PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نیمه خالی یا.....

Rez@ee
26th August 2012, 01:58 PM
شکارچی پرنده سگ جدیدی خریده بود، سگی که ویژگی منحصر به فردی داشت. این سگ میتوانست روی آب راه برود. شکارچی وقتی این را دید نمی توانست باور کند و خیلی مشتاق بود که این را به دوستانش بگوید. برای همین یکی از دوستانش را به شکار مرغابی در برکه ای آن اطراف دعوت کرد.

او و دوستش شكار را شروع كردند و چند مرغابی شكار كردند. بعد به سگش دستور داد كه مرغابی های شكار شده را جمع كند. در تمام مدت چند ساعت شكار، سگ روی آب می دوید و مرغابی ها را جمع می كرد. صاحب سگ انتظار داشت دوستش درباره این سگ شگفت انگیز نظری بدهد یا اظهار تعجب كند، اما دوستش چیزی نگفت.

در راه برگشت، او از دوستش پرسید آیا متوجه چیز عجیبی در مورد سگش شده است؟
دوستش پاسخ داد: آره، در واقع، متوجه چیز غیرمعمولی شدم. سگ تو نمی تواند شنا كند.

نتیجه:
بعضی از افراد همیشه به ابعاد و نكات منفی توجه دارند. روی وجوه منفی هر كاری متمركز نشوید. با توجه به جنبه های مثبت و نقاط قوت، در خود و دیگران ایجاد انگیزه كنید.

mozhgan.z.1368
26th August 2012, 03:53 PM
اره واقعا من این ادما رو حسود میدونم
نمیتونن به برتری چبزی اعتراف کنن

narma
26th August 2012, 04:28 PM
شاید حسود باشن ولی بنظر من این بیشتر به بدبینی ربط داره...
افراد بدبینم نمیخواهند یا نمیتوانند جنبه های مثبت اتفاقات دوروبرشونو ببینند...در واقع عمدی نیستش....

که بنظر من برمیگیرده به خیلی چیزای دیگه مثل محیطی که تو بچگی در اون بزرگ شدن....تربیت دوران بچگی و نوجوانی....ژنتیک و...............

که جای بحث زیادی دارد[golrooz]

shiny7
26th August 2012, 08:32 PM
منم کاملا موافقم تربیت خانوادگی روی روحیات و افکار آدما تاثیر می ذاره!واسه همینم هر کی بچه دار شد نباید خیلی خوشحال بشه بلکه باید خیلی نگران بشه که چطور قراره اونو هنجار بار بیاره!!![nadidan]

setayesh shb
17th November 2012, 04:33 PM
قوف العاده بود

- - - به روز رسانی شده - - -

قوف العاده بود

استفاده از تمامی مطالب سایت تنها با ذکر منبع آن به نام سایت علمی نخبگان جوان و ذکر آدرس سایت مجاز است

استفاده از نام و برند نخبگان جوان به هر نحو توسط سایر سایت ها ممنوع بوده و پیگرد قانونی دارد