PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : خبر سریال "دونگ یی" کی تمام می‌شود؟

آسد مرتضي
26th October 2012, 10:45 PM
پخش سریال کره‌ای «دونگ‌یی» چهارشنبه هفته آینده، 10 آبان‌ ماه تمام می‌شود.به گزارش ایسنا، این سریال کره‌ای که در طول پخش خود مخاطبان بسیاری را به دست آورده، هفته‌ی آینده با پخش شصتمین قسمت، به پخش خود پایان می‌دهد.

«دونگ‌یی» که این‌روزها به صورت پخش هر شبی از شبکه سوم سیما روی آنتن می‌رود، تا به حال،‌ 57 قسمت را روی آنتن برده است.

این سریال بعد از «جواهری در قصر» (یانگوم) و «جومونگ»،‌ یک سریال دیگر کره‌ای در سال‌های اخیر است که با استقبال مخاطبان ایرانی مواجه شده؛ به طوری که عزت‌الله ضرغامی،‌ رییس سازمان صداوسیما هم در سفر اخیرش به کره جنوبی از شهرک سینمایی این کشور بازدید و با کارگردان «یانگوم» دیدار کرد.

کد خبر:141401

منبع (http://www.rajanews.com/detail.asp?id=141401)

جوان ایرانی
26th October 2012, 10:56 PM
واقعا کی میخواد تموم شه؟!!
موندم اینا این همه همدیگرو میکشن چرا نسلشون منقرض نشده!!!![nishkhand]

BaAaroOoN
26th October 2012, 11:21 PM
با عرض معذرت از تمامی طرفداران سریال دونگ یی باید بگم که این سریال از نظر من آب بندی ای بیش نیست....چرا که من خودم چند دقیقه از این سریال رو دیدم.....نه تنها کلللل فیلم رو در یک برداشت میگیرن....وسطش خدای ناکرده یه دونه کات هم نمیدن و پشت سر هم میگیرن.....تا جاییکه من خودم دیدم شب شده بود و بارون می بارید و قطرات بارون روی دوربینشون بود و نور کافی برای فیلم برداری نبود.....انگار اینا رو مجبور کردن که با این سرعت فیلم بسازن.....اغراق نکرده باشم در روز 4 قسمت رو کیسازن و میرن جلو!!!همینه که تا یانگوم تموم نشده جومونگ میسازن....جومونگ تموم نشده دونگ یی میاد!!!!!

namavar1989
27th October 2012, 12:34 AM
درسته آب بندي شده .ولي هنر دارن كه تو آب بندياشون هم اينقدر مخاطب جذب ميكنن.
يه بحث هنري كار كردنه يه بحث ديگه جذب مخاطب هست كه لزومي نداره مخاطب خاص باشن.
با آمار هايي كه گرفته شده تمام سنين به اين فيلم علاقه مندي نشون دادن.
اين همه جاذبه بي دليل نيست....

s.e.z
27th October 2012, 01:40 AM
ولی من یانگومو بیستر دوسست داسستم
مامانی

natanaeal
27th October 2012, 06:13 AM
واقعا کی میخواد تموم شه؟!!
موندم اینا این همه همدیگرو میکشن چرا نسلشون منقرض نشده!!!![nishkhand]

عزیزم این فیلم تاریخیه/کشته ها در گذشته[khande]

ایرانی با تلویزیون زندگی میکنه[nadanestan]چرا واقعا؟حیف نیست زمانو از دست بدیم؟

saamaaneh
27th October 2012, 09:47 AM
وقتی کارگردان یه فیلم مثل مختارنامه برای ساخت فیلمش باید اینقد سختی بکشه، وقتی بودجه کافی برای ساخت فیلم هایی که مربوط به هویت و ملیت ایرانی ما هس تخصیص نمیدن و قتی صدا وسیما حاضره کلی پول خرج کنه تا ما با شخصیت های کشورهای بیگانه مثل جومونگ آشنا بشیم یا حتی الگو برداری کنیم و تو خیابون مثل اون تیپ بزنیم و هزار تا موضوع دیگه ...، میشه همین دوستان.

m.g.s.t.r
27th October 2012, 01:02 PM
خدا را شكر ازدست اين يكي سريال كره اي هم خلاص ميشيم
من فكر ميكردم فقط ايراني ها زيراب زنن ولي هرچي سريال كره اي ديدم توش فقط توطئه و جنگ و زيراب زني هست و لا غير
خدا كنه ديگه سريال كره اي و هندي و چيني و ژاپني را بيخيال بشن و بجاش ادامه اميلي در نيومون را پخش كنن كه قتل و زيراب زني نداره

استفاده از تمامی مطالب سایت تنها با ذکر منبع آن به نام سایت علمی نخبگان جوان و ذکر آدرس سایت مجاز است

استفاده از نام و برند نخبگان جوان به هر نحو توسط سایر سایت ها ممنوع بوده و پیگرد قانونی دارد