PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : راهي براي افزابش قد و بر طرف كردن كمر درد

فرزين زينالي
11th November 2012, 11:21 AM
منم فرزين زينالي دانش اموز سال سوم دبيرستان علامه قزوين و عاشق مهندسي پزشكي هستم در يك مقاله خواندم كه فضا نورداني كه به فضا مي روند به دليل نبود جاذبه 7 الي 13 سانتر قد و بر طرف شدن كمر درد وحتي خر و پف مي شود به نطر من ما مي توانيم با درست كردن دو اهن روبا قوي در يك اتاقك اين كارا انجام دهيم يا حتي مي توانيم با قرار دادن اهن رابا هاي متعددي در يك كمر مند يك كمر بند مغنا طيسي در ست كنيم در صورت تمايل به درست كردن اين كمر بند به شمارهي 09355714768 تماس بگيريد

حسین متقی
11th November 2012, 11:46 AM
این افزایش قد موقتیه و به دلیل افزایش حجم طبیعی مفاصل بوجود میاد
مثلا حتی با وجود جاذبه وقتی میخوابیم به قدمون اضافه میشه
و وقتی این نبود فشار خیلی طولانی بشه غضروفهارو بازتر میکنه و تمام دیسکهای کمر هم بازتر میشوند
مصلا مفصل زانو تا یک سوم هم جمع میشه(در حالت طبیعی راه رفتن)
فضانوردان وقتی به زمین برمیگردند دوباره کوتاه میشند!
و تازه این درمان به نظر من اصلا علمی نیست
دلایل بیشتری برای اثبات حرفتون بیارین

عرفان سلیم زاده
11th November 2012, 12:56 PM
این مورد ها اگر هم درست بشن باید تاییدیه وزارت علوم پزشکی رو داشته باشین که خودش 2 تا 3 سال طول می کشه.
موفق باشی[golrooz]

استفاده از تمامی مطالب سایت تنها با ذکر منبع آن به نام سایت علمی نخبگان جوان و ذکر آدرس سایت مجاز است

استفاده از نام و برند نخبگان جوان به هر نحو توسط سایر سایت ها ممنوع بوده و پیگرد قانونی دارد