PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : دعوت به همکاری

مجتبی محمدزاده
23rd December 2012, 08:09 AM
سلام به همه ی دوستان .
برای ساخت یک نوع روبات نیاز به یک نفر در رشته ی برق دارم . این دستگاه تا بحال داخل ساخته نشده و در صنایع دریایی بخصوص نفت و گاز کاربرد زیادی دارد . البته لازمه که بگم این کار به صورت مرحله به مرحله پیش میره که اگه بشه دو مرحله اول رو به موفقیت تموم کنیم حتما می تونیم حمایت از طرف شرکت های دریایی رو هم بگیریم . البته من خودم برای یکی از این شرکت ها کار می کنم .
از دوستانی که علاقه دارن تو این پروژه همکاری کنن خواهشمندم به نشانی زیر ایمیل بزنند.

Sinoos_mo@yahoo.com

mhjmail
28th May 2013, 06:39 PM
دقیقا کار چیه؟

shiny7
28th May 2013, 06:44 PM
سلام به همه ی دوستان .
برای ساخت یک نوع روبات نیاز به یک نفر در رشته ی برق دارم . این دستگاه تا بحال داخل ساخته نشده و در صنایع دریایی بخصوص نفت و گاز کاربرد زیادی دارد . البته لازمه که بگم این کار به صورت مرحله به مرحله پیش میره که اگه بشه دو مرحله اول رو به موفقیت تموم کنیم حتما می تونیم حمایت از طرف شرکت های دریایی رو هم بگیریم . البته من خودم برای یکی از این شرکت ها کار می کنم .
از دوستانی که علاقه دارن تو این پروژه همکاری کنن خواهشمندم به نشانی زیر ایمیل بزنند.

Sinoos_mo@yahoo.com

دوست عزیز سلام
ضمن آرزوی موفقیت در کارتون
بهتره از کاربر های زیر کمک بگیرید:
عرفان سلیم زاده
hadi elec
sasaMC2
hosein
با تشکر

استفاده از تمامی مطالب سایت تنها با ذکر منبع آن به نام سایت علمی نخبگان جوان و ذکر آدرس سایت مجاز است

استفاده از نام و برند نخبگان جوان به هر نحو توسط سایر سایت ها ممنوع بوده و پیگرد قانونی دارد