PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : آموزشی متولد چه سالی هستی ؟

FIREBOY
30th March 2009, 09:08 PM
خب سال ۱۳۸۸ سال آقای گاو هست ! شما توی چه سالی به دنیا اومدید یعنی اون سال سال چه حیوونی بود ؟
سال ۱۴۰۰ سال چه حیوونی هست ؟
خب اول از همه به این رقم ها و این حیوان ها توجه کنید :
۰ : خوک
۱ : موش
۲ : گاو
۳ : پلنگ
۴ : خرگوش
۵ : نهنگ
۶ : مار
۷ : اسب
۸ : گوسفند
۹ : میمون
۱۰ : مرغ
۱۱ : سگ
حالا سال ۱۳۸۸ رو از عدد ۶ کم می کنیم که میشه ۱۳۸۲ این عدد رو به ۱۲ تقسیم می کنیم و باقیمانده رو بدست
میاریم که میشه عدد ۲ و طبق لیست بالا عدد ۲ میشه سال گاو .

سال ۱۴۰۰ هم بر اساس همین فرمول میشه سال گاو . حالا شما سال تولد خودتون رو هم میتونید از همین فرمول حساب کنید و ببینید در سال چه حیوانی به دنیا اومدید http://mumbojumbo.ir/wp-includes/images/smilies/icon_smile.gif .

AvAstiN
30th March 2009, 10:07 PM
من سال مار بدنيا اومدم . حالا شما بگين من چند سالمه؟{big green}

FIREBOY
31st March 2009, 01:03 AM
فکر کنم تقریبا 20 سالتونه. آره؟؟؟؟؟؟؟؟؟ درست گفتم؟؟؟؟؟؟؟؟؟

AvAstiN
31st March 2009, 10:58 AM
نه اشتباه كردين {big green}

FIREBOY
31st March 2009, 01:53 PM
19 سال؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

AvAstiN
31st March 2009, 02:31 PM
{applause}{applause}

امید عباسی
1st April 2009, 06:36 PM
پس من متولد سال پلنگ هستم...یه سوال؟ چرا گفتین آقای گاو؟؟؟

FIREBOY
1st April 2009, 06:39 PM
پس انتظار داشتین چی بگم؟؟؟؟؟؟؟؟؟:)):)):)):)):)):))

امید عباسی
1st April 2009, 06:55 PM
چرا نگفتین خانم گاو؟{big green}...چرا همیشه این چیزا رو میگن آقا...آقا دزده،آقا گرگه و ... ...اصلا نمیشد بدون پیشوند فقط بگین گاو.....

FIREBOY
2nd April 2009, 02:03 AM
راست میگی دوست عزیز همه ی چیزای خوب برای خانم هاس مثلا

مهتاب خانم --خورشیدخانم--پروانه خانم و... و اما برای آقایان آقا گرگه--آقا دزده--و...

شما میدونین چرا اینجوریه؟؟؟؟؟؟

امید عباسی
2nd April 2009, 02:09 AM
راست میگی دوست عزیز همه ی چیزای خوب برای خانم هاس مثلا

مهتاب خانم --خورشیدخانم--پروانه خانم و... و اما برای آقایان آقا گرگه--آقا دزده--و...

شما میدونین چرا اینجوریه؟؟؟؟؟؟

ایرادی نداره...ولی تو واقعیت بیشتر چیزای خوب واسه آقایونه(به غیر از چند مورد محدود)

خانوما همین یه چیز رو دارن به اونم حسودی میکنیم!!!

قصدم از مطرح کردن این بحث فقط شوخی بود...مرد و زن هیچ فرقی با هم ندارن،این ماییم که تفاوتها رو ایجاد میکنیم که اونم چندان کار عاقلانه ای نیست;)@};-

استفاده از تمامی مطالب سایت تنها با ذکر منبع آن به نام سایت علمی نخبگان جوان و ذکر آدرس سایت مجاز است

استفاده از نام و برند نخبگان جوان به هر نحو توسط سایر سایت ها ممنوع بوده و پیگرد قانونی دارد