PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سوال شناخته نشدن سی دی رام

farhad_dehban
9th April 2009, 01:31 PM
سلام
من یک سوال دارم ممنون میشم اگر راهنماییم کنید.

من سی دی رام کامپیوترم را که خراب شده بود عوض کردم مشکل من این است که زمانی

که یک فایل را انتخاب کردم و میخواهم آنرا send to کنم یا از nero فایلی را رایت کنم

سی دی رام را نمی شناسه باید چه کار کنم اصلا نمی تونم هیچ چیزی را رایت کنم .

ولی برای خواندن مشکلی ندارم

امید عباسی
9th April 2009, 02:47 PM
دوست عزیز....از طریق کپی کردن فایل در قسمت سی دی رامت و رایت زدن اون از طریق گزینه write these files to cd در سمت چپ صفحه امتحان کن و ببین بازم مشکلی هست

Bl@ck*roz
10th August 2009, 09:57 AM
با سلام دوست عزیز این مشکل برای منم پیش اومده که 1 بار رو کامپیوتر 1کی با نرو کار میکردم سی دی رو تو رایتر نزاشتم و رایت کردم که به همین disable شودن سی دی رام یا دیویدی رامش انجامید {tongue} ::::::::::::: و اما راه حل ::: این ادرس رو برو start>right click on my computer and click on propertice>ro sar barge harward click kon > click on device manager >click on dvd/cd rom driver >> onja hamoni ro ke disable sode yani alamate zarbedar dare ro ba right click enable kon

iran270
16th September 2009, 01:46 PM
سلام من یک سی دی دارم که بعلت اینکه هنگام رایت باسرعت زیاد رایت شده روی کامپیوتر اجرا نمیشود چه راهی برای اجرا شدن ان پیشنهاد میکنیدhossein.kh.-ایمیل من iran270@gmail.com:-/ (iran270@gmail.com:-/hossein.kh)

A.L.I
16th September 2009, 03:12 PM
پاسخ سوال دوست عزیزمون در بالا به اضافه این سوالم مدنظره :
من ویندوز 7 دارم ولی هربار که میام بالا اگه توی دی وی ی درایو dvd نباشه آیکونش توی مای کامپیوتر دیده نمیشه مجبورم ریست کنم بعد یک دی وی دی بزارم تویش تا دیده بشه !!!
به نظرتون چکار کنم ؟! :-/

Admin
22nd January 2010, 01:26 PM
سلام
من یک سوال دارم ممنون میشم اگر راهنماییم کنید.

من سی دی رام کامپیوترم را که خراب شده بود عوض کردم مشکل من این است که زمانی

که یک فایل را انتخاب کردم و میخواهم آنرا send to کنم یا از nero فایلی را رایت کنم

سی دی رام را نمی شناسه باید چه کار کنم اصلا نمی تونم هیچ چیزی را رایت کنم .

ولی برای خواندن مشکلی ندارم

دلیل شناخته نشدن CD Drive ها در Driver های قدیمی اینه که مسیردهی داده ها درست صورت نگرفته ...

در صورتی که بلد نیستید درست مسیر دهی داده ها رو از طریق جامپرهای انتهای Drive انجام بدید ، بگید تا براتون توضیحات بیشتری بذارم

موفق باشید

استفاده از تمامی مطالب سایت تنها با ذکر منبع آن به نام سایت علمی نخبگان جوان و ذکر آدرس سایت مجاز است

استفاده از نام و برند نخبگان جوان به هر نحو توسط سایر سایت ها ممنوع بوده و پیگرد قانونی دارد