PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : بازیگر زن مسئله‌دار اعلام بازنشستگی کرد

آسد مرتضي
7th December 2012, 02:20 PM
آنجلینا جولی اعلام کرد که با بزرگ شدن فرزندانش از دنیای بازیگری خداحافظی خواهد کرد.

به گزارش باشگاه خبرنگاران، همسر برد پیت می گوید: «با بزرگ شدن فرزندانم و به سن نوجوانی رسیدن آنها از دنیای بازیگری خداحافظی می کنم.»

او ادامه می دهد: «با اینکه عاشق بازیگری هستم ولی به خاطر مشغله زیاد در خانه باید قید بازیگری را بزنم و از الان دارم برای آن روز برنامه ریزی می کنم.»

این بازیگر همچنین در مصاحبه ای که با شبکه ۴ بریتانیا داشت بر این مسئله تاکید کرد که به عنوان یک مادر در نهایت ممکن است مجبور شود به علت مشغله ای که در خانه دارد از بازیگری کناره گیری کند.

او می گوید: «به علت اینکه فرزندانم به زودی پا به سن بحرانی نوجوانی می گذارند این تصمیم را گرفته ام.» آخرین فیلم جولی «زیبای خفته» ۱۴ مارس ۲۰۱۴ اکران خواهد شد.

منبع (http://www.shahrekhabar.com/news/political/1354801080922435/%D8%A8%D8%A7%D8%B2%DB%8C%DA%AF%D8%B1-%D8%B2%D9%86-%D9%85%D8%B3%D8%A6%D9%84%D9%87%E2%80%8C%D8%AF%D8%A 7%D8%B1-%D8%A7%D8%B9%D9%84%D8%A7%D9%85-%D8%A8%D8%A7%D8%B2%D9%86%D8%B4%D8%B3%D8%AA%DA%AF%D B%8C-%DA%A9%D8%B1%D8%AF)

saamaaneh
7th December 2012, 02:24 PM
چرا مسئله دار؟ [nadanestan]

m.g.s.t.r
7th December 2012, 02:49 PM
وای!!!!!!!!
زنی که اینقدر در کشور ما به بدنامی شهره شده(که تکذیب نمیکنم)وظیفه مادری را بالاتر از بازیگری در عرصه جهانی میدونه!!
اونوقت بازیگرهای ماهم حرفشون اینه که نگهداری از بچه گربه را به بچه خودشون ترجیح میدن!!!!!!
کجان بازیگران فمینیست ما!!!!!!!

آسد مرتضي
7th December 2012, 03:02 PM
چرا مسئله دار؟ [nadanestan]

اين تيتر خبر بود والا خودم نذاشتم!!![cheshmak]
حالا ميشه سرچ كرد تا جواب اين چرا رو بگيريد!!![nishkhand][sootzadan]

AaZaAdeh
7th December 2012, 03:06 PM
از جانب هرکس که باشه. تعهد تحسین برانگیزیه [tashvigh]

آسد مرتضي
7th December 2012, 04:38 PM
از جانب هرکس که باشه. تعهد تحسین برانگیزیه [tashvigh]
من منكر تعهد نيستم ها ولي بحثي كه هست اينكه فردا وقتي بچه هاش بزرگ شدن نميخوان بدونن مادرشون كي بوده؟؟چي كاره بوده؟؟
به نظرم اگه خيلي دلش برا تربيت بچه هاش ميسوخت بايد حواسش به كاراش و گذشتش مي بود تا فردا پيش بچه هاش خجالت نكشه!!!البته نميدونم شايد نكشه...
تربيت فرزند براي يه دوران خاص نيست...خيلي چيزا ميتونه تاثير داشته باشه
دركل اين كه هركسي نميتونه تعهد داشته باشه!!!هر چيزي تعهد حساب نميشه..
ممنون[golrooz]

sadaf jon
7th December 2012, 04:45 PM
اسم یکی از بچه هاش فاطمه اس [taajob]

AaZaAdeh
7th December 2012, 04:45 PM
من منكر تعهد نيستم ها ولي بحثي كه هست اينكه فردا وقتي بچه هاش بزرگ شدن نميخوان بدونن مادرشون كي بوده؟؟چي كاره بوده؟؟
به نظرم اگه خيلي دلش برا تربيت بچه هاش ميسوخت بايد حواسش به كاراش و گذشتش مي بود تا فردا پيش بچه هاش خجالت نكشه!!!البته نميدونم شايد نكشه...
ممنون[golrooz]
بله. ولی مهم اینه که من تعهدو حس مادری معنی کردم. منظور خاصیم نداشتم. ولی شاید از نظر شما جور دیگه معنی بده...

آسد مرتضي
7th December 2012, 04:49 PM
بله. ولی مهم اینه که من تعهدو حس مادری معنی کردم. منظور خاصیم نداشتم. ولی شاید از نظر شما جور دیگه معنی بده...
من هم منظورم حس مادري بود نه چيز خاصي ديگه اي و جور ديگه هم معني نميده!!!
من هم ميگم حس مادري يه حس يكدفعه اي نيست كه!!! ميگم اگه كسي حس مادري داره از همون اول بايد به فكر بچه هاش باشه نه وقتي به سن نوجواني رسيدن همين
اميدوارم منظورم رو رسونده باشم...ممنون[golrooz]

saamaaneh
7th December 2012, 04:50 PM
ممنون[golrooz]

اینجوری که شما میگید پس هیچ خانمی که گذشته خوبی نداشته نباید بچه دار شه، بعد برخی از بچه هاش فرزند خوانده هستن، یعنی پدر مادر قبلی این بچه ها فک نمیکنم گذشته ای بهتر از مادرشون رو داشته باشن، به نظرم حال افراد مهمه، الان اون خواسته مادر خوبی برای بچه هاش باشه، مخصوصا تو دوران نوجوانی که بسیار دوران مهمی هس، این همون تعهد مادرانه رو میرسونه.

"hasan"
7th December 2012, 04:56 PM
ممنون[golrooz]
آسد مرتضی عزیز!
تو ایران و اسلام اون افعالی که این خانوم انجام داده کاراهای ضد ارزشه
ولی تو دین و مملکت خودشون این خانوم کارایی کرده که به نظر خودشون با ارزش و یا کارای معمولی بوده
فکر نکنم بخاطر اون کاراش هم خجل و پشیمون باشه
چون اون کاراش هم تو راستای اهدافش بوده
اهداف هر شخصی هم برا خودش مهم و با ارزشه

آسد مرتضي
7th December 2012, 06:21 PM
آسد مرتضی عزیز!
تو ایران و اسلام اون افعالی که این خانوم انجام داده کاراهای ضد ارزشه
ولی تو دین و مملکت خودشون این خانوم کارایی کرده که به نظر خودشون با ارزش و یا کارای معمولی بوده
فکر نکنم بخاطر اون کاراش هم خجل و پشیمون باشه
چون اون کاراش هم تو راستای اهدافش بوده
اهداف هر شخصی هم برا خودش مهم و با ارزشه

خوب متن منو نخوندي عزيز
من گفتم شايد هم خجالت نكشه دقيقا بخاطر همين موضوع[golrooz]

استفاده از تمامی مطالب سایت تنها با ذکر منبع آن به نام سایت علمی نخبگان جوان و ذکر آدرس سایت مجاز است

استفاده از نام و برند نخبگان جوان به هر نحو توسط سایر سایت ها ممنوع بوده و پیگرد قانونی دارد