این سرعت پردازنده خوب یا بد است)

حافظه داخلی 128 مگابایتی،اسلات کارت حافظه microSD (با پشتیبانی از کارت هایی تا گنجایش 16 گیگابایت)، عرضه یک کارت حافظه 2 گیگابایتی به همراه گوشی

دوربین سه مگاپیکسلی با فوکوس ثابت و قابلیت برچسب گذاری جغرافیایی ، ضبط ویدیویی VGA با نرخ 30 فریم بر ثانیه

پشتیبانی از ارتباطات Wi-Fi

بلوتوث 2.1 به همراه پشتیبانی از پروفایل A2DP

گیرنده GPS ، قطب نمای دیجیتال

پورت MicroUSB با امکان شارژ از طریق این پورت

سوکت صوتی 3.5 میلی متری استاندارد

کیفیت صدای عالی

رادیو اف ام با RDS

شتاب سنج با امکان چرخش خودکار رابط کاربری

یکپارچگی با سرویس های شبکه های اجتماعی

نقاط ضعف اصلی حافظه ذخیره سازی محدود برای نصب نرم افزار ها:

نسخه منسوخ سیستم عامل (باید توجه داشته باشید که بروز رسانی برای این تلفن هست یا خیر)

عدم پشتیبانی از مالتی تاچ

عدم پشتیبانی دوربین از فوکوس خودکار

عدم پشتیبانی از فرمت های ویدیویی DivX و XviD به صورت پیش فرض

قرار گیری اسلات کارت حافظه MicroSD در زیر کاور باتری

عدم تعبیه دوربین ثانویه جهت برقراری تماس های تصویری

قابلیت عکاسی دوربین قطعا جزو متوسط هاست :یک دوربین سه مگاپیکسلی بدون فوکوس خودکار و فلاش . اما از طرف دیگر صفحه نمایش بزرگتر شده است و اکنون از رزولوشن HVGA هم پشتیبانی می کند.

مدیر تالار تلفن همراه
10th January 2013, 09:47 PM

ازش راضي هستيد؟

چند پیشنهاد:

Samsung Wave M S7250 (متاسفانه با وضعیت الان بهتره قیمت ها رو خودتون از نزدیک در بازار تلفن همراه دنبال کنید)
Sony Xperia tipo dual
htc desire s
htc chacha
HTC Explorer
Sony Ericsson Live with Walkman

معمار حانیه
10th January 2013, 11:13 PM
واقعا ممنونم

م.محسن
11th January 2013, 11:28 PM
ليست موبايل‌هاي زير 500 هزار تومان + جدول (http://ww1.rajanews.com/detail.asp?id=146859)

بلدرچین
12th January 2013, 05:21 PM
گوشیه گلکسی یانگ خیلی بهتره و توی رنگ قیمتی که گفتی هستش. دوربینش 2 واقعیه لمسیه و خوب.
گوشی400 تومانی خیلی کم پیدا میشه.سامسونگ خیلی بهتره و راحت تر پیدا میشه توی این قیمتی که گفتی.سمت نوکیا هم نرو چون واقعا گرونه. سونی اریکسونم یه جورایی بدرد نمیخوره... سامسونگ بهترین گزینس...

معمار حانیه
18th April 2013, 02:02 AM
ممنون از دوستان . بلاخره گوشی خریدم . سونی ایکس پریا نول sony xperia neoal mt25

فعلا تا این پایه راضی بودم . امیدوارم خوب باشه 20 روز دستمه

استفاده از تمامی مطالب سایت تنها با ذکر منبع آن به نام سایت علمی نخبگان جوان و ذکر آدرس سایت مجاز است

استفاده از نام و برند نخبگان جوان به هر نحو توسط سایر سایت ها ممنوع بوده و پیگرد قانونی دارد