PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : بحث نظر تو چیه؟؟؟ http://www.njavan.com/forum/images/smiliesnjavan/51.gif

یا عالم
15th November 2012, 04:54 PM
با سلام به دوستای نخبم

3قسمتی که:1.باهاش خیلی ذوق میکنین
2.دلتون آتیش میگیره

3.به نظرتون قشنگ ترین دعاست
رواز دعای زیبای ندبه برامون بنویسید حتما معناشو بنویسید نوشتن عربیش به دلخواست ولی من با عربیشم حال میکنم...منتظر نوشته های قشنگتون هستم....[golrooz]
منم نظر خودمو مینویسم.....باتشکر

یا عالم
15th November 2012, 06:03 PM
با سلام به شما خوبان

نظرمن:
1. أتَرانا نَحُفُ بِکَ وَ أنتَ تَاُمُ المَلا وقَد ملاتَ الارض عدلاً وَ أذَقت أعداءَکَ هواناً وَعقابا وَ أبَرتَ العُتاة جَحَدَة الحَق وَقَطَعتَ دابر المتکبِرین وَاجتثثـتَ اُصولِ الظالمین وَنَحنُ نقولُ الحمدُللهِ رَبِ العالمین
معنی به زبان حال: آیا آن روز میرسه که مارو ببینی که احاطه ات کردیم وتو رهبر همه جهان میشی و زمینو پر عدل میکنیو دشمنانتو کیفر دادیو متکبرین و منکران حقواز بین بردی و ستمکران رو از بیخ و بُن کندی تا ما آن روز بگیم :ستایش خاص خدا پروردگار جهانیان است

2. عزیزٌعلیَ أن أرَی الخلقَ و لا تُری وَ لا اسمَعُ لَکَ حَسیساً وَلا نَجوی
عزیزٌ علیَ أن تُحیط بک دونی البلوی ولا یَنالُک منی ضجیجٌ وَ لا شَکوی .
معنی به زبان حال: ای عزیزتر از جانم بر من سخته که مردمو ببینم ولی تو رو نه ویا حتی صدایی کوتاه از تو نشنوم
مولایم بر من سخته که تو رو بدون من گرفتاری فرا بگیره و فریادی از من به تو نرسه

3. وَامنُن عَلینا بِرِضاهُ وَهَب لنا رَافَتَهُ وَ دُعاءَهُ وَخَیرَه مانَنالُ بِهِ سَعَةً مِن رَحمَتِکَ وَ فَوزاً عِندَک
معنی به زبان حال:خدایا بر ما به خوشنودیش(مولایم)منت نه و رأفت و رحمت و دعای خیر آن حضرت رابه ما ببخش تا حدی که به سبب آن به رحمت گسترده ات و رستگاری در پیشگاهت برسیم...
*الهی امین*

استفاده از تمامی مطالب سایت تنها با ذکر منبع آن به نام سایت علمی نخبگان جوان و ذکر آدرس سایت مجاز است

استفاده از نام و برند نخبگان جوان به هر نحو توسط سایر سایت ها ممنوع بوده و پیگرد قانونی دارد