PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : بحث مشکل

میلاد صفری
20th September 2012, 10:16 AM
دوستان سلام
میشه بگید یه مسئله یا مشکل رو چطوری باید حل کرد یا به عبارتی میشه بگید که راه حل یه مشکل رو چطور میشه پیدا کرد

Gileva
20th September 2012, 12:07 PM
سلام به نظرمن اول باید خیلی خوب مسئله رو بررسی کرد تمام جوانب رو درنظرگرفت ببنیم خودمون ازپسش به تنهایی برمیاییم یانه و حتما با کسی مشورت کنیم واگه لازم شد ازش کمک بگیریم

نارون1
20th September 2012, 08:16 PM
اول باید مشکل رو تشخیص داد ..... بعد ببینی چه راههایی برای حلش وجود داره

اگه میشه از دیگران کمک گرفت ...... بعضی وقتا با بالا بردن اطلاعات میتونیم در جهت حلش گام برداریم

اگه به بن بست رسیدیم ، مایوس نشیم ، چون ممکنه مسیر رو درست نرفته باشیم ، برای حلش از یه مسیر دیگه استفاده کنیم

میلاد صفری
20th September 2012, 08:50 PM
ممنون از شرکتتون در بحث ادامه بدیم که داره جالب میشه

mehrab123
20th September 2012, 09:01 PM
بنظرم اصولا هرچیزیو که نتونیم انجامش بدیم یا بفهمیم یا...
مشکل تلقی میشه اونوقته که احساس نگرانی بهت دست بده مثلا سرامتحان فیزیک یکی از مسائلو نمی فهمی اون وقته که قلبتم شروع به تپیدن و دلهره میکنه ویا ....
خوب این یه مثال بود ولی...
نکته ایجاست که چجوری حلش کرد
اگر جسمم را یک بعد و روحم بعد دیگر و
زمان و محیط هم ابعاد دیگر
در مواقع مشکل بایدفرد مدیریت کند هرچهار بعد را...
چون این چهار بعد در ارتباط و پیوستگی با هم هستند و عدم شناخت یکی عرصه رو بر فرد تنگ میکنه!

maha rezaei
20th September 2012, 09:47 PM
برخورد به یک مشکل برای اولین بار را مسئله می گویند.1) باید تعریف درستی از مشکل یا مسئله داشته باشیم. 2)باید ببینیم ریشه وسبب بوجود آمدن آن چیست؟3)جمع آوری اطلاعات پیرامون مسئله مورد نظر.4)تجزیه وتحلیل اطلاعات5)طراحی و ایجاد راه حل های مختلف متناسب با مسئله مورد نظر.6)انتخاب یکی از راه حل ها که از سایر راه حل های دیگر بهتر باشد.

میلاد صفری
20th September 2012, 11:49 PM
ممنون از ماها کارت درست زدی تو خال خوب البته حرف دوستان درست از آقا محراب تشکر میکنم خوب اول تغریف مشکل هرگاه چیزی از حالت طبیعیش خارج بشه مشکل یا مسئله به وجود میاد اما همون طور که ماها جان اشاره کرد و دیگر دوستان اول مسئله رو باید شناخت بعدش به نظر شما دوستان بهتر نیست مسئله رو شکست و به قسمت های کوچکتری تبدیل کرد تا بتونیم راحتتر حلش کنیم در ضمن نقش مشورتم خیلی مهمه این وسط البته به شرطی که از آدمش مشورت گرفت

- - - به روز رسانی شده - - -

خوب تا اینجا عالی بوده و حالا فرض کنید شما یه مشکلی دارید خودتون چطوری حلش میکنید راه حل تون چیه

reyhane.R
4th October 2012, 04:45 PM
من اگه یه مشکل داشته باشم حتما با یکی در میون میذارم که میدونم میتونه کمکم کنه . بعدش هم آرامش بیشتری پیدا میکنم که تنها نیستم هم اون کمکم میکنه زودتر مشکلم حل بشه ولی کلا سعی میکنم حتما برای حل مشکلم با چند نفر مشورت کنم و ازشون کمک بخوام چون تنهایی خیلی ترسناکه!

میلاد صفری
4th October 2012, 04:56 PM
خوب فرض کن به کسینتونی بگی تازه شما یک بعدی نگاه به این موضوع کردید سر امتحان که نمیتونید مشورت کنید اون وقت چطور

reyhane.R
4th October 2012, 05:02 PM
خوب فرض کن به کسینتونی بگی تازه شما یک بعدی نگاه به این موضوع کردید سر امتحان که نمیتونید مشورت کنید اون وقت چطور

مگه امتحان مشکله؟کی گفته نمیتونم مشورت کنم یواشکی زنگ میزنم مشورت میکنم![khejalat]
اگه نتونم به کسی بگم بستگی داره مشکلم چی باشه اصولا مشکلاتمو خوب حل میکنم!ولی اون یکی باشه بهتره!
کی گفته یه بعدی نگا کردم؟!خیلی هم سه بعدی بود دید من![shaad]

میلاد صفری
4th October 2012, 05:05 PM
بله بزرگترین مشکل اصولا به چیزی که باید جواب بدی میگن مشکل یا مشکل یه چیز غیر طبیعی میشه مشکل بهتر نیست به قسمت های کوچیکتر تقسیمش کنی عزیزم راحت تر حل نمیشه

reyhane.R
4th October 2012, 05:08 PM
خب من به همون یکی که میگم اون خودش تقسیمش میکنه دیگه!باشه از این به بعد تقسیمش میکنم هر قسمتشو به یکی میگم حل کنه![shaad]

میلاد صفری
4th October 2012, 05:13 PM
هاهاها باشه اینم میشه چون یه روش خلاقانه هست

mozhgan.z.1368
4th October 2012, 06:42 PM
در مورد مشکلت اول با خدا حرف بزن تا اروم بشی بعد از اونجایی که الان عصر اینترنته تو وب بگرد درباره موضوع مشکلت با ادمایی که بهشون اطمینان داری مشورت کن حتما اروم میشی[golrooz]

reyhane.R
4th October 2012, 09:03 PM
من که از اولشم گفتم روش من به روز و بهتره!امتحان کنید نتیجه شو میبینید![shaad]

rayarasool
4th October 2012, 09:12 PM
فکر میکنم برای حل یه مشکل اول باید ببینیم تا حالا مثلش اتفاق افتاده یا نه

بعد یه راه حل هاشو بنویسم رو کاغذ

در مرحله بعدی یه راه رو انتخاب کنیم وببینیم اگه این کار رو کردیم چی میشه؟؟

بعد راه درست خود به خود پیدا میشه.

البته راه دوستان هم درسته اما من از این راه ها استفاده میکنم.

سمیه نجفی
4th October 2012, 10:18 PM
man
moshkelamo
khodam
hal
mikonam
hata
bebare
darnahayat
majbor
besham
be
kasi
migam
komakam
kone
hameye
janbehasho
misanjam
va
khob
behesh
fekr
mikonam
va
migam

هيچ چيزغيرممکن نيست

استفاده از تمامی مطالب سایت تنها با ذکر منبع آن به نام سایت علمی نخبگان جوان و ذکر آدرس سایت مجاز است

استفاده از نام و برند نخبگان جوان به هر نحو توسط سایر سایت ها ممنوع بوده و پیگرد قانونی دارد