PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : یک نظرسنجی و بحث در رابطه با تالار تلفن همراه و تبلت

مدیر تالار تلفن همراه
9th January 2013, 08:48 PM
با سلام خدمت تمامی عزیزان.

یک نظر سنجی و بحث در باره اینکه چه قسمتی از تالار تلفن همراه و تبلت برای شما جذاب است؟

بطور کلی چه موضوعاتی در این زمینه میتواند شما را جذب کند، مایل هستید چه مطالبی از تلفن همراه بدانید؟

چه انتظاراتی از یک بخش تلفن همراه و تبلت دارید؟

کمی و کاستی تالار تلفن همراه و تبلت چیست؟

پیشاپیش از شرکت در موضوع کمال تشکر را دارم.
امیدوارم تا با نظرات و کمک شما دوستان عزیز بتونیم بخشی کامل و بدون نقص داشته باشیم.[golrooz]

SiDe
9th January 2013, 09:14 PM
اخبار دنیای تلفن همراه و تبلت

ریپورتر
9th January 2013, 09:18 PM
یک نظر سنجی و بحث در باره اینکه چه قسمتی از تالار تلفن همراه و تبلت برای شما جذاب است؟:من که بخش نرم افزار رو دوست دارم

بطور کلی چه موضوعاتی در این زمینه میتواند شما را جذب کند، مایل هستید چه مطالبی از تلفن همراه بدانید؟:بیشتر نرم افزار بعدش بازم نرم افزار[nishkhand]

چه انتظاراتی از یک بخش تلفن همراه و تبلت دارید؟:به روز باشه و کاربردی بخصوص نرم افزارش

[nishkhand]
کمی و کاستی تالار تلفن همراه و تبلت چیست؟:والا نرم افزاراش و آموزشیش به روز نیست خیلی وقته

mamadshumakher
9th January 2013, 09:43 PM
کمی و کاستی تالار تلفن همراه و تبلت چیست؟:والا نرم افزاراش و آموزشیش به روز نیست خیلی وقته

vahid5835
9th January 2013, 10:13 PM
یک نظر سنجی و بحث در باره اینکه چه قسمتی از تالار تلفن همراه و تبلت برای شما جذاب است؟ بطور کلی من عاشق مطالب دیجیتالی هستم

بطور کلی چه موضوعاتی در این زمینه میتواند شما را جذب کند، مایل هستید چه مطالبی از تلفن همراه بدانید؟ بیشتر برنامه و کارهای سیستمی و دستکاری رام ها و فریمورهای گوشی

چه انتظاراتی از یک بخش تلفن همراه و تبلت دارید؟تبادلات اطلاعاتی بیشتر بین کاربرها بروزبودن سایت و همچنین دسته بندی مرتب

کمی و کاستی تالار تلفن همراه و تبلت چیست؟کار یک نفر نیست بلکه باید با مشارکت کاربرها و کمک علاقه مندان موبایل باید به بهبود و کیفیت بیشتر این قسمت برسیم

mamadshumakher
9th January 2013, 11:25 PM
مدت زمان زیادی شارژ رو نگه داره.انتی ویروس قوی داشته باشه.سیستم عاملش قوی باشه.زیبا و محکم باشه. قابلیت نصب نرم افزارهای مختلف داشته باشه[shaad]

یه بار دیگه پست اول تاپیک رو بخونید [golrooz]

م.محسن
9th January 2013, 11:41 PM
یک نظر سنجی و بحث در باره اینکه چه قسمتی از تالار تلفن همراه و تبلت برای شما جذاب است؟

تلفن همراه دنیای جذابی داره که همه چیزش میتونه ایفاگر این نقش باشه
بطور کلی چه موضوعاتی در این زمینه میتواند شما را جذب کند، مایل هستید چه مطالبی از تلفن همراه بدانید؟

آموزش - نرم افزار
چه انتظاراتی از یک بخش تلفن همراه و تبلت دارید؟

همکاری عزیزان در اشتراک گذاری تجربیاتشون تو این زمینه و رعایت دسته بندی های احتمالی برای جلوگیری از ایجاد سردرگمی
کمی و کاستی تالار تلفن همراه و تبلت چیست؟
این سایت به صورت تخصصی برای پرداختن به تلفن همراه و تبلت نبوده و اول راهه بنابراین خیلی ایرادی به اون نمیتونه باشه بلکه با همت عزیزان از این به بعد باید تو همه زمینه ها پویا باشه

sara.shz
10th January 2013, 01:18 AM
معرفی و بررسی نرم افزار,امکانات و مقایسه ی نسبی

mozhgan.z.1368
10th January 2013, 09:57 AM
سرعت باالا انتی ویروس قوی

"golbarg"
10th January 2013, 12:57 PM
سلام بنظرم باید درباره یه گوشی یا تبلت ریزترین اطلاعاتو بدن.مثلا گوشی من اسمش انگارشگفتیو چیزپرجاذبه ام نه تم داره نه نرم افزار خوب این یعنی چی؟

nasim t
13th January 2013, 01:36 PM
نرم افزار واسم جذابتره البته به شرطی که فقط برای سیستم عاملایی مثل اندروید نباشه چون واسه اندروید همه جا نرم افزار هست

vahid5835
13th January 2013, 05:04 PM
نرم افزار واسم جذابتره البته به شرطی که فقط برای سیستم عاملایی مثل اندروید نباشه چون واسه اندروید همه جا نرم افزار هست

لطفا در خواست نرم افزار برای هر سیستم عاملی رو که خواستید رو اعلام کنید
تا جای ممکن در خدمت هستیم

nasim t
13th January 2013, 08:47 PM
نرم افزارای ویندوز موبایل خیلی کم هست مخصوصا 6.5 یعنی کسی توجهی نداره بهش
ممنون به خاطر توجهتون

vahid5835
14th January 2013, 10:36 AM
نرم افزارای ویندوز موبایل خیلی کم هست مخصوصا 6.5 یعنی کسی توجهی نداره بهش
ممنون به خاطر توجهتون
به خاطره گستردگی برنامه ها آپلود تمامی برنامه ها از عهده من خارج است و نیاز به کار تیمی دارد
لطفا گلچین برنامه های مورد نظرتون رو بگید تا جای ممکنه در خدمتتان هستیم

^*زهرا*^
26th May 2013, 05:27 PM
من کلا عاشق دنیای دیجیتال و نرم افزارم هر اطلاعاتی راجع بهش باشه من دوست دوست دارم.

aty.a
26th May 2013, 05:29 PM
سلام
متشکرم از نظرسنجی تون
گوشی من هم مدل سامسونگ_ویو 525
تم هاش خیلی کمه!!!!!!!!!!

استفاده از تمامی مطالب سایت تنها با ذکر منبع آن به نام سایت علمی نخبگان جوان و ذکر آدرس سایت مجاز است

استفاده از نام و برند نخبگان جوان به هر نحو توسط سایر سایت ها ممنوع بوده و پیگرد قانونی دارد